On üç dövmem ve birkaç piercingim var ve sanırım onlar'hepsi çok güzel.

Dövmenizin boyutuna ve yerleşimine önceden karar vermek işlemi kolaylaştırır

Dövmenizin boyutuna ve yerleşimine önceden karar vermek işlemi kolaylaştırır

Geçen hafta sonu en iyi arkadaşıma ilk dövmesini yaptırma şerefine nail oldum. Onu ve kız arkadaşını (ikinci dövmesini yaptıracak olan) en sevdiğim salona götürmeyi planladım., "Il Bacio" Trenton, NJ’de. ben'Süslenmemiş insanların çoğunun bunu fark edip etmediğinden emin değilim, ancak dövme yaptırmak için sadece ne alacağınızı seçmenin ötesine geçen özel bir süreç var..

Adım bir

Bir dövme tasarımına karar verin. Bu, başka birini kopyalamanız gerektiği anlamına mı geliyor?'s görüntü tam olarak gösterildiği gibi mi? Hayır, zorunlu değil, ancak fotoğraf galerileri yeni fikirler bulmak için harika bir ilham kaynağı. Örneğin, bmezine’de görüntüler, Bilim Kurgu, Yazı, Melekler gibi birkaç düzine kategoriye ayrılmıştır. & Periler, Ejderhalar, Geek, Portreler, Yıldızlar, Müzik, Kabile, Dini Semboller (farklı türlerdeki fotoğraf merkezlerimi görmek için bağlantıları tıklayın) en çok ilgilendiğiniz temalar arasında kolayca gezinmenize yardımcı olur.

İkinci adım

Yerleşime karar verin. Bu dövmenin vücudunun neresine gitmesini isterdin? Herhangi bir özel gereksiniminiz veya kısıtlamanız var mı? Varsa kriterlerinizin ne olduğunu belirleyin. Bir keresinde, hayatının her günü üç parçalı bir takım elbise giymek zorunda kalan bir şirket ofisinde lüks bir satıcı olan bir adamla çalıştım. sen'Bilmiyordum, ama burjuvazi ipliklerinin altında baştan sona, boyundan ayağa mürekkeplenmişti. İşi, boynunda, yüzünde veya ellerinde görünür dövmeler olmasını engelledi, bu yüzden vücudunun geri kalanını dövme yaptı. Yeni bir ekleme için dövme salonuna giderken, her zaman yanında düğmeli bir elbise gömleği getireceğinden emindi. Dövme sanatçısına alan sınırlamalarının ne olduğunu göstermek için takardı (yakanın üstünde veya manşetlerin altında hiçbir şey yok). Öyleyse bunu önceden düşünün. Gerektiğinde kolayca gizlenebilecek bir dövme mi istiyorsunuz? Çoğu zaman kolayca gizlenir mi? Yoksa her iki şekilde de önemli değil mi? Orası'Saniyede yaklaşık bir milyar sarsıntıyla cildinize nüfuz eden bir dövme tabancası iğnesinin özel acısını açıklamanın bir yolu yok, ancak acı fikri sizi gerçekten korkutuyorsa, dövmenizi vücudun daha etli bir kısmına yerleştirmeyi düşünebilirsiniz. , orta kısımda omurgaya yakın hassas olan alt sırtınız yerine üst kollarınız veya omzunuzun arkası veya çok fazla cilt ve kas korumasına sahip olmayan bilekleriniz veya ayak bilekleriniz gibi.

Dövmeli cildin arkasındaki biyoloji

Dövmeli cildin arkasındaki biyoloji

Adım üç

Bir dövme salonu seçin. Ağızdan ağıza gitmek en iyi yoldur. Arkadaşlarınızın veya tanıdıklarınızın beğendiğiniz dövmeleri varsa, onlara işlerini nerede yaptırdıklarını ve sanatçılarının adını hatırlayıp hatırlamadıklarını sorun. Öneriler için çevrimiçi olarak aşağıdaki gibi sitelere de bakabilirsiniz: AAAdövmedizini Bölgenizdeki tüm işletmelerin bir listesi için. Her şey başarısız olursa, evinize en yakın dükkana gidip en iyisi için dua ederek varsayılanı yapabilirsiniz..

Adım dört

Dövme salonunu arayın ve iki küçük dövme / bir orta boy dövme / devasa, devam eden bir arka parçanın ilk seansı için zamanları olup olmadığını sorun. Çoğu dövmeci memnuniyetle ziyarete gittiği için bu genellikle gerekli değildir, ancak'nazik ve olabilir'sormaktan zarar gelmez. Artı, eğer dükkan şu anda oradaki amigo kız takımından yirmi gençten oluşan bir grup tarafından birbirine uygun ponpon dövmeleri yaptırmak için istila edilirse,'İçeri girmeden önce birkaç saat beklemeyi bileceğim. Bazı kişilerin dövme yaparken mideleri zayıf olduğundan ve işlem sırasında veya hemen sonrasında mide bulantısı hissetme eğiliminde olduğundan, önceden yeterli büyüklükte bir yemek yemeye yardımcı olur..

Sanatçıya nereye dövme yapacağını göstermek için cilde bir şablon uygulanır.

Sanatçıya nereye dövme yapacağını göstermek için cilde bir şablon uygulanır.

