Dalgalı saçlı insanlar Bukleleri veya düz saçları kolayca tercih edebilmeleri nedeniyle hepsinden daha şanslılar. Ayrıca, isterlerse daha doğal bir görünümle gidebilirler ve sadece dalgalı saçlarını bırakabilirler. eğer varsa kısa saç ve kıvrılma eğilimi varsa, onu özelliklerinizi destekleyecek ve tüm görünümünüzü tamamlayacak şekilde şekillendirmeyi seçtiğinizden emin olmanız gerekir. Evet, sadece fırçalayıp güzel bir kısa at kuyruğu şeklinde şekillendirebilirsiniz, ancak aynı zamanda biraz doğru ürünü kullandığınızdan ve daha ilginç bir görünüm elde ettiğinizden emin olabilirsiniz. Evden çıkmadan önce görünüşünle mutlu olabilmek için ertesi gün yapacağın kıyafet ve makyajla uyumlu bir saç modeli fikri hazırlaman gerekiyor. Bu, yarına hazırlıklı olmak istiyorsanız doğru görünümü hemen şimdi aramaya başlamanız gerektiği anlamına gelir..

Ünlü Kısa Dalgalı Saç

Bu, arkadaşlarınızla bir şeyler içmek için dışarı çıktığınızda, hatta bir kızlar gecesinde genellikle sahip olduğunuz saç kesimi türüdür. Tüm gece boyunca dayanacağından emin olmak istiyorsanız, biraz ürün kullanın..

Ünlü Kısa Dalgalı Bob - Julianne Hough

Dalgalı Ombre Saç

Farklı bir şey denemek istiyor ve saçınızın uzamasını beklemek istemiyorsanız, yapabileceğiniz en iyi şey iki farklı tonla gelen bir saç modeli seçmek. Yani, sadece dene!

Kısa Dalgalı Ombre Saç

Kısa Dalgalı Bob Saç Modeli

Bu kesinlikle, aslında kısa olduğunda saçınızın gerçekten uzun görünmesini sağlayan sevimli bir bob. Durum ne olursa olsun, doğru şekilde şekillendirdiğinizden emin olmalısınız. Bazı güzel dalgalar alabilir ve harika görünebilirsiniz.!

Candace Cameron dalgalı kısa bob

Kısa Sarı Dalgalı Saç

Saçınızın çok kısa olmasını istemediğinizi düşünüyor olsanız da, iyi haber şu ki, bu şekilde kesmek zorunda değilsiniz. Daha uzun kesin, ancak dalgalı görünmesi için katmanlar halinde kesildiğinden emin olun..

Kısa Sarı Dalgalı Saç Modeli

Kıvırcık Kısa Katlı Dalgalı Saç

Sadece şirin görünmekle kalmayacak, aynı zamanda her zaman harika görüneceğinizden emin olmak istiyorsanız, o zaman kesinlikle kısa patlamalara sahip dalgalı bir bob deneyeceksiniz. Daha da ilginç hale getirmek istiyorsanız, kızıl saçları tercih edin..

Kıvırcık Kısa Katlı Dalgalı Saç - Milla Jovovich

Kısa Dalgalı Kızıl Saç

Şimdi, bu son derece zarif bir görünüm, sadece saçların neredeyse bukle olması nedeniyle değil, aynı zamanda saçın hacmi ve sahip olduğu güzel bob şekli nedeniyle. Ayrıca kırmızı renk ile asla başarısız olamazsınız..

Kısa Dalgalı Kızıl Bob Saç

Kısa Dalgalı Katlı Saç

Bu tür saçlara şekil vermek çok zor gibi görünse de, tekrar düşünün. Kısa ve güzel ve güzel katmanlar saça çok hacim veriyor. Sadece biraz ürün kullanmanız gerekiyor ve hepsi bu!

Kısa Dalgalı Katmanlı Saç Modeli

Kısa Dalgalı Peri Saçı

Artık periniz saçınızı ilk kestiğiniz zamankinden biraz daha uzun olduğuna göre, biraz kıvrılmaya başladığını fark ediyorsunuz. Pekala, öyle olsun ve biraz evcilleştirdiğinizden emin olmak için biraz ürün kullanın..

Kısa Dalgalı Peri Saç Modeli 2013 - 2014

Seksi Kısa Dalgalı Saç

Gerçek şu ki, saçınızı son derece seksi görünecek şekilde şekillendirme seçeneğine sahip olmak istiyorsanız, o zaman düzleştirdiğinizden emin olmanız ve sonra sonuna doğru biraz kıvırmanız gerekir..

Kısa Dalgalı Saçlar İçin En İyi Saç Modeli

Basit Kısa Dalgalı Saç

Bu kesinlikle, uygun bulduğunuz şekilde şekillendirmesi kolay, gerçekten basit bir saç kesimi. Resimde, saç maşasının sadece bir kaç tutam saça şekil vermek için biraz kullanıldığını görebilirsiniz..

Basit Kısa Dalgalı Saç Modeli

Sevimli Dalgalı Bob Saç

Şekillendirmenin çok kolay olması nedeniyle kadınlar bob saç kesiminde farklı stilleri seçme eğilimindedir. Bu bob harika çünkü kısa kaküllere ve istediğin kadar dalgalı tutabileceğin kısa saçlara sahipsin.

Sevimli Dalgalı Bob Saç Kesimi

Güzel Kısa Dalgalı Saç

Bu peri saç kesimi sadece güzel değil, aynı zamanda saçın hafifçe şekillendirilmiş olması ve muhteşem bir kızıl saç setine hayran kalabileceğiniz için son derece çekici. Doğru aksesuarlarla mükemmel bir görünüm!

Güzel Kısa Dalgalı Saç Kesimi

Dağınık Dalgalı Kısa Saç

Şimdi, saçınızı şekillendirmeyi fazla büyütmek istemiyorsanız, sadece kaküllerinizi düz tuttuğunuzdan emin olabilir ve gerisini olduğu gibi bırakabilirsiniz. Saçınızı yapmanın daha basit bir yolunu bulmak için dağınık görünümü tercih edin.

Dağınık Dalgalı Kısa Saç Stili

Sevimli Kısa Dalgalı Saç

Sevimli görünmek ve sade bir saç modeline sahip olmak istiyorsanız, saç maşası veya saç düzleştirici kullanmanıza gerek yok. Sadece saçınızı kuruttuğunuzdan emin olun ve ardından biraz ürün koyun. harika görünecek!

Sevimli Sarışın Kısa Kesim

Kısa Koyu Dalgalı Saç

Şimdi, bu saç kesimini yönetmenin zor olduğunu düşünseniz bile, saçınızın geri kalanını olduğu gibi tutabileceğinizi bilmeniz ve uzun saç tellerinizin uçlarını maşayla kullanmanız yeterli..

Kısa Koyu Dalgalı Saç Modeli