Tom yedi yılı aşkın bir süredir çevrimiçi bir yazardır. Kovboylar, rodeolar ve Batı tarihi ile ilgili her şeye aşıktır..

Ağlayan Söğüt, omuzda veya sırtta harika bir dövme tasarımı yapar.

Ağlayan Söğüt, omuzda veya sırtta harika bir dövme tasarımı yapar.

Ağlayan söğüt, daha eşsiz ve güzel ağaçlar arasındadır. Göletlerin ve derelerin yakınında iyi büyürler ve kökleri erozyonu önlemeye yardımcı olur. Dalları şiddetli rüzgarları kırmak için bariyer görevi görür.

Bu özelliklere salkım söğütünün muhteşem görüntüsünü ekleyin ve muhteşem ve pratik bir ağacınız olsun. Dövme sanatçıları da dahil olmak üzere birçok sanat eserine konu olurlar..

Ağlayan söğütleri bu kadar harika bir konu yapan şey, rüzgarın olmadığı bir günde sarkan ve güçlü rüzgarlar dalları dışarı doğru bastırdığında muhteşem bir gösteriyle parıldayan harika, sarkık dallardır..

Bir dövme tasarımı söz konusu olduğunda, genellikle bu ağaçların sakin ve rüzgarsız bir günde nasıl göründüğüne vurgu yapılır. Birkaç istisna dışında, ağlayan söğüt dövmeleri, ağacı tek başına ayakta gösterir..

Omuza yerleştirilmiş bir Ağlayan Söğüt dövmesi.

Omuza yerleştirilen Ağlayan Söğüt dövmesi.

checkoutmyink

Omuz Yerleşimi

Bu dövmeler hakkında ilk söylenmesi gereken şey, hemen hemen hepsinin koyu mürekkeple yapılmış olmasıdır. ben'En sevdiğim mürekkep tonu olduğu için olduklarına sevindim. Çoğu dövme teması, koyu mürekkep kullanıldığında daha iyi görünür ve bu'kesinlikle ağlayan söğüt için durum böyle.

Yukarıdaki dövmede konuyla ilgili ilginç bir bükülme var. Sanatçı ve tasarımcı, parçanın ortasına koyu renkli, geniş bir ağaç gövdesi koymaya karar verdi. o'Aslında oldukça havalı ve üste ve yanlara yayılan dallarla tamamlanıyor. Bilişim Teknoloji'Ağacın diğer birçok sanatçının kullandığından farklı bir yorumu.

Yukarıda kafatası olan bir Ağlayan Söğüt.

Yukarıda bir kafatası olan Ağlayan Söğüt.

dreadlockssite

Kafatası ile Kaburga Yerleştirme

Bu dövmenin kendi odağı var, arkadan çıkan bir kafatası ve karanlık, uğursuz bulutlar. Ağacın kendisi harika, özellikle ağaç gövdesinin ve köklerinin budaklı görünümlü alanı. Kafatası temasıyla iyi gider. Kafatasının arkasındaki kara bulutlar da etkileyici. Bu, burada gösterilenlerden daha koyu bir ağlayan söğüt.

ağlayansöğüt ağacıdövmetasarımları

jöle

Gerçekçi Ağaç

Ağacın rüzgarda kamçı gibi hareket eden dalları ile doğal özellikleri bu durumda odak noktasıdır. Sahne çok yoğun ve dolu olabileceğinden, bu özelliklerin dahil edilmesi zordur..

Bu ağacın bir yüzü var ve hatta yaşlı bir insan gibi eğiliyor gibi görünüyor. Bu durumda sanatçı, çocuklar için bir illüstrasyon gibi bir parça oluşturmak için mizahı kullandı.'bir animasyon filmdeki kitap veya karakter.

Yorumlar

Zanaat Zamanı 26 Haziran 2012’de Florida, Spring Hill’den:

Üç yıl önce ağlayan bir söğüt resmi ararken bu blog neredeydi? Tek istediğim ağlayan bir söğüt dövmesiydi ama sadece söğütlere benzemeye çalışan lekeler buldum. Kaburga söğütünü seviyorum. Benimkini almayı planladığım yer orasıydı. İyi yazılmış merkez, iyi iş!