Beşinci Adım

Sayaca yaklaşın ve'Kolunuzun üst kısmına dövmeli bir kalp resminin üzerine üç kelime yazmak istiyorum. sen yapmazsın'Bu kişiyle ayrıntılara girmeme gerek yok, çünkü büyük olasılıkla o kişi telefonları yanıtlamak ve müşterileri sanatçılarıyla tanıştırmak için oradadır, bundan sonra olacak olan da budur. Hangi işçi'Sıra size gelecek ve onunla ne istediğinizi tartışacaksınız. Eğer sen'Bir resim getirdim, ver. Eğer sen'Ne tür bir yazı alacağınızdan emin değilseniz, bir yazı tipi kitabı görmek isteyin (neredeyse tüm mağazalarda vardır.)'seçtiyseniz, sanatçıya daha sonra cildinize uygulanacak bir transfer kağıdına çizmesi için birkaç dakika verin..

Altıncı Adım

giymek'iddialı olmaktan korkmayın. Dövme sanatçıları't zihin okuyucular. Tasarımı kafanızdaki görüntüye göre yaratırlar, bu yüzden onlara ne yaptığınız hakkında iyi bir fikir vermelisiniz.'tekrar arıyorum. İlk taslağı hazırladıktan sonra,'onayınız için size göstereceğim. hayır demek sorun değil. giymek'söylemekten korkma, "Bu harika görünüyor, ama belki biraz daha küçültebilir miyiz??" Boyutu küçültmek için fotokopi makinesini kullanmak onun için hiç sorun değil. Unutmayın, ödeme yapan bir müşterisiniz ve sanatçılar harika bir deneyim yaşamanızı sağlamak için oradalar. Aynı şey, şablon cildinize yerleştirildiğinde de geçerlidir. Şablonu uygulayacak ve ardından sizden ona bakmanızı isteyecektir. Eğer o'çarpık veya merkez dışı veya başka bir şey, konuşun. Şablonu cildinizden çıkarmaktan ve yeniden uygulamaktan mutlu olacaktır. Her zaman içgüdülerinize güvenin. Sanatçı, spesifik olmak istemeniz konusunda size zor anlar yaşatıyorsa, yeni bir dükkan bulmayı düşünebilirsiniz. Bu, hayatınızın geri kalanında vücudunuzda olacak ve bunun mükemmel bir şekilde yapılmasını istemeye hakkınız var..

ilk dövmesini yaptıran kız

Yedinci Adım

ben'Dövme salonu görgü kurallarına başka bir yazıda gireceğim, ancak bunu söylemeniz yeterli.'300 librelik bir işi yeniden hallediyorum. Snake adında bir adam için standart nezaket kuralları hâlâ geçerli. Fiyat teklifiyle pazarlık etmeye ÇALIŞMAYIN, BÖYLE OLMAYIN veya aşağıdaki gibi gelişigüzel açıklamalar YAPMAYIN. "Arkadaşım falanca dövmesinin sadece 75 dolara mal olduğunu söyledi ve'benimkinden bile daha küçük olacak!" Kibar olun – dövme fiyatları tartışmaya açık değil. Bilişim Teknoloji'Gergin olman sorun değil ama duygularını kontrol altında tutmaya çalış. ben'İlk mürekkebini almak için bir tanıdık alırken yıllar önce hissettiğim utancı asla unutmayacağım. O korkunç bir yorumunu haykırdı "Sıra, Sıra, Teknenizi Kürek" acıyla başa çıkmasına yardım etmek için sandalyeden düştü ve taranmış kusacağını düşündüğü anda tuvalete gitti. Ani bir mide bulantısı dalgasıyla karşılaşırsanız ve hastaymış gibi hissederseniz,'Sadece sandalyeden atlayıp en yakın banyoya koşun, çünkü bu dövmenizin kusursuz işçiliğini yok edebilir. Hasta olduğunuzu sanatçıya bildirmeniz yeterlidir.'duracaksın ve tuvalete gidebilirsin. Son olarak, salona sarhoş veya zihin değiştiren maddelerin etkisi altında girmeyin. Her şeyden önce, sanatçı sizin etki altında olduğunuzu görürse sizin üzerinizde çalışmayı reddetme hakkına sahiptir ve ikincisi, siz'kendini aptal yerine koyacaksın. Mümkün olduğunca hareketsiz kalın ve rahatlamaya çalışın. Acıdan başka bir şeye odaklanmak yardımcı olur (duvarlardaki resimlere veya elinizdeki bir dergiye bakın.) Derin nefesler alın ve verin, sonunda endorfinleriniz devreye girecek ve acı tolere edilebilir olacaktır. Sonunda, zaman ayırdığı için teşekkür edin ve bahşişini verin. Evet, dövme sanatçıları ipuçları alır. Yüzde on ila yirmi genellikle iyi bir miktardır. Örneğin, 100 dolarlık bir dövmeye genellikle maksimum 20 dolar bırakırım..

Sekizinci Adım

Sanatçının size yeni vücut modifikasyonunuzun bakımını nasıl yapacağınızı açıklaması yaygın bir prosedürdür ve çoğu yer size uygun bakım tekniklerini ayrıntılı olarak gösteren bir çıktı sağlayacaktır. Bunu yapmazlarsa, eve döndüğünüzde ne yapacağınız konusunda hızlı bir başlangıç ​​isteyin. Her şey söylenip yapıldığında, yeni mürekkebiniz saran sargıyla sarılacak ve muhtemelen biraz kanlı olacak, ancak tedaviyi o akşam daha sonra yıkamak ve A’yı uygulamak için çıkardığınızda.&D krem, sen'Gevrek, taze ve umarız güzel bir şekilde tamamlanmış bir sanat eseri bulmaktan mutluluk duyacaktır..

İlk Dövmeler Fotoğraf Galerisi

Bu içerik doğru ve yazarın bilgisi dahilinde doğrudur ve kalifiye bir profesyonelin resmi ve kişiselleştirilmiş tavsiyesinin yerini alması amaçlanmamıştır..

