On üç dövmem ve birkaç piercingim var ve sanırım onlar'hepsi çok güzel.

Pek çok boksörden daha büyük olan boksörümüz Max, asla renkli bir tüysüz olmadı.

Pek çok boksörden daha büyük olan boksörümüz Max, hiçbir zaman renkli bir tüysüz olmadı..

Max karakter doluydu, oturduğu zaman genellikle Jabba the Hutt'a benziyordu.

Max karakter doluydu, oturduğu zaman genellikle Jabba the Hutt’a benziyordu..

Bir Evcil Hayvandan Daha Fazlası

Ailem 1998’de siyah laboratuvarımızı kaybettiğimizde harap olmuştu. Jake bizim ilk evcil hayvanımızdı, bu yüzden ona 11 yaşında kanser teşhisi konduğunda,'Yardım etmeyin ama bizimle geçirdiği zamanın çok kısa olduğunu düşünün. öyleydi'çok uzun zaman önce, annemle babamın ayakucunda uyumak için artık merdivenlerden çıkamayacaktı.' yatak. Jake’te'Son günlerinde, babam genellikle oturma odasının zemininde onun yanında uyur, gecenin bir yarısı titremelerden uyandığında onu tutardı. öyleydi'çok geçmeden onu veterinere götürdük ve uyuttuk.

Jake öldüğünde, diğer köpeğimiz (Max adında bir boksörün karakteri) hala genç ve çevikti. Ama elbette, kaçınılmaz olarak, uzun, mutlu bir 15 yıl yaşadıktan sonra, Max'zamanı da geldi. Veteriner, 15. doğum gününden sadece birkaç gün sonra, evi arayıp Max’i evimizin rahatlığında uyutacak kadar kibar davrandı..

Bilişim Teknoloji'Hayvanların hayatımıza bu kadar kolay girmesi ve sorunsuz bir şekilde ailemizin bir üyesi olması şaşırtıcı. Bağlılıkları asla sarsılmaz, sevgileri koşulsuzdur ve onlar'seni görmekten her zaman mutlu olurum. Pek çok insanın evcil hayvanlarını çocukları olarak adlandırması şaşırtıcı mı? Jake öldüğünde, babamı bizimle geçirdiği 11 yılı belgeleyen çerçeveli bir fotoğraf kolajı yaptık. Babam (asla duygularını belli etmeyen bir inşaat işçisi) onu gördüğünde ağladı. Kolaj ailemde belirgin bir şekilde asılı duruyor' oturma odası. Ayrıca Max’i kutlayan bir plaketimiz var.'yakınlarda oturan hayat.

Sevilen bir evcil hayvanın kaybını anmanın birçok yolu vardır. Ona trajik bir şekilde araba çarptıktan sonra değerli dachshund’unu bir tahnitçiye dolduran bir arkadaşım vardı. Onun şifonyerinde yaşıyordu. Bazı insanlar, ölen kedi veya köpeklerini onurlandıran bir dövme yaptırmayı tercih eder, tıpkı bir haç veya birisinin dövmesini yaptıracağınız gibi.'doğum tarihi ve ölüm tarihi ile birlikte adı. Bir evcil hayvan anıt dövmesini mürekkeplemenin bir sürü farklı ve yaratıcı yolunu bulabilirsiniz..

Evcil hayvanınızın portresi güzel bir anıttır.

Evcil hayvanınızın portresi güzel bir anıttır.

Evcil Hayvan Portre Dövmeleri

Hem yaşayan hem de ölenlerin portre dövmeleri popüler bir dövme seçimidir. Bazı insanlar, zihninizdeki görüntüler arasında gezinmek veya yalnızca dövmeli bir isim ve bakmak için tarihlere sahip olmak yerine evcil hayvanlarını almayı tercih eder.'Gerçek benzerlik üzerlerine mürekkeplendi. Bunu başarılı bir şekilde yapmanın anahtarı, evcil hayvanınızı doğru bir şekilde temsil eden net kalitede bir fotoğraf bulmak ve ardından bu tür sanatlarda deneyimli bir dövme sanatçısı bulmaktır. Sanatçınızdan şüphe duyuyorsanız'Fotoğrafı gerçekçi bir görüntüye dönüştürme yeteneği, başka bir seçenek de sevgili evcil hayvanınızın bir karikatürünü, hatta bir karikatür taslağını elde etmektir..

Pet Portre Dövme Galerisi

Bu köpek baskısı, tasarımın içine yerleştirilmiş küçük bir kalbe sahiptir.

Bu köpek baskısı, tasarımın içine yerleştirilmiş küçük bir kalbe sahiptir..

