ben'dövme ile ilgili her şeyin büyük bir hayranıyım ve dövme sanatı dünyasına olan tutkumu paylaşmak istiyorum.

okyanus dövmeleri

Dövmeler üzerine yazarken genellikle belirli bir temayı hedeflemekten hoşlanırken, okyanuslar, gemiler ve genel olarak deniz yaşamı ile ilgili çeşitli dövmeler sunmak için motive oldum..

Bazen çeşitli dövme tasarımlarına bakmak, hiç düşünmediğiniz bir tasarımı vermek için bir araya getirilebilecek fikirleri tetikleyebilir..

Bunu akılda tutarak ve sadece denizlerle ilgili bir sürü dövmenin tadını çıkarmasına izin verin.'bu düşünceyi taşıyan okyanus temalarına bakın.

Şahsen ben genellikle siyah ve koyu kahverengi dövmeleri tercih ederim, çünkü çok fazla renk içeren dövmelerden çok daha iyi çalışıyorlar, ancak bunun bazı istisnaları olduğu açık..

Aşağıdaki gemi dövmesi ile tasarım gerçekten iyi yapılmıştı ve eğer öyleyse'Bana göre bu özel dövmeden gerçekten uzaklaşan renk için, gerçekten hoşuma giderdi.

Gemi'Yelkenleri özellikle güzel yapılmış ve mor yerine koyu renklerde ve gölgede olsaydı olağanüstü olurdu. Onları hala seviyorum, ama renkle ilgili bir şey kaybettiler. Aksi takdirde'harika bir dövme tasarımı.

Clipper Gemi Kol Dövmesi

gemi balık koltuğudövmeler

Daha Fazla Dövme

 • En Popüler Dövme Olarak Ateş Soluyan Dragon Tattoos

  Çoğu insan, ejderha dövmelerinin dünyadaki en popüler dövmeler olduğu konusunda hemfikirdir ve endüstri geneli hemfikirdir ve hem erkekler hem de kadınlar, her ikisinde de harika görünmekle birlikte, nerede olduklarını severler. Ne'Ejderha dövmeleri hakkında büyüleyici olan şey, çok anlamlı olmalarıdır….

 • Yeniden Doğuş ve Phoenix Dövmesi

  Zümrüdüanka dövmesi, üzerinde çalışılması en harika olanlardan biridir ve bunu ister koyu mürekkeple, ister parlak renklerle, isterse bazı durumlarda her ikisinin kombinasyonuyla yapın, siz'vücut ve…

Gemiler ve Çapraz Dövmeler

 • Görkemli Gemi Dövmeleri

  kim sahip değil'O günlerin denizcileri ve kaptanları, zamanlarının kaşifleri ve en büyük risk alıcıları olduklarından, eski günlerde denizlerde yelken açmayı hayal etmedim. Orası'Her zaman bizi heyecanlandıran görkemli gemiler ve savrulan denizler hakkında bir şeyler vardır….

Dev Kalamar Dövmesi Saldıran Gemi

Bu dövme gerçekten çok meşgul ve muhtemelen işi gerçekten takdir etmek için çok fazla şey içeriyor. Öyle olsa bile, her insanın kendi zevki vardır, bu yüzden eğer seviyorlarsa'gerçekten önemli olan tek şey.

Ama tema harika ve gemiyi parçalayan dev kalamarın saldırısı oldukça havalı. Dövmenin arkasındaki ilhamın ne olduğunu merak ediyorum. Böyle olanları görünce,'Sevdikleri dövme tasarımlarına bakarken buldukları bir şey dışında motivasyonun ne olduğunu söylemek zor..

