Krátký účes je opravdu úžasné se na to dívat, zvláště pokud jsou to vhodné krátké vlasy pro jeho osobnost a náladu. Ať už se jedná o asymetrický bob nebo pixie střih, faktem zůstává, že snadnost a ovladatelnost poskytuje krátké vlasy je opravdu skvělý a pěkný. Stejně tak výběr pěkné barvy pro krátké vlasy by výrazně posílil přitažlivost jejich účesu. V tomto článku uvádíme některé z nejlepší krátké blonďaté pixie účesy abyste si toho mohli vážit a vybírat.

The Lovely Blonde Pixie Cut

Tento krásný a okouzlující pixie účes se vyznačuje těmi jemnými prameny špinavých blond vlasů. Díky jemným pramenům se přidávají vrstvy, které posilují texturu a objem vlasů. Stejně tak je horní část uspořádána chaoticky, aby vytvořila větší objem pro tyto vlasy. Ofina je opravdu okouzlující a přitažlivá na pohled a dále zvyšuje přitažlivost a půvab tohoto podmanivého blond krátký účes.

Krátké účesy

Zdroj

Úžasný účes Pixie od Pink

Tento krátký účes od Pink je opravdu úžasný a cool na pohled. Má ty oprášené prameny vlasů platinové barvy. Boky a záda jsou zkrácené a hezky doplňují horní část účesu Pink. Přesto je to impozantní oprášená horní část, která opravdu zřetelně charakterizuje tento úžasný účes.

Krátké blonďaté pixie účesy

Zdroj

Nice Pixie Cut Jennifer Lawrence

Tento pixie účes sportovaný Jennifer Lawrence je opravdu pěkný a cool na pohled. Má ty krásné prameny elegantních měděných blond vlasů, které je opravdu báječné vidět. Ofina je opravdu hezká a krásná a krásně doplňuje úžasnou horní část. Boční část navíc výrazně zvyšuje přitažlivost těchto podmanivých krátkých vlasů.

Krátké blonďaté pixie účesy

Zdroj

Okouzlující blonďatý pixie účes

Tyto okouzlující pixie vlasy jsou opravdu báječné a atraktivní na pohled. Má ty středně silné prameny zlatých blond vlasů, které jsou opravdu úžasné a krásné. Boční a zadní části jsou pěkně zastřižené, zatímco vrchní část odhaluje jemné vrstvy, které těmto vlasům dodávají objem a texturu. Krátká ofina je navíc opravdu okouzlující a hezká na pohled. Určitě bych v budoucnu rád sportoval tento fantastický a úžasný pixie účes.

Vrstvené účesy Pixie

Zdroj

Okouzlující a atraktivní účes Pixie

Tento krásný blonďatý pixie účes je opravdu podmanivý a fascinující na pohled. Je definována těmi krásnými prameny jemných vlnitých blond vlasů, které jsou opravdu krásné a okouzlující. Horní část ukazuje několik lákavých vlnitých pramenů vlasů, které stékají až do přední části a vytvářejí úžasné rány. Stejně tak boční části pěkně doplňují úžasnou ofinu a horní část. Určitě bych ráda tento krásný účes kdykoli sportovala.

Blond Pixie Cut

Zdroj

Báječný a nádherný střih Pixie se špičatým topem

Rozhodně bych řekl, že tento pixie střih je opravdu lákavý a atraktivní. Každá část účesu k sobě dobře pasuje. Za prvé, je tu špičatý vrchol, který je opravdu úžasný na pohled. Stejně tak existují krásné jemné prameny sladkých tekoucích třesků, které jsou opravdu krásné. Zlatá barva těchto pixie vlasů navíc výrazně zvyšuje přitažlivost a kouzlo těchto fascinujících krátkých vlasů.

Účes Spikey Blonde Pixie

Zdroj

The Boyish Pixie Cut with Awesome Top

Tento krásný, přesto chlapecký střih pixie je opravdu okouzlující a milý na pohled. Má trochu špičatý horní úsek a pěkné boky a zadní části. Stejně tak ofina je opravdu fantastická a pohádková na pohled. Jemné vrstvy vytvářejí větší objem a texturu pro tento skvělý pixie a určitě bych rád vyzkoušel tento pixie vlasy v létě.

