On üç dövmem ve birkaç piercingim var ve sanırım onlar'hepsi çok güzel.

Pembe kurdeleli dövmeler meme kanseri farkındalığını simgeliyor.

Pembe kurdeleli dövmeler meme kanseri farkındalığını simgeliyor.

1990’ların başında ilkokuldayken, komşuların ön bahçelerindeki ağaçların etrafına sarı kurdeleler bağladığını hatırlıyorum. Büyükannem ve büyükbabam, bunun Çöl Fırtınası Operasyonu’nda denizaşırı ülkelerde savaşan birliklerimizi desteklediğini söyledi. Lisedeyken sınıf arkadaşlarımın gömleklerine iğnelenmiş kırmızı kurdeleleri fark etmeye başladım ve bunların AIDS farkındalığının simgesi olduğunu öğrendim, kırmızıya boyanmıştı çünkü bu'tutkunun rengidir. Kurdele o zamandan beri farkındalığın sembolü olmuştur..

1991’de Susan G. Komen Vakfı, NYC’deki katılımcılara pembe kurdeleler dağıttı.'meme kanserinden kurtulanlar için yarış. Daha sonra, çeşitli New York City mağazalarına kurdeleler dağıtıldı. Wikipedia’ya göre, "Göğüs kanseriyle savaşan Charlotte Hayley, şeftali rengi kurdeleler üretti. Onları bir kartla sattı, "Ulusal Kanser Enstitüsü’nün yıllık bütçesi 1.8 milyar ABD Dolarıdır ve sadece yüzde 5’i kanseri önlemeye gitmektedir. Bu kurdeleyi takarak yasa koyucularımızı ve Amerika’yı uyandırmamıza yardım edin.." Sonunda şeridin kalıcı renginin pembe olmasına karar verildi. Hızla meme kanseri farkındalığının uluslararası bir sembolü haline geldi..

Erkeklerde meme kanseri, kadınlarda meme kanserinden 100 kat daha az olası olmasına rağmen, meme kanseri her yıl dünya çapında 500.000’den fazla kadın ve erkeği öldürmektedir. En sık görülen ikinci kanser türüdür ve kanserden ölümlerin beşinci en yaygın nedenidir..

Erken teşhis ve önleme anahtardır. Bir kadının yapabileceği en iyi şey, meme dokusunun etrafında herhangi bir kitle olup olmadığını anlamak için ayda en az bir kez kendi kendine meme muayenesi yapmak ve yılda bir kez kadın doğum/doğum doktoruna gitmektir. Kendi kendine meme muayeneleri 20’li yaşlarınızda yapılmaya başlamalıdır. Bilişim Teknoloji'Yapması kolaydır, beş dakika sürer ve erken bir yumru fark etmek kesinlikle hayatınızı kurtarabilir. Kendi kendine meme muayenesinin nasıl yapılacağına ilişkin ayrıntılı talimatlar için buna göz atın.

Ekim, Meme Kanseri Bilinçlendirme Ayıdır ve bu süre zarfında, gelirin küçük bir kısmının meme kanseri önleme veya araştırmalarına bağışlanması amacıyla binlerce ürün pembe kurdele sembolü ile süslenmiştir. Özellikle bu ay boyunca meme kanseri hastalarının yüzleşmesi gereken mücadeleyi tanımak için pembe bir kurdele takılır. Sevdiklerini hastalıktan kaybedenler için, pembe kurdele dövmesi yaptırmak, yıl boyunca ve ömür boyu sürecek bir haraçtır. Pembe kurdele dövmesi, sevilen birinin hastalıktan muzdarip olmasına rağmen hayatta kalanların yanı sıra, göğüs kanseri ile cesurca savaşan ve kazananlar için de aynı derecede geçerlidir..

Pembe Kurdele dövmeleri

Basit, standart bir pembe kurdele dövmesi konuyu mükemmel bir şekilde anlatabilirdi, ancak insanların duyguları ifade etmek için buldukları diğer yaratıcı yöntemlere her zaman hayran kaldım. Aşağıdaki dövmeler çok güzel. Pembe kurdeleyi kalp şeklinde bükerek; başka bir pembe kurdele, pembe ve siyah işlerin eşlik ettiği bir kabile kelebek tasarımıyla çevrilidir. Benim favorim, üstünde hale ile melek, kanatlı pembe kurdele. Pembe kurdele tasarımlarını kişiselleştirmenin sonsuz yolu vardır ve hızlı bir Google araması sizi fikirlerle dolu web sitelerine götürecektir..

Yaratıcı Pembe Kurdele Dövmeleri

Yorumlar

sallie 13 Haziran 2014’te:

Ablam 24 Haziran 2013’te vefat etti. Geride harika bir koca ve 6 ve 8 güzel bir çocuk bırakan 40 yaşındaydı. Tanıdığım en güçlü kadındı. Göğüs kanseri önce ciğerlerine sonra da kemiklerine sıçradı. Melek kanatlı bir meme kanseri kurdelesi arıyorum. yapabilirim'sevdiğim birini bulamam Bir site bilen varsa lütfen bilgilendirsin. Dövmeyi 24 Haziran 2014’te vefatının birinci yıl dönümünde yaptırıyorum..

Phil rochat 11 Haziran 2014’te:

En yakın arkadaşım, 10 yıllık kız arkadaşım meme kanserinden geçti 1 Mayıs.'dövmem yok ama fikir arıyorum Aklımda bir sanatçı/dövmeci var ama bir fikir geliştirmek için yardıma ihtiyacım var

LisaMarie 23 Ocak 2013:

Meme kanseriyle savaşıyorum. Doğru dövmeyi arıyorum. Hepimizin bir tedavi bulmak için mücadeleye katılması için dua ediyorum. Bu yıl hepinizi yürüyüşte görmek dileğiyle. Tanrı bu hastalıkla savaşan herkesi korusun, diyorum ki hayır'mücadeleden vazgeçme. umut bul !

Dava açmak 16 Mart 2012’de:

Bu dövmeler harika. Ben kendim birini arıyordum. Ben meme kanserinden kurtulan biriyim ve benimkini simgeleyen bir dövme istiyorum.

melek 04 Şubat 2012’de:

Merhaba, benim adım angela.'m 29 yaşında Latin kadın… ve bugün 3 rezon için kanser kurdelesi yapmıştım. Annem rahim ağzı kanserinden kurtuldu, 2. Büyükannemin kanında kanser var ve doktorlar bize 8 aylık ömrü kaldığını söyledi. ve 3. Bana rahmimde kanser teşhisi kondu….ama tanrıya inanıyorum ki iyi olacağız .tanrı herkesi korusun.

