Lob haircut je ženský účes, který je zastřižen někde mezi bradou a klíční kostí. Lob je zkrácený výraz pro dlouhý bob a laloky se liší délkou. Při správném stříhání mohou tyčinky způsobit, že tenké vlasy budou silnější. Lob haircut funguje na všech texturách vlasů a tvarech obličeje a je ideální pro starší ženy, které chtějí účes s nenáročnou údržbou. Lob haircut jsou ideální pro dívku, která chce delší vlasy, ale přesto chce kratší účes.

Zatímco většina laloků se liší stylem, mnoho lalokových účesů má vrstvy. Než si vlasy ostříháte, budete se chtít rozhodnout, jak moc je chcete vrstvit, protože to bude mít vliv na to, jak bude rámovat váš obličej a druh textury, která odpovídá vašemu typu vlasů. Lobové určitě vzali Instagram a Pinterest útokem pomocí celebrit, jako je Selena Gomez, aby Kendall Jenner měla sportovní vzhled. Níže jsem sestavil galerii některých nejžhavějších salonů a stylistů dneška, kteří vytvořili jedny z nejúžasnějších laloků, které letos uvidíte..

Takže před další schůzkou s vlasy se podívejte na tyto fotky nápadů na stříhání lobů:

Účes blonďaté Lob

Lob na rovných blond vlasech s tmavými kořenyInstagram @mane_ivy

Blonďatá základna a slabé osvětlení dodávají tomuto přímému lobu okouzlující auru. Jednoduše upravený styl žehličkou pro rychlé každodenní vstávání!

Dlouhý Bob s podřezáním

Dlouhý bob s podřezánímInstagram @ricardomaiabsb

Dlouhý bob s podřezáním může pomoci odstranit váhu ze silnějších typů vlasů. Odstranění vlasů v oblasti zátylku umožňuje kratším stylům vlasy svázat a vyhnout se tak některým otravným vlasovým pramenům, které vypadávají. Je to také skvělý nástroj, jak zesvětlit těžší vlasy a nechat se snadno maskovat, když je nosíte dolů. Je to super univerzální a skvělý způsob, jak změnit svůj vzhled ze dne na noc!

Texturovaný dlouhý bob

texturovaný dlouhý bobový účesInstagram @hairbyallybarone

Lobs jsou perfektní volbou pro snadný přechod do kratšího střihu. Nabízí také nekonečné způsoby, jak si každý den upravit vlasy – od strukturovaných vln po jednoduchý elegantní culík.

Středně dlouhý lalok

středně dlouhý lobInstagram @alisonallvess

Jděte jednoduše a elegantně s tímto roztomilým středním dílem, který sahá až k klíční kosti. Pokud se vám nelíbí elegantní verze, jak je znázorněno na obrázku výše, pak stylujte se silnými vlnami a záclonovým okrajem, abyste získali sexy atmosféru..

Kratší Lob

kratší lalokový účesInstagram @bluedoorsalonspa

Spárujte tyto rozcuchané rozcuchané vlny se skvělými blond odstíny a získáte vícerozměrný vzhled. Toto je rozhodně styl, který vám umožní bez obav potřást vlasy a nechat je ve větru!

Dlouhý bob pro jemné vlasy

dlouhý bob pro jemné vlasyInstagram @richiemiao

Extrémně měkké a lehké-to je to, co získáte s krátkým lalokem, který funguje pro jemné vlasy. Blond ombre vám umožní snadné vyrůstání při nízké údržbě a bonusový rozměr.

Fialový vlnitý lalokový střih

Fialový vlnitý lobInstagram @jillianrae_hair

Namalujte své vrstvené vlny touto výjimečnou módní barvou. Střih je tak působivý s objemem nahoře a tenkými konci, díky nimž je tak lehký.

Lob Cut s bočními třesky

lob cut s bočními třeskyInstagram @sh.hair.ne

Tento lob cut s bočními třesky je čistý glamour-s těmi teplými odstíny a perfektně umístěnými bočními třeskymi. Celý tento vzhled funguje nejlépe na jakémkoli tvaru obličeje.

Růžový Beachy Lob účes

Lobelka pro růžové vlasyInstagram @toriannefran

Vyzkoušejte tento super roztomilý jednorožec plážové vlasy s dětskými světly a budete mít dokonalý obraz z jakéhokoli úhlu! Pokud už máte zesvětlené vlasy, pak to bude snadný styl, který můžete určitě znovu vytvořit.

Dlouhý bob s vrstvami

dlouhý bob s vrstvamiInstagram @stebunovhair

Tento vlnitý blonďatý dlouhý lob, který padal z čelistí, by nemohl být lepší bez těchto měkkých vrstev a tmavých kořenů. Okouzlující a rozjasňující vzhled zejména pro světlou pleť a modré až zelené oči.

Lob na délku po bradu

Lob s délkou po bradu se zvýrazněnímInstagram @hairshaftralph

Pokud máte kulatý obličej, určitě byste chtěli tento střih a styl znovu vytvořit pro jeho působivý efekt! Některé pastelové odlesky a jemné boční rány na bobovém střihu by to učinily stylovějším.

