Whitney je odbornicí na piercing a tetování se zkušenostmi ve světě úprav těla.

Byly použity povrchové činky, ale byly příliš velké.

Byly použity povrchové činky, ale byly příliš velké.

Získání povrchového piercingu

Když dostanete piercing, není to nic jiného než cizí předmět skrz vaši kůži. Vaše tělo bude mnohdy s klenoty zacházet jako s třískou a pokusí se je vytlačit.

Povrchové piercingy se liší od většiny piercingů. Správný povrchový piercing je propíchnut činkou ve tvaru sponky se dvěma úhly 90 stupňů, jedním na obou koncích. S tvarem povrchové činky je pro tělo těžší vytlačit šperky. U nevhodných šperků je hojení obtížnější.

Pouze zručný piercing by měl tento typ piercingu praktikovat, protože míra odmítnutí je velmi vysoká. Tímto piercingem lze poškodit hodně tkáně.

Vzhledem k tomu, že povrchové piercingy jsou tak citlivé, jakmile se uzdraví, pokud na něj narazíte několik let poté, můžete pozvat proces migrace a odmítnutí k zahájení. Nechcete, aby váš piercing začal odmítat, protože je těžké zvrátit. Pokud šperky neodstraníte, než bude příliš pozdě, piercing nebude nic jiného než ošklivé jizvy.

Oblíbené povrchové piercingy

Léčivé povrchové piercingy

Povrchový piercing je jedním z nejtěžších z piercingů, protože se jedná o komplikovanější piercing. Zabírá více kůže než jiné piercingy, což způsobuje větší poškození tkání. Chcete -li správně vyléčit povrchový piercing, musíte se ujistit, že sledujete jakékoli tření o piercing. Umístěte povrchový piercing do nízké oblasti klíčů a vy'bude mi lépe.

Sledujte množství pohybu v oblasti, kterou jste si vybrali. Mnoho lidí miluje vzhled a vzhled piercingu na zápěstí i na zádech, ale obě tyto oblasti jsou oblasti s vysokým pohybem. Zápěstí používáte k různým aktivitám, jako je psaní, psaní, jídlo, potřesení rukou atd .; váš krk je oblast s vysokým pohybem a dopadem, protože otáčíte krk různými směry, česáte si vlasy, ležíte na zádech atd..

Piercing byste měli vyčistit fyziologickým roztokem nebo jemnou směsí mořské soli. V závislosti na tom, kde je piercing, můžete nalít fyziologický roztok do malého šálku dixie a převrátit pohár na piercing.

Tím je zajištěno, že piercing plně čistíte.

Sledujte drenáž a nenechávejte krusty, lymfy dlouho sedět kolem činky. Nyní neodstraňujte kůru, protože to způsobí ještě větší poškození tkáně. Namočte oblast a pomocí špičky Q nebo vaty jemně otřete kůru z piercingu.

Ujistěte se, že mezi otokem a koncem činky je dostatek prostoru pro dýchání. To také pomůže při odvodnění. Toho lze dosáhnout použitím vhodných šperků, takže vy'Tento problém bude nejvíce kontrolovat re piercer.

Mnoho společností zabývajících se šperkováním vyrobilo povrchovou činku, která má ploché hroty oproti kuličkám. Toto je lepší volba, protože je méně pravděpodobné, že by trčela a prosila o klepání.

Známky odmítnutí piercingu

Viditelné zarudnutí, otok a bolest.

Viditelné zarudnutí, otok a bolest.

Příčiny migrace a odmítnutí

Existuje několik příčin migrace, mezi které patří:

 • Up tlak: Kde šperky vyvíjejí tlak na kůži nad sebou, což namáhá tkáň a částečně zastaví přívod krve do oblasti.
 • Obecné poškození: Poškození způsobené piercingovým procesem, které oslabuje tkáně kolem otvorů.
 • Pohyb: Některé oblasti těla mají větší pohyb než jiné a v případě povrchových piercingů platí, že čím více pohybu, tím vyšší je vaše šance na odmítnutí v důsledku zvýšeného tlaku, natahování, kroucení a stlačování pokožky..
 • Dopad: U povrchových piercingů je opět velmi důležité umístění. Pokud ho získáte na místě, které je náchylné k opotřebení, vaše šance na migraci se opět zvýší. Dopad nezahrnuje jen zasažení piercingu, ale jakékoli tření směrem k němu, které zahrnuje oblečení.
 • Nesprávné odvodnění: Pokud piercing není schopen odčerpat odumřelé tkáně, může být migrace problém.

Korzet Piercing Obrázky

Surface Piercing Procedures and Techniques

 • Tradiční: Propíchnuté zakřivenými činkami nebo silonovými tyčemi. Tyto dělat uzdravit, ale jsou téměř všichni neúspěšní v dlouhodobých aspektech. U zakřivené činky se nedoporučuje povrchový piercing.
 • Skalpel: Šperky jsou umístěny pod nízkotlakou klapkou. Tělo bohužel touto technikou strhává tkáně, které pouze zpomaluje odmítnutí, versus jeho odstranění.
 • Technika jizvy a rovnátka: Šperky jdou pod ortézu z tvrzených tkání nebo pod malý implantát v kůži. Tato technika může vést k mnoha dalším problémům než jen k migraci piercingu. Nedoporučeno
 • Chirurgický: Vytvoří se kožní trubice, do které lze umístit šperky.
 • Flexibilní šperky (Tygon): Plastové hadičky se staly oblíbeným materiálem pro povrchové piercingy. Tygon snižuje tlak na kůži a může být skvělou volbou v oblastech, kde nelze použít povrchové lišty.
 • Povrchové lišty: Nejlepší volba pro povrchové piercingy. Povrchové tyče mají tvar podobný sponce, na obou koncích činky mají úhly 90 stupňů.
 • Punch and Taper: Jedná se o novější techniku, která má snížit šanci na migraci a čas na lekci. Zajišťuje, aby dráha vytvořená jehlou měla přesný tvar povrchové lišty, která bude použita.