Yorumlar

Kat 13 Aralık 2013:

Tam bir sırt parçası yaptırıyorum 3 saat başardım ve ana hat tamamlandı, çok ağrı var ama hastalık ya da bayılma yok Sandalyenin arkasına yaslanmış dimdik oturuyordum. Bir hafta sonra biraz daha iş halletmek için geri döndüm iyi bir yemek yedim ama oturduğumda içimde bir ateşin yandığını hissettim ve başım döndü ne yapabilirim bu dövme benim için son derece önemli gerçekten bitirebilmek istiyorum.

Shinda 24 Ekim 2013’te:

ben'iki hafta sonra 18 oluyorum ve ben'İlk dövmemi doğum günümde yaptırmaya karar verdim. Çocukken bile, hiç düşünmedim'18’i görmek için yaşıyorum, bu yüzden inanıyorum ki'O gün bileğime intihar karşıtı bir dövme yaptırmak çok uygun. Bilişim Teknoloji'Sağ bileğimde bir buçuk santim büyüklüğünde bir noktalı virgül olacak. ben'fena halde korkuyorum. ben'sadece umarım'koltukta çığlık atmaya başlama. xDD

kelly 01 Haziran 2012’de:

ben'30 m ve 6 var… 2 tane daha almak üzere.. Çoğu gizli ama ben'bileğimde 2 tane olacak İlkim 23 yaşındaydı, sırtımın ortası omuzlar arasındaydı, aşırı ağrı bekliyordum, öyleydi.'Tatmin tepesine çıkmaya başlayana kadar çok kötü. Boynumun arkasında 3 tane var, aslında acıdan daha çok gıdıkladı, biri kalçamda, ağrı yok sadece kaşınma hissi ve bileğimde sadece küçük bir nokta ağrıyor. Kızlar acıya erkeklerden daha fazla tahammül eder ve duydum ki eğer sen'regl olmanı beklersen daha az acıtır. Eğer sen'çıldırıyorsan, seni sakinleştirmek için bir Xanax almayı dene. Hepinize iyi şanslar!

Stephi 17 Nisan 2012’de:

İlk dövmemi dün baldırımın iç kısmına yaptırdım. Bilişim Teknoloji'Yaklaşık 8 inç x 11 inç oldukça ayrıntılı ve parlak renkli. olmadı'O kadar acıtmadı, bacaklarıma ağda yaptırıyormuşum gibi hissettim. Renklendirme başlayana kadar. Bu bir mofu gibi acıttı ama sanırım aynı bölümü 3 veya 4 kez geçtiği içindi..

Kesintisiz 3 1/2 saat sürdü.

Ama bugün her zaman yürümek acıtıyor ama eğer'bir süredir oturuyorum veya hareketsiz duruyorum.

funda 11 Nisan 2012’de:

23 yaşındayım, ilk çocuğuma hamile kaldım ve doğal bir doğum ve ağrı kesici olmadan doğum yaptım. bu olmaz'ben demek'Bir dövmenin acısını kaldırabileceğim, 2 piercingim (dil ve dudak) her iki piercingim var, bayıldım (sonradan) Dilim bitti, duruladım ve ceketimi geri alıyordum ve düştüm. dudak, arabama doğru yürüyordum ve park yerinde düştüm, bu yüzden birçok faktör var, çünkü doğal çocuk doğumu geçirebiliyorum, değil mi?'diğer ağrı türleriyle baş edebileceğim anlamına gelmez.

Köpek yavrusu:) 04 Mart 2012’de:

Dün ilk dövmemi yaptırdım! Bunu almadan önce okudum ve çok yardımcı oldu! 16 yaşındayım ve sahip olduklarıma bayılıyorum, babam öldü ve bu's onun adı senaryoda. değil'incitmedim!!!! Çok şok oldum! En acı, kağıt kesiği gibidir! Ve eğer onlara söylersen'İlk dövmeniz, iğnenin ne kadar sert hareket ettiğini kontrol eden bu makineye sahipler ve onu geri çevirebiliyorlar! harikaydı ve ben'iki hafta sonra bir tane daha alıyorum 🙂

Castiel 07 Şubat 2012’de:

Sırtımdan çıkan kurt gibi bir dövme yaptırmak istiyorum ve kurdun renginin ve gözlerinin saç ve göz rengimle aynı olmasını istiyorum ama ilk bölüm için tek bir fikrim var. kurt bir göz ve ben onu çizdim sanki derim parçalandı ve kurt bakıyor ya da çıkıyor ama ben yapmıyorum'Onu sırtımın arkasına koyacak yer yok çünkü daha fazla kurt parçası gelecek, bu yüzden odaya ihtiyacım var, kurt özgürlüğümü sembolize ediyor ve kurt içeride ama nereye koyacağımdan emin değilim. kurt için sözler ve diğer fikirler

Viyana 16 Ocak 2012’de:

Buradaki acıdan endişe duyan insanlara, bana güvenin.'çok kötü değil. Ben kazanan büyük bir pısırıkım'Kan testi veya diş muayenesi bile yaptırmayın. Acıtıyor ama her an durabileceğini düşünmeye devam edersen çok faydası olur. Sadece bir sıkıntı haline gelirse ilk 10 dakikadan sonra. Şimdiye kadar 2 tane var, doğum günümde daha fazlası için geri dönüyorum.