Úhlový Lob Cut

šikmý řez lalokuInstagram @leahrip_

Nic nepřekoná jednoduchou, ale zásadní proměnu vzhledu, jako je tato, kterou může získat kdokoli, když dostane šikmý řez laloku. Upravte jej krémem a vytvořte vlny pro větší pohyb!

Blunt Lob Cut

tupý lob cutInstagram @mscourt07

Úhledné rovné nůžkové střihy vždy vypadají na každého ostře a mohou zvýraznit vaši nejkrásnější kostní strukturu a rysy obličeje. Tmavé kořeny a balayage na středně tupém laloku, jako je tento obrázek, by odvedly práci při vytváření hloubky a dimenze.

Dlouhý Bob Pro Silné Vlasy

Lob pro husté vlasy s ombreInstagram @livedinhair

Módní ombre by vám udělalo dobře, pokud chcete získat lob pro husté vlasy. Přidejte také několik vrstev, pokud chcete z vlasů trochu zhubnout.

Dlouhý bob s hlubokým bočním dílem

dlouhý bob s hlubokou boční částíInstagram @alisonallvess

Tento účes s lobem s hlubokou boční částí má moderní, texturovaný a neotřelý vzhled. Nejlepší věc je dramatický, ale nositelný úhel v řezu. Měkké texturované vrstvy dodávají vlasům pohyb a tvar.

Pokud vás zajímá, zda máte pro dlouhý bob správnou texturu vlasů, zeptejte se svého stylisty, jak je tento účes poměrně snadno udržovatelný u žen s jemnými až středními vlasy, přirozeně rovnými nebo vlnitými. Nedoporučuje se ženám s hrubými, kudrnatými vlasy.

Delší Bob pro kulatý obličej

delší bob pro kulatý obličejInstagram @locksxliv

Tento delší bob pro kulatý obličej je tupý, uhlazený bob, který je skvělý pro ženy, které si nechtějí lámat hlavu s vlasy, ale je také ideální pro ty, které si denně upravují vlasy..

Pokud jde o styling delšího bobu, nechte jej uschnout na vzduchu, protože textura umožňuje vlnitější vzhled. Nebo ho vyfénujte do hladka a získejte elegantní vzhled jako na obrázku výše.

Lobel po ramena s copánky

Lobel po ramena s copánkyInstagram @hairandbeautybyjen

Tento ramenní lob s copánky vytvořil majitel salonu a kadeřník Jen Lindley z Lake Placid, FL. “Je to zábavný, krátký až středně dlouhý lob se spoustou textur a bez úhlu (i když se zdá, že je vpředu delší),” vysvětluje Jenna.

Pokud jde o strukturu vlasů, Lindley doporučuje „tento účes a styl laloku je pro ženy se středními až silnými vlasy, aby bylo možné v celém střihu provést mnoho texturizace“.

“Vlnového vzoru jsem dosáhl pomocí 1 1/2 palcového kulmy, ale při kulmování rozhodně nenechávejte konce, což pomáhá dosáhnout chaotičtějšího a plážovějšího zvlnění.” V opletu používám texturizační prášek, aby mu držel, zatímco ho roztahuji. A nakonec použiji texturizační sprej na vlny, abych je oddělil a pomohl jim vydržet celý den, “dodává.

Přirozeně kudrnaté vlasy na lalůčku

Přirozeně kudrnaté vlasy na lalůčkuInstagram @claytonhawkins

Vychutnejte si krásu přirozeně kudrnatých vlasů na laloku. Textura poskytující objem se v této délce zvýší. Nebojte se zatřepat kudrlinky u kořene, aby se do vašeho laloku přidalo oomph.

Dlouhý Bob se zvýrazněním

Dlouhý Bob se zvýrazněnímInstagram @vdahair

Dlouhý bob se zvýrazněním funguje skvěle na středně hustých a rovných typech zámků. Stylistka z LA založená Veronica Abram vytvořila tento elegantní účes pro inspiraci.

Dlouhé bobové účesy vyhovují ženám jakéhokoli věku s jakýmkoli tvarem obličeje, říká Abram. “Jsou tak univerzální, že je můžete nosit rovné i zvlněné,” dodává.

Při úpravě jemných kadeří Abram navrhuje použít sprej na texturizaci nebo zahuštění. “Ty vytvářejí větší objem a vlasy budou vypadat plnější,” vysvětluje.

Obrácený Lob Cut

Obrácený Lob CutInstagram @hairpin_me_down85

Obrácený řez laloku je elegantní a při stylizaci perfektně klade. Lob cut je o něco delší než bob. Dlouhé boby udržují délku a přidávají prvek stylu. Kulaté kartáčování obráceného dlouhého bobu zajišťuje jeho správné položení a na koncích není vidět překlápění.

Tupá laloka na blond vlasech

Rovný blonďatý lobInstagram @brittdeshair

Tento tupý vzhled laloku sestříhal hlavní kadeřník Brittany Des Rosiers ze San Antonia, TX. “Miluji, že tento vzhled může být super profesionální a přesto může být o těch líných víkendech vytažen do poníka.” Je to nadčasový vzhled s trochou moderního nádechu, “dodává.