Monique 19 Ocak 2012’de:

Bu dövmeler kesinlikle harika! Kocamla ikinci dövmemi yaptırmayı çok düşündüm; bu onun ilki olacak.

22 haftalık hamileyken 30. doğum günümde 4. evre meme kanseri karaciğer ve kemikle buluştu..

Kalıcı olarak bir farkındalık kurdelesi takmaktan gurur duyarım…

Diana 18 Ocak 2012’de:

Temmuz 2011’de meme kanseri teşhisi kondu. Tedavilerim var ve halen devam ediyor ve yakında radyasyon tedavisine başlayacağım. Ben de dövme arıyorum. Benim kanserden ölen iki anem vardı, bu yüzden bu kanser bizim ailemizde var ve bana kanser geni taşıdığım söylendi. Yani bu çok korkutucu bir tedavi bulunması için her gün dua ediyorum. dövmelerin harika & bana fikir ver. Çok teşekkür ederim & Allah Hepinizden Razı Olsun.

Mina 11 Ocak 2012’de:

Bu dövmeler çok güzel. Ailemde meme kanseri yok ama babam 2008 yılında ben 17 yaşındayken kolon kanserinden vefat etti. Bu dövmelere bakmak bana onun için bir tane almam için ilham veriyor.

rhonda 03 Ocak 2012’de:

anneme 2011 haziran ayında meme kanseri teşhisi kondu ve onu ekim 2011’de kaybettik.. lütfen kendiniz dahil hayatınızdaki her kadını yıllık meme muayenesi yaptırmaya teşvik edin..lütfen..annemi kaybetmekle uğraşmak bir acıdır yapardım'en kötü düşmanıma dilek dilemek…

devan 02 Aralık 2011’de:

Büyükannem göğüs kanserinden kurtuldu ve ona yardım etmek zordu. Güllü pembe kurdele ile herhangi bir dövme fikri olup olmadığını merak ediyordum. Anneler gününde anneannemle dövme yaptırmayı planlıyorum ve bakmak için bazı fikirlere ve resimlere ihtiyacım vardı. Bu arada bu dövmelerin hepsi güzel.

nisan marie 08 Kasım 2011’de:

2005 yılında annemi meme kanserinden kaybettim 24 Kasım Şükran Günü nefes alma cihazını kapattıktan sonra bir saat boyunca hayatta kalma mücadelesini izledim hayatım boyunca hastaydım ama annem hep oradaydım başka bir tümörü çıkarmak için ikinci beyin ameliyatı bu çok çok zordu, iki yaşımdayken omuriliğime dokunurken bile her zaman yaptığı gibi annemin elimi tutmak için orada olmaması çok zordu, küçüklüğümü tutarken bana söylediği sözleri bile hatırlıyorum ve kafamı ovuşturdu "Nisan daha sıkı sıkın ki ellerimi morlaştırdığını hissedebileyim" o noktada lol annem olmadan iki elimi de kullanmak zorunda kaldım ama benim küçük kız kardeşim var ve onu birlikte hatırlıyoruz öldüğü yıl kardeşim için en zor yılbaşıydı ablam ve ben annem bütün yıl alışveriş yaptık o yüzden öldüğünde aslında hepimiz ondan hediyeler açtık onun gülüşünü asla unutmayacağım gülüşünü sarılmasını ya da sırtını kaşımasını gece konuşmalarımızı ya da güzel yüzünü şarkı söylemesini sonsuza dek ve her zaman seviyorum seni anneciğim

Andrea 27 Ekim 2011’de:

Bunları buraya koyduğun için teşekkürler. Evre 4 meme kanseri teşhisi konan bir kuzenimiz var. Yarın bir çoğumuz kurdele dövmesi yaptıracağız. Bu resimler çok yardımcı oldu!!

brakton 23 Ekim 2011’de:

ailemden 2 kişi meme kanserine yakalandı, büyük büyükannem bu yüzden öldü, onunla hiç tanışamadım ama siz dövmeleri seviyorum, bu dövmeler bana sadece benim değil, daha fazla insanın aile üyelerini kaybettiğini hatırlatıyor!~!! !!!!!!! sadece 11 yaşındayım

jill 31 Ağustos 2011:

3 hafta sonra kemoterapimi bitireceğim, haziranda başladım. Bütün bu zaman boyunca düşündüm

Yapacağım dövme, hayatımın kontrolünün bende olduğunu hissettiğim bir parçasıydı. Bunlara baktıktan sonra, benimkini yapmak için daha da heyecanlıyım! Bu süreçte bana yardımcı olan tüm sevgi ve destek için sevgi diyecek!

Donna 04 Temmuz 2011’de:

Bunun bir meme kanseri bölgesi olduğunu biliyorum ama bana rahim kanseri teşhisi kondu ve yolculuğumu simgeleyecek bir dövme arıyorum. Bu dövmeler çok güzel, ama hepinizin çıktığı yolculuklar dışında kanser dövmeleri için başka bir site bilen var mı diye merak ediyordum..

lisa 03 Temmuz 2011’de:

Nisan 2011’de teşhis kondu ve bunu simgeleyecek bir dövme yaptırmak istiyorum

Brinda 30 Haziran 2011’de:

Bunlar güzel dövmeler ve bana kendi dövmem için harika fikirler verdiler. 8 yıl boyunca göğüs kanserine karşı verdiği mücadeleyi kaybeden tatlı annem için yaptırmak istiyorum..