Korzetový piercing

Korzetové piercingy jsou nádherné povrchové piercingy, které mají napodobit vzhled a přitažlivost skutečného korzetu. Většina z nich jsou jen dočasné piercingy. Pokud není provedeno správně, šperky rychle migrují a zanechají ošklivé jizvy. Ujistěte se, že používáte správné šperky se speciálními přílohami pro stuhy. Vy ne chcete použít CBR, pokud nehodláte šperky odstranit.

Korzetový piercing se nejčastěji provádí na zádech ženy. V mnoha případech může korzet spustit pouze dvě sady 4 piercingů, ale někdy poběží po celých zádech.

Mnoho žen si nechá piercing před večírkem nebo speciálním výletem a šperky, v tomto případě CBR, sundá, než bude mít šanci zanechat viditelné jizvy.

Tento obsah je přesný a pravdivý podle nejlepšího vědomí autora a není určen jako náhrada formálních a individuálních rad kvalifikovaného odborníka.

© 2007 Whitney

Komentáře

Jen 22. dubna 2018:

Ahoj, před 2 týdny jsem dostal pod pupík povrchový piercing, pracuji jako pokladní mládě (pořád se hýbu) a opravdu doufám, že moje tělo neodmítne tento piercing, co mám dělat????

Ann 24. dubna 2017:

Před několika měsíci jsem dostal boky propíchnuté povrchovými tyčemi, ale levá strana byla odmítnuta, takže jsem je nechal vyndat, můj průbojník řekl, že může't opakovat s činkami, když oni'uzdravili jsme se, protože oni'je ještě pravděpodobnější, že odmítne, je to jen její volba, nebo je to zakázáno? Opravdu jsem miloval své hip piercingy a bylo pro mě trochu smutné je dostat ven 🙁 Já'zabít, abych je měl zpátky, může někdo pomoci?

Suzie 3. dubna 2017:

Před 2 dny jsem nechal propíchnout povrch prstu a čistil ho a všechno není'není horký na dotek't tgrobbing ne'nebolí to'je jen trochu oteklá a červená, nic jiného není špatně, ale je to v pořádku?

Anya 3. listopadu 2016:

Včera se mi na stehně udělalo pár povrchových piercingů a myslím, že piercer používal povrchové tyče příliš malé, protože oblast vypadá a cítí se jakoby skřípnutá a trochu svědivá, ale myslím, že to může být také jen proces hojení. Já ne'Nechci je vyndat, pokud nebudu muset, tak je ten pocit normální, nebo je možné s tím něco udělat?

Frankie 11. července 2012:

Ahoj. Já'Jsem třináctiletá dívka a máme schůzku, kde mi do hrudníku dostanou mikroderma. Je to dobrý nápad? Co když přiberu nebo zhubnu ?? Můj starší bratr řekl, že přiberu, piercing se nasaje. Pokud zhubnu, vytlačí se. Já ne'Nevím, čemu od něj věřit, takže potřebuji pomoc!!

jo, 11. května 2012:

Ve skutečnosti jsem si před více než rokem nechal propíchnout kyčel'bolelo to, ale po třech měsících jsem to musel vyndat, protože spát na bříšku bylo nepříjemné. Ale nedávno jsem to udělal včera a vážně jsem to nikdy nepropíchl na stejném místě, protože to bude bolet, ale kromě toho úžasného piercingu!

CiaraRosex 8. května 2012:

Nechal jsem si teď propíchnout boky po dobu 3 měsíců a byly v pořádku až do dneška a všiml jsem si, že jedna z koulí má kolem sebe modrý/černý prsten a také krvácela .. Mohl jsem ji v noci dráždit, protože spím dál můj žaludek, ale znamená to jeho odmítnutí? Nebo je to jen způsobeno jeho podrážděním? prosím pomozte, opravdu ne'nechci to vyndat 🙁

dannie_rockd 8. dubna 2012:

Mají piercing kyčle bolet, když se nejprve ohnu, nebo mají ublížit? Vůbec a na jak dlouho xx

rachelcross27 31. března 2012:

Mám 16 piercingů, z toho 4 jsou kožní v podbřišku pod mým břichem n tetování jsem je měl před rokem Před 5 měsíci jsem jeden zachytil na sprchovém křoví n musel nechat odstranit dermatologem kvůli odmítnutí, zašila to. Koupil jsem xpensive krém na jizvu, aby se jizva zmenšila, doufám, že se mi to poté, co se vyrovná, znovu propíchne. Neopatrně jsem se potil na dvoře rakinu, listy jsem držel na šortkách několik dní, když jsem pracoval na dvoře. Dostal jsem do toho špínu, nikdy jsem neměl problémy s ostatními 3, ale teď je jeden červený n oteklý, já vím horká mořská sůl se namočí 3x denně, měla by to zahojit, ale já miluji své dermals !!! nicméně doporučuji nechat si je odstranit lékařem bc piercery jsou povoleny pouze k jejich vytažení, které bude b silně bolestivé n může způsobit další jizvy !! Hodně štěstí

ashflash 17. března 2012:

Takže můj povrchový piercing na sturnum odmítl asi před 2 týdny a já jsem přemýšlel, jestli bych to mohl udělat znovu, ale místo toho s mikrodermály? Byl by to problém??

jackiee 5. března 2012:

v sobotu jsem si udělal pupek a byl červený! a bolí to! celek není velký, i když je malý, mám ho prostě sundat? takže jizvu mít nebudu ! ?

Ashflash 2. března 2012:

Minulý týden jsem si nechal propíchnout hrudní kost a nyní je kolem každé činky nahnědlá/načervenalá barva. Je to časný příznak odmítnutí nebo je to infekce? Prosím pomozte!

Patricie 15. února 2012:

Chci si nechat propíchnout zápěstí, ale manžel mi sehnal opravdu drahé fosilní hodinky, zachytily by se na hodinkách? Nebo existuje způsob, jak se vyhnout dotyku piercingu?

jessica0234 12. února 2012:

chci tak moc propíchnout boky, ale jsem aktivní člověk a já ne'nevím, jestli bych měl, protože ne'Nechci, aby to na mě začalo odmítat 🙁 ?

