Lindsay, Evansville Üniversitesi’nde küresel ticaret ve İspanyolca eğitimi alıyor ve seyahat etmeyi ve dövme yapmayı seviyor..

Dünya haritası dövmesi.

Dünya haritası dövme.

ABC Haberleri

Dövmenin Arkasındaki Hikaye

Benim de bir seyahat dövmem var ve kendi hikayemin biraz ilham ve yön vermesini umuyorum. 13 farklı ülkeye seyahat ettikten sonra (orada durmaya niyetim yoktu), beni hayatta en mutlu eden şeyi yansıtacak bir dövme yaptırmanın zamanının geldiğine karar verdim: seyahat. Pinterest’e bakarak ve farklı fikirleri sabitleyerek saatler harcadım. Orijinal bir şey istediğimi biliyordum ama olmadı.'nasıl bir araya getirileceğinden pek emin değilim. Çok araştırıp tartıştıktan sonra, küre ve pusulayı birleştiren bir şey istediğime karar verdim..

öyleydi'Neredeyse bir yıl sonra, gerçekten aşık olduğum bir fikir olduğundan emin olmak istedim. Kız kardeşlerimin çoğunun tavsiye ettiği ve web sitesinde son derece iyi değerlendirmeleri olan bir dövme sanatçısına gitmeye karar verdim. Onunla konuştum ve fikrimi açıkladım, ona bir yön vermek için yeterli olacağını umarak Pinterest’te sevdiğim birkaç resim gösterdim..

Tabii ki, yaklaşık bir hafta sonra, şu anda üzerimde olan tasarımı çizmişti. Yaratıcılığından ve istediğim şeye ne kadar iyi uyduğundan çok etkilendim.'t ona çok net bir yön verdi. Hikayenin ahlaki, yaratıcı olmaktan ve risk almaktan korkmamanız gerektiğidir. Önce araştırmanızı yapın, ancak içgüdülerinizi de takip edin ve sizi mutlu eden şeyi yapın. Bu basit kurallara uyarsanız,'kendinizin güzel bir yansımasıyla sonuçlanacak.

Seyahat Dövmem

Dövme sanatçım bu sanat eseriyle fikirlerimi hayata geçirmeme yardımcı oldu.

Dövme sanatçım bu sanat eseriyle fikirlerimi hayata geçirmeme yardımcı oldu..

Giderek daha fazla insan konfor bölgelerini terk etmeyi ve çevrelerindeki dünyayı keşfetmeyi tercih ettikçe seyahat dövmelerinin popülaritesi artıyor. Bu dövmeler tipik olarak çok fazla anlam taşır çünkü bir kişiyi yansıtırlar.'yolculuk. Geldikleri stiller çok çeşitlidir, küçük ve basitten büyük ve karmaşıka kadar değişir. Kendi kişisel deneyimlerinize göre özelleştirmek ve görsel olarak güzel sonuçlar üretmek kolaydır. Bu makale, bu dövmeleri kimin alması gerektiğini, görebileceğiniz farklı türleri ve kendi dövmenizi tasarlamak için fikirleri araştırıyor..

Kimler Seyahat Dövmesi Yaptırmalı??

Genellikle seyahat dövmesi yaptırmakla ilgilenen kişiler, daha önce seyahat etmiş ve bunu hayatlarının önemli bir parçası olarak gören kişilerdir. Bu'Bununla birlikte, mutlaka böyle olması gerekir, çünkü bir dövme ister ruhsal, ister duygusal, fiziksel, vb. olsun, her türlü yolculuğu temsil edebilir.'Kimin ne tür dövme yaptırabileceğinin bir sınırı olması gerektiğine inanmayın, ancak sanatın kendinizi nasıl yansıttığını düşünmek önemlidir..

Sonuç olarak, bir dövme tasarımının sizin için özel bir anlamı olduğunu düşünüyorsanız, bir tane almalısınız. Sadece stile düşünce eklediğinizden ve bunun sizin için neden önemli olduğunu düşündüğünüzden emin olun..

pusula dövme

pusula dövme

erkekler'Dövme Fikirleri

Pusula Dövme Anlamları

Pusula dövmesinin arkasındaki en yaygın anlamlar yön, koruma ve ilhamdır..

  • Yön üçü arasında en belirgin olanıdır. Pusulanın temel amacı, yolunuzu bulmanıza yardımcı olmak veya'yeniden kayıp. Bu, hayatlarında rehberlik aldığını veya rehberliğe ihtiyaç duyduğunu hisseden herkes için iyi bir seçimdir..
  • Bir pusula da temsil edebilir koruma. Pusulalar çok uzun zamandır var ve eskiden çok güveniliyordu. Yanlış yönlendirmeden kaçınmak için onları kullanan denizcileri korudular ve onları ailelerine sağ salim eve getirdiler..
  • Son olarak, sürekli bir yön ve umut duygusu sağlayarak her zaman kuzeyi gösterdikleri için, ilham vermek sunulan rehberlik ve yön duygusu nedeniyle insanların ilerlemeye devam etmeleri.

