On üç dövmem var. bence onlar'hepsi oldukça havalı (ve kesinlikle'olarak nitelemek "kötü kalite").

Dövme olarak Boğa (boğa) zodyak sembolü.

Dövme olarak Boğa (boğa) zodyak sembolü.

Boğa Hakkında (21 Nisan – 22 Mayıs)

Boğa, astrolojik zodyakın ikinci işaretidir ve bir boğa sembolü ile temsil edilir. Bu bir dünya burcudur ve bu burcun altında doğanlar Venüs gezegeni tarafından yönetilir (aynı zamanda Terazi’yi de yönetir). Resimde gösterildiğinde, Boğa sembolü, boynuzlu bir boğa başı görünümünü oluşturmak için dalgalı bir U şekli ile tepesinde bir dairedir..

Boğa’nın Temel Özellikleri

Boğa burcunda barınan Boğalar, karakteristik olarak inatçı, kararlı ve güçlüdür ve doğru olanı savunmaya inanırlar. Onlar olmasına rağmen'Boğa burcu erkeği inatçı olmakla suçlanır.'inatçılık bazen aslında isyankarlıktır.

Boğa, içsel değerlerinin kesinlikle farkındadır ve bir kız arkadaşı, kızı veya arkadaşı olarak yeterince takdir edilmediği anlara karşı çok hassastır. Boğa sakin, sağduyulu ve alçakgönüllü, bir problemin tüm yönlerini nesnel olarak görebiliyor. Ayrıca çok duygusaldırlar ve utangaç, çekingen ve içe dönük olma eğilimindedirler. Aileye, güvene, dürüstlüğe, tutarlılığa ve istikrara değer veren yaratıcı bireylerdir. Kimse yemeği Boğa’dan daha fazla sevmez, ancak aynı zamanda oldukça seçici yiyiciler olabilirler..

Aşk ve Yakınlık

Boğa, zodyakın en şehvetli işaretidir – onların yönetici gezegeni Venüs, Aşk Tanrıçası bunu açıklayabilir. Boğalar, yaşamı esas olarak, tümü büyük ölçüde yükseltilmiş olan beş (ve bazen altı) duyunun tümü aracılığıyla deneyimler. Sadık ve derinden romantiktirler. Dokunmayı, sevgiyi ve etkileşimi arzularlar ve çoğu zaman hayatlarının gerçek yakınlık olmadan tamamlanmadığını hissederler. Ancak bu yakınlığı kimseyle paylaşmazlar..

Boğa özgürce pes etmeden önce içsel bir güven duygusu olmalıdır. Ama bir kez o sevgiyi vermeye hazır olduklarında – dikkat et! Sonsuza kadar vermeye istekli olacaklar. Son derece hassas ve duygusal olan Boğa, güzel bir gün batımı karşısında gözyaşlarına boğulabilir. Boğa Burcu'cinselliği güçlüdür. Sevişmekten zevk alırlar, özellikle varsa'ruh halini ayarlamak için arka planda çalan müzik ve sağlıklı, çok yönlü bir cinsel hayata sahip olduklarına inanıyorlar.

Güvenlik

Boğa, zodyaktaki dört sabit burçtan biridir ve bu nedenle, finansal olarak olmasa da güvenlik isterler. Duygusal güvenlik onlar için çok daha önemlidir. Sabit bir işaret oldukları için, sık sık yeni ve farklı şeyler denemek yerine işe yaradığını bildikleri şeylere bağlı kalma eğilimindedirler..

Boğa’nın Yönettiği Vücut Parçaları

Boğa aşağıdakileri yönetir:

  • boyun
  • boğaz
  • kulaklar
  • alt çene

Boğa kadınları geleneksel olarak muhteşem köprücük kemiklerine ve hoş, ince boyun çizgilerine sahiptir. Birçoğu olağanüstü şarkıcılar. Dezavantajı ise tekrarlayan boğaz ağrısı vakaları, boğaza yerleşen soğuk algınlığı, öksürükler, kalıcı kulak ağrıları, boyun tutulması ve diğer yaralanmalar gibi boğazla ilgili sorunlara yatkın olmalarıdır..

Negatif Polaritenin Etkisi

Boğa, kutuplarda Negatiftir (Yengeç, Başak, Akrep, Oğlak ve Balık ile birlikte). Olumsuz belirtiler genellikle içe dönük ve içe dönüktür. Dış uyaranlara doğru bakmak yerine, kendi iç güç ve bilgelik rezervlerinden yararlanarak içe bakma olasılıkları çok daha yüksektir..

Negatif burçlar, pozitif burçlardan (Koç, İkizler, Aslan, Terazi, Yay ve Kova) doğal olarak daha besleyicidir. Dezavantajı, Negatif işaretlerin Pozitif işaretlerden daha temkinli ve soğuk olmasıdır. Boğa, diğer tüm burçlardan daha fazla sessizce yahni olacak ve duygularını sıkı kontrol altında tutacaktır..

Boğa Dövme Galerisi

© 2008 çünkü

Yorumlar

Christina 16 Aralık 2011’de:

Aman tanrım! bütün gün bu benim!

Saige 03 Eylül 2011’de:

Bu beni çıldırdığımdan çok daha iyi tanımladı. bilmiyorum'Burçlara veya onların doğruluğuna gerçekten inanmayın ama bu kutsal boku okuduktan sonra!!! Biri beni takip ediyor. Sanırım şimdi bir mümin oldum vay