Bir dövme yorumcusu ve yazarı olarak, kişisel deneyimime ve bir dövme stüdyosunda çalışma zamanıma güveniyorum..

dövmeli kızlar

dövmeli kızlar

Facebook’ta Dövme Sanatçıları

Kızlarda Dövme Önerileri

Dövmeler artık kadınlarda hiç olmadığı kadar popüler. Sadece erkeklerin dövme yaptırdığı fikri çok eski moda. Bu yüzden size tavsiyem kızlar benimkiyle aynı'taze mürekkep isteyen bir adama ver:

1. Doğru Sanatçıyı Bulun

Her zaman istediğiniz dövme stilini, o tarzda uzmanlaşmış yetenekli bir sanatçı ile eşleştirmeye çalışmalısınız. Bugünlerde hemen hemen her sokak köşesinde bir dövme stüdyosu bulacaksınız. Tasarımınız üzerinde kaliteli bir sanatçının çalışması zorunludur. Biraz araştırma yapın, portföylerine bakın, etrafa sorun veya çevrimiçi takip yapın. Yapabileceklerini ve yapamayacaklarını bilmek için elinizden gelenin en iyisini yapın.

2. Hangi Dövme Türünün Size İlham Verdiğini Bilin

Dövme sanatçıları genellikle belirli dövme türlerinde uzmanlaşır. Belirli bir tarzda özellikle karmaşık bir dövme tasarımı istiyorsanız, birini görmek için eyaletler arası seyahat etmeyi düşünün. Kısa sürede ekstra masrafları unutacaksınız.

3. Vücudunuzu Düşünün

Yeni dövmenizi yaptırmayı düşündüğünüz alanın boyutunu göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca vücudun doğal şekli ve akışı. Gerçekçi olun, küçük bir yüzey alanında veya engebeli bir yerde ayrıntılı bir tasarımın uygulanması zor olacaktır..

4. Maliyeti Düşünün

En önemlisi, ucuz dövmeler't iyi ve iyi dövmeler'ucuz!

Tıpkı bu dünyadaki her şey gibi, ödediğinizin karşılığını alıyorsunuz. Uzun vadede o'Nefret ettiğinizden ziyade beğendiğiniz kaliteli bir dövmeye sahip olmak için fazladan biraz para ödemeye değer. Ücreti yüksek olan bir dövme sanatçısı genellikle yeteneklidir..

Aşağıda, sen'Dünyadaki en yetenekli sanatçılardan bazılarının güzelce yapılmış tasarımlarını bulacaksınız.Kızlar için fotoğraf ilhamlarını büyütmek için küçük resimlere tıklayın' kulak memeleri, kulak arkası, kollar ve ayaklar.

Zarif Kulak Dövmeleri

Kulağın arkasındaki ve kulak memesindeki dövmeler ağrı ölçeğinde düşüktür. var't Kulağın arkasında çok fazla et vardır, bu nedenle kulak memesine dövme yapıldığında boynun gergin kaslarında titreşir..

Bir dövmenin kulak memesine yapılması için dövme sanatçısının teknik olarak küçük tasarım ve detaylara hakim olması gerekir. Kulak dövmeleri çok küçük olduğundan, sağlam bir el ve çok miktarda deneyim gereklidir..

Dövmelerinizi gizlemek istediğinizde kulak dövmesi her zaman kolayca kapatılmaz. Dış loblar, onları saklamak için kullanılan tüm saçlardan sürekli olarak çıkacaktır. Kulağın arkasındaki dövmeler, eşarp ve yaka ile kapatılabilir. Bu dövmeler, ne kadar küçük olursa olsun, her zaman halka açık olacak..

Konumu nedeniyle kulak dövmenizin varlığını sıklıkla unutacaksınız çünkü'aynada kendine baktığında kolayca göremezsin.

Kadınlarda Kol ve Kol Dövmeleri

Dış kol, vücudun dövme yaptırmak için en az hassas bölgelerinden biridir, oysa kolun hem üst hem de alt kısımları yoğun ağrı seviyesine ulaşır..

Kolunuzun iç kısımları, özellikle iç kısmı etlidir ve deri yüzeyine yakın çok sayıda sinir ve damara sahiptir. Bu etli vücut parçaları şişer ve çürür. Enfeksiyon, günlük yaşamda devam ederken meydana gelen kirleticilere maruz kalma nedeniyle yaygındır..

