Richard Hale, dövme sembolizmini, anlamlarını ve tarihini araştıran ve araştıran bir dövme meraklısıdır..

Savaşçı dövmeleri, kullanıcı sayısı kadar tasarımla gelebilir. Romalı bir centurion veya bir Japon samuray gibi tarih boyunca herhangi bir savaşçı türü düşünülebilir. Ayrıca çeşitli farklı silah ve kıyafetleri canlandırabilirler..

Bu makalede, Savaşçıların çeşitli anlamlarını tartışacağım ve bir sonraki mürekkebiniz için ilham almanıza yardımcı olacak farklı tasarımlar göstereceğim.!

Savaşçı Dövme Anlamları

Sembolik bir savaşçı imajı veya vahşi başka bir şey arıyorsanız, savaşçıdan başka bir yere bakmayın. Bunlar dövmelerin alabileceği kadar kötü. Hepimizin içindeki savaşçı için mükemmel. Çoğu dövme gibi, savaşçının da sembolik değeri vardır. Aşağıda bazı anlamlar verilmiştir:

 • savaşçı
 • Cesaret
 • cesaret
 • Yetenekli
 • Kalp
 • Onur
 • Korkusuz
 • Kuvvet
 • Yetki
 • Güç
 • saldırganlık

Varyasyonlar

Tasarımınız için seçebileceğiniz birçok asker var. Samuraylar, melek savaşçılar, Aztekler, Yunan savaşçılar, Romalı centurionlar, Vikingler ve Keltler, mevcut birçok farklı dövmeden sadece birkaçı. Her tip kalkan, mızrak, kılıç ve zırh gibi uygun silahlarla tasarlanabilir..

Aztek, melek ve samuray en sık seçilenlerden üçüdür. Bunların her birinin kendi sembolik değeri vardır:

 • Aztek, özellikle öbür dünyada ruhun yolculuğuyla ilgilidir. Cesaret ve cesareti de temsil edebilir.
 • Melek genellikle kanatlar ve kılıçla tasvir edilir. O, hayatta ve ahirette iyi olan her şeyi ve kötülükle mücadeleyi temsil eden bir savaşçıdır. Melek askerler Tanrı adına savaşırlar.
 • Samuray genellikle maskelenir ve bir kılıçla tasvir edilir. Disiplinliydiler ve her günü son günleri gibi yaşıyorlardı. Samuray cesareti, adaleti, cesareti ve onuru sembolize edebilir..

Savaşçı Dövme Tasarımları ve Fikirleri

Savaşçı dövmeleriyle çok şey yapabilirsiniz. Savaşçı olarak kendilerine inanan, ayakta duran ve asla pes etmeyenleri temsil edebilirler..

Birkaç farklı şekilde tasarlanabilir ve çeşitli duruşlarda tasvir edilebilirler. Savaşçılar genellikle kılıçlar, baltalar, zincir çiviler veya mızraklar gibi çeşitli silahlarla tasvir edilir. Silahlarını kullanarak veya kaparak tasarlanabilirler. Dövüşerek veya sadece poz vererek tasvir edilebilirler..

Bazı fikirler edinmenize yardımcı olması için bu sayfadaki tüm farklı tasarımları görmek için zaman ayırdığınızdan emin olun. Daha önce okuduğunuz gibi, bu dövme cesareti, gücü, cesareti ve onuru temsil eder..

© 2012 Richard Ricky Hale

Yorumlar

Richard Ricky Hale (yazar) 09 Temmuz 2012’de Batı Virginia’dan:

*Alocsin, bu doğru. Savaşçı dövmeleri, ayrıntılı olarak yapıldığında çok daha iyidir. Onlar da büyük bir dövme tasarımıdır. onlar sadece'Küçükken doğru görünmüyorlar, bence bu.

*Çingene, uğradığın için teşekkürler. Kötü görünüyorlar, ha. Onları gerçekten seviyorum, o sert bakış.

*Max, seni biraz havalandırayım dostum 🙂 Max, gerçek sanattan anlayan sensin. Tekrar teşekkürler.

* Frank, senden haber almak her zaman harika. Kesinlikle, ben de bu tarzı seviyorum. Sert görünüyorlar, belki de kafatasları ve ateşi olan bir Aztek savaşçısı.

*SGE, ahh, senden haber aldığıma sevindim. Katılıyorum, savaşçı dövmesini seviyorum. Otomatik olarak sizi zor hissettirir 🙂

*AE, Ruby’ye uğradığınız için teşekkürler. Bu benim için normalin dışında bir adımdı. onlardan zevk aldığına sevindim.

*Alastar, şüphesiz. Bunlar zor, onları kesinlikle kötü a** tasarımları arasında sıralar. Kesin, ama dediğin gibi, onları desteklemeye istekli olmalısın 🙂

Alastar Paketleyici 07 Temmuz 2012’de Kuzey Karolina’dan:

Şimdi bunlar saygı gerektiren bazı dövmeler – sadece onları yedekleyebildiğinizden emin olun. Güzel stil Ricky. Bunlardan birkaçını bir kez gördüm ve bu beyler kesinlikle zarar verebilirdi..

Ruby Jean Richert’in fotoğrafı. 07 Temmuz 2012’de Güney Illinois’den:

Bunlar gerçekten farklı. Tasarımlar harika…

Parlayan İrlandalı Gözler 06 Temmuz 2012’de Upstate, New York’tan:

Bunlar harika dövmeler dostum.

Frank Atanacio 06 Temmuz 2012’de Shelton’dan:

bu dövmeler çok havalı bence en çok tarzı seviyorum söz yazarı paylaştığın için teşekkürler!!!

BeyondMax 06 Temmuz 2012’de Sidney, Avustralya’dan:

Büyüleyici! Her zamanki gibi nefesimi kesiyor.

çingene gül lee 06 Temmuz 2012’de Florida, Daytona Beach’ten:

Bunlar gerçekten harika. Bazıları savaşçı anlamına gelir. Oylandı ve harika.

Aurelio Locsin 05 Temmuz 2012’de Orange County, CA’dan:

Bu örneklerde bazı inanılmaz ayrıntılar var, bu yüzden bu dövmeler çok fazla alana ihtiyaç duyuyor. Buna Oy Vermek ve Güzel.