Dövmeleri seviyorum ve birkaç yıldır bu konu hakkında yazıyorum..

Bu dövme, Gondor'un beyaz ağacının altında Elf yazısı içerir.

Bu dövme, Gondor’un beyaz ağacının altında Elf yazısı içeriyor.

Fantazi Dövmeler ve Yüzüklerin Efendisi

Yüzüklerin Efendisi muhtemelen tüm zamanların en sevdiğim dizisi olduğu için (film uyarlamaları da en sevdiğim filmler arasında), franchise ile bağlantılı olarak ne tür dövmeler olduğunu kontrol etmek istedim..

Beni şaşırtan şey orada olmamasıydı.'Olacağını düşündüğüm kadar çok ve diziden bulduğum en popüler dövme, J.R.R.’ın yüksek elfleri tarafından konuşulan kurgusal bir dil olan Quenya adlı elf yazısıydı. Tolkien evreni.

Oluşturulan senaryo o kadar şaşırtıcı derecede güzeldi ki, çoğu kişi onu başlı başına bir sanat formu olarak görüyor. Muhtemelen bunun nedeni budur'Yüzüklerin Efendisi dövmesinin en popüleri (bu benim resmi olmayan gözlemim).

müzikal yorumunu ekledim "Batıya" birisinin sözleri Quenya’ya çevirdiği,'daha önce hiç duymadım. Bilişim Teknoloji'oldukça iyi yapılmış!

Yüzüklerin Efendisi hayranları tıpkı diğer hayranlar gibidir.'yeniden taahhüt edilmiştir ve bazı durumlarda onlarca yıldır olmuştur. Ve film serisi aracılığıyla hikayeye ilk kez maruz kalanlar da kısa sürede kuduz hayranlar oldular..

Hayranlar için Yüzüklerin Efendisi ile ilişkili dövme tasarımları sadece dövmelerden daha fazlasıdır; onlar'gelecekte çok popüler kalacak bir hikayenin efsanesinin ve irfanının bir parçası. Taraftarlar bundan emin olacak'durum hiç şüphesiz.

Bu dövme ay ışığında Gollum'a ait.

Bu dövme ay ışığında Gollum’a ait..

Siyah Çizgi Gollum Dövme

Gollum’un bu dövmesi, Lord of the Rings’in film versiyonunda tasvir edilme şeklini gerçekten yakalar. Gözlerinin muhtemelen biraz fazla arkadaş canlısı olması dışında (bunun doğru olduğu kısa bir süre olmasına rağmen), bence'ona büyük bir benzerlik ve tefsirdir. Arka planda ay olan kule harika görünüyor.

Bu dövme Yüzüklerin Efendisi'nin yaratıcısı J.R.R.'nin bir portresidir. Tolkien.

Bu dövme Yüzüklerin Efendisi Yaratıcısı J.R.R.’nin bir portresidir. Tolkien.

J.R.R.’ın dövmesi Tolkien

J.R.R. Tolkien, Yüzüklerin Efendisi dünyasının, dilinin ve mitolojisinin arkasındaki yaratıcı dehaydı. Bilişim Teknoloji'Onun suretinde yapılan bu dövmeyi görmek uygun. Bilişim Teknoloji'Çoğu dövmenin, yazarların değil, yazarların yarattığı karakterler olması oldukça sıra dışıdır. Bu muhtemelen Tolkien’in piposunu içtiği en tanınmış fotoğraf..

Bu, Aragorn'un olağanüstü bir dövmesi.

Bu, Aragorn’un olağanüstü bir dövmesi..

Büyük Aragorn Dövmesi

Aragorn’un benzerliği, bir dövme ile elde edebileceğiniz kadar iyidir ve neredeyse tam olarak kim olduğunu ve neyi temsil ettiğini (aktör Viggo Mortenson ile birlikte) yakalar..

Yüzdeki gölgenin, sonunda olması gereken adam -Elf kralının ona tavsiye ettiği adam- olmaya karar verene kadar Aragorn’un her zaman taşıdığı ağırlık hissini vermesini seviyorum..

bu Nazgul dövmesi çok iyi yapılmış.

bu Nazgul dövmesi çok iyi yapılmış.

Nazgül Dövme

Bu Nazgul dövmesini çok beğendim. Nazgûl, hikayede gölge tarafında yer alan önemli karakterlerden bazılarıdır. Yaratığın gövdesi ve kanatları'Sürüş harika görünüyor ve binicinin dahil edilmesi, iyi ve kötü arasındaki savaşta Hobbit kahramanlarını arayan ve yok etmeye çalışan ölümcül kombinasyon hissi katıyor. Muhtemelen film tarihinin en unutulmaz kötü adamları arasındadırlar..

Bu ork dövmesi çok detaylı.

Bu ork dövmesi çok detaylı.

Başka Bir Kötü Adam Dövmesi: Bir Ork

Hey, bu't herhangi bir eski ork; bu adam tanınabilir ve dövme tasarımcısı ve sanatçısı tarafından çok iyi yapılır. Eğer sen'Yüzüklerin Efendisi’nden bir ork dövmesi arıyorsanız, bu adamı yenmek zor olurdu. Orkun yüzündeki detay olağanüstüdür, karanlık kalplerinde barınan saf kötülüğü ve nefreti yansıtır..