Bu anlamlardan herhangi biriyle bağlantı hissediyorsanız, bu dikkate alınması gereken iyi bir tasarımdır..

Harita dövmesi.

Harita dövmesi.

Dövme Modelleri

Harita/Küre Dövme Anlamları

Bu dövmeler çok basit ve anlaşılması kolaydır. Genellikle seyahat sevgisini veya bilgi sevgisini temsil ederler..

Birinin üzerine serilmiş bütün bir dünyayı görmek, macera, heyecan ve seyahat düşüncelerini akla getirir. Böylesine uçsuz bucaksız ve gizemli bir dünyayı keşfedebilme fikri, kendilerini seyahat tutkunları olarak görenlere neşe getiriyor..

Dünyada keşfedilecek çok şey var. Bazıları bu dövmeyi bilgi için susuzluklarını temsil edebilir. Dünyanın işleyişini anlamak ve tüm sırlarını öğrenmek istiyorlar. Bilişim Teknoloji'Kendilerini meraklı entelektüeller olarak gören insanlar için harika bir seçim.

Küre dövme

Küre dövme

netluxury.com

Uçak Dövme Anlamları

Bir uçak dövmesi, bir kişinin maceracı olduğu ve dünyanın herhangi bir yerine uçakla gidebileceğiniz için keşfetmek istediği anlamına gelebilir. Gökyüzü, kelimenin tam anlamıyla, bu durumda sınırdır ve yeni yerlere ve deneyimlere açıklığı temsil eder. Bu, kendinizi maceracı ve açık bir birey olarak göstermek istiyorsanız göz önünde bulundurmanız gereken iyi bir dövme..

uçak dövmesi

uçak dövmesi

DövmeKarışımı

Enlem ve Boylam Dövme Anlamı

Bu tasarım, enlem ve boylam tarafından belirlenen belirli bir seyahat konumunu gösterir. Nerede evlendiğinizi, nerede büyüdüğünüzü, en iyi arkadaşınızla nerede tanıştığınızı veya sizin için önemli olan herhangi bir yaşam olayının yerini gösterebilir. Dünyanın neresine giderseniz gidin, orada olup bitenlerin bir hatırlatıcısı olarak o belirli konumu her zaman üzerinizde bulundurabilirsiniz..

Sizden (ve açıkladığınız herkesten) başka kimse bu tasarımın önemini bilmiyor, böylece size önemli bir şeyi hatırlatan neredeyse istediğiniz herhangi bir yere ulaşabilirsiniz. Bu dövme gizli olma eğilimindedir, bu nedenle büyük ve gösterişli olanlardan hoşlanan insanlar için olmayabilir..

Enlem ve Boylam Dövmesi

Enlem ve Boylam Dövmesi

Pinterest

Pasaport Damgası Dövme Anlamı

Pasaport pulları, nerede olduğunuzu göstermenin harika bir yoludur! Bu kesinlikle dünya gezginleri için bir tasarım. Her ülkenin kendine özgü pasaport damgası vardır, bu da bunu nerede olduğunuzu takip etmenin eğlenceli ve yaratıcı bir yolu haline getirir. Bu, uzun yıllar boyunca eklemeye devam edebilmeniz için geniş bir çıplak cilt alanı için iyi bir dövmedir..

Pasaport Damgası Dövmesi

Pasaport Damgası Dövmesi

Pinterest

Yaratıcı ol

giymek'tasarımınızla yaratıcı olmaktan korkmayın. değil'kesinlikle bir uçak veya küre olmak zorunda. Olmasını istediğiniz herhangi bir şeyin herhangi bir kombinasyonu olabilir. Çoğu insan çok yaratıcı değildir, bu yüzden dövme sanatçısının bir parçası'görevi yeni bir şey tasarlamanıza yardımcı olmaktır. Size yardım etmek için orada olduklarını asla unutmayın. Bir sanatçıyı sizin için özel bir şey çizmesi için görevlendirmek biraz daha pahalıya mal olacak, ancak tamamen benzersiz ve orijinal bir şey elde etmek için para kesinlikle buna değer..

Hangi dövmeyi yaptırmaya karar verirseniz verin, emin olun'bir şey sen'biraz düşündüm ve sen yapmadın'hakkında herhangi bir şüpheniz olmasın. Bu, kendinizin ve sizi mutlu eden şeyin bir yansıması olmalıdır. giymek'Gelecek yıllar boyunca size neşe getirecek bir şey elde etmek için kalıpların dışında düşünmekten korkmayın..

Anket

© 2017 Lindsay Langstaff

Yorumlar

Ryan 10 Ağustos 2017’de Louisiana, ABD’den:

Ne harika bir makale. Farklı dövmeler için çok güzel seçenekler. Büyük zaman yolculuğu yapmaya başladığım zamanlar için bana bazı fikirler veriyor. Bu fikirleri paylaştığınız için teşekkür ederiz.