Brittany ilk piercingini bebekken aldı ve şimdi toplam altı (narin) piercingi var.

kızlar için narin delici fikirler

Pinterest

Piercing yaptırmak her zaman büyük bir karardır. Gerçi'Kesinlikle alabileceğiniz en esnek vücut modifikasyonudur (her zaman takmadığınız bir piercingi çıkarabilirsiniz.'takıları beğenmeyin veya değiştirin), bu'Size ve yaşam tarzınıza ne tür bir piercingin uygun olduğunu bulmak için hala zor bir seçim.

Birçok kadın piercing yaptırmak ister, ancak stereotip piercing tarafından kapatılabilir veya piercing yaptırmaktan endişe duyabilir. "çok büyük" bir piercing diğer yüz özelliklerinden dikkati dağıtabilir ve hatta çok fazla dikkat çekebilir..

Tüm bu nedenlerden dolayı, kadınlar daha hassas piercing seçeneklerine yönelmeye başlıyorlar – ayrı yerlere yerleştirilmiş küçük çiviler veya daha belirgin piercingler, ancak daha küçük mücevherlerle. Bu piercingler çok yönlü olmanızı sağlar, çünkü piercing yaptırmak istediğinizde'Tüm görünümünüze hakim olmayın veya her durumda, işte veya resmi bir etkinlikte bile yüz piercingi takmak istediğinizde.

İşte narin piercing arayan kadınlar için birkaç farklı seçenek.

Kulak Piercingleri

Bu kadının üç kulak piercingi var; lobunda iki tane ve bir kale delici.

Bu kadının üç kulak piercingi var; iki lobunda ve bir kale delici.

Azeetatasarımları

Sevimli ve ilginç bir tragus piercingi.

Şirin ve ilginç bir tragus piercingi.

listesurge

İleri sarmal piercingler çok eşsiz ve güzel!

İleri sarmal piercingler çok eşsiz ve güzel!

listesurge

Yapabilirsiniz'Standart bir kulak delme işleminden daha basit olsun. Çoğu kadın (ve hatta erkekler) kulaklarını deldirir, kızlar onları 11 ya da 12 yaşındayken yaptırır, hatta bazı ebeveynler çocuklarını delmeyi bile seçer.'onlar iken kulak'hala bir bebek.

Kulak piercingleri güzel olsa da "temel" yine de kulağınızı delmek için benzersiz ve güzel yollar ve yerler bulabilirsiniz. Yıllar geçtikçe, kulak delme işlemi sadece lobda olmaktan kulağın her yerine değişti. İnsanlar kulaklarını her yerinden deldirirler; loblarından veya traguslarından kıkırdaklarına veya kalelerine kadar her yerde.

Kulak piercingleri ile, seçtiğiniz takı türünde de çok yönlülük sağlanır. Kulağın hangi kısmını deldirmeyi seçerseniz seçin, herhangi bir delinmiş bölgeye bile daha eşsiz ve zarif bir görünüm kazandırabilecek zarif takılar bulabilirsiniz..

Toplamda kulağınızda deldirilecek dokuz yer vardır: 1) Helis/Kıkırdak, 2) Endüstriyel, 3) Kale, 4) Daith, 5) Tragus, 6) Snug, 7) Conch, 8) Anti-Tragus ve 9) Lob. Favorilerim kıkırdak, kale, daith ve tragus.

Burun Piercingleri

kızlar için narin delici fikirler Çift burun deliği piercingleri hem keskin hem de güzeldir.

Çift burun deliği piercingleri hem sinirli hem de güzel.

Mikal Danielle

Septum piercingleri kötü bir şekilde sarılır, ancak aslında oldukça kadınsı görünen küçük, narin yüzükler bulabilirsiniz.

Septum piercingleri kötü bir şekilde sarılır, ancak aslında oldukça kadınsı görünen küçük, narin yüzükler bulabilirsiniz..

Newyorkadorned

Kızlar için yüz piercingi denilince herkesin aklına burun piercingi gelir. Burnunu deldirmek, diğerlerini delen bir geçit gibidir. "cesur" piercing Yine de burnunuzu delmenin pek çok yolu var; septum piercingi, çift piercing, her bir burun deliğine piercing, halka halka veya sadece geleneksel saplama yapabilirsiniz..

Geleneksel burun halkası çıtçıtları oldukça standart olsa da (ve belki bu noktada biraz abartılıyor), bazı kadınlar aynı burun deliğine, her bir burun deliğine bir tane olmak üzere iki piercing veya septum piercingi yaptırmayı tercih ediyor..