Tanrı, bu korkunç kanserle savaşan, savaşan veya savaşan birini seven herkesi korusun..

tammy lynn 30 Haziran 2011’de:

Annem meme kanserinden kurtulan biri! Her şeyi adım adım hallediyor: kanser bile! Ona desteğimi bir dövme ile göstermek istediğimi söyledim ve bu fikri çok beğendi. Burada oturup bu sitedeki harika kadınların tanıklıklarını okurken onu tasarlama sürecindeyim. Hepiniz bir ilham kaynağısınız ve bana dışarıda annem gibi çok daha harika kadınlar olduğunu gösterdiniz. Onunla karıştırıldığımda ya da onunla karşılaştırıldığımda, bunu yapabileceğin en büyük iltifat olarak görüyorum! O tanıdığım en güçlü kadın ve ona ANNE demekten onur duyuyorum! Bir yakınını bu hastalıktan kaybedenler için kalbim ve dualarım seninle! Tanrı’nın da çevresinde güçlü kadınlara ihtiyacı var!

harap 10 Haziran 2011’de:

Anneme yakın zamanda Yüksek Dereceli Meme kanseri (2. evre) teşhisi kondu ve sol mastektomi ameliyatı oldu. Her şey çok çabuk oldu, hiçbir uyarı işareti yok, tarih yok! Onun bu gidişini izlemek zor & Pembe kurdeleden bir dövme yaptırarak onu onurlandırmak istiyorum. Sol göğüs bölgesinde bir yerde yapmayı düşünüyordum ama konumundan emin değilim. Dışarıdayken görülmesini ama işte görünmemesini istiyorum. Herhangi bir öneri?

Samantha 05 Haziran 2011’de:

Anneannemi 3 yıl önce hemşirelik okulundayken meme kanserinden kaybettim. Hemşire olduğum için çok gurur duyuyordu. Mezun olduğumu göremeden geçti. Mezun olduktan sonra gittim ve etrafına pembe bir kurdele sarılmış tıbbi sembolü aldım. benim grama şerefine!

Jackie m 23 Mayıs 2011’de:

Bu gece bunu görmek bana çok yardımcı oldu. Kendim bir şeyler çizmeye çalıştım ama aradığım şey bu değildi. annem, büyükannem, teyzem ve kanserle savaşan 2 kayınbiraderim. annem ve büyükannem kavgalarını kaybettiler. Liseden yeni mezun olduğumda 18 yaşımdayken ilk nefesteki yumruğumu aldırdım. ben'Şimdi 42 yaşındayım ve toplam 5 topak alındı, bu yüzden hepinizin nasıl hissettiğini anlıyorum ve size yakın olan herkesi hatırlamak istiyorum. Hikayelerini ve resimlerini paylaşan herkese teşekkür ederim. git kutsa

Lou 17 Mart 2011’de:

Bu, dövmem için bazı fikirler seçmeme gerçekten yardımcı oldu. Bana iki yıl önce ölen Nan’ımı hatırlatacak bir şey istiyorum. ben'Şimdi 16 yaşındayım ve onu hala çok özlüyorum. Göğüs kanserine yakalandı ve sadece 65 yaşında öldü. Benim için dünyalara bedeldi ve ona onu ne kadar sevdiğimi göstermek istiyorum. XXX

Bri 17 Şubat 2011’de:

Eski erkek arkadaşımın annesi Nisan 2010’da meme kanserinden vefat etti.

Göğüs kanseri, geçmesi en zor şey olmalı. Aslında bu konuda herhangi bir kanser türü. Sevilen birini kaybetmek't kolay ve bu yüzden ben'Vücuduma pembe kurdele dövmesi yaptırmaktan gurur duyuyorum. Ölenler, hayatta kalanlar, onunla uğraşanlar ve onunla onurlandırılmamış olanlar için..

Cindy 10 Şubat 2011’de:

Ben hayatta kalan biriyim ve dövmemi Susan G Komen’i yaptıktan hemen sonra 25 Eylül’de yaptırdım. "tedavi için yarış" kızım ve en iyi 2 arkadaşımla birlikte yürüyün. Üçünün benimle pembe kurdele dövmesi yaptırmasının benim için ne kadar önemli olduğunu kelimelerle ifade edemem.!!!

Alana mauldin 04 Şubat 2011’de:

annem meme kanserinden öldü ve ben onun için yeni bir dövme yaptırmak istiyordum!!!!!!!!!!!!! 28 Ocak Cuma günü öldü ve ben de nasıl yeni bir dövme yapabilirim diye düşünüyordum.

Jean Kurt 30 Ocak 2011’de:

Ben sadece burada gösterilen pembe kurdeleyi aldım (2 ayak üzerinde gösterilen) ve bir arkadaşımda eşleşen bir tane var

Jendo 26 Ocak 2011’de:

Bu fikirler için teşekkürler, en iyi arkadaşım 19 yaşında kanserden vefat etti bu yüzden onun ne kadar güçlü olduğunu simgeleyecek bir şey istedim o yüzden resimler için teşekkür ederim.

mechas42 11 Aralık 2010’da:

yo odio el melanoma porque me Quito mi hijita de 22 ve 25 noviembre

904kil 11 Aralık 2010’da:

Kayınvalideme meme kanserine karşı verdiği mücadelede destek olmak için ayağıma pembe bir kurdele taktım. Bu sayfadaki ilk şerit fikri, senaryo olmadan sahip olduğum fikir. Bu yüzden, aralarından seçim yapabileceğiniz tüm harika fikirler için teşekkür ederiz..

MOMis1 20 Kasım 2010’da:

Anneme 27 Eylül 2010’da meme kanseri teşhisi kondu. Masektomi geçirdi ve her şey harika gidiyordu. Ama o zamandan beri tepeden aşağı inmeye başladı. Yakın zamanda safra kesesi ve apandisi alındı ​​ve perşembe günü bize apandisinde meme kanseri hücreleri buldukları söylendi. Ağabeyim, kocam ve ben dövme yaptırmaktan bahsettik ama şimdi çok ciddi olduğu için önümüzdeki ay yaptırmayı planlıyoruz. ANNE diyor ve O, umut, sevgi ve inanç yazan bir kurdele. Bu harika ve onu seviyorum

Aldığımızda ona göstermeyi planlıyoruz. Unutmayın bayanlar her zaman kontrollerinizi yaptırın. 26 yaşındayım ve kısa süre sonra ilk mamografimi çekiyorum. Annenize değer verin ve onları koşulsuz sevin. İyi şeyleri hatırla ve olmayan şeyleri unut'önemli değil. Annemi tüm kalbimle seviyorum ve o bunu biliyor. annene onu sevdiğini söyle!!!

