Dövmeleri seviyorum ve birkaç yıldır bu konu hakkında yazıyorum..

Akçaağaç yapraklarından armut yapraklarına, rüzgarda esen yapraklara, yaprak odaklı bir dövme tasarımı için bazı fikirleri inceleyin.

Akçaağaç yapraklarından armut yapraklarına, rüzgarda uçuşan yapraklara, yaprak odaklı dövme tasarımı için bazı fikirleri inceleyin..

Resim 383299 tarafından Pixabay’a yüklendi

Yaprak Dövmeleri

Yaprak dövme tasarımları düşündüğümden çok daha ilginçti, özellikle çoğu sonbahar mevsiminden ilham aldığından, çoğu canlı turuncu, kırmızı ve / veya sarı renkler içeriyordu..

En Popüler Yaprak: Akçaağaç

Dövmelerde en çok temsil edilen ağaç yaprağı, elbette tüm bu güzel renklere, noktalara ve damarlara sahip olan ve onu dövme sanatçıları için ideal bir konu haline getiren akçaağaç yaprağıdır. Bilişim Teknoloji'aynı zamanda çoğu insan arasında en tanıdık ağaç yaprağıdır ve söz konusu tasarıma daha fazla ilgi uyandırır..

Akçaağaç yapraklarına tercih edilen başka yapraklar da vardır.'aşağıya bakacağım. Her tür yaprak dövmesi, gören herkesin zevk almasını sağlamak için güzel renkler içerebilir..

Büyürken dışarıda çok zaman geçiren biri olarak, bu yaprak dövmeler özellikle bana çekici geliyor ve bana denemek için çok zorlayıcı olacak tasarımlar ve detaylar için her türlü fikir verdi..

Çok Çeşitli Yaprak Tasarımları

Bazı yapraklar tek başına boyanmış olsa da, onları geliştirmek ve tamamlamak için başka yaratıcı unsurlar içeren başkaları da vardı. Yaprakların dallarda olması, kabile görünümü ve onlara farklı bir görünüm ve his vermek için ek malzeme bunlardan bazılarıdır..

İzin vermek'Ne düşündüğünüzü görmek için şimdi onlara bir göz atın.

  1. Geleneksel Sonbahar Akçaağaç Yaprağı
  2. Rüzgarda Uçan Yaprak Dövmesi
  3. Kabile Akçaağaç Yaprağı
  4. Kıyılmış Etli Akçaağaç Yaprağı
  5. Dikenli Akçaağaç Yaprağı
  6. Ayakta Sonbahar Yaprağı Dövmesi
  7. Dallar ve Yaprak Dövmesi
  8. armut yaprağı
  9. Bir Yaprak Üzerinde Yüzen Tinkerbell

1. Geleneksel Sonbahar Akçaağaç Yaprağı

Bu iki akçaağaç yaprağı dövmesi, renk değiştirirken bir sonbahar yaprağının bariz geleneksel görünümüne sahiptir..

Her iki dövme de harika görünüyor, ancak en alttaki benim favorim çünkü aylarca basılı tutulduktan sonra bir kitabın sayfasından çıkarılmış gibi görünüyor. Görünüm çok gerçek görünümlü ve damarlar son derece inandırıcı.

Üstteki akçaağaç yaprağı't ayrıntılıydı ve sanatçı açıkçası, gerçekçi kılmaktan çok renk sıçratarak bir yorumdan daha fazlasını sunmak istedi. İkisi de çok iyi çalışıyor.

yaprakağaçdövmetasarımlargalerifotoğraflar

vincewishart – flickr

2. Rüzgarda Esen Yaprak Dövmesi

Bir dövme tasarımının sanatı geliştiren bazı ek zorlukları olması hoşuma gidiyor ve't sadece karşılıksız. o'Bir sonbahar gününde pek çok kez gördüğümüz gibi rüzgarda uçuşan akçaağaç yaprağını gösteren bu dövme nasıl yapıldı?.

Bu dövme hakkında beni en çok etkileyen şey't ortalama görünümlü, ancak rüzgarın tasvir edilme şekli, yapması çok zor olan yaprak.

Yaprağın ortasından geçen rüzgar özellikle etkileyicidir.'Yaprağın görüntüsünü korurken şeffaf ve hareketli görünmesini sağlamak zor.

yaprakağaçdövmetasarımlargalerifotoğraflar

ateş

3. Kabile Akçaağaç Yaprağı

Bir dövme için hemen hemen herhangi bir konuyu alabilir ve onu bir kabile dövmesine dönüştürebilirsiniz.'s aşağıdaki ile ne yapıldı.

Bu, bacağın alt kısmının arkasına yerleştirilen daha küçük bir dövme olduğu için, gördüğünüz gibi kabile dövmeleriyle ilgili karmaşık tasarımları yapmak zor olurdu..

