Účes Ivy League, známý také pod obchodními názvy Princeton nebo Harvard Clip, je krátký pánský střih s částí. Je to střih posádky s dostatečně dlouhým vlasovým topem, který se přizpůsobí boční části.

Kromě toho, že je Ivy League učesaná na jednu stranu, může být stylizována krátkými třesky nebo vykartáčována do krátkého pompadouru.

Tento preppy účes lze nosit krátký nebo dokonce vojenský. Přestože jde o retro střih, klasický vzhled nikdy nevyšel z módy. Střih se prodlouží nebo zkrátí, ale vždy vypadá dobře.

Podívejte se na těchto 5 způsobů, jak nosit účes Ivy League.

Originální účes Ivy League

 

Jak je vidět na a Život chlapců 1961 časopis, toto je původní Ivy League v reklamě na pomádu. Styl je čistý a krátký, ale dostatečně dlouhý na styl.

 Účesy střižené posádkou

Ryan stříhá vlasy

Skutečné škrty v posádce jsou velmi krátké. Tato vojensky schválená verze Ivy League má jen tolik vlasů, že se rozdělí a upraví do strany. Přidejte nějaký produkt pro více definovanou povrchovou úpravu.

Krátký boční díl účesu

Geografie Tommy

Pouhý dotek větší délky a náznak výrobku posouvá tento střih a styl od vysokého a pevného k Ivy League.

Buzz Cut Styles

Martin John

Ivy League je také vynikajícím přechodným účesem při přechodu z něčeho krátkého a oholeného na delší. Delší nahoře, krátké strany a záda dodává procesu růstu určité možnosti tvarů a stylů.

Ivy League + boční část

účes břečťanové ligy

Rumový holič

Tato moderní verze Ivy League přidává nízké blednutí po stranách, ale neztrácí nic ze svého preppy kouzla.

Boční část + krátká pomp

účes břečťanové ligy

A Cut Above

Také se díky možnostem stylingu také nazývá konvertibilní střih vlasů, tato Ivy League je kartáčovaná na stranu naproti dílu a nahoru do nízké okázalosti vpředu.

Tento příspěvek může obsahovat odkazy na pobočky. Další informace si prosím přečtěte v našich informacích.