Tom yedi yılı aşkın bir süredir çevrimiçi bir yazardır. Eşsiz dövme tasarımlarını paylaşmayı seviyor.

Ağaç Dövmeleri

Ağaç dövmeleri muhtemelen vücut sanatının en sevdiğim temalarıdır. ben'Neden olduğundan emin değilim ama ağaç dövme tasarımlarının çeşitliliğine baktığımda gerçekten dikkatimi çekiyorlar. Kendi başlarına bir sanat eseri olarak, bakmak ve takdir etmek çok zevklidir..

Bazen bir ağaç dövmesinin tam olarak neyi tasvir ettiğini kaçırmak kolaydır. Bazen bir soy ağacının temsili olabilir. Bu, çeşitli dallarda yer alan isimlerden açıkça görülebilir ve diğer zamanlarda, ağacın göğsünü örttüğü, köklerinde bir kalp ile insan kalbinin bulunduğu yere yakın olduğu kadar belirgin olmayabilir. Her ikisi de aşağıda yer almaktadır ve aşağıdaki durumlarda neler yapılabileceğine dair iyi fikirler verir.'sana bir aile ağacının imzalanmasını istiyorum.

Çok çeşitli ağaç dövmeleri vardır; bir makaleye sığdırılamayacak kadar çok. Ama ben'erkek ve dişi ağaç iskeletlerinden birini; muhtemelen ayrılan ebeveynlerin anısına işaret ediyor. Benzer bir görünüme sahip diğer dövme ağacı türlerinden bir adım uzakta olan harika bir palmiye ağacı dövmesi de var..

En popüler ağaç dövme tasarımları, şüphesiz, dallarında oturan veya uçup giden bir kuş veya kuş sürüsü olan yapraksız bir ağaçtır. Bu, ailenin büyüdüğünü ve kendi hayatlarını kurmak için evden ayrıldığını gösteriyor gibi görünüyor..

Anlamı ve nedeni ne olursa olsun, ağaç dövmeleri harika bir seçimdir.'biraz mürekkep yaptırmayı düşünüyorum.

Aile Ağacı Dövmeleri

Bu bir soy ağacı dövmesinin bir örneğidir. Aile sevgisi ile bağlantılı bağı ve duyguyu tasvir etmesini ve ayrıca ailenin bir kısmının yerleşip diğerlerinin uçup gitmesini, kuşun gökyüzüne uçmasıyla görüldüğü gibi gerçekten seviyorum..

En ilginci, nerede olurlarsa olsunlar ailelerin sevgiyle kök saldığına işaret eden, ağacın köklerinin altındaki kalptir..

Ağacın her bir dalının ailenin farklı bir üyesi tarafından temsil edildiğini gösteren aşağıdaki resimde; her biri, benzersiz bir işlevle birlikte, şeylerin genel şemasında kendi yerlerine sahiptir..

Köklü Aşkı Temsil Eden Kalpli Aile Ağacı Dövmesi

Köklerinde kalbi olan aile ağacı

Köklerinde kalbi olan aile ağacı

Aile Ağacı Dövmesi

Soy ağacı ve isimleri ile dövme

Soy ağacı ve isimleri ile dövme

Ağaç Dalından Sarkan Kalp Ağacı Dövmesi

Bu özel görüntü harika çünkü birçok anlama geldiği şeklinde yorumlanabilir. Onu gördüğümde ilk tepkim, hayatta sadece kırık bir kalbe neden olmakla kalmayıp aynı zamanda onu öldürecek gibi görünen bir şey olduğunu düşünmek oldu. Birçoğumuz hayatımızda her şeyin sadece içimizde kırılmakla kalmayıp aynı zamanda ölü gibi göründüğü olaylardan geçtik..

Ağacın kendisine gelince, kalplerin ağırlığı onu aşağı çekerken, tamamen cansız ve olanlardan yıpranmış görünüyor..

Bilişim Teknoloji'gerçek hayatın inanılmaz bir tasviridir ve yukarıdaki birkaç örnekte gösterildiği gibi birçok anlama gelebilir. Kesin olan bir şey var ki, neyi temsil ederse etsin, kalp ezildi.

ağaçdövmeleraileavuç içiiskeletkargalarkuşlarkelebek

Gondor’un Ak Ağacı Dövmesi

Eğer sen'Yüzüklerin Efendisi hayranıyım, sen'Aşağıdaki ağacı tanımlamakta sorun yaşamayacaksınız. Bilişim Teknoloji'Gondor’un Ak Ağacı.

Ağaç sadece harika bir görüntü değil, altındaki Elf dili de harika bir yazı ve başlı başına bir sanat eseri..