Při rozhodování o tomto tupém řezaném laloku Brittany říká: „mějte na paměti, že tento jednodélkový lob vyžaduje styling. Nejedná se o vzhled typu „omyjte a jděte“. Dá se nosit mnoha způsoby, ale styling je nutností. “

Asymetrický Lob

Asymetrický Lob CutInstagram @ocorteperfeitoo

Roztočte asymetrický lalok, abyste dosáhli moderních účesů. Boční dělení funguje nejlépe pro asymetrii. Pokud rozseknete a změníte rozchod, pak to může trochu změnit styl. Styl se snadno udržuje a znamená, že můžete rozšířit návštěvy kadeřnictví.

Lobel s texturou z černé na stříbrnou Ombre

Lob s platinovým ombreInstagram @sarahdoeshair360

Tento texturovaný lob s černým až stříbrným ombre vytvořil Sarah Brooks, nezávislá stylistka v Longview, WA.

Sarah věří: „Na délce klíční kosti je něco, co vypadá úchvatně na každém krku/čelisti a nikomu nepřipadá příliš kulatý.“

“Pokud máte jemné nebo středně strukturované vlasy, použijte v koruně solný sprej na texturu.” Pomáhá přidat objem a kudrlinky vypadají vzdušně a bez námahy. Pokud už mají vaše vlasy dostatek objemu a textury, můžete po natočení vlny vždy nastříkat solný sprej přímo na vlny, aby se rozbily a vypadaly perfektně rozbité, “dodává.

Sarah dále říká: „Nebojte se texturových jílů, takových, jaké jsou dodávány v balení typu hokejový puk. Nejsou jen pro muže. Ve skutečnosti tolik mých klientek používá texturové jíly a pasty na svých koncích, aby dosáhly dokonalého vzhledu druhého dne! “

“Někteří lidé s tím vypadají nejlépe na klíční kosti a jiní jsou úžasní s kotníkem uprostřed krku!” Pokud máte dlouhý krk, myslete na zkrácení! Tento lob klíční kost není tak náročný na údržbu jako jeho předchůdce, skládaný lalok řady A. Když je sestříháte správně pro daný typ vlasů, poměrně pěkně vyroste. Často vidím klienty zpět každých 8–10 týdnů v závislosti na jejich růstu, “vysvětluje.

Delší bob pro trhané vlasy

Trhané vlasy v lalokuInstagram @erickinvisible

Kadeřník Erickson Arrunategui z New Yorku, NY vytvořil tento delší bob pro trhané vlasy. “Je to texturovaný dlouhý břitva s jemnou linkou. Je to snadné, oříznuté, ale ne příliš krátké, texturované, zajímavé a všestranné, “vysvětluje.

Jednou z klíčových věcí, které Erickson svým klientům říká, je „udržet rovnější konce. Rovnější konce mu dodávají modernější vzhled a také účes působí hranatěji. To pomůže vyvážit oblejší tvary obličeje, které se normálně bojí jít na krátké vlasy. “

Ash Blonde Lob

Jasný blonďatý lobInstagram @quinn_antonio

Tento popelavý blond lob vytvořil kadeřník Quinn Saucedo z New Yorku, NY.

“Tento lobový účes je o jednoduchosti.” Tento různý střih jsem provedl i na kudrnatých až vlnitých klientech. Opravdu si užívám hraní s přirozenou strukturou svých klientů, než vrstvení vlasů, abych vytvořil větší pohyb v celkovém vzhledu a pocitu, “říká Saucedo.

Quinn také říká: „Ať už to bude rozptylovat nebo to bude rovné, budete mít 2 různé vzhledy – elegantní a moderní nebo rozcuchané a strukturované.“

Lob pro dlouhé vlasy

Lob pro dlouhé vlasyInstagram @chanellesmamalife

Vyberte si lalok pro dlouhé vlasy, abyste získali dokonalé uhlazené vibrace. Dlouhé kadeře mohou stáhnout naše funkce dolů, takže volba pro lalokové účesy dokáže vyvážit poměr vlasů k obličeji bez dramatického sekání. Vyzkoušejte délku, která je vpředu delší, abyste získali moderní pocit.

Lob s dlouhými vrstvami a rány

lalok s dlouhými vrstvami a ofinouInstagram @paulstylehairestyle

Je čas na jaře změnit svůj vzhled! Přepněte to z matného na huňaté s tímto lákavým tmavě hnědým zbarvením.

Perfektní Lob pro tenké vlasy

Perfektní Lob pro tenké vlasyInstagram @newlarcsalon

Perfektní lalok pro tenké vlasy má nízkou údržbu a dodává vlasům iluzi plnosti. Tento úžasný střih po krk vytvořil stylista Aaryan Tonk z Manipur, IN. “Technika tohoto řezu je vylepšena u všech diagonálních řezů,” popisuje.

Když byl dotázán na své výhody, Tonk zmiňuje, že lob nepotřebuje každodenní styling. Vyžaduje také menší údržbu. “Ořízněte to každé dva měsíce a máte vše připraveno,” dodává.