İzzabella Phelps 14 Kasım 2010’da:

Bir yıl önce büyükanneme meme kanseri teşhisi kondu.Bunu atlatması bir yılını aldı.Ama son zamanlarda çok iyi.Onu çok özlüyorum uzaklarda olmasını gerçekten çok özlüyorum büyükanne.

Sam 25 Ekim 2010’da:

Bütün bunları gösterdiğin için teşekkür ederim. ben'iyi bir tasarım arıyordum. Bana anne gibi davranan çok yakın bir arkadaşımı meme kanserinden kaybettim ve başka bir arkadaşım da üçüncü kez meme kanseriyle mücadele ediyor..

staci staley 22 Ekim 2010’da:

bugün benim doğum günüm, bu ayın 31’i, kızım ve ben pembe kurdeleden uyumlu dövmeler yapıyoruz. ben bir kurtulanım ve o benim en büyük destekçilerimden biriydi.haven'Onları nasıl istediğimize karar vermedim, ama bittiğinde onları göstereceğim..

mommaof1 19 Ekim 2010’da:

Yeni ve YENİ fikirleri olan var mı diye daha yeşil çayırlara gidiyorum. Çevreci olduğun ve çevremdeki aynı fikirleri geri dönüştürdüğün için teşekkürler. Allah kanser hastalarına sabır versin, kanserle mücadele edenlere güç kuvvet versin! Yaşa Aşk Umudu.

Melek 15 Ekim 2010’da:

bir sonraki dövmem meme kanseri farkındalık kurdelesi olacak ve ben'Sağ göğsüme yaptıracağım çünkü büyükannem sağ memesini kanserden kaybetti ama atlattı ve annem de aynı şeyi yapacak, dövmelerimiz farklı olacak ama biz'Onları aynı yerde ve aynı sebepten tekrar elde etmek, hayatta kalan bu inanılmaz kadını hatırlamak için 1996’da öldü ama kanserden değil, güçlü iradesi bugün ben ve annem aracılığıyla yaşıyor, o benim kahramanım ve ben bu dövme aracılığıyla gösterecek

mommaof1 06 Ekim 2010’da:

Merhaba Debi Bu fikir hoşuma gitti çünkü gönderilerimi düşünüyordum ve kanser hastası tanıdığım daha fazla insanla karşılaşmaya devam ediyorum. bilmiyorum'Her yerde bir sürü randevu da istemiyorum. Sadece güzel, basit bir dövme. Dürüst olmak gerekirse, kendim için dövmeler konusunda büyük değilim, ama böyle cesur insanları onurlandırmanın bir yolunu istiyorum. Sadece bir renk bulman gerekiyor. Yapabilmek'Hayatımdaki erkekler için pembe bir resim! 🙂

debi 04 Ekim 2010’da:

Bir arkadaşım ve ben 50 yaşına geldiğimizde dilek listemize başladık. Dileği bir dövmeydi. Bir sarmaşıkla çevrili pembe bir kurdelem var. Asmamda 9 yaprak var. Tanıdığım her kurtulan için bir tane. Şimdi 4 yaprak daha koymam gerekiyor. İşim bittiğinde bir çalım olmasını umuyorum. 7 yıl oldu. Henüz dövme yaptırmadı.

Noel 03 Ekim 2010’da:

Kız kardeşim şu anda Kemo’dan geçiyor. Ona bu mesajı gönderiyorum. Güçlü korkak ol.. hepimiz senin ve güçlü harika bir insanın için buradayız. xoxo

C

mommaof1 02 Ekim 2010’da:

Annem ve dedem kanserden öldü ve ben her ikisini de temsil edecek bir dövme düşünüyorum. Dedemin hangi kanserden geçtiğinden emin değilim ama gerçekten bilmiyorum'Onu temsil edecek pembe bir kurdele istemiyorum ve ben'iki dövme istemiyorum. Her ikisini de gösterecek bir tür mutlu ortam bilen var mı??

Tanya 01 Ekim 2010’da:

Regis kuaför el cajon c.a 16 Ekim 2010 9:00 21:00 "tedavi için klip" büyük olay $15 dolarlık indirimler fırın satışı çekilişler ve el sanatları tüm gelir meme kanseri araştırmalarına farkındalık ve tedavisine gidiyor… Hepimizin hayatında tuttuğumuz bir kadın var canım lütfen çık ve destek ol…

daha fazla bilgi için Regis @ 619-590-1333’ü arayın.

karissa 23 Eylül 2010’da:

Teyzem şu anda meme kanseriyle savaşıyor ve iyileşmiyor, sadece kötüye gidiyor, bu yüzden ölmeden önce bir tane almak istiyorum..

di 22 Eylül 2010’da:

Yakın zamanda bana meme kanseri teşhisi kondu ve kızım dün pembe kurdele dövmesi yaptırdı.Herhangi bir şekilde destek için minnettarız

Lisa 21 Eylül 2010’da:

10 Ağustos’ta meme kanseri teşhisi kondu. Bu tasarımlar, tüm aile üyelerim benim için şerit dövme yaptırırken yardımcı oldu. Survivor’ı kendim alacağım.

ev 15 Eylül 2010’da:

Bu dövmeler bir harika! Ben Hodgkin Lenfoma’nın çocukluk kanserinden kurtulan biriyim. Survivor dövmesi yaptıracağım. sadece sahibim'Henüz tasarımın ne olması gerektiğine karar vermedim. Bu resimler yardımcı oldu (:

sevgili 12 Eylül 2010’da:

Holly, farklı kanserleri temsil eden farklı renkler var. Kızıma lösemi teşhisi kondu ve turuncu bunun rengi, bu yüzden turuncu bir kurdelem var. Farkındalık kurdelelerinin ve renklerinin ve anlamlarının listesini google’da aratabilirsiniz..