Toni Ericka'xx 16 Ocak 2012’de:

ben'18 yaşındayım, dövme yaptırmak istiyorum, büyükbabamın anısına bir şey istiyorum, o benim kahramanımdı ama istemiyorum'Ne alacağımı bilmiyorum, altında baş harfleri olan küçük bir kalp almayı düşünüyordum ama bilmiyorum'Nerede iyi görüneceğini tam olarak bilmiyor musunuz? Herhangi bir öneri, acı ve iğneler için endişeleniyorum ama biliyorum ki sadece adam olup onunla başa çıkmam gerekiyor, çünkü büyükbabamın hatırası olacak, buna değecek, ama en iyilerinden biri olmayı tercih ederim. Daha az ağrılı bölgeler, köprücük kemiğim ile göğsüm arasına süngerimsi deriye sokmayı düşünüyordum ama en kötü yerlerden biri olduğunu duydum, bu doğru mu? eğer öyleyse, ilk kez tat almak için iyi bir yer neresi olurdu? Ve ayrıca dirrerent bir tasarım için herhangi bir fikriniz var mı? teşekkürler x

LarissaMarie 08 Ocak 2012’de:

Merhaba ben'm Larissa.

Ve Aslında, ben'm İlk Dövmemi Yarın Yaptırıyorum.

ben'm 13, ben'm Gölgeli Bir Yıldızla Çapa Almak'Boynumun Arkasında.

ben'Anlamı Olduğu İçin Başlıyorum – Yerimde Duruyorum.

Sadece Düşünün Ve Bir Çapa Ne Yapar!, Tutar'oturmak'Gemi Ve Yer.

Ne düşünüyorsun ? (:

Horlama Domuzcuk 06 Ocak 2012’de:

3 dövmem var "biri olarak görsem de" ve gördüğüm kadarıyla çoğu insan kendilerini gerçekten fazla düşünüyor ve kendilerini geliştiriyorlar. İlk kez dövme yaptıran veya yaptırmayı düşünen herkese RELAX. Onunla eğlenin ve her şeyden önce lütfen dövmenizi orijinal yapın. yani onu planlamak ve sizinki yapmak için zaman ayırın. İşinizi almaya gittiğinizde daima pozitif ve iyimser olun. rahatsan ve iyi vakit geçiriyorsan o zaman sanatçı da aynı şekilde olacaktır :D. Acıdan endişe duyanlarınız için… hmm, tenimde hızlı bir vızıltı ve bir süre sandalyede oturduktan sonra keskin bir ağrı gibi geldi, ama buna değdi. Sadece nefes almaya devam et ve gevşek kal. Vücudunuz duyuma uyum sağlayacak ve onu köreltecektir. Tüm süreç boyunca eğlenin ve unutulmaz bir an olacak. git getir.

pislik koklayıcı 18 Aralık 2011’de:

sana zaman ayır

rotacı simmons 18 Kasım 2011’de:

dört dövmem var

bayan 3 01 Kasım 2011’de:

teşekkür ederim, bu çok yardımcı oldu, şimdi bir dövme yaptırmaya hazırım!

Anne 31 Ekim 2011’de:

Enfeksiyon açısından ayak dövmeleri ve iyileşme sürecinden günler sonra çorap, ayakkabı veya sandalet giymem gerektiği gibi bana nasıl bakabileceğim hakkında bana bilgi verebilecek veya ipuçları verebilecek biri var mı diye merak ediyordum. herhangi bir yardım takdir edilir teşekkürler!

SemperFi1812 17 Ekim 2011’de:

ben'Gelecekteki bir Deniz Tankeriyim ve alt sırtıma Kartal, Küre ve Çapa Tatt’ı almak istiyorum. '1812' altında ve EGA’nın üstünde bir Tank. Şu anda Kanji’yi ilk dövmem için göğüs kafesimden aşağı indiriyorum, diyecek "Kemikler" çok sıska olduğum için Kanji’de. lisede lol lakabı takılmıştım "iskelet" veya "Kemikler" yani bu Kanji lol’ün arkasındaki anlam bu.

Deniz Veterineri 17 Eylül 2011’de:

sana mert olmak güzel 1988

tatatatatat. 13 Eylül 2011’de:

İlk dövmemi bugün yaptırdım, aslında yaptırmadan 4 yıl önce tasarladım, yani evet emindim. bu benim ilk dövmemdi ve ayağıma geçirdim. böylece ayağına ilk dövmeni yaptırabilir ve üstesinden gelebilirsin ama'zarar vermemesini bekleme. çünkü öyle. o kadar çok istiyorsan acıyı çekersin.

kline 23 Temmuz 2011’de:

Teşekkürler

1988 18 Temmuz 2011’de:

sen keskin nişancı olsan bile sıkıcısın, dövmeler yapıyorum ve sen onları istiyorsun sonra onları ve keskin nişancıyı al, ben bir keskin nişancıydım o yüzden yapma'işe saygısızlık etmek

Keskin nisanci 17 Mart 2011’de:

Hepinizden daha fazla dövmem var, kollar, boyun, göğüs, bacaklar ve eklemler.

kismomi 19 Kasım 2010’da:

İlk dövmemi 1 hafta önce yaptırdım ve bu harika bir tavsiye ama bir yerde dövme tabancasında ne olduğunu size bildiren bir site olsaydı harika olurdu.

LaceyRAWR 11 Kasım 2010’da:

bu bilgi iyiydi ama bence mürekkebin içeriği ve malzemenin markası gibi hayati bir kısmı atlamışsınız, böylece bakıp tüm ekipmana ne konduğunu görebilirsiniz

Alina 11 Ekim 2010’da:

Hey, harika bir tavsiye, teşekkürler! ben'Bir süredir dövme yaptırmak istiyorum ama nerede istediğimi bulmakta zorlanıyorum, biraz acıya katlanmakta sorun yaşamıyorum ve yapmıyorum't her yerde kolayca görülebilir istiyorum. alıntı istiyorum "sevmek için şehvet" bu yüzden listemi daraltmama yardım edebilirseniz çok yardımcı olursunuz!! teşekkürler!!

