Geçmişte dövme ağrısı ile uğraşmak zorunda kaldım ve deneyimlerimi ve ipuçlarını okuyucularımla paylaşmak istiyorum..

Dövmelerimden Biri

Dövmelerimden Biri

İzin vermek'Kabul et: dövmeler acıtır. Herkesin farklı bir ağrı eşiği vardır ve ağrı tüm deneyimin bir parçasıdır. Yapabilirsen'Acıyla başa çıkmayın, dövme yaptırmayı yeniden düşünmek isteyebilirsiniz. Hiç almadıysanız yapılacak en iyi şey kendinizi hazırlamaktır. Ve bunu yapmanın en iyi yolu önceden eğitim almaktır..

Bazı Dövmeler Diğerlerinden Daha Çok Acıtıyor mu??

Kızım bir dövme sanatçısı ve ben de birkaç taneye sahip olduğum için, vücudun diğerlerinden daha fazla acı veren bazı bölgeleri olduğunu söyleyebilirim ve bu da ağrı konusunda dikkate alınması gereken birkaç faktör olduğu anlamına geliyor..

Bir dövme muhtemelen daha fazla acıtacaktır.'yeniden ince ve daha az kas var. Deride ve kemikte bir iğne, orada olduğundan daha fazla acıtacaktır.'Orada biraz yastık var, bu yüzden baldır, örneğin ayağınızın üstünden daha az ağrır..

Hidrasyon Yardımcı Olur

Dövmenizi yaptırmadan önce,'bolca dinlenmeye ihtiyacı olacak. Bol su da iç. Kendinizi nemli tutun ve alkol içmeyin veya aspirin gibi kan sulandırıcılar almayın. Alkol ve aspirin daha fazla kanamanıza neden olabilir ve bu da sanatçının ne olduğunu görmesini zorlaştırır.'yeniden yapıyor. Ayık ve düz kalın. Düşünürsen dükkanlar sana dövme yaptırmaz'içiyordum.

Zihin, maddeden üstündür

Öğrendiğim bir numara, iğne derinize değdiğinde derin nefes almak ve nefes vermek. giymek'Cazip olsanız bile nefesinizi tutmayın. Nefes almaya devam et. Bilişim Teknoloji'Egzersiz yaptığınız zamanki gibi – nefesinizi kaldırır veya zorlarsınız. Nefesinizi sabit tutun ve acıya odaklanmamaya çalışın. Bazı insanlar o sırada bakacak'yapılıyor, diğerleri bakmamayı tercih ediyor. Bazıları için bakmak daha az acı verir, bazıları için daha çok acıtır. O size bağlı. Müzik dinleyerek dikkatinizi dağıtabilirsiniz. İçeri girerken yanınızda bir cihaz getirin. Bazı mağazalarda dikkatinizi dağıtmak için televizyonlar bulunur..

Aftercare Fark Yaratır

Ne zaman'Her şey bitti, temiz tutun. Temiz, ıslak bir bezle kurulayın ve A uygulayın. & D (bebek bezi döküntü merhemi ve cilt koruyucu) veya dezenfekte etmek için. Beyaz A almayın & D merhem, açık sarı tür olsun. Ne yaparsanız yapın, yeni bir dövmede Vazelin KULLANMAYIN. Ayrıca, yapma'havuza gitmeyin veya dışarıda bronzlaşmayın. İlk birkaç gün kapalı kalması gerekiyor.

dövme olacak "Baraka," ve her gün biraz daha koyu mürekkep silinecek. Ilık ılık su ile hafifçe silmeye devam edin.'Birkaç gün sürmesi gereken iyileşti. varsa dükkanı arayın'İyileşmesi daha uzun sürüyorsa veya sızdığını fark ederseniz. Vücudunu biliyorsun. Dikkat etmek. Enfekte olabilir. Dövmenizi bir yara veya yaralanma olarak kabul edin, çünkü bu'cildiniz için ne ise odur. ona göre bakım yap.

Bu içerik doğru ve yazarın bilgisi dahilinde doğrudur ve kalifiye bir profesyonelin resmi ve kişiselleştirilmiş tavsiyesinin yerini alması amaçlanmamıştır..

Yorumlar

Rosana Modugno (yazar) 13 Mart 2013’te ABD’den:

Ve okuduğunuz için teşekkürler & yorum yapmak.

Maruf Haydar 13 Mart 2013’te:

Mükemmel konsept. Paylaşım için teşekkürler.

Rosana Modugno (yazar) 08 Kasım 2012’de ABD’den:

Bu gerçekten vücudunuzun neresinden aldığınıza ve tabii ki ağrı toleransınıza bağlıdır. Ama gerçekten istiyorsanız ve her zaman istediyseniz, bunun için gidin. Bir kez yaşıyorsun. İlk dövmemi daha erken almadığım için pişmanım. 🙂

Rosana Modugno (yazar) 19 Temmuz 2012’de ABD’den:

Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Çok su içmektir'Pek çok tat sanatçısının tavsiye ettiğini duyduğunuz bir şey. Araştırma yoluyla yardımcı olduğunu öğrendim ve elbette kendim denedim. ben'İnternette ağrıyı dindirmek için nasıl ilaç kullanmanız gerektiğini anlatan birkaç makale gördüm ve bu beni gerçekten çileden çıkardı. Dövmenin ritüeli acı içerir. bence eğer sen'yapacaksın, sonra doğru yapacaksın. Ve eğer yapabilirsen'acıyı çekme, sonra yapma'dövmeyi yaptırma. Kendine neden gerçekten bir tane aldığını sor, eğer öyleyse'durumda. 🙂

Michelle Keiper 19 Temmuz 2012’de:

Susuz kalmayı strese sokma şeklini seviyorum. Birçok insan sadece'Nemlendirmenin veya eksikliğinin cildinizi nasıl etkilediğini anlayın. Alkolsüz ve Asprinsiz’den bahsettiğin gerçeği de beğendim. Hiç dövme yaptırmadım ama yüze mesaj veriyorum ve cilt hakkında çok şey biliyorum ve alkol ve asprin kesinlikle bir kişinin daha fazla kanamasına neden olur.