Barnacle Bill, dövme tasarımıyla ilgileniyor ve farklı dövme türlerini keşfetmeyi seviyor..

cin dövmeler

İrlanda soyunun ufacık akarları, İrlanda şeytanının bir korku yorumunda yaramaz küçük bir çocuktan bir ölüm dağıtıcısına kadar herhangi bir yerde davranış sergilediğinden, cüce cinler efsane ve irfanın büyüleyici karakterleri olmuştur..

Bu yüzden cinler, görünüşe göre hiç bitmeyen bir partide, ellerinde bir birayla ve içinde lezzetli bir tütün bulunan bir pipo içen, gökkuşağının sonunda bir tencere altının koruyucuları olan eğlenceyi seven, zararsız küçük yaratıklar olarak tasvir edilebilir. ya da yıkıma ve kargaşaya meyilli bir gaddar katil.

Bu kötü şöhretli küçük popinjayların, onlarla tanıştığınızda nasıl bir kişilik sergileyeceğini asla bilemezsiniz ve umarım,'sadece palavralar, övünenler ve gösterişler, en kötüsünün olabileceği yıkıcı küçük karakterler değil.

Tüm bunları hesaba katarak, cin dövme tasarımları, cin yaşam tarzlarının çeşitliliğini gösteren farklı bir gruptur, hepimizin sadece kucakladıklarını ve ifade ettiklerini biliyoruz..

Dört Yapraklı Yonca Cüce

Dört Yapraklı Yonca Cüce

Dört Yapraklı Yonca Dövmesi Tutan Leprikon

İlk bakışta, şöyle düşünürdünüz:'gerçek bir cinle tanışacaksın, onun böyle görünmesini isterdin; o cana yakın, gülen yüzüyle ve size şanslı bir 4 yapraklı yonca sunuyor. Ama insan bunun hakkında ne kadar çok düşünürse, neden o kadar çok merak ediyorsun?'kendini o kocaman gülümseme ve pozitif görünüşlü bir tavırla sunuyor.

Bu çok basit bir dövme tasarımı gibi görünse de yakından bakıldığında'Aslında içeriği çok komik ve eğlenceli olduğu için atlanması kolay birçok ayrıntıyla çok iyi yapılmış.

Her iki durumda da, bu eğlenceli bir dövme ve iddialı periyi takdir edenler tarafından görüldüğünde çok fazla gülümseme ve kahkaha yaratacak bir dövme..

Kayak cin

Kayak cin

tilki ateşi sohbeti

Leprikon Kayak

Yamaçlarda kayak yapan bir cücenin bu dövmesi harika. Mürekkebi tutan kişinin kolu olmasa da tasarım harika.'t Gerçek net bir görüntü için elverişli.

Gölgeleme ve detay harika ve kayak direklerinin ucunun vücudunun arkasından çıkıp hareket ediyormuş gibi bir yanıltıcı etki yaratması hoşuma gidiyor. Arka planda kalan dağlar başka bir hoş dokunuş.

cücedövmetasarımlargalerifotoğraflar

dövme22

Cüce Altın Muhafız Potu

Altın çömleği koruyan bu cücenin çehresine baktığınızda, dövmede iyi tasvir edilen, onu ondan almaya teşebbüs etmek cesur bir insanı alacaktı..

Büyük boy kafa, büyük favoriler, gür kaşlar ve pipoyu takip eden dumanla tutan ağız, bunu müthiş bir dövme yapıyor. O küçücük bedene yerleştirilen tüm bunlar, bu kara kara kara kara karasına harika bir örnek teşkil ediyor..

Oldukça büyük olmasına rağmen bu dövmeyle ilgili tek olumsuz şey, altının altın renginin koruyucunun koluna binmesidir..

cücedövmetasarımlargalerifotoğraflar

dövmetasarımları24

Makineli Tüfek ile Leprikon

Buraya'Gerçek renklerini gösteren, elinde bir makineli tüfek tutan, görünüşe göre kullanmadığı bir durumda kullanmaya hazır bir cin tasvir eden dövmeye ilk bakışımız.'onaylamak.

