Ben hevesli bir fırsatçıyım, girişimciyim, hayata katkıda bulunuyorum, çok görevliyim, yaramazlık yapıcıyım ve tüm esnafların jill’iyim..

Bu, yakın zamanda tam kol kol dövmemin bir parçası olarak aldığım bir dövme.

Bu, yakın zamanda tam kol dövmemin bir parçası olarak aldığım bir dövme..

Uzun Yaşa ve Başarılı Ol

Yılanlar

Yılanlar, dövmeler olduğu sürece dövme tasarımlarında ikonik olmuştur. Bazıları daha büyük bir dövmeye iltifat olarak eklenirken, bazı dövmeler yılanın kendisine dayanmaktadır. Yılanların sembolizmini anladığınızda çok mantıklı geliyor. Gücü, doğurganlığı, maneviyatı, cinselliği, refahı, kendi kendini iyileştirmeyi ve yeni başlangıçları temsil ederler..

Tabii ki, daha sonra oroborus’a döndüğünüzde yılan sembollerinde daha da fazla güç bulabilirsiniz. "hiç bitmeyen" Daire. Kendi kuyruğunu yiyen yılan, bolluğun süper bir sembolüdür ve yaygın olarak seçilir. Kadicus, bir başka popüler olanıdır, çünkü büyük iyileştirici güçleri sembolize eder..

Yılan dövmesi seçerken,'Yılanınızın rengini de dikkate almak önemlidir. Her renk ona farklı bir titreşim verir. Beyaz bilinçaltı güçlerimizle konuşur. Siyah, ona ek bir güç ipucu verir. Yeşil ve altın size bol bol bolluk ve refah getirecek. Kırmızı, yılan dövmesi için çok cinsel ama temel bir renktir. Mor, ruhsal doğanızı vurgular. Size sunulan renkleri gözden geçirin ve hangisinin size en çok hitap ettiğini düşünün.

dövme-sembolizm-yılan-mantar-ay

mantar dövmem

Mantarlar

Mantarlar güç sembolleri olmuştur. Dünyamızda bolca var olan, ancak genellikle görünmeyen güçleri temsil ederler. Bu nedenle, genellikle psişik sembollerin yanı sıra majinin çağrısının sembolleri olarak düşünülürler. Antik ve modern sanatla bağlantılı olduklarından, aynı zamanda büyük bir ilham kaynağı ve yaratıcı bir tezahür kaynağı olarak düşünülürler..

Küçük mantarlar, yakınında büyüdükleri ağaçlar ve bitki yaşamıyla olan simbiyotik bağlantılarından dolayı genellikle saygı görmezler, ancak yine de yaşam döngüsünü sembolize ederler. Her şeye bağlıdırlar ve her şey onlara bağlıdır. Vücudunuza bir mantar dövmesi yaptırarak, etrafınızdaki her şeye kaç şekilde bağlı olduğunuzu ve etrafınızdaki her şeyin size nasıl bağlı olduğunu (sadece bilinçaltında fark etseniz bile) hatırlayacaksınız..

Aylar

Büyük bir doğurganlık, bolluk, aydınlanma ve gizem sembolü arıyorsanız, o zaman bir ay dövmesi tam size göre. Ay zarif bir gülümsemeyle tepemizde beliriyor, elimizden geldiğince oradadır.'Onu görmüyorum ve her zaman ilgileniyorum. Pek çok spiritüalist, tüm hayatlarını ayın etrafında kurmuştur ve diğerleri, açıklanabilir bir sebep olmaksızın onlardan aşırı derecede büyülenmiştir..

Ayın gücü, diğer tasarımları veya kendi başına iltifat etmek için harika bir dövme yapar. İçinizdeki anneyi, kadınsı doğanızı, doğaüstü güçlerinizi, bol yaşamınızı sembolize etmek veya her şeydeki güzelliğin bir hatırlatıcısı olarak seçin..