Tom yedi yılı aşkın bir süredir çevrimiçi bir yazardır. Kovboylar, rodeolar ve Batı tarihi ile ilgili her şeye aşıktır..

"USMC" kabile tarzı dövme

kaplanjimmydövme

Amerika Birleşik Devletleri, Deniz Piyadeleri, bir kurum olarak 1775’e kadar uzanan ve operasyonel olarak ondan çok önce gelen gururlu bir geleneğe sahiptir. Denizciler, ortaya çıkan tehditlere hızlı bir şekilde yanıt vermek için deniz gemilerinde deniz üzerinde konuşlandırılıyor.

Tarihsel olarak, denizciler, tehlikeli durumlarda ilk müdahale eden kişiler olarak ün yapmıştır. Bu nedenle, tavırları ve kişilikleri, dövme sanatında da ifade edilen belirli bir havayı içerir..

Deniz dövmeleri her zaman içeriyor gibi görünüyor "USMC" görüntünün bir parçası olarak. Kelime, harika yazı tipleri veya harfleri geliştirmek için kullanılan diğer öğelerle harika görünebilir. Diğer unsurlar arasında kel kartal, buldoglar, bıçaklar ve dövüş sahneleri sayılabilir..

Biz'Şimdi sanatınız için bazı fikirler üretmenize yardımcı olması için birkaç Deniz dövme tasarımına bakacağız..

USMC Tribal Dövme

Biz'Boyundan göğse kadar uzanan bu harika kabile Deniz dövmesi ile başlayacağız. Kabile tasarımı çok iyi yapılmış ve USMC yazılarıyla güzel bir şekilde çalışıyor. Keşke dövme sanatçısı veya tasarımı talep eden kişi harflerin iç kısımlarını aydınlatsaydı. "USMC" Böylece onları biraz daha net görebilirdik. Bununla bile,'hala harika bir dövme.

"USMC" Biceps ve Omuzda Dövme

usmcmarinetdövmetasarımları

2dövme tasarımları

Yazı tipi seçimleriyle kendilerini ifade etmeye çalışan kelime veya kelime öbeklerinin dövmeleri'Genelde benim için bu kadar etkileyici, ama bu şunu söylüyor "USMC" harika. Harflerin içinden geçen düz çizgi, harflerin kalitesi harikayken hepsini birbirine bağlı tutar. Yazı tipi, müthiş bir etki yaratmak için keskin noktaları ve eğrileri birleştirir.

buldog dövme

usmcmarinetdövmetasarımları

scuttlebutt/deniz kuvvetleri-bs

Bu Deniz dövmesi için bulldog maskotu iyi bir seçimdi, özellikle de o yeşil şapkayla ve bıçağın köpeğin dev dişlerine sımsıkı kavranmasıyla. Bu muhtemelen birinin hatırasıydı'Vietnam’daki görev turu. Ve o olmadıkça'bir tür iç şaka, bu'Vietnam’ın yazımının yanlış olması çok kötü.

Deniz Piyadeleri Nişanı Dövmesi

usmcmarinetdövmetasarımları

dövme şimdi

Bilmeyenler için, bu dövme Birleşik Devletler Deniz Piyadeleri’nin amblemini gösterir. İlginçtir, öyle değil't tamamlayın, normalde olduğu gibi, gagasında bir sancak tutan kartalı içerirdi. "Semper Fidelis" üzerinde, yani Latince, "Her zaman sadık." Bence bu çok daha iyi olurdu, ama bu hala Marine ambleminin güzel görünümlü bir dövmesi..

"USMC" Ağzında El Bombası Olan Kafatası

usmcmarinetdövmetasarımları

dövme eşek

Bu, dişlerinde bir el bombası olan bir Deniz miğferi takan bir kafatasının oldukça ilginç bir dövme tasarımıdır. ben'Bir Denizcinin, bir el bombasından ölmek anlamına gelse bile, işi bitirmek için ne gerekiyorsa yapma olasılığı dışında, hangi mesajı iletmeye çalıştığından yüzde yüz emin değilim..

Kafatasındaki gözler burada oldukça havalı görünerek hoş bir etki eklerken, genellikle bir kafatası görüntüsünde görünen karanlık, boş yuvalarla daha da iyi görünebilirdi. Öyle bile olsa'bir açıklama yapmak isteyen bir denizci için iyi, sinirli bir dövme tasarımı.

Deniz devriyesinde

usmcmarinetdövmetasarımları

homurtu

İşte potansiyel bir savaş durumunda devriye gezen bir Denizcinin harika dövmesi. Arka planı, kartal, küre ve çapa (Donanmayı temsil eden) tarafından onaylandığı gibi Deniz amblemini içerir..

Bu dövme tasarımının detayları harika, silah, şapka ve üniforma hepsi harika görünüyor. Ama en iyi şey, bu denizcinin önünden geçerken gözleriyle sizi izlediği hissidir. Harika etki!

Gururla Sanat

Birleşik Devletler Deniz Piyadeleri, milletlerine hizmet etme konusunda uzun bir gurur, güven ve sadakat geçmişine sahiptir. Bu duygular dövme tasarımlarına iyi bir şekilde dönüşüyor.

Yıllar boyunca eylem ve sonuçlarla desteklenmeseydi bu gururun pek bir anlamı olmazdı; Neyse ki, bu eylem bugüne kadar devam eden tarihi bir gerçektir. USMC dövmelerinin gururla giyilmesine şaşmamalı.

© 2012 Kovboy Tom