Jeden z nejoblíbenější účes dnes je bob cut. To je způsobeno skutečností, že nejen, že budete vypadat skvěle, nebo že vaše vlasy budou vypadat delší, než ve skutečnosti jsou, ale také proto, že při jejich úpravě nebudete muset řešit žádné potíže. Pokud jde o ženy, je opravdu těžké zajistit, aby vše dobře fungovalo. Řeč je o líčení, oblečení, špercích a vlasech. Ale když máte a bob účes, zdá se, že ostatní věci se sčítají a dělají z celého obrázku docela úžasný. Záleží jen na vás, jaký druh bobového účesu byste pro sebe upřednostnili. Existují nejrůznější variace, ze kterých si můžete vybrat, a vzhled, který budete mít, bude záviset na délce vašich vlasů, barvě a na tom, jak dramatické byste jim dali přednost. Zde najdete výběr nejúžasnější účesy bobů ze kterých si můžete vybrat!

Pravidelné Bob vlasy

To je zjevně jeden z běžných stylů bobů, které jste mohli vidět na ulici. Měli byste však vědět, že je tak populární, protože skutečně mění váš vzhled. Je to nádherné!

Pravidelné Bob vlasy

Zdroj

Prima bob

Když uvidíte královnu bobových účesů, uvidíte jen eleganci a krásu. Pravdou je, že v této záležitosti určovala trendy a pokaždé, když tuto celebritu vidíte na veřejnosti, obdivujete ji!

Prima bob

Zdroj

Messy Choppy Bob

Skvělá věc na tomto bobovém účesu je skutečnost, že má zajímavou barvu a chaotický vzhled je prostě fantastický. Nemůžete čekat, protože celkový vzhled je prostě báječný. K tomu potřebujete nějaký seriózní styl!

Messy Choppy Bob

Zdroj

Vlnitý Bob

Nyní, pokud chcete být obdivováni při chůzi po ulici pro svou beatuy a eleganci, pak nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozhodnout se pro vlnitý bob. Jen to trochu upravte, aby vlny ve vlasech měly tvar!

Vlnitý Bob

Zdroj

Naplněný Bob

Pokud chcete mít výhody dlouhých vlasů a zároveň krátkých vlasů, pak je správná volba zvolit si střih jako bob na obrázku. Je to nejen elegantní, ale také velmi dobře vypadající a krásné!

Naplněný Bob

Zdroj

Roztomilý kudrnatý Bob

Když se chcete ujistit, že máte účes, který je velmi odlišný od ostatních, které obvykle vidíte na ulici, můžete se rozhodnout pro delší verzi bobu, který se poté můžete stočit!

Roztomilý kudrnatý Bob

Zdroj

Přímá čára Bob

Zajímavostí tohoto účesu na bobu je skutečnost, že vaše vlasy budou ostříhány v přímce všude kolem, včetně vaší ofiny. Ofina bude samozřejmě kratší, ale stejně zastřižená. Je to drsné a skvělé!

Přímá čára Bob

Zdroj

Asymetrický Bob

Skvělá věc na tomto bobu je skutečnost, že vypadá tak nádherně, že byste to chtěli mít navždy. I když to tak vypadá, když je to stylizované, musíte tomu každý den věnovat nějaký čas.

Asymetrický Bob

Zdroj

Krátký jednoduchý Bob

Fantastickou věcí na tomto bobovém účesu je skutečnost, že je jednoduchý a že jej nemusíte příliš upravovat. Ve skutečnosti potřebujete jen několik minut na fénování nebo narovnání a o to jde!

Krátký jednoduchý Bob

Zdroj

Elegantní Bob Cut

I když byste mohli věřit, že je to druh účesu, kterého se můžete dočkat až poté, co vám vlasy narostou, stačí se ujistit, že zvolíte správnou délku bobu. U některých produktů můžete získat vzhled!

Elegantní Bob Cut

Zdroj

Jednoduchý vlnitý Bob

Nechat si ostříhat vlasy na určitou délku a pak je nechat volně, to je věc, kterou ne každý zvládne. Pokud však chcete tento styl, stačí vědět, jak použít trochu produktu, abyste získali vzhled.

Jednoduchý vlnitý Bob

Zdroj

Vrstvený Bob

I když vrstvené vlasy zkrátí, ve skutečnosti vám pomohou s problémem objemu. Místo toho, abyste použili množství produktů k udržení objemu vlasů, možná budete muset zvolit správný střih.

Vrstvený Bob

Zdroj

Red Thick Bob

To je opravdu svůdný pohled díky tomu, že vlasy jsou husté, barva je červená a krása bobového stylu je prostě neskutečná. Vyberte si tento vzhled, pokud máte pocit, že chcete mít všechno, včetně krásy!

Red Thick Bob

Zdroj

Messy Curly Bob

Když nechcete úpravě vlasů věnovat žádný čas, je tajemstvím vybrat správný bob účes, vlasy vyfénovat a pak nechat být. Nečešte ji, nepoužívejte žádný přípravek a jen si užívejte rozcuchané kadeře!

Messy Curly Bob

Zdroj

Magnetický Bob

Toto je typ vzhledu, který vás nutí přemýšlet o stylu, který lidé měli už dávno. Je mimořádně elegantní a hodí se ke krásným šperkům ak pečlivě vybranému oblečení. Červená rtěnka dotváří vzhled!

Magnetický Bob

Zdroj