Pençe Baskı Dövmeleri

Bir kedi veya köpek patisinin standart, kalın çerçeveli görüntüsü, dövmeler için yaygın bir seçimdir.'evcil hayvan anıtlarını yeniden ya da değil (Havva’yı düşünün'göğsünde pençe izi dövmeleri). Küçük bir kalp veya evcil hayvanınızı dahil ederken bu çok sevimli olabilir.'ismi, ama bence daha da şirin bir fikir onların gerçek pati izlerini almak olur..

Bir pençe izinin damgasını, bir insanı aldığınız gibi alabilirsiniz.'parmak izleri, hayvanınız hastalanmadan veya ölmeden önce. Kendinizi iyi hissediyorsanız, damgayı evcil hayvanınız geçtikten hemen sonra alabilirsiniz..

Pençe Baskı Dövme Galerisi

Evcil Hayvan Dövmeleri için Alıntı Fikirleri

  • "Bir köpek seni kendinden daha çok seven dünyadaki tek şeydir." –Josh Billings
  • "Köpekler tüm hayatımızı değil, hayatımızı bütünleştirirler.." –Roger Karaas
  • "En küçük kaniş bile aslan yüreklidir." –Louis Sabin
  • "Dünyada sadece bir tane en zeki köpek vardır ve her erkek ona sahiptir.." –Anonim
  • "İyi bir köpek asla ölmez, her zaman kalır, tarlalarda ve kışta don olduğu gevrek sonbahar günlerinde yanınızda yürür.'yaklaşıyor, kafası eskisi gibi elimizin içinde." –Anonim

En İyi Pet Anıt Dövmesi

"O senin arkadaşın, ortağın, savunucun, köpeğin. Sen onun hayatı, aşkı, liderisin. Kalbinin son atışına kadar sadık ve gerçek senin olacak. Böyle bir bağlılığa layık olmayı ona borçlusun."

Yorumlar

AshnTina 17 Mart 2019’da:

Bu harika bir örnek! Sözcüklere bayılırım. Yapamadı'daha doğru ol! Bebeğim Homer’i kaybettim (evet.. Homer.. Onu çok geveze olduğunu iddia eden ve adını bizde sakladığımızı söyleyen bir çiftten evlat edindim) Noel haftasında. Hala çorabını indirip her gece koşum takımı ve en sevdiği oyuncağıyla uyumadık. Onu düşünebildiğimiz en anlamlı yere gömmeye karar verdik. Büyük annem ve dedem. Büyükannesini ve tavukları komşunun bahçesine geri kovalarken görmeyi çok severdi. Sadece 8-9 lb pomeranian olmasına rağmen, dünyadaki en güçlü yavru gibi hissetti. Hastalandığımda benimle yattı, üzgün olduğumda gözyaşlarımı yaladı ve eve gelene kadar saatlerce ön kapıda oturdu ve beni tonlarca öpücükle karşıladı! Hayatımda zor bir dönem geçirdim ve onu yanımda tutamadım, bu yüzden birkaç yıl büyükannesiyle yaşadı. Beni her gördüğünde onu ziyaret ettim ve sanki hiç gitmemiş gibiydim. Kız arkadaşım ve ben yakın zamanda bir ev satın aldık ve bana geri döndüğünde hala onu kucağıma aldığım ilk günkü kadar sadıktı ve evin arkasındaki çiftlikte atlarla oynadı. Fortunatley yeni evimiz büyükannem ve büyükbabamdan sadece 1 mil uzakta, bu yüzden her gün dinlenme yerinin arkasında parlayan baz istasyonu ışıklarını görmek için dışarı çıkıyorum ve onunla konuşuyorum, ona ağlıyorum ve ona burada dünyadayken bana verdiği gücü hatırlatıyorum. . Kollarımda kalp yetmezliğinden aniden öldü. Annelerimize bir sorun var seni seviyorum diyerek bizi uyandırdı.. O sabah saat 4’te eşyalarını ve ceketlerimizi toplamaya çalışırken son nefesini verdi. Hala ağlıyorum ve keşke burada olsaydı ve 3 ay önce gitmiş olsaydı. Hikayemin amacı, köpekler en iyi arkadaşlarınız olur. Onlar sadık. Tanıştığınız çoğu insanın olmayacağı gibi onlar sizin için doğru olacaktır. Öldüğü gün içimde bir şeyi kaybettim ve onu hatırlamak için özel bir şey yapmak istiyorum. Bu örnek tam olarak onun hakkında hissettiklerim. Sokağın karşısında, onu seven herkes tarafından izlendiğini bilerek biraz huzurumuz var. Büyükbabam büyük bir köpek adamı değil ama hava koşullarına dayanıklı ahşaptan yapılmış bir köpek tabutunu el işçiliğiyle yapmak ve onu battaniyesi ve başka bir favori oyuncağıyla yerleştirmek için zaman ayırdı. Noel bebeklerinden birini de içine yerleştirdik. Ve şimdi ona sanki insanmış gibi bir mezar taşı oyuyoruz çünkü bizim gözümüzde öyleydi! Seni özledik bebeğim Homer!!

tatuiruotes 21 Mayıs 2017’de:

Köpeğim öldüğünde bu dövmeyi düşündüm. Alman Shepard’dı. Yüzüne dövme yaptırdım. Ustamdaki dövmeye bakabilirsin http://www.tatuiruotes.org/kaune.