Biber 15 Eylül 2010’da:

ben'İğnelerden korkuyorum ve ilk dövmemi bir haftadan daha kısa bir süre önce yaptırdım ve onunla iyiydim. şu anda'çok kaşınıyor! Yanınıza birini alın, böylece onlara komik suratlar yapabilirsiniz ve sadece önce ve sonra nefes almaya ve yemeye devam edin. Acı olacak, bundan kaçış yok. Sadece onunla git ve her şey yakında bitecek. Çok fazla olursa, nefesinizi geri alabilmeniz için sanatçıdan bir saniye durmasını isteyin. giymek'Endişelenme, her şey yoluna girecek…'neden biz'onlara… güvenlik, korku ve bilgi için para ödüyoruz.

Amanda 03 Eylül 2010’da:

yaklaşık bir saat içinde ilk dövmemi yaptıracağım ve bu gerçekten bana çok yardımcı oluyor artık eskisi kadar gergin değilim teşekkürler….

küçük anne 17 Haziran 2010’da:

dövme yaptırmak için ağrıyı azaltmak için ne yapabilirsiniz????? çünkü bixtch gibi acıdığını duydum'acıdan gerçekten korkuyorum, yardım edebilir mi????

Katie 31 Mayıs 2010’da:

Bunların çoğu harika, ama söylediğin bir şeyden çekiniyorum…her şey başarısız olursa, en yakın yerel mağazaya git ve en iyisini um. ASLA, ASLA bunu yapmayın. Bunu yapan çok insan tanıyorum ve sen yapamazdın.'daha kötü bir şey yapma. Evet orada'Her zaman iyi gitme olasılığı vardır, ama aynı zamanda gitmeyebilir ve o boktan iş sonsuza kadar üzerinizde kalacak. Her seçeneği gözden geçirin. Biraz yol kat etmeniz gerekiyorsa, yapın. giymek'Ucuz fiyatlara ve çoğunlukla temiz bir dükkana sahip oldukları için asla ikinci en iyiye gitmeyin. Harika bir dövme istiyorsanız, her zaman ucuz bir yere gitmekten başka seçenekleriniz vardır. Her zaman ödediğinizin karşılığını aldığınızı unutmayın. Eğer o'son derece ucuz, o zaman şansın var'berbat iş alıyorum.

kedicik 31 Mayıs 2010’da:

Dövme yaptırmak için yeterince yaşlanmayı beklemem gerekiyor. Sağ bileğime (Adam Lambert’inki gibi) bir horus gözü yaptırmayı düşünüyordum çünkü sanırım'gelmiş geçmiş en havalı şey. Beklemek zorunda olduğum için mutluyum çünkü bu bana gerçekten isteyip istemediğimi düşünmem için zaman veriyor.

mandy 05 Mayıs 2010’da:

yani 15 yaşındayım dövme yaptırmak istiyorum ama herhangi bir dövme değil… hem bradnpam hem de büyükannemin kollarının içlerinde bir yutkunma var bu yüzden annem ve ben gidip kırlangıçlarımızı almak istiyoruz.. bir süre düşündüm ve johnny depps’i su ve güneşle yutmayı düşünüyorum (aynı zamanda gerçekten büyük bir johnny hayranıyım) ama bu benim ilk ve dehşete düştüm. iki tane daha almayı planlıyorum ama onlar'gerçekten renkli ve büyük, bu yüzden muhtemelen iyi bir ilk olmayacak.

çamurlar4 23 Nisan 2010’da:

Şu anda 19 yaşındayım ve yaklaşık iki yıl önce rahmetli büyükbabamı temsil eden bir dövme istediğime karar verdim. bunun için tasarıma karar verdim ama yapmıyorum'ilk dövmem olmasını istemiyorum. Ailemi temsil eden daha basit bir tane istiyorum çünkü onlar benim için her şey demek ama neye sahip olacağımdan emin değilim. Altında aile kelimesi olan basit bir melek resmi düşündüm ama buna karşı karar verdim. annem temmuzdaki 20. doğum günüm için hediye olarak ödemeyi kabul etti ama birkaç fikre daha ihtiyacım var. herhangi bir yardım??

hamsi 11 Nisan 2010’da:

Çok teşekkürler (:

Bu çok yardımcı oldu! Acıyla aram iyi değil (umarım) ve bu beni gerçekten cesaretlendirdi ve sinirlerimi yatıştırdı 🙂

Bana şans Dile! ^_^x

JOHNLEE 01 Nisan 2010’da:

17 yaşındayım ve 3 dövmem var ve hafta sonu 4 numaraya gidiyorum ilk başta acıyorlar ama alışıyorsun

zambak 16 Şubat 2010’da:

hey 14 yaşındayım bazen sevmiyorum'inceyim ama 2 ayda 15 oluyorum

bu iyi bir tavsiyeydi biliyorum hala gencim

ve bunun hakkında biraz daha düşünmem gerektiğini biliyorum ama amcam geçen yıl vefat etti ve bende öyle bir şey almak istiyorum

onu tarif et küçük bir melek düşünüyordum

4 saat öldü diye beni aradı tatlım diyor

chelsea 01 Aralık 2009’da:

dövmem acıdı ve kalçamda kanatlı orta boy bir kalp yapmak 1 saat sürdü. bilmiyorum'onun gür pişman değilim! Kızlara git ! kotumu üstüne koyduğumda soktu lol x

Mae 06 Temmuz 2009’da:

Dövmelerle ilgili görüşüm, ne istediğinizi bildiğinizde, onu elde etmek için 6 ay bekleyin, böylece hala isteyeceğinizden emin olabilirsiniz. Ayrıca, dövmelerin hayatınızın veya deneyimlerinizin bir hikayesini anlatması gerektiğine inanıyorum, bu yüzden anlamlı bir şeyler alın. 4 tane var ve insanlar her zaman anlamını soruyorlar ve insanlara arkalarındaki hikayeleri anlatmak ne kadar güzel ve aynı zamanda size hatırlama şansı veriyor.

