ben'her zaman bir dövmecide vücut piercingi olarak çalıştım (yan tarafta).

Haç ve düğüm gibi Kelt dövme tasarımlarının ardındaki anlamları öğrenin ve ilham almak için bu dövmelerin bazı fotoğraflarına göz atın.

Haç ve düğüm gibi Kelt dövme tasarımlarının ardındaki anlamları öğrenin ve ilham almak için bu dövmelerin bazı fotoğraflarına göz atın..

Resim OpenClipart-Vectors tarafından Pixabay’a yüklendi; Canva

Kelt Dövmeleri

Kelt dövmeleri, daha popüler dövme seçeneklerinden biridir. Kabile dövmelerine benzer şekilde, Kelt dövmeleri tasarımda esas olarak siyahtır, ancak diğer çeşitli tonlarda ve renklerde de görülür. Tercihlerinize bağlı olarak basit veya çok karmaşık olabilirler..

Tasarımla ne kadar detaya girerseniz, o kadar'büyük ihtimalle harcayacağım. Ama, yapma'tasarımınızla ucuza gitmeyin. emin ol'senin olduğun bir şey'sonsuza kadar mutlu olacak. Yapabilirsen'Hayalinizdeki dövmeyi satın almayın, yapabilene kadar bekleyin veya farklı bir dövme sanatçısından bir tahmin alın..

Kelt Halkının Tarihi

Kelt halkının tarihi ve mirası binlerce yıl öncesine dayanmaktadır. Yapıtları İrlanda, İskoç ve Galler topraklarında ünlüydü ve karmaşık metal işleri, mücevher ve silah sanatında yetenekliydiler..

Kelt düğümleri ve haçları en sık görülen tasarımlarıydı. Kelt sanat eserlerinde kullanılan semboller bir hikaye anlatmak için tasarlandı – sözlü gelenek ve masallar.

Geleneksel Dövme Şekilleri

Çoğu Kelt dövmesi bükülmüş çizgilere ve geometrik şekillere benzer, bu nedenle Kelt haçı, Kelt düğümü veya Kelt hayvan formuna karar verirseniz,'Dövmede büyük olasılıkla iyi bir miktar eğri ve şekil göreceksiniz.

Kelt Haçı Dövme Galerisi

Celtic Knot Dövme Galerisi

Kelt Düğümleri Hakkında Daha Fazla Bilgi

Kelt düğümü dövmeleri, ölüm ve yeniden doğuş döngüsünü temsil eder. Sonu veya başlangıcı olmayan döngülerden oluşurlar; bu düğümler bitmez.

Kelt düğümleri sadece siyah döngüler ve dönüşlerden daha fazlasıdır. Onlar fiziksel ve ruhsal bir ifade aracıdır. Düğümler, doğum, büyüme, aşk, inanç ve ölüm gibi yaşamın eserlerine giden hiç bitmeyen, sarmal bir yoldur. Bu sembolizm onları popüler dövmeler yapar.

Kelt Dövmeleri Resimleri