Bu, popüler akçaağaç yaprağının kabile yorumunu temsil eden gerçekten iyi yapılmış bir dövme..

yaprakağaçdövmetasarımlargalerifotoğraflar

rütbe dövmeleri

4. Etli Akçaağaç Yaprağı

Kuşkusuz bu yırtık etli akçaağaç yaprağı dövmesi beni şaşırttı çünkü'bu tür içinde hiç düşüneceğim bir şey değil.

Normalde, düşmek üzere olan bir akçaağaç yaprağı değil, derinin altından çıkmak üzere olan kötü veya uğursuz bir şey düşünürsünüz. ne demek'yırtık ete neden oluyor?

Peki. Peki. Bilişim Teknoloji's sadece bir dövme tasarımı. yapmazken'pek mantıklı değil, yaratıcı ve ilginç.

yaprakağaçdövmetasarımlargalerifotoğraflar

db45

5. Dikenli Akçaağaç Yaprağı

Bu akçaağaç yaprağına baktığınız zaman, sanki çırpınmış ve bazı dikenlerin ortasına konmuş gibi görünüyor. Bilişim Teknoloji'çok gerçekçi ve en iyi yaprak damarlarından bazılarına sahip'hiç gördüm. Mükemmel gölgeleme, damarlara 3 boyutlu bir görünüm verir, herkesin zevk alması için yaprağı şekillendirir.

yaprakağaçdövmetasarımlargalerifotoğraflar

harita dışıdövme

6. Ayakta Düşen Yaprak Dövmesi

Bu yaprak dövme tasarımını görmek sinir bozucuydu çünkü ben'bu yaprağı sonbaharda birçok kez gördüm, ama'Üzerinde büyüdüğü ağacın adının ne olduğunu hatırlamayın. Biliyorsan yorum kısmına yaz.

Bu yaprağın şekli ve sonbahar renkleri güzel bir şekilde göze çarpıyor ve yaprağın şeklini de çok doğru bir şekilde yakalıyor..

Gölge efektine sahip olmak oldukça güzel, ama bence yaprak çok iyi yapılmışken gölge çok fazla olmadığı için onsuz daha iyi görünecekti..

yaprakağaçdövmetasarımlargalerifotoğraflar

dövme çıkışı

7. Dallar ve Yaprak Dövmesi

Bu dövmeye ilk baktığımda verdiğim tepki karışıktı çünkü dallar gibi yaprak da çok iyi yapılmıştı..

Benim için sorun, yaprağın neredeyse yerinden çıkmış gibi görünmesiydi ve o büyük ağaç dallarından daha fazlasını görmeyi tercih ederdim. Muhtemelen bunu hesaba katmıştır, bunun nedeni kolun dışında değil de içindedir..

yaprakağaçdövmetasarımlargalerifotoğraflar

uykusuzluk

8. Armut Yaprağı

Tuhaf bir şekilde, bu dövmeyi izlerken kendimi kıkırdarken buldum çünkü sabah kimin uyandığını düşünmeye başladım ve şöyle dedi: "Armut yaprağı dövmesi yaptırmak istiyorum."

Belli ki biri yapıyor ve bu iyi bir şey. Eğer sen'Daha önce bir armut yaprağı gördüyseniz, bunun oldukça doğru bir tasvir ve tasarım olduğunu bilirsiniz, gerçek çiçek olmasa da güzel bir görünüm verir.'t ağaçtan düşerken o kadar etkileyici.

yaprakağaçdövmetasarımlargalerifotoğraflar

tamirci dövmesi

9. Bir Yaprak Üzerinde Yüzen Tinkerbell

Disney’in büyük bir hayranı olmak's Tinkerbell, görünüşe göre derin düşüncelerde veya günün aktivitelerinden yorgun düşmüş, bir yaprağın üzerinde suda yüzen bu harika dövme tasarımına rastlamak gerçekten eğlenceliydi..

Yaprak orada otururken veya süzülürken suya batırılan el, yüzünü gizlemek ve düşüncelerini kendine saklamak istediğini düşündüren aşağı sarkan saç gibi muhteşem görünüyor..

Harika Dövme Fikirleri Galerisi

Sonbahar mevsimini ve ona eşlik eden birçok renkli, düşen yaprağı sevmek, tüm bu yaprak dövme tasarımlarını bu galeride görmek uyarıcıydı..

Favorim o olmasa da'Yaprağı vurgulamak elbette Tinkerbell’di, ama hepsi harika görünüyordu, oysa ben'hala dalgalı et yaprağının üzerine kafamı kaşıyorum.

Fark etmez, olmaz'Dövmede farklı bir şey arayanlar için bazı ilginç fikirler üreteceğinden emin olan bazı harika yaprak dövme tasarımlarından uzak durun.

Yorumlar

linda krampon 09 Şubat 2016’da British Columbia, Kanada’dan:

bilmiyorum'Dövmem yok ama yaptırırsam kesinlikle doğayla ilgili olacak. Bu makaledeki fotoğrafları, özellikle ilk ikisini çok seviyorum. Bence yapraklar dövmeler kadar sanat kadar güzel!