Richard Baldwin 20. ledna 2012:

Mám asi 10 piercingů, které byly provedeny nejméně dvakrát, jak byly vyjmuty a provedeny znovu po několika letech. Můj zátylek byl proveden 3krát ne kvůli odmítnutí, ale kvůli práci a nutnosti ho odstranit. Potřetí to bylo těžké, jako přes tkáň jizvy a trvalo to tři roky. Pak právě tento týden z čistého nebe začal odmítat. Proto jsem to vytáhl, abych se vyhnul ošklivé jizvě, a za pár měsíců, až se to úplně uzdraví, to udělám znovu

Erica 20. ledna 2012:

Kolik nás obvykle stojí, když si necháme v obchodě odstranit kůži? Jeden mám pod okem a já'm téměř pozitivní, že to odmítá

br 19. ledna 2012:

Já'm 15 a chci si nechat propíchnout povrch pod klíční kostí, ale já'jsem roztleskávačka. :/ tak já'nejsem si jistý. Pokud ne … Má někdo nějaké návrhy na jiné piercingy, které bych mohl vyhrát'nesmí být ovlivňován tímto (žádný obličej ušní percings)

bsherrod05 17. ledna 2012:

Jak zajistím, aby jizevnatá tkáň kolem mé kůže klesla?

Asi před 9 měsíci jsem si nechal propíchnout kyčel. Zapínat a vypínat se to pokoušelo odmítnout, ale díky nějaké důmyslnosti, já'podařilo se mi zastavit odmítání. Během posledního odmítavého období se kůže začala zvedat na jedné straně a zanechala jizvu, která je trochu nafouklá, ale jasně viditelná. Není to zanícené nebo bolí nebo tak něco. Kolem potemnělé oblasti jsem dal kakaové máslo, abych se pokusil zesvětlit mírné zabarvení, ale dá se nějakým způsobem dostat nadýchaná tkáň jizvy dolů?

Britt1987 16. ledna 2012:

Asi před 9 měsíci jsem si nechal propíchnout kyčel. Zapínat a vypínat se to pokoušelo odmítnout, ale díky nějaké důmyslnosti, já'podařilo se mi zastavit odmítání. Během posledního odmítavého období se kůže začala zvedat na jedné straně a zanechala jizvu, která je trochu nafouklá, ale jasně viditelná. Kolem potemnělé oblasti jsem dal kakaové máslo, abych se pokusil zesvětlit mírné zabarvení, ale je nějaký způsob, jak dostat nadýchanou tkáň jizvy dolů?

Shahla 16. ledna 2012:

Včera jsem jen propíchl kyčle a netušil jsem, že tolik odmítají, teď se děsím, protože moje máma zaplatila 110 za obě strany a bude naštvaná, pokud vyjdou, ale doufám, že zůstanou, protože nejsem náchylný infekce a moje tělo má tendenci jít s mým tokem, myslím, že jsem se na to měl více podívat, ale doufám, že ne't vyjít, protože to bolelo opravdu špatně, a celá ta bolest pro nic za nic

Jess 8. prosince 2011:

Dobře, mám povrchový piercing asi měsíc a neodmítá. Otvory jsou v pořádku a dokonce jsem se vrátil ke svému pierceru a řekl, že to vypadá'uzdravuje se dobře, protože je to jen měsíc. Ale moje piercingové zarudnutí ne'Zdá se, že to klesá. A když říkám zarudnutí, myslím tím Je to POUZE červené nahoře, kde je pruh pod kůží. A tak to bylo a není'Zdá se, že to klesá. Jakékoli rady nebo znalosti o tom, co to je?

"Jen projít" Piercing 5. prosince 2011:

Já ne'už jsem tu dlouho nebyl. Promiňte ….. Co se týče piercingu "vypadnutí", Předpokládám, že myslíš dermals. Potřebují čas na uzdravení. Existuje otvor, do kterého kotva vklouzne, a každé zatažení za něj ji odstraní. Oblečení košile je taková normální věc's VELMI JEDNODUCHÉ ZAPOMEŇTE na svůj nový piercing. Musím říci, že je třeba vzít v úvahu dermální a povrchové tyčinky "dočasný". Nakonec budou chtít vyjít. Snažím se od nich odvést zákazníky, pokud si toho nejsou vědomi, a ne'nezáleží na tom, jak dlouho jsou in.

Jacinda 28. listopadu 2011:

Můj otec mi řekl, že si můžu nechat udělat boky, což já'Jsem nadšený, ale já'm volejbalistka (kterou musím hodně ohýbat a potápět) a já'Jsem také součástí této předškolní věci v mé škole, kde se zabývám 2-5letými. Mám pocit, že by mě piercing bolel kvůli volejbalu a předškolnímu věku, ale myslím, že to zvládnu. Myslím, že existují způsoby, jak se vyhnout kyčli, aby nedostala zásah a práci s kyčlí, ale s malými dětmi … ano, správně. Aha … pořád to chci.

ohsaygee 7. října 2011:

briana009 i'Jsem roztleskávačka a mám kyčle kyčlí, ale to's dermální kotvy to'Upřímně to není tak bolestivé, jak to vypadá! já'neměl jsem s tím problém, ale já'dosahuji 9. měsíce a to'začíná odmítat, upřímně ne'nemysli si to'teď je to bolestivé'vypadá jen ošklivě. Bez ohledu na to, co ty'vždy hýbeš boky, takže tak'je téměř povinen odmítnout, ale tělo každého funguje jinak. plus když ty'znovu přibrat nebo zhubnout to nepomůže. pokud to opravdu chceš udělat, jdi do toho! já'd bych se však podíval do kůže, nicméně'Varuji vás, pokud to začne vycházet, zanechá to jizvu a někdy se musí dostat "chirurgicky odstraněn." přestože doly začínají odmítat i'nechávám to být. než to budeš mít hotové, zajdi do tetovacího obchodu a promluv si s nimi o tom, oni'budu přátelský!

briana009 3. října 2011:

já'ráda si nechám propíchnout boky, ale jsem roztleskávačka a jsem velmi aktivní, takže jaké by byly doporučené šperky pro co nejmenší šanci na odmítnutí?

