Dövmeleri seviyorum ve birkaç yıldır bu konu hakkında yazıyorum..

Her Şey İçin Dövmeler, Hellboy Bile

eğer varsa'orada anlatacak ilginç bir hikaye var'tasarımı ilginç bir dövme ve bu'Onu bir süredir tanıyan hayranlar arasında bir fikstür olan kült kahraman Hellboy ile ilgili gerçek.

Eşsiz kırmızımsı teni, dövmeye dahil edildiğinde ve siyah beyaz olarak mürekkeplendiğinde düz renk harika göründüğünden, sanatçılar ve dövme tasarımcıları için ona harika bir fırsat sunuyor. Karakter's görüntüsü'Her iki durumda da acı çekmeyin, ancak siyah ve beyazın içerdiği sınırlı rengin doğru dokunuşu görüntüyü gerçekten iyi ayarlayabileceğinden, çoğu durumda herhangi bir dövme ile siyah ve beyazın daha iyi çalıştığını düşünüyorum..

Hellboy dövmelerine gelince, kendisiyle ilişkilendirilen benzersiz düz renk nedeniyle, mürekkep tasarımına çok fazla renk verir., çoğu durumda dövmeyi daha iyi yapan.

Şimdi Hellboy durumunda her iki şekilde de hoşuma gidiyor, çünkü orada'Dövme tasarımını çok meşgul eden ve iyi görünmeyen, müdahale edebilecek ve eklenecek çok fazla renk yok.

Elinde Silah Tuttuğu Hellboy Dövmesi

cehennemdövmelerfotoğraf galerisi

Siyah Beyaz Hellboy Dövmesi

cehennemdövmelerfotoğraf galerisi

Ron Perlman Hellboy oynuyor

Film versiyonunda, karakter oyuncusu Ron Perlman Hellboy’u oynuyor ve karakteri canlandırmak için iyi bir iş çıkarıyor..

O büyük elin adı "Kıyametin Sağ Eli," ve o'Mike Mignola tarafından yaratılan Hellboy için temelde yenilmez ve güçlü, doğal bir silahtır..

Çok Güzel Hellboy Dövmesi

cehennemdövmelerfotoğraf galerisi

Guillermo del Toro, Hellboy Filmlerini Yönetti ve Yazdı

Pan ile tanınan Guillermo del Toro'Labirent ve Bıçak 2, Hellboy filmlerini yönetti ve senaryosunu yazdı..

Abe Sapien Dövme Fotoğraf Tasarımı

Hellboy dizisindeki bir diğer ilginç karakter ise Hellboy’un deniz adamı ve meslektaşı olan Abe Sapien’dir (bu isme bayılıyorum). Diğer şeylerin yanı sıra su altı yetenekleri ve telepatide usta olması nedeniyle ilginç bir karakter. Dövme görüntüsünü aşağıda görebilirsiniz.

Abe Sapien Dövme Fotoğrafı

cehennemdövmelerfotoğraf galerisi

Neredeyse her tür veya karakter için dövme pazarı var

Orada hemen hemen her tür tema veya karakter için bir dövme var ve Hellboy dövmeleri orada gösteriyor'hemen hemen her tür için bir pazar var. 

Harika Arka Hellboy Dövmesi

cehennemdövmelerfotoğraf galerisi

Sanat ve tasarım dövmelerin en sevdiğim yönleri

ne zaman onlar'doğru yapıldı, bunu yapsanız bile görebilirsiniz'Sana dövme yaptırmayı düşünme, sanatını ve tasarımını takdir edebilirsin, dövmelerden zevk almamın ve dövmeler hakkında yazmamın arkasındaki temel motivasyon bu..

Yorumlar

Fabian 20 Aralık 2010’da:

merhaba, öncelikle sitenizin ve öne çıkan sanatın çok güzel olduğunu söylemek istiyorum. Bunun için çok teşekkürler. İkincisi: Bugün yeni Hellboy siteme başladım: www.CompleteHellboy.com’da görmek için Tam Hellboy Arşivi. Sitenize de bir bağlantı bulacaksınız. bir açıklama yaparsanız sevinirim.

Soğuk çalışmaya devam edin

fabian