On üç dövmem ve birkaç piercingim var ve sanırım onlar'hepsi çok güzel.

Tüm görseller bmezine.com'a aittir.

Tüm görseller bmezine.com’a aittir.

İçeriğin çoğunluğu olarak resimleri sergileyen dövme fikirleri üzerine iki düzineden fazla makale yazdıktan sonra, yorumların büyük bir bölümünün, nasıl söyleneceği konusunda değil, ne söyleneceği konusunda fikir isteyen insanlardan geldiğini fark etmeye başladım..

Alıntı dövmeleriyle ilgili zor olan şey, onda dokuzunun bunu yapabilmeleridir.'çok uzun olmasın. Bir önkol veya tüm sırtınız gibi kısa bir süre için tat vermeyi planladığınız çok geniş bir cildiniz yoksa,'bir teklif seçmem gerekecek'küçük bir alana sığacak kadar kısa.

Birkaç yıl önce kız arkadaşım, yazdığım bir şeyi ona kendi el yazımla dövme yaptırmak istedi. İstediği alıntı 21 kelime uzunluğundaydı ve onu kollarının içlerinde bir yerde istiyordu. Zaten oldukça yoğun dövmeli olduğu için, gerektiğinde kolayca gizlenebilecek bir yere yaptırmak gibi bir kriter yoktu. O'şanslı. Sonunda, zaten orada olan GIRL kelimesinin yanında kolunda uzunlamasına koşmaya başladı. Çoğu insan'onunla aynı esnekliğe sahip değilim.

Belki işiniz dövmeler ve piercingler için fazla profesyoneldir ya da'Annenin görmesini istemiyorum. Eğer'Bu durumda, bir alıntı dövmesi için yer bulmak zor olabilir. Ve eğer seni düşünüyorsan'bütün bir şiire sığacak (tabii ki'Harfleri 5 boyutunda bir yazı tipine küçülterek bileğinizde'yanılmışım. İyi dövme sanatçıları, yalnızca harfleri çok küçük yapmanıza izin verir, çünkü dövmelerin zamanla karıştığını, solduğunu ve kanadığını bilirler. Yazı tipi ne kadar küçük olursa, şansınız o kadar artar.'On yıl sonra anlamsız bir damla ile kalacak. Aşkın güzelliği hakkında milyonlarca harika alıntı olmasına rağmen, ben'Anlamlı olmaya devam ederken sadece kısa tarafta olanları bir araya getirmeye çalıştım..

Önceki makalelerime ilişkin 2.000’den fazla yorumun hepsini gözden geçirdim ve alıntı fikirleriyle ilgili yardım isterken insanların en çok talep ettiği temaları belirlemeye çalıştım. Doymak bilmez bir okuyucu olmanın yanı sıra,'13 yaşımdan beri defterlerde ve dergilerde alıntılar topluyorum.