çobanpüskülü 04 Eylül 2010’da:

şerit meme kanserinden daha fazlasını temsil edebilir mi tüm kanserleri temsil edebilir mi ?

melek lynn 28 Ağustos 2010’da:

Merhaba, ben de yakın zamanda meme kanseri ile savaşımı bitirdim. 30. doğum günümden 2 hafta sonra teşhis konuldu. Şu anda rekonstrüksiyonum üzerinde çalışıyorum. 3 küçük kızım var. Bugün gittim ve boynumun arkasına dövmemi yaptırdım ve bir noktada bir tane daha yaptırmayı planlıyorum. Göğüs kanseri şeridini siyahla çizdim ve altında hayatta kalanlarla renkli ve 9/24/08 teşhis tarihim var! Bu benim ikinci dövmemdi ve şunu söylemeliyim ki acı biz dövüşçülerin yaşadıklarına hiç benzemiyor! Güçlüyüz ve gururluyuz.. BEN HAYATTA KALDIM!! Tanrı kutsasın

kehribar 23 Ağustos 2010’da:

Büyükannem ben 9 yaşındayken meme kanserine yakalanmıştı, bu yüzden çok gençtim ama onunla baş etmenin ne kadar zor olduğunu hatırlıyorum. Ama savaştı ve 7 yıla yakın kansersiz kaldı. ben'daha 17 yaşındayım ama'Ona benzemek için meydan okurcasına meme kanseri dövmesi yaptırıyorum. onu çok özlüyorum ama ben'Kanser nedeniyle vefat etmediğini söylemekten mutluyum. 🙂 Bu siteyi seviyorum, bu'harika ve bana daha fazla fikir verdi'dövmeme koymak istediklerime.

Courtney Smith 29 Temmuz 2010’da:

Bence bu dövmeleri yaptıran insanlar dünyanın en harika insanları teyzemi meme kanserinden kaybettim ve onu her gün özlüyorum o dünyanın en harika insanıydı ve meme kanseri camiasına veren insanlara saygı duyulmalı ve sevilmeli kanser farkındalığı için yaptığın şeyi yaptığın için teşekkür ederim onun GÜZEL!!!!!!!!!!!!!

Rhonda 24 Temmuz 2010’da:

A.s.a.p. almak için bir tasarım için alışveriş yaparken bu fotoğrafları gönderdiğiniz için herkese teşekkür ederim. 2004, 2006, 2008 ve şimdi 2010’da tekrar meme kanseri teşhisi kondu. 2008’de annemi de bu hastalıktan kaybettim. Onu hatırlayacak bir şeye sahip olmak ve ayrıca savaşlarımı da işaretlemek istiyorum. Fotoğraflarınız ilham verdi.

Rachel 13 Temmuz 2010’da:

Harika meme kanseri dövmeleri için teşekkür ederim, bir tane alıyorum ve bazı örnekler görmek istedim. 30 Haziran 2010’da kayınvalidemi yeni kaybettim, benim için çok değerliydi ve 13 yıl boyunca iyi bir mücadele vermesine rağmen cennete çağrıldı..

Artık acı çekmek yok, onun parlama ve yeniden bütün olma zamanı.

Jenell 12 Temmuz 2010’da:

Merhaba benim adım Jenell 19 yaşındayım ve meme kanseriyim. Ciddi mi yoksa önemsiz mi olduğu kesin değil çünkü henüz yeni öğrendim ama doktorlar bunu çok büyütüyor çünkü annemi 8 yaşımda meme kanserinden kaybettim. Ayrıca 1 yaşında küçük bir kızım var ve annesinden korkacağından endişeleniyorum çünkü her geçen gün daha fazla hastalanıyor gibiyim. Bütün ailem, eğer geçersem kızıma ne olacağını konuşuyor. Burada onunla kalmak için savaşacağım. Bu dövmeleri seviyorum ve bir tane almak istiyorum. İki tane almak istiyorum, bir tane annemin anısına ve sonra hayatta kaldığımda bunu daha sonra SURVIVOR’a koyabilirim.

Sid 09 Haziran 2010’da:

Teyzemin tedavisi olmayan meme kanseri var ve tüm doktorlar bu tip insanların çoğunun 18 aydan fazla yaşamadığını söyledi. Ekim 2007’de teşhis edildi ve hala hayatta savaşıyor. Şu ana kadar 32 ay geçti. Bu manzarayı Relay 4’ün hayatı boyunca çocukların üzerine boyamak için tasarımlar ararken buldum. Bu web sitesi çok yardımcı oldu. Kanserle savaşanlara tavsiyem var, asla pes etmeyin. Umut var.

Maria Perez 02 Haziran 2010’da:

tüm bu dövmeler çok güzel ve çok anlamlı..kanser teşhisi konuldu..konuştuğumuz gibi onunla savaşıyorum..aşama 2…gitmem gereken 7 tedavim daha var…kaybedenler,kazananlar ve savaşmaya devam et..daima dualarımda… remisyondayken..hayatımdaki bu sıkıntıyı kendime hatırlatmak için bir dövme yaptırmayı planlıyorum..

Christopher Dolph 21 Mayıs 2010’da:

Annem, meme kanseriyle 7 yıllık bir savaştan sonra Aralık ayında öldü. Dövmelere her zaman karşıydı ama ameliyattan sonra kolunda pembe kurdeleli bir melek dövmesi yaptırdı. Onun anısına koluma bir tane almak istiyorum. Herhangi birinin sanatsal yeteneği varsa, kabile meleği tasarımı istiyorum. Lütfen yardım edin, bu benim için dünyalara bedel. [email protected]

Stephanie 13 Mayıs 2010’da:

Bütün dövmeleri gerçekten seviyorum. Kendim için bazı fikirler bulmaya çalışıyorum. Meme kanserini temsil eden bir tane istiyorum çünkü iki teyzem hayatta kaldı ve halalarımdan biri hayatta kalamayacak. Ayrıca birinin çocukluk kanserini temsil etmesini istiyorum çünkü oğlum sekiz yaşındayken kanserdi, şimdi on iki yaşında. Ne alacağımdan emin değilim ama gördüğüm dövmeler bana bazı fikirler verdi. bunları paylaştığınız için hepinize teşekkür ederim.