Dövmeni ilk yaptırdığında çok fazla sinir var, ilkinden önce çıldırıyordum. Ama gerçek şu ki, gerçekte olduğundan daha fazla acıtacağını düşündüm ve kendimi dışarı attım. İşiniz bittiğinde onu seveceksiniz ve daha fazlasını elde etmek isteyeceksiniz 🙂

İYİ ŞANSLAR!

jenna 27 Haziran 2009’da:

ben'Ayağıma kürek tasarımı olarak ilk dövmemi yaptırmayı umuyorum ama ilk dövmen için gerçekten kötü bir yer olduğunu duydum. ve mazokist değilim (ya da onun gibi bir şey) aslında ondan biraz korkuyorum, çok gibi. Benim asıl büyük endişem hava durumu ya da değil, onu ayağıma ya da belime almalıyım, cadı daha az acır ve kendimi nasıl biraz daha güçlendiririm. yardım lütfen ve teşekkür ederim

Tracylynn 17 Haziran 2009’da:

İlk dövmemi geçen yıl yaptırdım. o benim kızım'sol kalçamda ismi (Adriana) var (buna eklemeyi planlıyorum). 4 ay önce ikinci dövmemi yaptırdım. Sırtımda kabilesel bir kalp var. Sana söyleyeyim, cehennem gibi acıttı! Alt sırt, dövme yaptırmak için vücudunuzun çok hassas bir parçasıdır.'NS. Özellikle kemikli iseniz. çok komik. ben yoktum'O gün çok fazla yemek yemedim, bu yüzden taslağın yaklaşık yarısında gerçekten kötü terlemeye ve bayılacak gibi hissetmeye başladım. Dövmeciye haber verdim, o yüzden ara verdi, önümde vantilatörü açtı ve bana içmem için bir Capri Sun verdi (kan şekerimi geri almak için). Yatabilir miyim diye sordum ve görünüşe göre birkaç saniyeliğine kendimden geçtim. Çok utandırıcıydı! çok komik. Kendimi hazır hissettiğimde, taslağı bitirdi ve ben de onu başka bir zaman doldurmaya karar verdim. Doldurmak için içeri girmeden önce bir şeyler yedim ve yapmadım.'t geçmek. : ) Hikâyeden çıkarılacak ders şu ki, dövme yaptırmadan önce sağlam bir şeyler yemek önemlidir. yapmalısın'Yine de çok büyük bir yemek yemeyin. Sadece acıyla nasıl başa çıktığını hissetmen gerekiyor. Bazı insanlar kusar…..Bu yüzden ilk dövmemi yaptırdığımda hissedebilmem için küçük bir şey yaptırdım..

Ayrıca ben olarak'Eminim herkes duymuştur….dövmeler BAĞIMLILIK YAPIYOR! İlki bitmeden ikincisinin ne olacağını planlıyordum bile. haha. Şimdi 3.’m ne olmalı diye düşünüyorum. Herkese bol şanslar ve Mutlu Dövmeler 🙂

kurtçuk 10 Haziran 2009’da:

Öncelikle şunu düşünüyorum ki eğer dövme yaptıracaksan ne istediğinden emin olmalısın, ne istediğinden kesinlikle emin olmalısın.Bu hayatın boyunca taşıyacağın bir şey.Tabii hariç Daha sonra lazer epilasyon için para harcamayı planlıyorsanız. Cildinizde bir demet iğnenin sürekli kaşınması gibi cildinizde bir kesik olması gibi acı vericidir. pek çok insan acıya farklı tepki veriyor çünkü öyle değil'arkadaşını rahatsız etme senin için de aynı olacak anlamına gelmez sen bir düşün iyi karar ver ilk dövmesini yaptırmayı düşünenlere bol şans.

yasemin 09 Haziran 2009’da:

İlk dövmemin belimin ortasındaki sol Horus’un Gözü olmasını istiyorum ama ben'Dayanamayacak kadar acı verici olacağından korkuyorum. kendimi nasıl toparlamalıyım?

Kedi yavrusu 01 Haziran 2009’da:

Tamam ben iğne fobisiyim. Aşırı hoşlanmak. Odaya iğneyle giriyorlar ve yüzüm kızarıyor ve midem bulanıyor. Bir dövmem var. Ayak bileğimde. Ben kendim tasarladım. Uzun zamandır istediğim bir şeydi. Anladım. En kötüsüne hazırdım. Cehennem gibi acıtacağını düşünmek. Daha farkına varmadan acıdan çok endişelendim ve bacağımda kızarıklık varmış gibi hissettim. yani öyleydi'çok kötü. Şu anda ikincisini düşünüyorum ama göreceğiz. Senin için anlamlı bir şey almanı öneririm. Başkası değil. Senin vücudun onların değil. Sonunda benimkini yapacak sinirleri bulduğuma sevindim. Ve her şeyi yenmek için. Annem benim paramı ödedi. Ondan 19. yaş günü hediyemdi. Babam ise sinirlendi ama ne olduğunu gördü ve bıraktı. Yani bir inç boyunda. Yani boyut da önemli. Yüksek sesle gülmek. Bunu düşün. giymek'sadece oraya atla ve herkesin aldığını al.