Bu Gandolf alıntı dövmesinin yerleştirilmesi, onu daha da ilginç kılıyor.

Bu Gandolf alıntı dövmesinin yerleştirilmesi onu daha da ilginç kılıyor.

Unutulmaz Gandalf Alıntı Dövme

Yüzüklerin Efendisi’ndeki birçok önemli replik ve söz arasında, hayranlar tarafından en çok hatırlanan ve sevilen bu olabilir. Bilişim Teknoloji's. birinin onu bu şekilde dövmesi çok güzel. Diyor ki, "ağlamayın demeyeceğim. Çünkü her gözyaşı kötü değildir."

Bu tamamen siyah Saruman dövmesi çok çarpıcı.

Bu tamamen siyah Saruman dövmesi çok çarpıcı.

Saruman Dövme

Yüzüklerin Efendisi dövmeleri üzerinde çalışan gerçekten iyi dövme sanatçıları var ve burada Saruman fevkalade bir şekilde yakalandı. Saruman, filmdeki ölümünden önce Gandalf’ın baş düşmanı ve yüzüğün dostluğu oldu. Kitapta, sonunda çok sonra yenildi..

Gandalf’ın bir zamanlar kendisi hakkında söylediği gibi, Saruman’ın olması gerektiği gibi olmuştu. Belki de bu, gölgeye dönmeden önceki bir zamandı..

Moria Madenleri dövmesinin girişindeki bu dövme, semboloji açısından zengindir.

Moria Madenleri dövmesinin girişinin bu dövmesi semboloji açısından zengindir..

Moria Madenlerinin Dövmesi Girişi

Bu Mines of Moria dövmesini gerçekten beğendim ama ne olduğunu merak ediyorum.'aşağıdaki Yunanca kelimelerle karşı karşıyayız. Filmdeki gibi aydınlanan harfleri gösterme kararı çok kötüydü.'Yapmadım, çünkü bunu iyi bir dövmeden harika bir dövmeye değiştireceğini düşünüyorum. Ama yine de,'Yüzüklerin Efendisi filmleriyle ilgili önemli anlardan birini betimleyen hoş bir dövme tasarımı.

Frodo'nun handa düşen bu dövmesi, renkli olan yüzük dışında siyahtır.

Hana düşen Frodo’nun bu dövmesi renkli olan yüzük dışında siyahtır..

Hana Düşen Frodo

Bu, herhangi bir Yüzüklerin Efendisi dövme galerisine gelince mutlaka sahip olunması gereken bir dövmedir.'tüm hikayedeki en önemli olaylardan biridir. Bilişim Teknoloji'Sanatçının yüzüğün altını siyah beyaz zemin üzerine çıkarması gerçekten çok etkili. Öndeki elin neredeyse görünmezliği de çok güçlü. Bu muazzam bir dövme.

Yüzüklerin Efendisi Dövmelerinin Büyük Kalitesi

Yüzüklerin Efendisi dövmelerinin bu koleksiyonundan ve galerisinden çok etkilendim. Ben de büyük bir hayran olarak'Eminim bazı kişisel önyargılarım ortaya çıktı. Ama herhangi bir ölçümle, bunlar gerçekten iyi dövmeler ve yok'film ve kitap serisindeki çok sayıda karakteri ortaya çıkarmaya bile yaklaşma.

Yorumlar

kaan 28 Mart 2012’de:

ağacın altındaki Elf yazısının bir anlamı var mı? Anlamını ve cevabını bilen varsa sevinirim.

radagast 04 Mayıs 2011’de İngiltere’den:

Merhaba, iyi bir merkezsiniz, okumak ilginçti.

Yüzüklerin efendisi hayranı olduğunuz için, kendi yüzüklerin efendisi dövmelerini içeren yeni merkezime bakmak isteyebileceğinizi düşündüm.

Phil 27 Nisan 2011’de:

Aragorn felç geçiriyor gibi görünüyor.

laura jalowiec 22 Aralık 2010’da:

sizin'e dövmeler şimdiye kadar görülen en havalı aşktı evet orta

toprak

Hıristiyan 24 Ağustos 2010’da:

buradaki çalışmaların bazıları harika. İki LOTR parçam var, biri yaklaşık bir hafta önce koluma takılmıştı. Birinin facebook’umda bir resmi var ve diğerinin yakında bir resmi olacak.

http://www.facebook.com/?ref=home#!/photo.php?pid=3212222&fbid=259945026066&işlem=4&o=küresel&görünüm=küresel&özne=624853371&id=575601066

o'kötü bir resim, ama onun bir şey

Mark Bruno 13 Ağustos 2010’da New Jersey Shore’dan:

Müthiş Dövmeler, benimkini almak istememi sağlıyor

LeahPutz 02 Ağustos 2010’da:

Vay canına bu dövmeler harika! Beni sleaze’mi bitirmek için gerçekten heyecanlandırıyorlar çünkü'tamamen yüzüklerin efendisi temalı olacak!

aisha1257 10 Ocak 2010’da:

Vay canına ilk resim benim dövmem'alıyorum! Mükemmel Merkez!

Kari Poulsen 05 Temmuz 2009’da Ohio’dan:

Bunlar olağanüstü dövmeler, Aragorn’un gözleri ürkütücü. Şarkı Quenya’da çok güzeldi. Paylaşım için teşekkürler!