Şauna 07 Mayıs 2010’da:

Fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. 14 yıl meme kanseri ve 9 yıl beyin kanseri ile mücadele eden annem Beverly J.C.’yi onurlandırmak istiyorum. Meleğimi 7 Şubat 2010 @ 12:26’da kaybettim. seni seviyorum güzel bayan!!!!!!!! Mutlu anne'gün!!!! babana söyle "Selam" ikiniz de yakında 🙂

lil mac 25 Nisan 2010’da:

15 ay önce (27 yaşında) Meme Kanseri teşhisi kondu ve mastektomi ve ardından kemoterapi ve radyasyondan sonra 5 aydır kansersizdim. Köpeğimle dövme yapmak için bazı fikirler arıyordum'adı, kanseri bulan kim ve gerçekten benim koruyucu meleğim! Fotoğraflar için teşekkürler, hepsi birbirinden güzel! Yaşamları meme kanserinden etkilenen herkese güç ve cesaret.

brenda 19 Nisan 2010’da:

meme kanseri olan her birinizden tanrı korusun demek istiyorum. annem meme kanseriyle 7 aylık bir savaştan sonra geçen şubatta vefat etti, annemin 37 yaşındaki kız kardeşime teşhis koymasından sonra 49. iki ay sonra yeni basmıştı. teşhis kondu ve çift masektomi oldu.şimdiye kadar kansersiz.annemin anısına ve kız kardeşime destek olmak için pembe kurdele dövmesi yaptırmak istiyorum.tanrı hala savaşanları korusun.

para aksaklığı 17 Nisan 2010’da Teksas’tan:

Merhaba, bu merkezi, Meme Kanserinden Kurtulanlar için Dövmeler başlıklı merkezime bakım yaparken keşfettim. Göğüs kanseri farkındalık kurdeleleri için dövme fikirleri hakkında ek bilgi sağlamak için buraya ücretsiz bir bağlantı eklediğimi bildirmek istedim. Umarım birkaç gün içinde ikimiz için de daha fazla trafik oluşturur. 🙂

teşekkürler!

Kumlu 19 Mart 2010’da:

Ağustos 2007’de meme kanseri teşhisi kondu. Çift mastektomi ve meme uçlarıyla hemen rekonstrüksiyon yaptırdım. Seçimimden çok memnunum ve kansersiz kalıyorum. Kızım benimle kutlamak ve dövme yaptırmak istiyor. Ben düşünüyorum'harika bir fikir ve fikirler için herkese teşekkürler! 43 ve 21 yaşındayız!

özge 03 Mart 2010’da:

Bu dövmeler gerçekten harika. ben'Birbirine bağlı iki şeridi olan bir tane bulmaya çalışıyorum. Bir pembe ve bir turkuaz. Hem meme hem de çok ileri yumurtalık kanserinden kurtulan biriyim. Kel olduğum zamanlar için kafama bir melek, kurdeleler ve güller dövme yaptırdım ve bu zor zamanlar geçirmeme yardımcı oldu. Birçok insan bana kafa dövmelerimin ne anlama geldiğini sordu, bu yüzden onları bu kanserlerin her ikisi hakkında, özellikle yumurtalık hakkında eğitmeye yardımcı oldum. Son kemoterapim neredeyse iki yıl önceydi. Bu dövmeler, birbirlerini tanımanın ve onlardan destek almanın harika bir yoludur..

rdnkwmn 02 Mart 2010’da:

Önümüzdeki Salı, meme kanserinden kurtulan 2 arkadaşımla yapılan bir anlaşma olarak bir dövme için gidiyorum, toplam yedi kadınımız gidiyoruz, ne istediklerini zaten biliyorlar ama yardıma ihtiyacım var kendim kutlama yapıyorum Ben 12 yaşındayken, babam Melanom ile öldükten 3 yıl sonra Melanom olduğum için 30 yıl kansersiz, Meme Kanseri ailemin her iki tarafında da 5 kadını aldı ve her iki kanser türünü de onurlandırmak için kadınsı bir şey yapmak istiyorum herhangi bir Fikir çok yardımcı olacaktır.

küçük linnie 26 Şubat 2010’da:

Bu dövmeleri seviyorum çünkü bana uyan birini bulmaya çalışıyorum. Kanseri iki kez atlatırım. Böbrek ve meme kanseriydim. 28 Kasım 2009 itibariyle son tedavimi bitirdim. Yani ben'diğer insanların umursadığını görmekten memnunum.

Güneş ışığı 23 Şubat 2010’da:

Geçen Ekim ayında iki taraflı mastektomi ve rekonstrüksiyondan sonra radyasyonu yeni bitirdim. Meme rekonstrüksiyonu yapmayacağım, ama düz dövmeli areolalar yerine meme kanseri kurdeleli kelebekler alıyorum! PEMBE SAVAŞÇI olduğumu göstermenin mükemmel yolunu seçmeme yardımcı olacak tüm bu harika resimleri gönderdiğiniz için teşekkür ederiz.!!!

Jill 20 Şubat 2010’da:

Sadece hatırla, o'Sadece meme kanserine yakalanan kadınlar değil. Erkeklerin de hatırlanması gerekiyor. Bu öyle bir anlam dolu ki, tüm kanser şeritleri gibi. Özetle, KANSER BÜYÜYOR!

KEDİ 20 Şubat 2010’da:

Bu siteyi keyifle inceledim. Bana meme kanseri teşhisi konalı sadece 4 hafta oldu.

lindsey 01 Şubat 2010’da:

tüm bu dövmeler gerçekten çok güzel annem kasım 2009’da meme kanseri olduğunu öğrendi, gerçekten zor oldu yarın fed2 2010 ve ben, küçük kız kardeşim ve annem hepimiz ayaklarımıza meme kanseri dövmeleri yaptırıyoruz babamız bizim için çizer.

alanya 23 Ocak 2010’da:

benim adım alana ve annem 28 ağustos 2008’de meme kanseri oldu ve şimdi kemik kanseri ve bu onunla yaşadığım en zor şey ve bu dövmelere sahip olduğunuz için mutluyum'gerçekten anlamlı s

kathy 23 Ocak 2010’da:

kanser kuzenimi yeni kaybettim büyükannem meme kanserinden vefat etti şimdi kuzenim bu yüzden pembe kurdelelerden sonuna kadar varım pembe kurdele dövmesi yaptırmak istiyorum üç günlük yürüyüşe çıkmayı çok isterim bir gün Sadece tüm insanların dışarı çıkmasına izin vermek isteyeceğim, kalbim tüm insanlara gidiyor, onu güçlü tut

ginette 09 Ocak 2010’da:

bence tüm dövmeler güzel… ben geçen yıl meme kanserine yakalandım ve yaptırmayı düşünüyorum…çünkü ben gerçek bir meme kanserinden kurtulan biriyim!