dövme-fikirler-hayaller-alıntılar--umut--inanç

Düşler, Umut ve İnanç Hakkında Alıntılar

 • Gördüğümüz veya göründüğümüz her şey, rüya içinde bir rüyadan başka bir şey değildir. -Edgar Allan Poe
 • Gökyüzünden başka sınır olmadığına inanın. – Cervantes
 • Dünyada görmek istediğin değişimin kendisi ol. – Gandi
 • Gelecek, hayallerinin güzelliğine inananlarındır. – Eleanor Roosevelt
 • Hayallerinizin doğrultusunda güvenle gidin. sen hayatı yaşa'hayal ettim. – Thoreau
 • Bundan yirmi yıl sonra yaptıkların için daha çok hayal kırıklığına uğrayacaksın.'Yaptıklarından daha fazlasını yapma. Bu yüzden halatları atın, güvenli limandan uzaklaşın, yelkenlerinizde ticaret rüzgarlarını yakalayın. Keşfetmek. Rüya. Keşfetmek. – Bilinmeyen
 • Her şeyden şüphe et. Kendi ışığını bul. – Buda
 • Kesin olarak hiçbir şey bilmiyorum, ama yıldızların görüntüsü beni rüya görüyor. -Vincent van Gogh
 • Senin gibi biri çok fazla umursamadığı sürece hiçbir şey daha iyi olmayacak. Bilişim Teknoloji'değil. – "Loraks"
 • Hayalleri yıkan tek şey uzlaşmadır. -Richard Bach: "Sonsuza Kadar Köprü"
 • Uzaklaş, ey insan çocuğu! Elinde bir peri ile vahşi ormanlara ve sulara, Anlayabileceğinden daha fazla ağlayan dünyalar için. – W.B. Yeats
 • An budur. Tüm hayaller, entrikalar ve çığlıklar bir olduğunda.
 • Aşağıdaki durumlarda mükemmellik elde edilebilir: diğerlerinin akıllıca olduğunu düşündüğünden daha fazla önemser; diğerlerinin güvenli olduğunu düşündüğünden daha fazla risk; diğerlerinin pratik olduğunu düşündüğünden daha fazla hayal kurmak; başkalarının mümkün olduğunu düşündüğünden daha fazlasını beklemek.
 • Biz müzik yapımcılarıyız ve hayallerin hayalperestleriyiz. – Arthur O' Shaughnessy
 • Korkunuzun inancınızdan daha fazla büyümesine izin verdiğinizde hayalinizi engellersiniz. — Mary Manin Morrissey
 • Hayalin yeterince büyükse, gerçekler't saymak.
 • Umut, uyanık bir ruhun rüyasıdır. – Fransız atasözü
 • İmkansız hayali kur, Yenilmez düşmanla savaş, Son cesaretinle çabala Ulaşılmaz yıldıza ulaşmak için..
 • Hayallerinize inanın, gerçek olabilirler; kendine inan ve onlar gerçek olacak.

Yorumlar

elf kabilesi 27 Mayıs 2012’de:

Poe dövmem var "Kitaplarımdan keder bitiyor" içinde. The Raven’dan bir replik.

Adele 02 Mayıs 2012’de:

ben'umutla ilgili bir dövme alıntısı arıyordum ve az önce Latince’de Dum spiro Spero diyen bir dövme buldum…..nefes alırken anlamına geliyor umarım…… X

Kader-Maya 25 Ocak 2012’de:

yazan bir dövme yaptırmak istiyorum "her anı yaşa, her gün gül, kelimelerin ötesinde sev." ama bilmiyorum'nereden bulacağımı bilmiyorum herhangi bir fikir teşekkür ederim =D x

[email protected] 24 Ocak 2012’de:

Şarkılar yazıyorum ve satırlarımdan biri 'Gerçeği söylemek gerekirse, aşkın ne olduğunu hiç bilmiyordum, seni bulana kadar hiç bilmiyordum..'

jon 20 Ocak 2012’de:

"

"Asla hayal kurmaktan vazgeçme"

Benim hikayem yoğun başlıyor

aramızdaki karışıklık

kim haklı kim haksız kim bilir

Biliyorum

marta 19 Ocak 2012’de:

Alıntı hakkında görüşe ihtiyacım var.

"kalbine yakın hayal et"

bu mantıklı olur mu? Dövmemin küçük bir alıntıyla bir rüya yakalayıcının iç önkolunda olmasını istiyorum ve bu alıntının anlamlı olup olmayacağını bilmek istedim.

Biraz geri bildirim istiyorum lütfen! 🙂 üstüne ekle! 🙂 her şey yardımcı olabilir.

Jayde Eminem’i seviyor 03 Ocak 2012’de:

Kendimle ilgili bir alıntı istiyorum. çünkü senden başka kimseye güvenemeyeceğini görüyorum ve herkes beni terk ettiğinde ben hala kendime sahibim. giymek'gerçekten hiçbir fikrim yok..

hp 01 Ocak 2012’de:

havalı adam.

felix 18 Aralık 2011’de:

gibi bir şey istiyorum

"Kendine inan, çünkü yapmazsan'kimse yapmayacak"

veya "Kendini sev…

Nicole 03 Aralık 2011’de:

İnanç/inanç hakkında başka kısa alıntılarınız var mı? sevdim "gökyüzünden başka sınır olmadığına inan"

lee 25 Kasım 2011’de:

Çocuklarımı korumak/korumak/sevmek için kısa bir alıntıya ihtiyacım var. herhangi bir fikir?

tami 19 Kasım 2011’de:

ben'kalıba dökmek. 41 yaşında… Her gün bir şeye ihtiyacı olan insanlar görüyorum. Yapabileceğimin en iyisini yaparım. Çoğu insan ne yapar? Diğer tarafa bak. Kendi kocam yapmadığım için rahatsız'T. Otoyol kenarında yürüyen biri, bakkal faturası eksik olan biri. imkanım varsa yardım etmem neden yanlış????? ülkelerimizi anlamam lazım' açgözlülük, bencillik ve bencillik. neden bu hale geldik "şey" daha fazlasına ihtiyacı var???