Balığa Saldıran Dev Kalamar Dövmesi

gemi balık koltuğudövmeler

Motosiklet Bisikletçisi Dövmeleri

 • Motosiklet Bisikletçisi Dövmeleri

  Motosiklet dövmelerine bakmak son derece eğlenceli ve sanat eseri ve tasarım – ister'dövme sanatının bir hayranı değil – müthiş. Tipik ve geleneksel motorcu görünümüne sahipsiniz; bazıları filmlerden Ghost Rider gibi ve sadece…

Gemi ile Bacak Dövmesi

Bu dövme gerçekten çok güzel ve koyu renkler için kişisel tercihime uyuyor, bu durumda görebileceğinizi düşünüyorum, gemiyi gerçekten tanımlıyor ve çok renkli dövmelerden farklı bir şekilde görmenizi ve keyfini çıkarmanızı sağlıyor. içlerinde.

Geminin gövdesini ve karanlık görünümünü ve teknenin yelkenlerinin detayını gerçekten çok seviyorum..

Bacakta Gemi Dövmesi

gemi balık koltuğudövmeler

USMC Dövme Tasarımları

 • USMC Dövme Tasarımları

  Amerika Birleşik Devletleri Deniz Piyadeleri, (kurumsal olarak) 1775’e kadar uzanan, operasyonel olarak ondan çok önce olsa da, gururlu bir geleneğe sahiptir. Deniz piyadeleri, ortaya çıkan tehditlere hızlı bir şekilde yanıt verebilmek için Deniz Kuvvetleri gemileri aracılığıyla deniz yoluyla konuşlandırılır. Zengin…

İyi Gemi Dövmesi

Bu benim için genel olarak güzel bir dövme, ama her zaman bir gemi dövmesine o parlak, mavi suyu eklemekle ilgili gerçek dışı gibi görünen bir şey var..

Ama gerçekten hoşuma giden benzersiz bir şey, geminin içinden bakan kırmızı arka plandı.'direği. olmayan bir şey ekler't çok yaygın ve benim için iyi çalışıyor.

gemi dövmesi

gemi balık koltuğudövmeler

Terbiyeli Gemi Dövmesi

Bu özel gemi dövmesi büyük bir vaatte bulundu, ancak altında teslim ettiği için değil.'Harika bir dövmenin sahip olması gereken ayrıntı türüne, özellikle de ayrıntılarla deney yapmak için muazzam bir fırsat sunan bir gemi temasına sahip değilsiniz..

Şimdi renk benim için doğru, ama yine de,'Neredeyse boşa gitmiş gibi, ve beğenmek istemenizi sağlıyor, ancak ne kadar denerseniz deneyin, size daha gerçekçi ve çekici olmaktan ziyade karikatürümsü hissi veriyor..

Neredeyse bununla, ama tam olarak değil.

Gemi Yelken Dövmesi

gemi balık koltuğudövmeler

ıstakoz dövmeleri

 • ıstakoz dövmeleri

  Suyu ve denizleri seven bizler için ıstakoz dövmesi bizim için ne anlama geldiğini göstermek için zorlayıcı bir seçimdir. Suyun yakınında doğan bizlerin denize, göllere ve denizle ilişkili yaşam formlarına karşı eşsiz bir yakınlığı olduğuna şüphe yoktur….

Yarım Kol Gemi Dövmesi

Bu gemi dövmesiyle benim için gerçekten ilginç olan şey,'Onu çalıştıran gemi değil, fırtınalı arka plan ve önüne çarpan dalgalar.

Bu, hiçbir zaman çok iyi çalışmayan ve benim zevkime göre çok yüksek olan mavimsi türden ziyade bir dövmede görmeyi sevdiğim dalga türleri..

Ama bu dövmenin en iyisi, zorlu bir yolculuk olacağına söz veren o karanlık ve önsezili bulutlar..

ben yokken'Dövme tasarımcısı ve sanatçısının bunu bilerek yapıp yapmadığını bilmiyorum.'sizi gemiden alıp tehlikeli bir ortama sokması bakımından harika.

gemi balık koltuğudövmeler

Tekne ve Gemi Dövmeleri

 • Tekne ve Gemi Dövmeleri

  Tekne ve gemi dövmeleri, cildinde sergilemek için havalı bir şey arayanlar için şaşırtıcı derecede popüler bir tasarımdır. bilmiyorum'bilmiyorum'onları bu kadar popüler yapan Jack Sparrow ve Karayip Korsanları imtiyazı nedeniyle ya da…

Çapa Gemi Dövmesi

Arada sırada her zamanki zevklerime ters düşen bir dövme çıkıyor ve bu da onlardan biri..