Zara-Leigh 14. září 2011:

Aktuálně mám 25 piercingů. které zahrnují 2 povrchové piercingy a kožní potápěč, což je menší verze dermální kotvy. já'Nikdy jsem neměl problémy s žádným z mých piercingů. můj zápěstí je můj nejnovější a miluji ho! já'mám to už asi 6 měsíců a můj piercing na zátylku je téměř 2 roky starý a stále perfektní. to jen ukazuje, že pokud se správně staráte o své piercingy a don'Nehrajte si s nimi, dokud se uzdravují, samozřejmě také vždy berte velmi vážně dobu hojení různých piercingů. také rád říkám, že ano'Také jsme nikdy neměli infekci, infekce závisí na typu prostředí, ve kterém se nacházíte'jste vždy uvnitř a vaše tělo'Je to také přirozená obrana proti infekci, samozřejmě, že čištění a péče o nové piercingy jsou také důležité. Než budu mít všechny piercingy, které chci,'Mám na sobě 80-100 piercingů. včetně kožních implantátů korzet piercing po mých stranách dvě řady po 8 na každé straně s obručovými kožními přílohami a mnoho dalších povrchových piercingů, včetně mého můstku. Upřímně řečeno, jsem závislý na piercingu a prostě můžu'nepomáhám si, to'je to asi 6 měsíců, co jsem dostal piercing a já jsem naprosto svědí o další!!

Jess. 26. srpna 2011:

Mám piercing na můstku. Udělal jsem to sám, což dělám většinu svých vlastních piercingů. Každopádně jsem to udělal asi před měsícem. Až dosud to fungovalo perfektně. Je opravdu červená a krvácí, když se s ní popletu. Má také hrbolky na konci naplněné slizem? Bolí to. Je to odmítnutí? Opravdu ne'Nechci to odstranit, mít opravdu ošklivou jizvu velmi zřejmým tempem. ): POMOC?

zbavuje 25. srpna 2011:

Zítra mi před dvěma týdny propíchli zátylek. Didn'nebolelo to, jak jsem si myslel, že ano'dokonce ani krvácet, což mě šokovalo. Já'namočil jsem to dvakrát denně. Přesto mám kolem piercingu červené kruhy. Já'doufám, že nejsou't známky odmítnutí. Já'jen jsme začali pociťovat známky krust také. Takže já'doufám, že je to v pořádku. Jen si to přát'tolik svědí XD

Hailey 21. srpna 2011:

Já'Přemýšlím o propíchnutí boků na obou stranách. Jediným problémem je, že já'Nejsem si jistý, jak je vytáhneš. Můžete si tyto piercingy vzít, kdykoli cítíte potřebu? Můžete je vyjmout sami, stejně jako piercing do pupku nebo do ucha?

letní květ 12 19. srpna 2011:

Asi před dvěma měsíci jsem si nechal propíchnout nos a plaval jsem v chloru, což jsem nebyl'na chvíli to mělo fungovat a párkrát to vypadlo a já jsem to musel vrátit zpět, což předpokládám, že to není dobré. Nyní je tu tento růst kůže, který prakticky tlačí piercing nahoru. je to malá kulička kůže mírně pod mým piercingem a vycházející ze spodní poloviny. Čistím to asi 3krát denně a stále to nefunguje't pryč. Mám kamarádku, která řekla, že se jí stalo to samé. ale vy si myslíte, že je nakažený a já bych to měl prostě vyndat?

letní květ 12 19. srpna 2011:

Nedávno jsem si nechal propíchnout nos, asi před 2 měsíci. A párkrát to vypadlo a musel jsem to dát zpět sám, což pravděpodobně nebylo'Není to dobré a hned pod piercingem se zvětšuje kůže. je to jako malá kulička kůže, která je jakoby pod mým piercingem a právě vychází ze spodní strany. je to špatné? mám to vyndat???

samantha 8. srpna 2011:

Mám dva kožní piercing pod klíční kostí, sedmý měsíc jsem je měl a oni'je perfektní 🙂 zpočátku nebyl't hluboký jako ten druhý kromě tebe'měli je tlačit dolů, zatímco se uzdravovali, a já s nimi neměl žádný problém. oni ne'Ne všechny odmítají, záleží na tom, jaký máte typ pokožky a jak moc se s ní popletou. Myslím, že se příště vrátím do důlků

piercer101 8. srpna 2011:

po přečtení mnoha komentářů o vypadávajících špercích …. S každým piercingem byste každé ráno/ odpoledne/ před spaním měli utahovat koule, abyste zajistili pobyt. Pokud to stále vypadne, okamžitě něco dejte do díry, protože se mohu zavřít během několika sekund!!

buzzieee 4. srpna 2011:

ahoj, právě jsem si před 4 dny propíchl krk a zdá se, že se to hojí, ale cítím, jak se mi tyč hýbe trochu pod kůží, když hýbám krkem. zatím neexistuje žádné zarudnutí ani nic jiného, ​​co by to neudělalo'bolí mě při propíchnutí, čistím to 3krát denně a vypadá to, že se mi to daří :)) miluji to, když za to někdo dostane jeden gus, vyčistí to alespoň dvakrát denně, jinak budete mít vyšší riziko, že to odmítne…

Tiffany 2. srpna 2011:

@tatoots

Musíte kolem sebe zvýšit povědomí a šířit zprávy. Opravdu byste měli prozkoumat účinky opětovného použití jehel a výhody používání nových sterilních jehel. Měli byste také vyhledat všechny možnosti nemocí a infekcí při použití nesterilních jehel. Vyjádřete, jak to ohrožuje lidi, a šířte to dál. Udělejte z toho velký problém.

Jackie 31. července 2011:

Všichni, kdo máte problémy se stávajícím piercingem a nejste si jisti, zda je nakažený nebo odmítající, nebo co to může být, zeptejte se svého piercera !! Zaplatili jste jim za poskytnutí služby a součástí toho je zodpovězení vašich otázek během procesu hojení! Řeknou vám, abyste se vrátili, pokud máte otázky, jsou to profesionálové a pokud je něco špatně, mohou vám pomoci pokusit se to opravit, než ztratíte piercing.

kelpar 17. července 2011:

Asi před týdnem jsem dostal na bok 2 mikrodermály. Jejich dokončení nebylo'Bezbolestné, ale rozhodně to nebylo'není čeho se obávat. Poté nebyl'vůbec bolestivé. Jediné, co bolí, je, když je chytíte nebo narazíte během prvních pár dnů. Ujistěte se, že je váš piercer umístí na dobré místo. Vyberte si místo, které je nad linií kalhot, a ne na místě, které se při chůzi hodně pohybuje.