lorena 08 Ocak 2010’da:

sadece bu dövmelerin çok güzel olduğunu söylemek istiyorum çünkü bazı fikirler almak istedim çünkü 08 yaşında 25 yaşında meme kanseri teşhisi kondu ve hala onunla savaşıyorum bu yüzden gerçekten bunu yaşayan ya da bazılarını kaybeden herkes için üzgünüm demek istiyorum Bu, geçmesi gereken korkunç bir şey. Tanrı bizi bu konuda destekleyen herkesten razı olsun, bizim için orada ailemiz ve arkadaşlarımız olduğunda gerçekten önemli! evet, temizlendiğimde bana bunlardan bir tane alacağım, bu güzel dövmeler için teşekkür ederim!!!

susan 31 Aralık 2009’da:

kocam bana yılbaşı hediyesi olarak dövme randevusu aldı. garip bir şey diyebilirsiniz ama 48 yaşımda son 13 yılda iki kez akciğer kanserinden kurtuldum ve her zaman dünyaya bir kurtulduğumu gösterecek olsaydım pembe kurdele dövmesinin mükemmel bir yol olacağını söyledim.

barbara 25 Aralık 2009’da:

Bu dövmelere bayılıyorum, meme kanseriyle 2 yıllık bir savaştan sonra 7 Aralık’ta annemi kaybettim ve onun anısına bir dövme yaptırmak istedim. Bu dövmelere baktıktan sonra melek kanatlı pembe bir kanser kurdelesi ve kurdelede annemin yazılı olduğu bir haleye karar verdim. 43 yaşındayım ve bu benim ilk dövmem, onu seviyorum çünkü annem ve ben onuruna yaptığım bir şey hem ona hem de bana bir hediyeymiş gibi hissediyorum!

Jill 24 Aralık 2009’da:

Bu resimler harika! Ben bir kurtulanım ve yeni bir dövme için bazı fikirler arıyordum. Kocam da aynı bir tat almak istiyor, bu yüzden kabarık, çiçekli, geliştirilmiş bir pembe kurdele çok fazla olabilir. çok komik. 36 yaşında çift mastektomi ve hemen rekonstrüksiyon yaptırdım. Tüm genç kadınları, özellikle bu saçmalık benim ailemde olduğu gibi sizin ailenizde de varsa, memelerini yaptırmaya şiddetle teşvik ediyorum. Gerekirse cebinden öde, yaptım ve hayatımı kurtardı. şimdi 45 yaşındayım.

erika 09 Aralık 2009’da:

kuzenim ashley birkaç hafta önce meme kanserinden öldü ve büyükannemde de var ama ideal bir dövme yaptırmak istiyorum bu dövmeleri seviyorum

kaylee 08 Kasım 2009’da:

Aklımı başımdan alan dövmelere bayılıyorum. onları kimin yaptığını söyleyebilir misin !!!!!!! değilse çok güzeller ben 6.yı çok beğendim

TexasTee 28 Ekim 2009’da:

Anneme 2 hafta önce meme kanseri teşhisi kondu, yıllar önce meme kanseri teşhisi konan bir teyzem var ve göğsünü aldırdım her ikisini de onurlandırmak için dövme yaptırmak istedim ve bu siteye bakmak bana harika fikirler verdi… Şimdi vücudunda pembe kurdeleli bir bowling pini almaya karar verdim…annem bowlingi çok seviyor…tanrı hayatta kalanların hepsini ve onlarla birlikte olan aile üyelerini korusun…ve dualarım sevdiklerini kaybeden ailelerin dışına çık…bir gün çaresi olacak…adını al sahip çık ve bizim olacak…….

Tanya 27 Ekim 2009’da:

Anneme Ağustos ayında teşhis kondu ve iki taraflı mastektomi ameliyatı oldu. Ameliyatta olduğu için onu şaşırtmak için dövmemi yaptırmaya gittim. o beni düşünüyor'Ben deliyim ama derinlerde bence o gerçekten kazıyor…. lol. Her yıl Noel için bir teması var ve bu yılın başlarında Ağustos ayında ne olacağını bilmeden teması olarak UMUT seçmeye karar verdi. Harika gidiyor ve daha iyi bir sonuç isteyemezdik. Süreç hakkında bilgi veren olursa resmimi buraya koymak isterim..

hikayemi paylaşmama izin verdiğin için teşekkürler.

kabuklu 17 Ekim 2009’da:

Johnny’de bir sürü harika dövme var.'s tattoos.com (Sanırım bu kadar) Çok uzun engebeli bir yolun sonunu kutlamak için çift mastektomim olur olmaz ilkini alacağım. Benimkini çoktan seçtim, o'tatlı bir kelebektir ve gövdesi pembe kurdeledir.Renkler çok canlıdır.Bunu yapmak için sabırsızlanıyorum.

Bunu yaşayan, atlatan ya da yaşayan ya da geçmekte olan bir sevdiklerine sahip olan tüm kadınlara iyi şanslar..

morgan 23 Eylül 2009’da:

Kızım 18 yaşına girdi ve dövme yaptırmak istiyor. Anlamı olan bir tane alması önerildi. Üç kez teşhis konulan annem (büyükannesi) ve ben sadece birer kez meme kanserine yakalandığım için, üzerinde iki kalp bulunan pembe bir kurdele yapmayı seçti, biri gm için diğeri benim için. Ben de binmeyi düşünüyorum. Bu korkunç hastalığı yenmek için verdiğimiz mücadelede hepimizin başından geçenleri ifade etmenin eşsiz bir yolu. Onunla uğraşmak zorunda kalmaması için her gün dua ediyorum..

Teşekkürler ve Tanrı korusun

morgan

Nicole 15 Eylül 2009’da:

Meme kanserini çok güçlü destekliyorum! Annemin ve büyükannemin onuruna omzuma bir tane almak istiyorum. İkisi de 6 yıl hayatta kaldı. Neredeyse her yıl Röle’de yaşam boyu yürüyorum. ben'Annemin yazdığını düşünüyorum ama büyükannemi de içine alabilir miyim diye merak ediyorum..