Parlak renklere rağmen,'bu çapa ve bu işi yapan ek unsurlarla ilgili bir şey. Ama bana göre,'dövmenin gerçekten sevdiğim bağlantı parçası ve geri kalanını başlatıyor.

Gemi ve Çapa Dövmesi

gemi balık koltuğudövmeler

Jack Sparrow Korsan Dövmesi

değil'Dövme kalitesinde bundan çok daha iyi olamaz ve çizildiği tasarımın dahil edilmesi, kalitenin büyük bir kontrastı ve ölçümüdür..

Gölge, çizgiler ve koyu renk, bunu Karayip Korsanları’ndan Jack Sparrow’un harika bir dövme tasarımı yapıyor..

Orası'yaptığım tek şey'bundan hoşlanmıyorum ve bu's koymak için seçilen yer. Bu harika dövme, eğilmek ve görmek ve takdir etmek için kişinin arkasında olmaya gerek kalmadan tüm kalitesiyle görülebilen kol veya sırta aitti..

Her iki durumda da, Barnacle Bill büyük bir başparmak verir'bu konuda.

Karayip Korsanları Dövmesi – Jack Sparrow

gemi balık koltuğudövmeler

Deniz Kaplumbağası dövmesi

Bu deniz kaplumbağası dövmesini gerçekten hayal etmelisiniz çünkü gerçekten büyük ama bunu böyle bir fotoğrafla yakalamak zor.

Bu kadınların yanından sonuna kadar gidiyor'gövdesi ve basit olsa da iyi yapılmış ve güzel renklere sahip.

Bacaklar veya kollar gerçekten güzel yapılmış, özellikle uçlardaki noktalı alanlar.

Vücudun Yanında Deniz Kaplumbağası Dövmesi

gemi balık koltuğudövmeler

İyi Köpekbalığı Dövmesi

biliyorum ben'Kendimi tekrar ediyorum ama köpekbalığının arkasındaki parlak mavi sudan nefret ediyorum ama köpekbalığı dövme tasarımının kendisini gerçekten seviyorum.

Köpekbalığının detayı ve tasarımı olağanüstü ve arka plandaki su daha karanlık ve tehlikeli görünseydi gerçekten güzel bir şekilde yola çıkmış olurdu..

köpekbalığı dövmesi

gemi balık koltuğudövmeler

balina dövmesi

 Renk güzel ve çok fazla potansiyele sahip olduğu için bu balina dövmesini beğendim. Benim için sorun yine yerleşim.

Fotoğraftan da anlaşılacağı gibi balina dövmesini görebilmek ve takdir edebilmek için iki çekim yapmak zorunda kalmışlar..

Bu, hepsini aynı anda görebileceğiniz bir yerde çok daha iyi bir dövme olurdu. Yerleştirme, herhangi bir dövme için büyük bir şeydir ve tasarım ne kadar iyi olursa olsun, yerleştirme yanlışsa, dövme asla olabileceği gibi olmaz..

Balina Dövmesi Fotoğrafı

gemi balık koltuğudövmeler

Katil Balina Dövmesi

Bu açıkçası'süper harika bir tasarım, ama bunda hoşuma giden bir şey, katil balinanın dışarı fırladığı ve sizi eğlendirdiği bir su gösterisi izliyormuşsunuz hissiydi..

Dövme sanatçısı ve tasarımcının tasvir etmeye çalıştığı şey buysa, iyi bir iş çıkardılar. Ve tesadüfi olsa bile, yine de bu bakış açısıyla hoşuma gidiyor..

Katil Balina Dövmesi

gemi balık koltuğudövmeler

Denizyıldızı, Melek Köpekbalığı Dövmesi

İşte dövme tasarımına dahil edilen rengin olmadığı istisnalardan biri daha.'beni kapat. Aslında çok güzel yapılmış.