Beth Dixonová 13. dubna 2011:

Včera jsem si udělal zátylek a bar je příliš velký. to's flexy, a bylo mi řečeno, že do dvou týdnů to mohu oříznout. lišta se však posouvá, pokud pohnu hlavou. To'je nejméně bolestivý piercing I'Měl jsem a miluji to, jen jsem se toho vyděsil'Odmítnu (i když mám jiné piercingy)

JustPassinThru z Woodland Hills v Kalifornii 6. dubna 2011:

Abyste snížili šance na migraci nebo odmítnutí, ujistěte se, že na povrchové piercingy používáte správné šperky. Používám činku s ohnutým povrchem. To brání drahokamu tlačit na kůži a ponechává větší prostor pro hojení tkáně. Čistěte 2 x denně antibakteriálním mýdlem a mořskou solí. Don'Nepřemisťujte šperky a pamatujte, že méně je více. Čistý! Vysušte kapesníkem, protože ručníky uchovávají bakterie. Nezapomeňte také provést jeden z úklidových období PO sprše nebo vaně, abyste odstranili zbytky mýdla nebo kondicionéru. Že'je to! Šťastný piercing! xo Barbi

Trish 30. března 2011:

Právě jsem dostal dva piercingy pod klíční kost. A já jsem si oblékl košili a jedno vypadlo, to ne'nebolí! Ale co to znamená? Nebyl piercing proveden správně? Já ne'nemyslím si, že by mohli vyjít tak snadno

lyndsie 25. března 2011:

Takže mám v zápěstí dermal a právě jsem si všiml, že vrchol je pryč! Bude to v pořádku do zítřka! Co já ano?!

KS 23. března 2011:

Právě mi před třemi dny probodl povrch hrudníku kotevní povrch a zdálo se, že se uzdravuje správně. Dnes ráno, po vyčištění, stojím ve své kuchyni a prostě vypadne! kotva a všechno! Žádné trauma, žádná bolest. Odmítnutí?

Shayne 21. března 2011:

Asi před 2 dny jsem si nechal propíchnout boky. Když to čtu, jsem velmi sklíčený, že je tak vzácné, že vydrží déle než rok nebo dva. Jsou to šílené úžasné piercingy a já je chci mnohem déle! 🙁

Louise 21. března 2011:

Kdokoli s piercingem na zátylku nebo kdo ho chce, jděte do toho, miluji svůj, nechal si ho udělat před necelým měsícem, bolí mě méně než břicho a miluji ho na kusy, oh, momentálně mám 8 piercingů a budu mít 3 nebo brzy hotovo, boky beng jeden z nich, defo dostat je x

…. 21. března 2011:

před 3 týdny jsem si propíchl oba boky – cítím se tam nízko a zavírám se dovnitř břicha, protože sotva mohu nosit džíny; nemá někdo jiný tento problém?

Chrissy 19. března 2011:

Co je přesně odmítnutí a co uděláte, když začnou lidé odmítat ?? Opravdu chci, aby moje boky a pupek byly, odmítají pupíky? Mám 15 btdubss

LJ 15. března 2011:

Mám na hrudi dermální kotvu, jsem tam asi 2 roky

od té doby, co jsem to udělal, to do značné míry odmítá

Vypadá to trochu jako na obrázku, i když můj je vždy udržován v čistotě…

Chci to odstranit, ale nejsem hra, jak mi řekl, že to opravdu bolí

a nikdo, kde bydlím, nemá zkušenosti s jejich odstraněním

Mluvil jsem s mnoha lékaři a všichni doporučují to vyříznout a sešít!

což vím, je nejtěžší možný způsob, jak toho dosáhnout

co můžu udělat: S

už se to dostává do bodu, kdy to chci vytrhnout sám .. ale pak mi zbude ještě větší bigggggggger jizva

aha, nejhorší nápad vůbec

don't někdo everrrrrrr dostat dermální, způsob, jak hodně potíží!!!!

Julie 13. března 2011:

Nechal jsem si udělat boky jako před 3 dny, samotný piercing ne'bolelo to ale bolelo to potom. bylo těžké chodit po zbytek noci. ale řekl bych, že je nechám udělat, vypadá to špatně! až to zvládnete, naplánujte si léky na bolest a postel. a tyto léčivé věci jsou velmi užitečné!

hippie 8. března 2011:

hej, zajímalo by mě, jestli tady někdo má kyčle? pokud ano, bolí to a zachytí se to na oblečení?

já'Přemýšlím o tom, že bych to udělal k narozeninám, ale nejsem si jistý,

dík.

tetovači 8. března 2011:

já'jsem piercer z Irska a zatím nemáme žádné zákony týkající se tetování nebo piercingu, což znamená, že jehly lze znovu použít !!! Neustále dostávám lidi, kteří byli shrbení a dostali piercing od netrénovaného piercera, to mě opravdu štve, protože se usilovně snažím udržet si dobré jméno, a pak nějaký blázen, který si myslí, že ví, co ví'dělá to, co dělá, a ničí lidi a já'Zůstal jsem, abych vyřešil jejich špatnou práci. Jakékoli informace o tom, jak bych mohl prosadit zavedení těchto sterilních zákonů?

Natalie 3. března 2011:

Je mi 14 & Právě jsem si nechal udělat zápěstí 2. dne & Miluji to. Vím, že lidé říkají, že byste neměli'Nepoužívám zakřivené tyčové zvony, ale já'ještě jsem nenašel problém s mým. Propichovací otvory se již hojí. (Můžu hýbat mrenou, aniž by krvácela) &Zajistím dezinfekci kolem díry & vyčistit všechnu suchou krev. To'stále to bolí, ale ne více než modřina, ale to'stojí to za to 🙂

Sabrina 2. března 2011:

Před 6 měsíci jsem si nechal propíchnout zápěstí a dokonale se uzdravilo, nedávno jsem si nechal propíchnout prostředníček a nemá'ještě se nezhojil a já to zachytím na všechno. Doporučuji nedělat prsty s dermalemi, protože to'není to nejjednodušší místo. Mám si nechat propíchnout bakové důlky? Já'debatuji

Nicole 10. února 2011:

Právě jsem si nedávno udělal spodní část zad pro svůj bday a moc se mi to líbí. vypadá to skvěle, ale proces hojení může chvíli trvat. jen doufám, že vše dobře dopadne. Používám mýdlo h20cean a antibakteriální, ale držím se h2ocean, protože jsem slyšel jeho úžasné!!!!