Cüce cin ırkının gerçek kötü tarafı burada gösterilmektedir, ancak bizim gibi çok daha yoğun ve kötü olabilir.'aşağıda göreceğim.

Tasarımın kalitesine gelince, gerçekten beğendim, ancak biraz daha küçük görünse de, görüntünün eğriliğini görebileceğiniz gibi, özellikle silahın namlusunun yakınında, omzun etrafına sarılırken görebileceğiniz gibi.'ince ve görülmesi kolay değil.

cücedövmetasarımlargalerifotoğraflar

dövme galerisi

Bira Kupa Tutan Cüce

Hiçbir yerde'o bir cin'Gözleriyle güzelce yaptığı gibi, çok fazla acı hissetmiyor. Her zamankinden daha uzun olan bu şapka bile, sarhoşlukla dolu gecelerin payından daha fazlasına katılan küçük bir adamı ima ediyor gibi görünüyor..

Eğlenceli olsa da,'Hala çok iyi yapılmış bir dövme tasarımı, şapkadaki girintiler ve parmak eklemleri gibi birçok ayrıntıyla dolu. Ayrıca şeffaf kupadan kıyafetlerini görme şeklini de seviyorum..

cücedövmetasarımlargalerifotoğraflar

dövmekonvansiyonlarşimdi

Leprikon Binme Bira Fıçısı

Elinde birkaç bira, bir fıçıya binmesi ve yüzündeki ifade ile bu cüce, üstündeki küçük adam kadar ileri gitmemiş olabilir, ancak orada olmaktan, o iki birayı bitirmekten bir adım uzakta. şüphesiz kanıtlayacak.

Bu tasarımın en sevdiğim iki yanı, fıçının üzerine oturması ve çoğumuzun, hayatımızın bir döneminde, olması gerekenden biraz daha fazla içmesi gereken birinin yüzünde gördüğü o komik bakış..

cücedövmetasarımlargalerifotoğraflar

2dövme tasarımları

Kötü Cüce Dövmesi

muhtemelen vardır'Kötü bir cin dövmesi tasarlamak için aşağıda gördüğümüzden daha iyi bir yol, çünkü bu, dengesiz bir varlığın uğursuz tarafını ortaya çıkaran birçok özelliğe sahiptir..

İçindeki kötülüğü ortaya çıkaran pek çok şey arasında pençeli parmaklar, şeytani gözler ve size sizi anlatan gülümsemedir.'başın belada; yüzündeki kırışıklıklardan başkaları tarafından korku ve şaşkınlık içinde görülen biri.

cücedövmetasarımlargalerifotoğraflar

kutuya vur

cin itfaiyeci

Şimdi öylesin'Tüm cinlerin yukarıdaki adam gibi olduğu korkusuyla ayrıldım.'Bu dövme galerisini, itfaiyeci olarak çalışarak hemcinslerine hizmet eden bir cin ile bitirmeye uygun..

Bu mutlu adamla bile, bu küçük varlıkların sadece yapabildikleri yaramaz karakterlerini hala görüyorsunuz.'görevdeyken piposunu içerken sallamayın.

İşinden zevk almanın, pipoda son bir nefesin tadını çıkarırken tehlikeye atılmaktan daha iyi bir yolu var mı? O harika ayakkabılar, yüzündeki gülümseme, havada tutulan balta ve şapkasının yanından sarkan 4 yapraklı yonca dahil, bu dövmeyle ilgili her şeyi seviyorum..

cin dövmeler

Bu cin dövmeleri galerisine bakmaktan gerçekten keyif aldım. olduğumuzu bilsek de'Küçük yaratıkların giydiği yeşil kıyafeti ve beklenen şapkayı göreceğiz, her biri tamamen farklı görünüyordu, çok çeşitli kişilikleri ve özellikleri temsil ediyordu.'onlar gibi duydum ve gördüm'edebiyatta, televizyonda, internette ve filmlerde yeniden tasvir ediliyor.

Görünüşe göre onları bu kadar zorlayan şey, gerçekte insan ırkının kusurlarının, özelliklerinin ve zaaflarının ifşası olan birçok yönüdür. Birçoğumuzun onlarla ilişki kurabilmesine şaşmamalı.