=^_^=

~yavru kedi~

emin olmayan kız 31 Mayıs 2009’da:

içeri girip ilk dövmemi yaptırmak istiyorum ama ben'insanların benim hakkımda ne düşüneceğinden korkuyorum'Dövmelerin yapışkan ve düşük sınıf olduğunu düşünen bir evde satın alındım, özellikle annemin dövme yaptırmam hakkında söyleyecek birkaç şeyi olacağını biliyorum.'21 yaşındayım ama onun görüşü benim için çok şey ifade ediyor, sorun şu ki ben o ortamda büyüdüğüm için'olduğu tutumuna yerleşmemi zorlaştırıyor.'söylendiği kadar yapışkan veya düşük sınıf değil, herkes için farklı bir şey ifade ediyor ve sonuç olarak'bir tasarım seçmemi zorlaştırıyor çünkü'Bakmak ve düşünmek istediğim bir şey omg bu harika!

tüm düşüncelerin neler??

UG

Ritchlover 19 Mayıs 2009’da:

İlkimi bile hatırlayamıyorum ve 7’m var ve sayıyorum. Ben de bir dövme sanatçısıyım ve bir arkadaşının arkadaşından duyduğun saçmalıklardan bazıları BULL!!!! acıya gelince, herkes acıyı farklı şekilde tolere eder. sadece bir kişi için cehennem gibi acıtıyor'ciddiyim'senin için de aynısını hissedeceğim. ayrıca yapma'Sadece bir tat al çünkü ilk senin ve sen sadece bir DÜŞÜN, DÜŞÜN, DÜŞÜN kalıcı olmasını istiyorsun. Tüm dövmelerim benim için yaşam deneyiminden bir şey ifade ediyor çünkü şu anda havalı olduğunu düşündüğünüz şey bir yıl içinde olmayabilir. ama benimki her zaman bir anlam ifade edecek ve sen'Yapıştırılan bir aile üyesi gibi bir şeyi (örnek) almaktan asla pişman olmayacağım. peki bunlar sadece benim düşüncelerim. (Bilginize) 11 yıldır dövme yapıyorum.

dövme kızıinhartville 23 Nisan 2009’da:

Daha yaşlı bir dövmeci seçmekle ilgili yorum saçma. Genç sanatçı, işe güzel ve alternatif fikirler getiriyor. ben'genç ve yaşlı dövmeciden harika şeyler gördüm. Ancak, olurdu'genç nesiller olmasaydı, meydana gelen büyük kırılma etkileri ve teknikleri olmayacaktı.'Ben o zarfı zorluyordum. Yaşa bakmak yerine yeteneğe bakın. Kapsam protfolyoları, ancak't güvercin deliği genç sanatçılar. Herkes siyah çizgili bir iş parçası istemez. Akıl hocam bana, eğer yeni yöntemleri, yeni teknikleri öğrenmek istersem, kendisinin bilmediği yeni teknikleri söylemekten çekinmedi.'bana gösterecek olan. O eski okulu öğrendi ve ben de öyle yaptım, ancak olaylara daha genç bir bakış açısı getiriyorum. Teşekkürler. dövmeci kız

Emma 03 Nisan 2009’da:

Bu benim için Google’da çıkan ilk sonuçlardan biriydi ve ben'Beni gerçekten sakinleştirdiğini söylemeliyim. ben'Birkaç dakika içinde ilk dövmemi yaptırmak için ayrılıyorum ve sinirlerim tavan yaptı. Bunu okuduktan sonra sanırım'Önce biraz yiyecek almak için duracağım. ben'midem zayıf (kulaklarımı deldirdikten sonra kustum), ama bu gerçekten yapmak istediğim bir şey. Bu sayfadaki tavsiye için teşekkürler!

GinasDövme 25 Mart 2009’da Kaliforniya, ABD’den:

7 yıl önce ilk kez dövme yaptırdığımı hatırlıyorum. Bugün 12 oldum 🙂

martin 21 Mart 2009’da:

Hey millet, dövmeye hazırlanmakla ilgili kısa bir söz, İskoçya’da bir dükkanım var ve her müşteriye dövme yaptırmadan önce bol miktarda yiyecek ve bol sıvı almalarını söylüyorum. Ayrıca kıvrımlı bir düzende nefes almak iyi bir plandır çünkü bu, vücudun sisteme endorfin girmesine yardımcı olur ve ağrıyı azaltır. Aşırı rahatsızlık duyulan alanlar için, sanatçının atış yapan bir keskin nişancıya benzer şekilde çalışacağını, ellerini sabitlemek için nefeslerini tutacaklarını ve her nefesin sonunda duracaklarını bilmek kullanışlıdır (bunun başlamak üzere olduğunu hissedebilirsiniz). Cildinizi gerdiklerinde olur) çalışırken yavaş ve düzenli bir şekilde nefes verirseniz, hissettiğiniz acı miktarını büyük ölçüde azaltacaksınız. Umarım bu yardımcı olur ve iyi şanslar arkadaşlar!!!

Colette 18 Mart 2009’da:

Cildinize iğneler yerleştiriyorsunuz, rahatsızlık bekleniyor. Uyuşturucu kremler vb dokuyu şişirir ve sanatçı dövme yapmaya çalışırken görüntüyü bozabilir. Dövme yaptırmanın bir kısmı acıdır. O kadar çok acıtsaydı, birçok insan'Onlarla koşuşturma değil mi? Bu duyguya alışmak için kendinize zaman tanıyın. Acı vermekten çok sinir bozucu. Çizik, güneş yanığı veya arı sokması gibi. acıyla baş edemiyorsan, yapma'yapma. Sen'işini yapmaya çalışan sanatçı için işi daha da zorlaştıracak.

Myla 16 Mart 2009’da:

Merhaba!

ben'v son birkaç aydır dövme yaptırmayı düşünüyordum, bebek adımları yine de kazandı'tamamen emin olana kadar hiçbir şey yapma.