Trini 21. ledna 2011:

Teď mám něco málo přes rok propíchnutý drobný hřbet, na každé straně důlek nad zadkem. Začalo to odmítat, myslím kvůli tlaku, který na něj působil z nové matrace, kterou jsem nedávno koupil (to'je mnohem těžší než ten, který jsem měl předtím). Já'doufám, že jsem vyhrál'Musím to vyndat, protože miluji, jak to vypadá, ale já'obávám se, že možná budu muset 🙁

Malá slečna 21. ledna 2011:

Já'Tento víkend dostávám na palec povrchový piercing – ne, ne ten popruh, že'Je to vlastně můj palec – a vím, že míra migrace a odmítnutí bude oh – tak vysoká kvůli množství použití, ale když na to při spánku položím volně zabalený obvaz, omezí to množství agitovanosti může být vystaven?

Nebo je nejlepší nechat to být?

dík.

Whitney (autor) z Gruzie 20. ledna 2011:

Vzhledem k tomu, že jsi to právě dostal, pochybuji, že bys viděl migraci tak brzy. Přijde to

Laura 19. ledna 2011:

Včera jsem si nechal propíchnout zápěstí, zatím bez problémů, dokonce ani žádné zarudnutí. Mám pupek dvakrát zapletený, nahoře i dole jsem je měl hotové před 10 lety, migrovaly to, jako bych je nechal udělat včera, tak doufejme, že moje tělo kromě mých nových piercingových prstů přejde x

bekka 12. ledna 2011:

měl jsem povrchový piercing: na tváři obočí. absolutně miloval piercing, ale když jsem se odstěhoval ze své koleje do svého snoubence'v létě jsem začal spát na straně obličeje, na které byl piercing (spal jsem na druhé straně ve své koleji) a tlak spaní na piercingu způsobil, že to odmítlo a musel jsem to odstranit.

pokud dostanete povrchový piercing, musíte se ujistit, že v této oblasti je malé tření, takže pod oblečením je špatný nápad, nebo pokud spíte položením na tuto část těla,'je to špatný nápad.

mikro-dermální piercing může být lepší sázka

Megan 12. ledna 2011:

Pro každého, kdo má hip piercing, který útočiště't odmítnuto, kde jste si nechal udělat své? Ten chlap, co tady dělá piercing, vyhrál'Neudělám to, protože řekl, že ne'nemám dost tkání 🙁 ale když se podívám online, je tam spousta lidí, kteří je mají mnohem hubenější než já. Žiji na Havaji, takže pokud'jsem na východním pobřeží nebo někde daleko, já ne'nemyslím si'Jsem ochotný cestovat tak daleko….

Whitney (autor) z Gruzie 11. ledna 2011:

Rizika Kristen zahrnují infekci, podráždění, odmítnutí a migraci. Vzhledem k vašemu věku a potenciální poloze velmi pochybuji, že se piercing úspěšně uzdraví.

Kirsten 10. ledna 2011:

Já'Za pár dní, 19. ledna, mi bude 15'Přemýšlel jsem o tom, že bych dostal piercing do kyčle, kvůli mému dárku od rodičů. Já'Zkoušel jsem to vyhledat, ale není to stejné jako ptát se někoho, kdo'nechali to udělat. Já'rád bych věděl, jaká jsou rizika, doporučující klenotnictví, jaké jsou příznaky nebo odmítnutí a jestli jizva nebo ne, pokud bude odmítnuta.

DonnaRashelle 10. ledna 2011:

Mám zakřivenou činku a osobně nemám'neměl žádné problémy. Já'mám to několik měsíců. Já'Nedoporučuji použít jeden, ale předpokládám, že je možné mít jeden eh?

laney 9. ledna 2011:

Barové zvony nejsou tou správnou cestou. S největší pravděpodobností odmítnou a nakazí se, protože pokrývají velkou oblast.

Vzácný Y. 9. ledna 2011:

Před týdnem jsem si nechal propíchnout svislý tragus a můj průbojník použil zakřivenou činku. Ale prozkoumal jsem to'Je špatné mít zakřivenou činku pro povrchový piercing. Co bych měl dělat ? Mám se vrátit ke svému pierceru a změnit činku na povrchovou tyč? ?

Whitney (autor) z Gruzie 8. ledna 2011:

Velmi vzácné

Stuart 6. ledna 2011:

Já'měl jsem 4 povrchové piercingy, 3 na břiše a 1 na zátylku. Nape vydržel 2 roky, 2 ab ty trvaly asi rok, ale vůbec první piercing, který jsem dostal, můj spodní ab povrchový piercing je tam i po 7 letech. Já'Řekl jsem o tom mnoha specialistům na úpravu těla a nikdy mi nevěřili. To'je možné!

Hanna 5. ledna 2011:

V současné době dělám peircing učení a povrchové peircings CAN uzdravit. záleží na jejich těle, na tom, kolik piercingů nosí (tělo bude na cizí předmět zvyklé a méně odmítavé), pokud budou dodržovat jednoduché pokyny k čištění a uzdravování. já'mám svůj pupek a zadní pupek více než tři roky, a ty se počítají jako povrchové piercingy a ještě nevyrostly. Mám také zápěstí s mikrodermem a jedno s povrchovou tyčí, která se krásně uzdravila, můj zátylek a povrchový tragus. jediná povrchová peirting ive musela vyrůst byla madison. všechny tyto čistily dvakrát denně a nedotýkaly se a při čištění nasávaly krusty. nejlepší způsob, jak zjistit, zda váš piercing odmítl, je, když použitý pruh začne ukazovat více. a pro piercing obličeje je nejlepší používanou klenotnicí zakřivená činka; není tak těžký jako sponka a na obličeji není mnoho masa.