Beverly 13 Eylül 2009’da:

Güzel bir meme kanseri dövme tasarımı bulmaya çalıştığım için bu web sitesini seviyorum.. Arkadaşımdan ne sevdiğimi çizmesini istemeyi planlıyorum. Meme kanserini destekliyorum. Arkadaşımın bir tane var ama o bir aşama. diğer arkadaşım yakında kemoterapi ile geçecek. MEME KANSERİNİ desteklediğim için kendime bir dövme yaptırmak istiyorum!! Meme kanseri olan herkese selam olsun. sarılmalar

mumya'Kız 12 Eylül 2009’da:

Annemin meme kanserinden kurtulmasının 10. yıl dönümünü kutlayacak kadar şanslıyız. Bu mutlu olayı bizim için kutlamak için umutsuzca bir şeyler yapmak istiyorum. & buradan harika fikirler var. TEŞEKKÜRLER!!!!

mübarek kızı 18 Ağustos 2009’da:

Sağ kalan annem için bileğimde meme kanseri kurdelesi var. Onu seviyorum, bu bana her gün ailemin hayatımızda böyle güçlü iradeli bir insan olduğu için ne kadar şanslı olduğunu hatırlatıyor.!!

PattyTampa 15 Ağustos 2009’da:

İlk dövmemi bir ay önce yaptırdım.'m 48 ve ben'Tampa’da Meme Kanseri 3 Günü’nde yürüyorum. Antrenman yürüyüşlerimizden birinde dövmelerden bahsediyorduk. Şey… 1 saat sonra, ben'bir dövmecide oturuyorum (yürüteçlerimizden birine ait'kocası) ve 7 renkli kanser şeritli bir ayak bileği bileziği aldı. Bu harika bir dövme ve ben'pişman değilim. bir anlamı var & Umarım bu dava için yürümem ve para toplamam bir gün bizim ve çocuklarımızın dermanını bulur. Yukarıdaki dövmeler muhteşem ve şimdi onları görünce bir tane daha düşündüm ama bir tanesi yeterli.

Alyssa 07 Ağustos 2009’da:

Bu savaşta mücadele eden tüm güçlü kadınlardan Allah razı olsun. Anneme yeni teşhis kondu… Bütün kız kardeşlerim ve ben onun şerefine dövme yaptırmayı planlıyoruz..Bu site için teşekkürler!

Lance Mason 27 Temmuz 2009’da:

Annem yakın zamanda 10 Temmuz 2009’da meme kanserinden vefat etti, onun anısına bir dövme arıyorum ama bir kız dövmesi gibi görünmesini istemiyorum….

morcrzy2 07 Temmuz 2009’da:

meme kanseriydim ve bileğimdeki dövmemi kurdeladan çıkarana kadar sabırsızlanıyorum meme kanseri dövmesi isteyen tek kişi olmadığımı gördüğüme sevindim

Dina 04 Temmuz 2009’da:

Ben 9 yaşında bir kurtulanım. 39 yaşında teşhis kondu, yolculuğumun bir sembolünü almak istiyordum, fikirleriniz için hepinize teşekkür ederim ve allah hepinizden razı olsun.'''

terri 24 Haziran 2009’da:

ben'iki meme ameliyatı oldum ve şimdi dövme yaptırmak istiyorum ama şimdi total mastektomi ameliyatım için başka bir ameliyat daha yapmak istiyorlar'korkuyorum ne yapmalıyım doktorum bir şarlatan beni cesur kılmak için soluma dövme yaptırır mıyım'daha fazla umursuyor muyum bilmiyorum.

nataşa 02 Haziran 2009’da:

2. sondan GÜZEL!

teyzeme teşhis kondu ve ona bu konuda yardımcı olacak bir şey istiyorum=]

Amy 28 Mayıs 2009’da:

Göğüs kanseri kurdele dövmesini gösteren ilk resim aslında sağ ön kolumda benim 🙂 İkinci annem olan annemin en yakın arkadaşı kanserdi ve göğüsleri için kemoterapiden sonra beyninde 4 tümör bıraktı. sonunda onu öldür. 52 yaşına gelmeden sadece haftalar önce vefat etti (resimde gösterilen tarihler gibi) ve her gün dövmeme bakıyorum ve onun ne kadar harika olduğunu ve annemle o zamanlar ne kadar güçlü olduğumuzu hatırlıyorum. Hanımlar kendinize iyi bakın. Asla geç Değil.

Vanessa 09 Mayıs 2009’da:

Bu fikirlerin hepsi güzel..!

Benim

Carmen B. Mills 08 Mayıs 2009’da:

Annem meme kanserinden kurtulan biri. Bir dövme yaptırdım çünkü…..yapmam gereken bir şey olduğunu hissettim. Annem ve ben ayakkabıyı çok sevdiğimiz için topuğun arkasındaki pembe kurdeleli kırmızı bir stilo tasarladım. Bilişim Teknoloji'biz de öyle!!

Ocak 18 Nisan 2009’da:

Tüm meme radyasyonundan geçenler için 3 işaret dövmesinin ne için olduğunu biliyorsunuz. Kelebekler bu lekelerin üzerine koymak için mükemmel olurdu! fikir için teşekkürler!

Christina 13 Nisan 2009’da:

büyükannem için bileğimde bir tane var =)

bence bunlar güzel

Monika 12 Nisan 2009’da:

Annem, 6 yıl boyunca meme kanseriyle savaştıktan sonra bir aydan kısa bir süre önce vefat etti. Keşke dövmeyi o ölmeden önce yaptırsaydım da görebilseydi ama şimdi onun onuruna dövme yaptırmak benim en büyük önceliklerimden biri ve bu tasarım fikirleri bana çok yardımcı oluyor. En büyük korkum iğnelerden ama bu muhtemelen yapması gerekenle karşılaştırıldığında hiçbir şey.'son 6 yıldır hissediyorum. Kalbim, bu korkunç hastalıkla savaşan/mücadele eden hepinizle birlikte. Kansere bir cevap olabilir mi?.

şeri 12 Nisan 2009’da:

Selam millet. Bunların hepsi güzel. büyükannem vefat ettiğinden beri meme kanseri dövmesi yaptırmak istiyordum; benim için her şey demekti. Hayatımı müzikle doldurduğu için dövmeye bir şekilde müzik koymak istiyorum ve bu hala hayatımın büyük bir parçası. Belki etrafında müzik notaları ya da kurdelenin arkasındaki bir personel düşünüyordum….herhangi bir fikir/resim??

Sharay 11 Nisan 2009’da:

Sevilen birini görmek zorunda kalan tüm aileler acı çekiyor. Bu dövmeler harika!