Muhtemelen kol, insan vücudunun en dövmeli bölgesi olurdu. Hem sahibi hem de halk için görünürlük, kolda yüksek, ayrıca kanvas alanı düz ve orta büyüklükte, birçok tasarım için uygun.

ne zaman bir kişi'kolu %70 dövme ile kaplıdır buna kol denir.

Kadınlarda Ayak Dövmeleri

Ayaklardaki dövmeler, ağrı ölçeğinde tam orada. Cildinizin doğrudan ayak kemiklerinizin ve tendonlarınızın üzerine gerilmesi ve aradaki kas ve etli et eksikliği nedeniyle, ayak dövmelerinin aşırı derecede ağrılı olduğu bilinmektedir..

Ayaktaki bir dövmeyi iyileştirmek biraz daha zor olabilir. Sürekli, tekrarlanan yürüme ihtiyacı nedeniyle, taze ayak dövmesi her zaman hareket eder ve iyileşmeyi engeller..

Ayakkabı da iyileşmeyi etkileyen bir diğer faktördür. Dövmenin herhangi bir bölgesini ovmayan bir çeşit ayakkabı bulmanız gerekecek. İdeal olarak, yalınayak mümkün olduğunca cevaptır. Diğer seçenekler olarak tanga, bale terliği veya bağcıklı ayakkabı düşünün.

Dövme Maliyeti ve Gerekli Süre

Genel bir dövmenin vücut bölgesinde alacağı ortalama süre. Bu zamanlar daha sonra fiyatı hesaplamak ve ortalama fiyat için kullanılmıştır. Bu süreler ve maliyetler yalnızca yaklaşık değerlerdir, özellikle fiyat beceri göstergesidir.

Dövme alanıDövme yaptırmak için ortalama süre Yaklaşık maliyet

Kulak

12 saat

100 – 200 dolar

Kol

3 – 12+ saat

350 – 3000 $

Ayak (bir)

3 – 5 saat

350 – 800 dolar

İster kulağınıza, kolunuza veya ayağınıza ilk veya ellinci dövmenizi yaptırmaya karar verin, ister göğsünüz, bacaklarınız, sırtınız, parmaklarınız, boynunuz veya gövdenizle yürürken fikrinizi değiştirin – aldığınız şeyi sevin. Sonsuza kadar bakmaktan keyif alacağınız bir tasarım bulmak için zaman ayırın.

bir kez sen'Stüdyoda bitirdikten sonra yeni dövmenizi su geçirmez, antibakteriyel dövme koruyucu şeffaf film ile kaplayın. Enfeksiyonu önlemek için tüm bakım sonrası prosedürleri izleyin. %100 doğal olan INK OIL gibi iyi bir dövme sonrası bakım setine yatırım yapın.

Dövme sanatçıları harika bir gruptur, ancak dünyadaki diğer herhangi bir grup veya meslek gibi, yapması gerekenler var.'bir dövme makinesi tutmayın. Sanatçınızı kontrol edin, ne yaptıklarını görün'portföylerinde göstermeyi seçtiler – en iyi çalışmaları olarak gördükleri şey.

Hepsinden önemlisi, dövme deneyiminizin keyfini çıkarın ve hayalinizdeki dövmeyi bulun.

  • Dövme Sonrası Bakım, Yeni Dövmeme Nasıl Bakmalıyım??

    Dövme sonrası bakım için pratik ve test edilmiş yöntemler. Bunu neden yapmanız gerekiyor ve bakım sonrası ne kadar etkili yapılıyor?.

Bu içerik doğru ve yazarın bilgisi dahilinde doğrudur ve kalifiye bir profesyonelin resmi ve kişiselleştirilmiş tavsiyesinin yerini alması amaçlanmamıştır..

Yorumlar

Teresa 31 Ekim 2015’te:

Resimlerde etiketli olan "mavi dairesel desen" aslında bir Doctor Who dövmesidir. Bilişim Teknoloji'onun adı Gallifreyan’da.

Linda Crist 14 Ekim 2014’te Central Virginia’dan:

Merkezinizi seviyorum ve fotoğraflar harika. 59 yaşındayım ve hala ayağımda ve boynumda nasıl bir tasarım istediğimi bulmaya çalışıyorum. Bana harika fikirler verdin. teşekkürler!

Anne (yazar) 03 Ekim 2013’te Hobart, Tazmanya ~ Avustralya’dan.

korkuyu tamamen anlıyorum.

nazik sözlerin için teşekkürler!

Leena 03 Ekim 2013 tarihinde yeni delhi’den:

Fikrimi değiştirirsem vücudumda kalıcı olan herhangi bir şeyden korkmama rağmen…..ama dövmeler güzel ve şaşırtıcı.