Şerefe.

Ali 20 Ekim 2015’te:

Köpeğim hala genç ve iyi ancak dövmenin her zaman yanımda olmasını istedim. Yüzünün portresiyle birlikte pati izini biraz şişirdim. Aynı ona %100 benziyor. Çok mutluyum ve sürekli yorum alıyorum. keşke resim ekleyebilseydim…

Michael 24 Mayıs 2015’te:

Köpeğimi çakallara kaybettim. O sadece 7 yaşındaydı. perişan oldum. O benim dünyamdı. İyiler genç ölür. Seni tekrar göreceğim Shaynee

Bulanık kıkırdayan 04 Eylül 2014 tarihinde:

Bu yazı için dövmelerimden birini seçmen ne kadar hoş olsa da, biraz kredi borçluyum.

Bethany 13 Nisan 2014’te:

Leydimizi bugün yere bıraktık… "bana manques" Fransızca seni özlüyorum ama tam anlamıyla benden yoksun olarak çevriliyor.

defne 26 Şubat 2013’te:

Aşkım Cinder’ı kanserden kaybettim ve dövmem gerçek olanlardan önce benim çocuğum olduğu eserlerde. o eşsizdi dövmenin aynı olmasını istiyorum.

Sierra Tehlikesi 11 Eylül 2012’de:

Pawprint fikrini beğendim…ama daha fazlasını istiyorum. Yakın zamanda köpeğimi kanserden kaybettim ve'içimi rahatlatamadım. Onun için bir dövme istediğimi biliyorum, onu bir şekilde dahil etmek istediğimi biliyorum… pati izi ya da belki bir temsil, ama daha fazlasını istiyorum. bilmiyorum'ne bilmiyorum…ama daha fazlasını ve biraz daha farklı bir şey istiyorum. Daha benzersiz. Başka/başka fikirler duyan var mı? Belki başkalarının da öğreneceğini umuyordum' daha benzersiz fikirler bana ilham verirdi.

karyn 11 Ağustos 2012’de:

Kelly- yaklaşık 8 yıl önce köpeklerime baldırıma pati izi yaptırdım- dün vefat etti. Orada olduğu için çok minnettarım. Kazandın'pişman değilim.

kelly 19 Temmuz 2012’de:

Köpeğimi grt istemek konusunda garip hissediyordum.'s pati izi ben yapmadığımdan beri onun onuruna yapıldı'öyle birini tanımıyorum'Yaptım ama bunu okuduktan sonra kendimi daha iyi hissediyorum. Kürk çocuğuma uygun bir haraç ödemenin tek yolu onun büyük ol' sonsuza kadar benimle pençe. nerede için herhangi bir iyi yer fikri?

Kelsie E 14 Haziran 2012’de:

Bu çok iyi bir makale. Son 2 ayda iki köpeğimi kaybettim ve çok zor oldu. Bu makale, onları her zaman yanınızda bulundurmak için çok iyi fikirlere sahiptir.

Clark Nane 21 Mayıs 2012’de:

Bu benim aşkım, bu benim köpeğim! http://www.tattooset.com/tattoo/1060-nature-animal…

Tanya 07 Nisan 2012’de:

ben'sadece merak ediyorum. Bence evcil hayvan dövmeleri harika bir fikir. Ama onları aldığına pişman olan sahipleri var mı??

angie ashbourne 21 Mart 2012’de:

Selam! Müthiş Merkez. Gerçekten iyi fikirleriniz var. angie

diyojenler 21 Mart 2012’de İngiltere ve Meksika’dan:

Bu güzel bir makale. Temelde ne kadar sevecen insanlar olduğunuzu gösterdiği için. Evcil hayvanlar – özellikle köpekler – bize çok şey verir ve öldüklerinde çok fazla kedere neden olurlar – çok erken.

bilmiyorum'Benim için bir dövme bilmiyorum. Eski eşimle ayrılık nedeniyle kaybettiğim Mini-Schnauzer’imi çok özledim, bilmiyorum.'Bir tat ile her zaman hatırlatılmaya dayanabileceğimi sanmıyorum.

Ama o'bazıları için güzel bir fikir.

Avatarını doğru yere koy! güzel bayanlara bakmak istiyoruz.

Bob

Catherine Taylor 20 Mart 2012’de Kanada’dan:

Bunun için teşekkür ederim. Harika ve dokunaklı. Kazanan sevgili bir köpeğimiz var'Bizimle daha uzun süre kalmayın ve onu anmak için pati izinin dövmesi fikrini seviyorum. Alıntıları da çok güzeldi. oylandı!