Filmde açıklandığı gibi yeni bir başlangıcı ve hayatı temsil eder, ancak'temiz çizgileri ve benzersiz tasarımı, insanlar arkasındaki anlamı anlasa da anlamasa da, keyfini çıkarmak için harika bir tasarımdır..

ağaçdövmeleraileavuç içiiskeletkargalarkuşlarkelebek

Kuşlarla Ağaç Dövmeleri

Ağaç dövmeleri arasında muhtemelen en yaygın olanı aşağıdaki resimdir; ya da en azından buna benzer bir şey. Genellikle ağaçlarda oturan ya da uçup giden bir kuş sürüsü ya da her ikisinin birleşimi vardır..

Bu, her zaman işe yarayan bir ağaç dövme tasarımıdır ve eğer'ilgili olduğu konusunda endişeliyiz,'iyi bir seçim olacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca dövme sanatçısının, sizin ne olduğunuzu ayırt etmesi veya yansıtması için benzersiz bir görünüm kazandırmak için bir şeyi biraz değiştirmesini sağlayabilirsiniz.'iletişim kurmaya veya eğlenmeye çalışıyorum.

Ne yaparsan yap, o'ağaç dövmesi yapmayı düşünüyorsanız iyi bir seçenek.

Altındaki çok farklı ve ağacın gövdesinin kalınlığında olağandışı. Renk eklemek de benzersizdir. bilmiyorum'Bunu üstündeki tarz kadar beğendim ama kuş sürüsü çok iyi yapılmış.

ağaçdövmeleraileavuç içiiskeletkargalarkuşlarkelebek Kuş sürüsü ile ağaç dövmesi

Kuş sürüsü ile ağaç dövmesi

Erkek ve Dişi İskelet Ağacı

Aşağıdaki resim varken'tam olarak çekici bir şey, gerçekten ne söylediğini düşünmenizi ve düşünmenizi sağlıyor.

bana göre o'vefat etmiş, ancak çocukları ve torunları için bir temel bırakmış bir baba ve anneye gönderme, her ikisinin de toprağa kök salmasıyla temsil ediliyor..

Ağaçların yaprakları da döllere aktarılan özellikleri temsil edebilir ve bence bu durumda'tam olarak ne yapıyor.

Bilişim Teknoloji'alışılmış bir iletişim yolu, ancak çok etkili bir.

ağaçdövmeleraileavuç içiiskeletkargalarkuşlarkelebek

busbones

Dalda Baykuş Ile Ağaç Dövmesi

normalde yapmam'Kalın gövdeli ağaç dövmelerini sevmiyorum ama bu gerçekten işe yarıyor. Bence bunun nedeni, görüntüde yayılan çok sayıda daldır..

Detay olağanüstü ve kökleri, eğer böyle bir şey mümkün olsaydı, dev bir bonsai olduğu hissini veriyor..

Temel olarak budaklı kökleri de dahil ederek, tüm sanat eserini biraz uğursuz bir beyan olarak ortaya koyuyor..

ben'Pusulanın ne için dahil edildiğinden tam olarak emin değilim, ancak alınan bir yönü ifade ediyor olmalı. Baykuş da benim için bir gizem, ağacın dalında oturmak gerçekten harika görünse de.

ağaçdövmeleraileavuç içiiskeletkargalarkuşlarkelebek

Palmiye Ağacı Dövmesi

Son olarak ve benzersiz bir şekilde, bir palmiye ağacı ve okyanus sahnesinin bu muhteşem tam sırt dövmesi. bilmiyorum'dövmeli adama bakarak öyle olduğunu düşünme'olduğunu anlamak zor'kesinlikle bir sörfçü veya en azından sörf kültürünün bir parçası.

Resmin kendisine gelince,'harika. Sadece palmiye yapraklarının detayları değil, güneşin parıldayan okyanus yüzeyindeki yansıması. değil'bundan daha iyi olamaz.

Ayrıca ağaçların altındaki tropik yaprakları da seviyorum, görüntünün genel hissini ve görünümünü tamamlıyor.

ağaçdövmeleraileavuç içiiskeletkargalarkuşlarkelebek

Dövme Tasarımı 24

Fantastik Ağaç Dövmeleri

Bu ağaç dövmeleri galerisinden, ben'eminim neden olduklarını görebilirsin'benzersiz bir mürekkep arayanlar arasında benzersiz ve popüler bir tema.

Bir ağaç dövmesi tasarlamanın elbette başka yolları da var. örneğin, ben'Hangi ağaç veya ağaçların istendiğine bağlı olarak, sahnede çeşitli hayvanları olan bazılarını gördüm. ben'Ayrıca inanılmaz bir görüntü oluşturmak için bir araya getirilen ağaçları, suyu, bitki örtüsünü ve hayvanları içeren bir dizi sahne gördüm..

Bu ağaçlar, size harika ve çekici bir görüntü için üzerinde çalışılabilecek temel türü hakkında bir fikir vermek için seçildi. Tabii ki bu ağaç dövmelerinin kendilerinden, oldukları gibi harika olduklarını ayarlayabilirsiniz..