Katiee. 18 Eylül 2011’de:

@Jason senin sözünü seviyorum.. 17 yaşındayım ve gerçekten annem için bir dövme yaptırmak istiyorum. ailem çok acı çekti.. annem hayatında çok hata yaptı ve bu hataların sonuçları oldu.. neyse uzun lafın kısası annem çok uzun bir süre hapiste kalacak ve gerçekten dövme yaptırmak istiyorum simgelemek için'Beni ne yaparsa yapsın onu her zaman seveceğim.. bir alıntı ya da bununla ilgili bir şey ve/veya anne kızı alıntısı. herhangi bir fikri olan var mı??

Jason 20 Mart 2011’de:

Bizi güçlü kılan umuttur. Bu yüzden buradayız. Her şey kaybolduğunda savaştığımız şey bu

Ashleigh 04 Mart 2011’de:

Merhaba ben'İnanmakla ilgili bir teklif almak istiyorum, atm I'İyi değilim ve iyi olmamamla ilgili çok anlamlı bir şey istiyorum, böylece devam etmemi sağlamak için her gün ona bakabilirim. Aslında kulağımın arkasına latince bir dövme yaptırmayı düşündüm ama'9 tatts atm’si olan bir kızım, alan için çok sınırlı ama 4. resim fikrini seviyorum ve ne zaman'Daha iyiyim ben de buna bakmak ve evet düşünmek istiyorum, eğer daha iyi olabileceğime inanıyorsam, tek yapmam gereken inanmak. Mantıklı geliyorsa. Herhangi bir fikir çok yardımcı olacaktır 🙂 xx

Mor-Yıldız 13 Aralık 2010’da:

Merhaba, yakında üçüncü dövmemi istiyorum, ben'göbeğimin altından (kalçamın) veya ayağımın üstünden hoşlanıyorum ama ben'ne alacağımdan emin değilim.'Rüya, dilek, inanmak ve/ve umut içeren anlamlı alıntılar gibi bir şeye sahip olmak istiyorum…herhangi bir fikir??

Teşekkürler

Jamie 01 Kasım 2010’da:

@shivani – 'Hayatını yaşa' Gökkuşağı şekline benzer şekilde ve sonra ya adının ya da baş harflerinin altında düz muhtemelen daha küçük bir boyut ya da farklı bir yazı tipi var.

şivani 05 Ekim 2010’da:

Kendime bir dövme tasarlamaya çalışıyorum. İstiyorum 'hayatını yaşa' kürek kemiğimde ve birkaç ay önce vefat eden kardeşimin ona bağlanmasını istiyorum. Bir yıldızın baş harflerini mi düşünüyorum? veya altında. neyse, emin değilim. fikirleri severim lütfen 🙂

caz 29 Eylül 2010’da:

Bilişim Teknoloji'beni hayatta tutan senin aşkın.

Mahkeme 16 Haziran 2010’da:

"ne de başarı veya başarısızlık asla nihai değildir"

sürtük 26 Kasım 2009’da:

fml!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dan 27 Ekim 2009’da:

hayallerinin peşinden git, çünkü düşledikçe olacaksın.

Kaila 10 Eylül 2009’da:

ben'Oyuncu olma hayalimi hatırlatmak için rüya demenin bir yolunu arıyordum… Shakespeare’in alıntısı, karakter diski tarafından yaz ortası geceleri rüyasından bir dizedir. Kimle oynadım, iki kez.

Keanna 17 Ağustos 2009’da:

Bu alıntılar harika!

Aşağıdaki alıntı aslında Mark Twain’e aittir..

Bundan yirmi yıl sonra yaptıkların için daha çok hayal kırıklığına uğrayacaksın.'Yaptıklarından daha fazlasını yapma. O halde halatları atın, güvenli limandan uzaklaşın, yelkenlerinizde ticaret rüzgarlarını yakalayın. Keşfetmek. Rüya. Keşfetmek. -Bilinmeyen

Vanessa 04 Mart 2009’da:

Bu alıntıları kesinlikle seviyorum. benim favorim son resim!