dalgalı saçlar doğaldır, bu yüzden onlardan kurtulmak için hiçbir şey yapılamaz. Ama onları koruyabilir ve deneyebilirsiniz güzel saç modelleri onlar için nezih ve modaya uygun görünmeleri için. Bu yıl kısa saç modelleri trend olduğu için işte dalgalı saçlarınızda deneyebileceğiniz birkaç kısa saç modeli:

2013 yılında, Önü kısa kaküllü bob saç modelini deneyebilirsiniz. Sevimli ve güzel olacaklar, size modaya uygun bir görünüm verecekler..

Sevimli Saç Modelleri Kısa Dalgalı Saç

Kısa bob saç kesiminde kızıl saç rengini deneyebilirsiniz. Kırmızı renk saçınızı daha prezentabl bir şekilde tanımlayacaktır..

Dalgalı kızıl saçlar için kısa saç kesimi

Kalın siyah saçlarınız varsa, bu harika saç modelini deneyebilirsiniz. İyi ve modaya uygun. Bu saç modelinin sahibi göz alıcı görünecek.

Kalın dalgalı saçlar için harika kısa saç modelleri

Bob saç modeli dalgalı saçlar, ona sahip olan kızlara ve kadınlara sıcak bir görünüm verir. Bu makyajdan sonra sadece seksi görünmekle kalmayacak, aynı zamanda modaya uygun ve erkekler size çıldıracak..

Kısa sıcak dalgalı saç kesimi

Kısa dalgalı saçlar sarı saça çok yakışıyor. Sarı dalgalı saçlı kızlar ve kadınlar kısa saç stilinde seksi görünüyor.

Kısa dalgalı sarı saç modelleri

Çekici bir görünüme sahip olmak isteyen kızlar ve kadınlar için mükemmel kısa dalgalı saç modeli. Bu yeni saç stilinde göz alıcı ve modaya uygun görünecekler.

Dalgalı saçlar için mükemmel kısa saç kesimi

Sadece sıradan kızlar ve kadınlar yeni saç modelini tercih etmiyor, dalgalı saçlı ünlüler de dalgalı saçlarında yeni saç modelleri deniyor. Resimde gördüğünüz gibi yeni görünümlerinde çok güzel görünüyorlar.

Kısa dalgalı ünlü saç modelleri

Yuvarlak yüzlü ve dalgalı saçlı kızlar ve kadınlar kısa bir peri saç modelini deneyebilir. Yeni saçlarında havalı görünecekler.

Yuvarlak yüzler için kısa dalgalı saç modelleri

Dağınık saç modeli de dalgalı saçlarda harika görünüyor. Saçınızdaki dalgalar bu dağınık saç modelini daha güzel yapacak.

Dağınık kısa dalgalı saç modelleri

Kısa dalgalı saçlar için en iyi saç modelleri

Kısa dalgalı saçlar için en iyi saç modelleri-1

Kısa dalgalı saçlar için en iyi saç modelleri-2

Kısa dalgalı saçlar için en iyi saç modelleri-3

Kısa dalgalı saçlar için en iyi saç modelleri-4

Kısa dalgalı saçlar için en iyi saç modelleri-5

Kısa dalgalı saçlar için en iyi saç modelleri-6

Kısa dalgalı saçlar için en iyi saç modelleri-7

Kısa dalgalı saçlar için en iyi saç modelleri-8