Herhangi bir burun halkası seçimi, seçtiğiniz takı söz konusu olduğunda size biraz çeşitlilik sağlar. Burun deliklerinde halkalar veya çiviler olabilirken, septumlar ölçü boyutuna ve takıya göre farklılık gösterebilir (sonsuzluk yüzüklerinden üzerlerinde tılsım olan yüzüklere kadar her şey).

Septum piercingleri, piercingini gizlemek isteyen kadınlar için de iyi bir seçimdir (işte veya diğer işlevlerde gizlemek için halteri burun deliğinin içine çevirebilirsiniz) ve septum piercinginizi çıkarmaya karar verirseniz / ne zaman kazanırsınız?'görünür yara izi bırakmayın.

Çember yüzükler de narin ve sevimli olabilir - gerçekten sadece mücevherin boyutuna iniyor.

Halka halkalar da narin ve sevimli olabilir – bu gerçekten sadece mücevherin boyutuna iniyor.

Ağız/Dudak Piercingleri

Bu kadın Medusa piercingini sallıyor.

Bu kadın Medusa piercingini sallıyor.

Beni Del

2 mm saplamalı hassas bir Monroe.

2 mm saplamalı hassas bir Monroe.

Pinterest

Geleneksel dudak halkasına alternatif bir seçenek; piercingi dudağın ortasına yerleştirmek oldukça güzel görünüyor.

Geleneksel dudak halkasına alternatif bir seçenek; piercingi dudağın ortasına yerleştirmek oldukça güzel görünüyor.

Pinterest

Ağzında delebileceğin birkaç yer var. Orası'bu "Medusa" üst dudağa (filtrumda), yüzün her iki tarafına, üst dudağın merkezinden uzağa yerleştirilen Monroe (adını Marilyn Monroe ve onun ünlü beninden alır) veya düzenli bir dudak piercingi üzerine yerleştirilir. genellikle alt dudak boyunca yapılır.

Medusa's daha fazla popülerlik kazanmaya başlıyor ve ben'Aslında en kadınsı görünümlü piercing olduklarını düşünmeyin, daha küçük bir saplama seçerek (yukarıdaki resimdeki kadın gibi) kesinlikle daha narin görünmesini sağlayabilirsiniz. Monroe's kesinlikle kız gibi ve kadınsı ve yine küçük bir saplama seçerek daha fazla yapılabilir. Bence küçük olanlar en iyi görünüyor ve don'diğer yüz özelliklerinden çok fazla dikkat dağıtma.

Dudak halkaları yine çok yönlülüğe sahiptir; ya küçük bir halka halkasına ya da küçük bir saplamaya sahip olabilirsiniz. Seçilen takıya bağlı olarak zarif görünün. Farklı görünümler için halkalar ve çıtçıtlar arasında bile geçiş yapabilirsiniz..

Yine de her türlü dudak piercingine dikkat edin; takıların arka diski dişlere ve diş etlerine zarar verebilir ve uzun süreli hasara neden olabilir. Bilişim Teknoloji'Bunu denemek ve önlemek için plastik labret saplamaları almak en iyisidir.

Hassas bir dudak halkası ararken, hem yüzünüze eklenecek hem de diğer yüz özelliklerinizden dikkati dağıtmayacak kadar küçük bir tane bulmak önemlidir.

Hassas bir dudak halkası ararken,'yeterince küçük bir tane bulmak önemlidir'Hem yüzünüze eklenecek hem de diğer yüz özelliklerinizden dikkatinizi dağıtmayacak.

Pinterest

Kaş Piercingleri

Bu kadının çok zarif görünen yatay bir kaş piercingi var.

Bu kadının çok zarif görünen yatay bir kaş piercingi var..

Pinterest

Çıtçıtları o kadar küçük ki zar zor oradalar!

Çıtçıtları o kadar küçük ki'zar zor orada!

Beni Del

Kaş piercingleri bir süredir popüler olmuştur. Hem erkekler hem de kadınlar onları sık sık alırlar, ancak özellikle kadınlarda biraz daha keskin görünebilirler. Ancak, kullandığınız takı türünü veya piercingin yapılma şeklini değiştirerek kaş piercingini daha yumuşak göstermenin yolları vardır..

Geleneksel kaş piercingleri, geleneksel halterler veya halkalar yerine daha küçük çiviler kullanılarak oldukça hoş görünebilir. ben'Şahsen ben yatay kaş delmenin büyük bir hayranıyım ve hatta her ikisi de genellikle çıtçıtlarla eşleştirilen kaş önleyici.

Kaş Piercingi: Don'eğer izle'yeniden Gıcırtılı!

Dermal Piercingler

Dermallar neredeyse her yere yerleştirilebilir ve neredeyse her zaman zarif görünür.

