ben'dövme ile ilgili her şeyin büyük bir hayranıyım ve dövme sanatı dünyasına olan tutkumu paylaşmak istiyorum.

Savaşçı Dövmeleri

Dövme tasarımları, vücutlarında kalıcı olarak mürekkep olup olmayacağına karar vermenin ortasında olanlar için son derece önemlidir ve neredeyse her zaman, onları taşıyanlar için çok önemli bir şeyi temsil edeceklerdir..

Birinin hatırlamak istediği favori bir kişi kadar banal bir şey ya da gerçekten sevdiği bir evcil hayvan olabilir. çoğunlukla o'Bir kişinin gerçekten hoşlandığı bir konuyu veya temayı temsil eden bir tema ve üzerlerine dövme yaptırarak kalıcı bir gösterimle ifade etme arzusu.

o'Fantastik sanat ve hikaye hayranlarına ve savaşçı ruhundan hoşlananlara hitap eden savaşçı dövmelerinde durum böyle. Elbette başka savaşçı türleri de var. Örneğin, bazıları silahlı kuvvetler tarafından temsil edilen daha modern zaman savaşçılarını tercih eder..

Bu yazıda, biz'Fantastik sanatta ifade edilen çeşitli savaşçı dövmelerine bakacağız, ki bu dövmelerden hoşlandığınızı varsayarak, oradaki daha çekici dövmelerden bazıları arasında yer alıyor..

Benim için fantazi edebiyatını ve sanatını seviyorum, bu yüzden favorilerime uyuyor ve ilham ve fikir yaratmak için aşağıya bakmaktan zevk alacağınız çok güzel savaşçı dövmeleri var..

Savaşçı Dövme Portreleri

Tam vücut fantezi savaşçı dövmelerini tercih etsem de, aşağıdaki iki portre dövme tasarımının sunduğu bir önsezi hissi ve zorlayıcı bir görünüm var. Viking savaşçılarının miğferlerine boynuzların eklenmesi de görüntülere ayrı bir hava katıyor..

Güçlü SavaşçıDövme Tasarımları Güçlü SavaşçıDövme Tasarımları

Samuray Savaşçı Dövmeleri

Samuray savaşçısı, savaşçı ruhunun özünü yakalarken, görünüş olarak yukarıdaki viking savaşçılarından çok farklıdır. Dikkat çekici bir nokta, samuray savaşçılarında daha kanatlı bir görünüme sahip olan miğferlerin, viking savaşçılarının boynuzlarına karşı farkı. Öyle ya da böyle'ikisiyle de savaşta karşılaşmak istemiyorum. İkisi de dövme temaları olarak harika görünüyor.

Alt samuray dövmeli atı dahil etmek benim için çok etkili oldu, dövme tasarımına çok güçlü bir görünüm kazandırdı..

Güçlü SavaşçıDövme Tasarımları Güçlü SavaşçıDövme Tasarımları

Eşsiz Savaşçı Dövmesi

Aşağıdaki savaşçı dövmesi, büyü yapan bir sihirbaz gibi görünüyor, ancak'yüzde yüz emin ol. Sevdiğim şey, dövmenin tasarımında kullanılan, yaptığım şeyde çok benzersiz olan çizgiler.'Çoğu dövmede kullanıldığını gördüm. Işığa karşı dengelenmiş koyu çizgiler, figürün harekete geçmekte olduğu izlenimini uyandırmak için burada da çok iyi çalışır..

Güçlü SavaşçıDövme Tasarımları

Atlı Savaşçı

Aşağıdaki at dövmeli bu savaşçı, muhtemelen savaşçı tasarımları arasında en popüler olanıdır ve bunun iyi bir nedeni vardır: harika görünüyor.

Savaşçının savaşa girerken atın dizginlerini tutma şekli muhteşem ve atın ilerlemek istediğinde kendini tutmak için zorlanan kasları çok iyi yakalanmış..

Son olarak, gözlerin yerindeki ışık, karanlık yüzün arka planına karşı harika çalışıyor..

Güçlü SavaşçıDövme Tasarımları

Atlı Savaşçı Şövalye

Bu şövalye, fantezi dövme türünde çok farklı ve bu özel tasarımda renk iyi çalıştığı için onu da dahil ettim..

Yine at ve savaşçı temasına sahibiz ve at, görünüşe göre savaşa girmek üzere olduğu noktada yakalandı..

Kalkan ve kılıç da çok güzel görünüyor.

Güçlü SavaşçıDövme Tasarımları

Kadın Savaşçı Dövmesi

vardı't Dışarıda pek çok kadın savaşçı dövmesi var, ama bu çok güzel yapıldığı için bunu telafi ediyor.

Sanatçı açısından ilginç olan, zırhı tasarıma dahil ederken kadın formunun güzelliğini de korumayı istemekti. Çok iyi yapıldı, ancak savaşa girerken çıplak popoya sahip olmak gerçekliğin sınırlarını zorluyor. tabii ki'bir fantezi dövmesi, yani'bu durumda izin verilir.

Güçlü SavaşçıDövme Tasarımları

Savaşçı Dövmeleri

Orada, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli savaşçı fantazi dövmelerinin güzel bir örneğine sahipsiniz. Fantastik sanat benim favorilerim arasında ve bunu dövme tasarımları şeklinde görmek çok sevindiriciydi..

Bu, savaşçı dövmelerinde bulabileceklerinizin sadece küçük bir kısmı, çünkü daha birçok fikir bulmak için çeşitli kültürlerdeki savaşçıları arayabilirsiniz. Örneğin, diğerlerinin yanı sıra Kızılderili tasarımlarında bulabileceğiniz birçok savaşçı var..

Tercihiniz ne olursa olsun, savaşçı dövmeleri, bakmak ve olası bir dövme olarak düşünmek için çok çekici ve eğlenceli bir türdür..

Yorumlar

Kuzey 14 Mayıs 2019’da:

Savaşçı dövmelerine bayılırım ve viking miğferlerindeki boynuzlara bayılırım ama bunlar tarihsel olarak doğru değil. Bilişim Teknoloji'daha çok fantezi bir şey, yine de havalı görünüyor.

davet 10 Aralık 2011’de:

Aşk

Michael Adewale Olubode Nijerya’dan. +2347067550237. 23 Nisan 2011’de:

Merhaba savaşçı dövmeleri! Ne'kalktı! Sadece burada takılıyorum. Bence bu hub sayfalarında bir sohbet motorumuz olmalı, böylece biz insanlar fikirleri canlı olarak paylaşabiliriz.