Pixie Blonde Hair Styles

Zdroj

Úchvatně atraktivní světlý blond účes Bob

Tyto bobové vlasy jsou rozhodně úchvatně atraktivní a já jsem z tohoto účesu jen stěží odtrhl oči. Je definována těmi vrstvami světlých blond vlasů, které jsou opravdu okouzlující a podmanivé na pohled. Kromě toho jsou nádherné zubaté rány opravdu úžasné a fantastické. Určitě bych v blízké budoucnosti ráda sportovala tento úžasný účes.

Roztomilá blonďatá pixie stříhá

Zdroj

Fantastický střih Pixie s Flyaway Bangs

Tento pěkný a okouzlující pixie účes je definován těmi skvělými prameny blonďatých vlasů platinové barvy. Boční a horní část jsou opravdu zkrácené, zatímco ofina je zubatá a některé třásně se vyklápějí. Tento účes vytváří velmi silný dojem podobný mužnosti. Určitě bych rád tento účes v létě sportoval.

Blond Pixie Long Bangs

Zdroj

The Lovely Pixie Cut

Opravdu bych řekla, že tento pixie účes je opravdu okouzlující a atraktivní, i když je dostatečně krátký. Boky a záda jsou pěkně upravené, zatímco krátké ofiny jsou opravdu báječné. Zlatá blond barva těchto vlasů navíc výrazně zvyšuje přitažlivost a půvab těchto úžasných pixie vlasů.

Blonďatý Pixie střih účesu

Zdroj

Fantastický špinavý pixie účes

Tento fantastický rozcuchaný krátký účes je opravdu jedinečný a atraktivní. Má ty jemné prameny blonďatých vlasů platinové barvy, které jsou opravdu úžasné a okouzlující. Stejně tak chaotická horní část výrazně definuje tyto pixie vlasy. Velmi krátké boční části také probíhají na rozdíl od špinavého vrcholu. Tyto rozcuchané krátké vlasy jsou opravdu pěkné a úžasné.

Rozcuchané Pixie Účesy

Zdroj

Fantastický střih Pixie se špičatým topem

Tyto fantastické pixie vlasy jsou radikálně úžasné a jedinečné. Má špičatou horní část, která vrcholí bočními třeskymi. Boky a záda jsou oholené jako břitva a vytvářejí mírný kontrast k fantastické horní části. Stejně tak jeho světlá blond barva pěkně umocňuje přitažlivost tohoto účesu. Přesto je to špičatý vrchol, který jasně definuje tyto úžasné krátké vlasy.

Krátké blonďaté pixie účesy

Zdroj

Okouzlující Pixie účes

Rozhodně bych řekla, že tyto krátké vlasy jsou opravdu okouzlující a fascinující na pohled. Vyznačuje se těmi chladnými vrstvami horních a bočních částí. Nahoře jsou roztomilé malé hroty, které výrazně zesilují přitažlivost těchto vlasů. Kromě toho jsou boky s rozdělenými stranami opravdu báječné na pohled. Navíc je výběr tmavé blond pro tyto vlasy opravdu vhodný, protože zvyšuje přitažlivost a půvab tohoto účesu.

Krátké Pixie Blond Účesy

Zdroj

Pěkné a okouzlující vlasy Pixie

Tyto pěkné a okouzlující pixie vlasy jsou opravdu úžasné. Vyznačuje se těmi jemnými prameny světlých blond vlasů, které jsou opravdu atraktivní. Postranní rány také přidávají tomuto účesu tolik kouzla. Měkké vyčnívající vlasy po stranách navíc ještě více zvyšují přitažlivost krásný pixie účes.

Krátké Pixie Účesy Pro Jemné Vlasy

Zdroj

Skvělý a okouzlující účes Pixie od Michelle William

Toto okouzlující pixie střih je pěkné a cool. Je definována těmi středně silnými prameny světlých blond vlasů. Boky a horní část jsou opravdu skvělé, zatímco boční rány dodávají tomuto účesu přitažlivost a přitažlivost. Krátké třesky navíc umožňují pěkný pohled na krásný obličej Michelle.

Super krátký blonďatý pixie střih

Zdroj