Dermallar neredeyse her yere yerleştirilebilir ve neredeyse her zaman zarif görünür.

Beni Del

Klavikula piercingleri çok zarif olabilir.

Klavikula piercingleri çok zarif olabilir.

Pinterest

Bu parmak dermal çok güzel görünüyor!

Bu parmak dermal çok güzel görünüyor!

Pinterest

Son olarak, ancak en az değil, vücudun neredeyse her yerinden alabileceğiniz için hassas olabilen dermal piercinglerimiz var. Transdermal implantlar, nesne kısmen derinin altına ve üstüne yerleştirildiğinde ve etrafındaki deri bir delici gibi iyileşir. Kadınlar, köprücük kemiğinden göğüs dekoltesine, sırtlarına, yüzük parmaklarına ve hatta kalça kemiklerine kadar neredeyse her yerde deriye sahip olurlar..

Yine, bu küçük piercingler dürüstçe her yerde hassas görünebilir, çünkü dermaller genellikle sadece tek bir çividir ve vücudun herhangi bir yerine gerçekten küçük bir ışıltı katabilir. ben'Köprücük kemiği, kalça veya yüzük parmaklarındaki derilere gerçekten düşkünüm, ancak istediğiniz herhangi bir yeri seçebilirsiniz.'vücudunu bir dermal ile süslemek istiyorum.

Dermalların reddedilme şansı yüksektir (ciltiniz "yabancı nesne"), yani çoğu don'Böyle cüretkar bir piercing yaptırmanızı tavsiye etmeyin, ancak'riske hazır olun, gerçekten karşılığını verebilir ve çok hoş görünebilir.

Her nerede delinirseniz, bunu yaptıktan sonra kendinizi güzel ve kendinden emin hissettiğinizden emin olun!

Her nerede delinirseniz, bir kez güzel ve kendinden emin hissettiğinizden emin olun.'bitti!

Pinterest

Bu içerik doğru ve yazarın bilgisi dahilinde doğrudur ve kalifiye bir profesyonelin resmi ve kişiselleştirilmiş tavsiyesinin yerini alması amaçlanmamıştır..

sorular & Yanıtlar

Soru: erkekler küpe takabilir mi?

Cevap: Tabii ki yapabilirler! Örneğin kocamın kıkırdağı deldi. Harika görünüyor!

Soru: ben'yılan ısırıkları ile medusa veya melek ısırıkları arasında tartışıyorum. Düşünceleriniz nelerdir?

Cevap: Şahsen medusa’nın çok daha sevimli olduğunu düşünüyorum, ama'bu sana ve piercinglerin yüzünde nasıl görüneceğine bağlı.

Soru: Kaş piercingi yumuşak ve basit görünebilir mi??

Cevap: Kesinlikle yapabileceklerini düşünüyorum, bu gerçekten sadece kullandığın takılara bağlı! Daha küçük saplamalar, büyük olanlardan çok daha yumuşak/basit görünüyor. Ayrıca yatay kaş piercinglerinin tipik olanlardan daha güzel göründüğünü düşünüyorum..

Soru: Altı ay boyunca (ki bunun alışılmadık bir şey olmadığını biliyorum) yaptıktan sonra standart bir kaş piercingini almak zorunda kaldım – ama buna sahip olmayı sevdim. Yatay olanın göç etme olasılığının az ya da çok olacağını söyler misiniz??

Cevap: Bilişim Teknoloji'söylemesi gerçekten zor, gerçi senin gibi'dedi, o'Kaş piercinglerinin taşınması veya reddedilmesi oldukça yaygındır. Sadece vücudun olmayabilir'onları sevmiyorum! ben'yine de dene.

Soru: Bir piercingin kulağımda işe yarayacağını nasıl bileceğim??

Cevap: Bilişim Teknoloji'gerçekten kişisel tercihinize bağlı ve'sana kadar söylemesi zor'bir piercing denediysen'beğenirsiniz veya beğenmezsiniz. Piercinglerin iyi yanı, eğer yapmazsan onları her zaman çıkarabilirsin.'onları sevmiyorum.

Soru: 24 saat önce iki kulağıma da ikinci bir piercing yaptırdım. Sorum şu ki, arka parçayı yukarı iterek küpeyi sıkabilir miyim??

Cevap: Bunu yapabilirsin! Yeni piercinginizle oynamamaya veya tahriş etmemeye çok dikkat edin.'hala iyileşiyor ve sen yapmıyorsun'bulaştırmak istemiyorum. Dokunmadan önce ellerinizi yıkadığınızdan emin olun.

© 2017 Brittany Brown