Děkan 4. ledna 2011:

Nechal jsem si udělat zápěstí asi před 2 měsíci a miluji to, ale na jedné straně sponky to všechno zčervenálo a bylo křupavé = \ co mám dělat? dík

Andrea 3. ledna 2011:

Dnes jsem si nechal propíchnout kyčel, ne'trochu bolí a vypadá šíleně jako!

Sam 28. prosince 2010:

Je mi 14 a opravdu si chci nechat propíchnout kyčelní kosti, ale já'Trochu se bojím, jak moc to bude bolet a jestli to bude vypadat špatně pro někoho v mém věku, aby to udělal 🙁

Indigo jones 27. prosince 2010:

Přemýšlel jsem o propíchnutí kyčelních kostí, ale zajímalo mě, jestli ano'pro 14letého je to v pořádku, aby to bylo vyřešeno rodičovskou dohodou?

sára 17. prosince 2010:

Nechal jsem si udělat svislý povrchový piercing tragus před méně než měsícem, piercer mi řekl, že zakřivená činka je lepší, protože je umístěna na tak malé ploše a na mé tváři nebude těžká

Sophie 13. prosince 2010:

Hej, dnes mi udělal nos, ale je to těžké. Je to přirozené nebo je infikované?

dík

ne. 12. prosince 2010:

Nechal jsem si před týdnem propíchnout krk a byl červený a měl trochu krustu a jedna z koulí protáhla díru. Co bych měl dělat? Opravdu ne'nechci to vyndat!

penny 10. prosince 2010:

Letos v září jsem si nechal propíchnout klíční kost a já'mám z toho velké obavy'konečně regeguje. :/

Mám v něm barový zvonek 'sešívat' jeden, s plochými věcmi na nich. To'občas je červená, ale to není pravda'už mě moc neznepokojuj. Vypadá to, že kůže mezi hlavami řídne, je tenčí a já'obávám se, že ve skutečnosti vidím bar pod ním. Vypadá to bíle podél pruhu pod mojí kůží, takže možná to'proto si myslím, že to vidím?

Mám v plánu jít dřív než později, abych si od toho chlapa nechal udělat další piercing, takže by mi to měl říct. Myslel jsem si'Doufám, že zde také získáte nějakou radu. : p

Emily 10. prosince 2010:

Já'mám rok propíchnutý krk a odmítl první 4 měsíce, ale při správném čištění se velmi dobře uzdravil a vypadá to, že vydrží dlouho.

Mandy 8. prosince 2010:

Heath: můžete být alergičtí na kov v uchu … zkuste různé kovy, jako je zlato a podobné, a uvidíte, jestli se to zlepší … V uších musím mít jen zlato, jinak se opravdu nakazí a nedostanou lepší, pokud nepoužiji zlato.

Whitney (autor) z Gruzie 6. prosince 2010:

Tam'není nic 100%, co můžete udělat, abyste zabránili odmítnutí, kromě řádného čištění, ale i přesto vy'Bude pravděpodobně trpět odmítnutím.

sabrina 5. prosince 2010:

Včera jsem si nechal probodnout boky & po přečtení toho všeho jsem teď trochu vystrašený …. co přesně mám udělat, abych zabránil odmítnutí …. v nich jsou právě teď pružné činky, kdybych je nechal změnit na povrchové činky?!

mackenzie 14. listopadu 2010:

Ahoj, tak jsem si před 3 dny udělal spodní kyčle a kolem 1. díry jsou malé žluté krusty a na druhé malá černá věc, nebolí to a cítím se dobře, ale nevím, jestli je infikovaná? další citát říká, že žluté krusty jsou dobré, protože je to jen nějaká léčivá věc, ale jiní říkali rozdílně, takže chci vědět, jaký je váš názor, je nakažený nebo ne ??

KeeKee 13. listopadu 2010:

Asi před 5 měsíci jsem si nechal udělat oba boky a do dvou týdnů se dokonale uzdravili! Činka vypadá jako otevřená sponka – můj průbojník mi řekl, že díky použité tyči nevyroste – což mě dělalo tak zatraceně šťastným, protože bych teď nenáviděl být bez nich. MILUJU je

Amy 30. října 2010:

Před týdnem jsem si propíchl zápěstí plastovou činkou a kolem otvorů je stále docela červená a strupy vypadají trochu nažloutle, to ne'nebolí vůbec, když na něj vyvíjíte tlak nebo více, ale je nakažený? Já'Dělali jsme fyziologický roztok jednou denně a mezi tím jsme ho postříkali antibakteriálním sprejem. X

Dee 29. října 2010:

Opravdu chci dostat povrchový piercing na krk, ale jsem ve dvou myslích, když mi bylo řečeno, že to není dobrý nápad a také to mohu odmítnout. Ale také mi bylo řečeno, že to závisí na tom, jak se o to staráte a staráte se o to. Jsem zmatený, jestli to dostat nebo ne…

Mo 21. října 2010:

Mám 8 dermals a 12 bodový korzet s povrchovými pruhy na zádech. Dokud máte skvělý piercier a dodržujete plán čištění, mělo by být vše v pořádku. Všiml jsem si u několika mých dermals, pokud ne'Pokud je nečistíte alespoň jednou týdně, na několik dní trochu začervenají a oteknou. (Mám dermals více než rok a jsou zcela zhojené) Kromě normálních reakcí by vaše piercingy neměly't odmítnout, pokud jsou provedeny správně a řádně je udržujete.

m 16. října 2010:

miluji své povrchové peircings!!!