Belki (renkli) bir yan gövde parçası, tavuskuşu-tüy/ağaçsı şey/çiçekler/yazı, don almayı düşünüyorum.'bilmiyorum. Ama sorum şu, vücudun değişmesi dövmeyi nasıl etkiler? döviz şimdi 23 yaşındayım ve zayıfım, ama gelecekte hamile kalmam gerektiğinde ne olabilir ve vücut esneyip büyür (ve sonrasında tekrar zayıflar)?

Yaşlanma genel olarak dövmeyi nasıl etkiler? (cildin yaşlanması, belki renkli, mürekkebin yaşlanması)

Ayrıca, çok iyi bir Hollandalı dövme sanatçısı duymuş olan var mı? Çünkü ben Hollandalıyım. İyi çalışmasıyla tanınan (benim dünyamda) tek kişi Henk Shifmacher, ancak daha fazlası olmalı…

yardım ettiğin için çok teşekkür ederim!!

Myla 16 Mart 2009’da:

H

rastgele 07 Şubat 2009’da:

sadece küçük bir tavsiye..

yapardım'Büyükler kadar tecrübeli olmadıkları için genç bir dövmeciye gitmenizi tavsiye etmem. ve içeri girmeden önce şekerli bir şeyler ye. ve dövme yaptırırken bir iPod ya da başka bir şey dinlemek her zaman iyidir, çünkü aklını alır. bazı insanların dediği gibi oh gerçekten acıyorlar ve herkesin orada farklı bir ağrı bariyeri var, bu yüzden bazıları incitecek, bazısı olmayacak ve gerçekten o kadar kötü incitirlerse bunu insanlara yapacaklarını mı düşünüyorsunuz? bilmiyorum'Sanmıyorum 🙂 17 yaşındayım ve dört dövmem var ve iş dövme olunca tam bir pısırık var ama ben en çok adrenalin patlamasını seviyorum.. 😀 iyi şanslar 😀 xox

Cindy 11 Kasım 2008’de:

ilk defa dövme yapacak olanlar için çok güzel bir tavsiye 🙂 Bir gün bende o durumda olacağım. şu anda yapmıyorum'Hiç dövmem yok ama gerçekten müzikle ilgili bir şey istiyorum. Sağ kulağıma birkaç müzik notası almayı düşündüm… ama ilk dövme için çok acı verici olabileceğini duydum… haha. ama yine de tavsiye harika. Teşekkürler!

neşeli 25 Eylül 2008’de:

shotta gyal, bence bunu biraz daha düşünmelisin, 15’inde, 25’inde annenle bir çiçek tatmak istemeyeceksin'içindeki isim !!!

Bu, çocukların annelerinin adıyla aldıkları dövme türüdür, böylece anne onlara tamamen kızmaz.

biraz daha özgün ol ve unutma, acıtıyor ve onlar'ovmak.

Seni küçümsemiyorum, kendime ait 4 dövmem var, sadece biraz daha düşünmen gerektiğini düşünüyorum.

shotta_gyal 04 Temmuz 2008’de:

hey, dövme yaptırma tavsiyesi için bana yardım edebilir misin? ben'15 yaşındayım ve ben bir annem oturdu ve dövme yaptırmam hakkında konuştu… bir tane alabilirim.. dövmemi gerçekten istediğim şey 2 annemle birlikte bir çiçek resmi ya da başka bir şey's adı ama sadece image 2’nin ne kullandığını bilmiyorum! ve ben'1 ay 2 var bunu anlayın! yardım plzzzz!! PS LÜTFEN VE TEŞEKKÜR EDERİM!!

Adem 03 Haziran 2008’de:

Harika bir tavsiye, ilk dövmem için bana çok yardımcı oldu.

takım 08 Mayıs 2008’de:

Bugün ilk dövmemi yaptırıyordum çok baygınlık ve midem bulandı, bitirmeye gittiğimde bunu önlemek için ne yapabilirim? PS yapmadım'gitmeden önce yemek yeme.

havadar 25 Nisan 2008’de:

Uzun zamandır istediğim bu dövmeyi yaptırmaktan çok korkuyorum ve canımı çok acıtacağından korkuyorum. acı çekmemesinin bir yolu var mı?

scotties 06 Aralık 2007’de:

İsterim

Tavşan 06 Ekim 2007’de:

Bahşişle ilgili olarak,'Büyük bir para bahşişi bırakmak her zaman gerekli değildir. Yapabilirsen, bu'Güzel, ama dövme sanatçıları genellikle iyi para kazanıyor ve çoğu muhtemelen ilk dövmeleri için para biriktirmek zorunda kaldıkları günleri hatırlıyor. Çoğu dövme sanatçısı ben'konuştuk, bir tabak kurabiye almaktan mutlular ve samimi bir "Teşekkürler" 20 dolar alacakları için.

Jason Menayan 17 Ağustos 2007’de San Francisco’dan:

Bu gerçekten, gerçekten harika bir tavsiye, çünkü!

veronika 17 Ağustos 2007’de NY’dan:

Mükemmel tavsiye ve bilgi!

En son gri renkli Ghost Writer dövmemi (kütüphanedeki hayalet) alırken kimi istediğime karar vermeden önce birçok sanatçı portföyüne bakmıştım. Vücudumda geniş bir yer ayırdım ve birkaç fikir fotoğrafım vardı ama tamamen benzersiz bir şey yaratmak istedim. Sanatçı bir başlangıç ​​konsepti buldu. Dediğin gibi, o'Akıl okuyucu değil, konuşmam ve ona neyi sevdiğimi ve neyi sevmediğimi söylemem gerekiyordu.'T. Çok geçmeden tam istediğim parçaya kavuştuk ve 4 seans sonra tamamlandı..