Deniz yıldızı rengi oldukça gürültülü olsa da, nedense öyle değil.'sanattan zevk almayın. Ben de çok güzel bir araya gelen yeşil yosun ve mavi renkleri çok seviyorum..

Renk bazen onu gizleyebilir, ancak denizyıldızı ve melek köpekbalığının detayını yapmak göründüğünden daha zordur..

Sahip olduğu en büyük sorun, yine'Genel dövmeyi görmenize ve keyfini çıkarmanıza izin vermez. Ama yine de iyi biri.

Denizyıldızı, Melek Köpekbalığı Dövmesi

gemi balık koltuğudövmeler

Manta Işını Dövmesi

Manta ışınları't çok yaygın bir dövme ve bu yüzden bunlar biraz hafif ve görülmesi biraz zor olsa da, dövmelerde manta ışınları görmek güzel. oldukça iyi yapmışlar.

Manta Ray Dövmeleri

gemi balık koltuğudövmeler

Çok Güzel Tarak Dövmesi

Bu tarak dövme tasarımının görünen sadeliği, size bunun tasarlaması ve yapması kolay bir dövme olduğunu düşündürebilir, ancak tasarımın ve detayın karmaşıklığına yakından bakın ve çok yetenekli bir dövme sanatçısının bu dövmeyi yaptığını görebilirsiniz. yapmak zordu.

Dövmeleri tercih etme şeklim koyu renk ve gölgeleme ve burada harika yapılmış.

tarak dövme

gemi balık koltuğudövmeler

Deniz Atı Dövmesi

Ben'Bu deniz atı dövmesinin renginden heyecan duymadım, gölgeleme ve detay çok iyi yapılmış ve görüntü güzel yapılmış.

Deniz Atı Dövme Fotoğrafı

gemi balık koltuğudövmeler

Yıldız Savaşları Dövmeleri

 • Yıldız Savaşları Dövmeleri

  Yıldız Savaşları' popülaritesi asla azalmaz ve hayranların bunu vücut sanatlarının önemli bir parçası olarak dahil etme arzusu da azalmaz. Zengin evren muazzam bir sayı sunduğundan, vücudunuzda mürekkeplenecek Star Wars karakterlerinin sıkıntısı yoktur….

Karides Dövme Tasarımı

Karides de gerçek bir dövme tasarımı değil ve bu yüksek kaliteden birini bulduğuma sevindim..

Bunun ne kadar iyi yapıldığına şaşırdım ve gerçekten güzel bir renge ve onu gerçekten güzel bir şekilde öne çıkaran dar, koyu çizgilere sahip..

gemi balık koltuğudövmeler

marlin dövme

Bir marlin’in bu son dövmesi de çok iyi yapılmış bir dövme tasarımıdır. Herkesin üzerlerine mürekkeplemekten memnun olacağı renge, tasarıma ve kaliteye sahipti..

Gölge ve gölgelendirme gerçekten iyi yapılmıştı ve kilit noktalardaki koyu çizgiler, fazla müdahaleci veya bariz olmadan onu öne çıkarıyor. harika dövme.

Marlin Balık Dövmesi

gemi balık koltuğudövmeler

Umarım okyanusu, gemileri ve deniz yaşamı dövmelerini beğenmişsinizdir.

Yine, dövmeleri işaret ederken genellikle yaptığımdan farklı, çünkü onları hepsini bir arada görebileceğiniz ve birbiriyle ilişkili temalara koymayı tercih ediyorum..

Ancak deniz yaşamı, okyanus ve gemi dövmelerinin bu özel dövme galerisi söz konusu olduğunda, tema o kadar geniş ki, onları bu tür çeşitliliğe dahil etmeyi düşündüm ve çeşitli temaların çoğu çoğu insan için tanıdık geliyor (tamam. , melek köpekbalığı değil), bazı dövme tasarımlarına ilham verirdi.'daha önce düşünmedim.

Yorumlar

william.fischer29 05 Temmuz 2011’de:

Ah! Dövmeler acıtır!.. Her neyse, güzel sanat eserleridir. güzel merkez.