Whitney (autor) z Gruzie 13. října 2010:

S největší pravděpodobností dojde k odmítnutí. Pravděpodobnost jejich úplného uzdravení je malá.

tammy 13. října 2010:

Plánuji, že se mi zítra budou líbit boky, nejsem si jistý, jestli s tím mám jít, zdálo se, že mě vyrušují dvě ženy, které pracují jako peircéři v obchodě, s odmítnutím děsivou bolestí atd. Nevadí mi bolest/strašení odmítnutí .. pokud se uzdraví, zůstanou navždy, pokud nebudou odstraněni. a jaký bar bych měl požádat ?

lizbet 11. října 2010:

Dostal jsem propíchnuté spodní části zad, rozhodl jsem se dát bactine a začalo to krvácet z obou stran, nikdo se nezastavil, co mám dělat !?!

sedmikráska 4. října 2010:

asi před 5 měsíci se mi na boky objevily kožky a po celou dobu byly perfektní a ani jeden z nich natekl a myslím, že se nakazil!

nějaké návrhy?

caish 3. října 2010:

Ahoj, před 5 dny jsem si nechal propíchnout kyčel a byla červená kolem děr, ale jinak je vše v pořádku. Mám plastovou tyčinku, aby se uzdravila? je pravděpodobné odmítnutí? dík

becki-nicollee 1. října 2010:

ahoj, chci propíchnout boky a je mi 14 let, bylo mi řečeno, že činka vydrží až 3 měsíce, když to máš hotové? a vím, že nemůžete odstranit dermals, takže prosím, může mi někdo pomoci a říct mi, jestli to trvá jen tak dlouho a co byste doporučil atd. … děkuji 🙂 x

Liz 27. září 2010:

Asi před pěti měsíci jsem dostal na zátylek a donedávna to začalo bobtnat. Já ne't

vědět, zda je nakažený nebo zda je'je odmítnut.

Taylor 27. září 2010:

Nechal jsem si probodnout boky a já'Těžko říct, zda je proces hojení normální, nebo zda'znovu odmítat. Pronikavé mířidla jsou trochu červená a pak je kůže křupavá, ale neunikají žádné tekutiny. To'je to jen kůže'je křupavé kolem díry. Hodně svědí, ale ne'moc to nebolí. Mám je nechat více se uzdravit? Nebo je mám vyndat, než mi vznikne ošklivá jizva po odmítnutí?

ashley lauren 27. září 2010:

Nechal jsem si kyčel asi 5 měsíců .. Nedoporučuji dermals, dostal jsem do toho mrenu. je to bezbolestné, abych byl upřímný, a plakal jsem, když jsem si udělal břicho lol. mrena je nejhorší část a je to jen 2 secongová bolest

ale pokud má někdo povrchový peircing, nezdraví se asi 4-5 měsíců, zarudnutí minimálně .. dokud není bolest, krev, kočička nebo známky infekce, zarudnutí je normální, takže se nebojte.

co se týče čistoty, jednoduché bazetrace a mýdla a vody … nic drastického. Pokud to vaše tělo odmítá, nedoporučuji to opakovat, v této oblasti můžete vytvořit jizvu, což nikdy není dobré pro další vzpurné bc, infekce se může ještě zhoršit

a pokud máš povrch mreny a nechceš, aby se ti to líbilo, tak to prostě odstraníš .. tvé tělo se samo uzdraví..to je jen pokud je to méně než rok

kayla 22. září 2010:

Pokud si necháte propíchnout důlky spodní části zad, dostanete mikro dermály, které mám, a nikdy nebudu mít problémy, dokud na něj nezasáhnu, než se pár dní jen podráždí a vrátí se do normálu

panenka Barbie 19. září 2010:

Dobře, asi před 2 týdny jsem si nechal svislou čáru propíchnout svisle se sponou. ale nyní bar začal klesat do strany a zanechával otisky na pravé straně piercingu. Zkusil jsem to zatlačit zpět rovně pomocí náplastí, ale nic se nezměnilo. nějaké nápady?

Madhattie 17. září 2010:

Tam'není žádný způsob, jak zjistit, zda váš piercing/implantát odmítne nebo migruje, dokud piercing/implantát nedostanete. Nejdůležitější je vybrat si zkušeného piercera a používat zdravý rozum. Obchod by měl být čistý !! Jako drs. kancelář čistá! jestli ty'na tomto pohledu víte, jaké šperky by měly být použity. Don'Nedovolte, aby někdo hodil to, co má. Pokud si myslíte, že je váš piercing infikovaný (otok, zarudnutí, bolestivý, slizký), měli byste se vždy pokusit infekci vyléčit, než ji vyjmete. Odstraněním šperků zahájíte hojení zvenčí a zachytíte infekci uvnitř. Vždy sledujte i staré piercingy. Pokud se zdá, že kůže přes lištu řídne, měli byste šperky odstranit, než se úplně vysunou. Zakrývat piercing na delší dobu není dobré! Ani by to nebylo mazání mastí! Piercing musí nahlas dýchat. Zachycení bakterií pod kůží vám nepomůže, ale zdrží proces hojení. Jen ne'nenoste oblečení, které bude dráždit piercing. Krátkodobé občasné zakrytí by bylo v pořádku, ale jen na krátkou dobu, a když sundáte krytinu, měli byste vyčistit a nechat zaschnout. Don'nebojte se vrátit se do obchodu a klást otázky! Pokud ne'Nelíbí se vám odpovědi, měli byste se poradit s lékařem.

Whitney (autor) z Gruzie 10. září 2010:

Jste schopni vyfotit, nahrát jej na webhosting, jako je imageshack nebo photobucket, a zveřejnit adresu URL zde?

Hannah 10. září 2010:

Asi před měsícem jsem si nechal propíchnout boky mikro-dermálem. První piercing se uzdravil v pořádku, bez problémů. Asi po čtyřech dnech začal druhý piercing vklouzat pod kůži obklopující piercing, a když jsem se ho pokusil vytáhnout, po několika minutách se jednoduše potopil. Vrátil jsem se ke svému průbojníkovi, který nakonec vytáhl piercing. Poté, co se díra zahojila, vrátil jsem se k němu, abych provedl revizi kyčle (to bylo před třemi dny) a nyní nový piercing dělá to samé, co předtím. Odmítá můj bok piercing? Protože to není'Nevypadá to jako odmítnutí, které jsem'viděl jsem fotky z. Jakákoli rada by pomohla. Dík 🙂

savana 7. září 2010:

Nedávno jsem se propíchl na šíji a už mě to unavilo. jaký je nejlepší způsob, jak jej odstranit?