Krátká barva ombre vlasů se na krátkých vlasech postupně mísí z jedné barvy do druhé. Mít ombre na krátkých vlasech je stále oblíbenější.

Skočte do jednoho z nejdéle trvajících trendů barev tím, že půjdete s jedním z těchto oblíbených nápadů na krátké vlasy s ombre! Světlé, blonďaté, karamelové, temné nebo dokonce modré, bez ohledu na váš styl, je pro vás krátký vzhled ombre.

Pokud jde o ombre nápad, existuje tolik rozmanitosti a barevné kombinace jsou nekonečné. Můžete jít s oblíbenými tóny ombre, jako je tmavě hnědý a zlatý med, nebo je můžete smrčit jedinečnějšími odstíny, jako je třešeň, růžová, cukrová vata nebo super horká růžová zlatá barva.

K vyzkoušení jsou dokonce i konkrétní výtvory jako mořská panna, jednorožec, duha, kovová platina a ohnivě ohnivá vínová až červená. I když je lákavé udělat si krátké ombre vlasy sami, lepších výsledků dosáhnete, když to za vás udělá profesionální kolorista.

Takže před příští schůzkou vlasů se podívejte na tyto fotografie krátkých vlasů ombre!

Jednorožec Pink Ombre pro krátké vlasy

Unicorn Pink Ombre pro krátké vlasyInstagram @katieloveshair

“Je to zábavná směs jasných růžových a fialových, umístěných společně pod kořenem tmavě fialových stínů,” říká nezávislá stylistka Katie Walters z Cincinnati, OH. “Nejlepší na této barvě je několik skrytých modrých skvrn!” Přidání kořínku stínu způsobí, že barva krátkých ombrů bude působit živěji a organičtěji a světlé barvy opravdu pop. Všechny použité výrobky byly Pulp Riot, “uvádí Walters.

Pokud přemýšlíte o zábavném růžovém ombre s jednorožcem, říká, aby zvážila závazek, který to bude vyžadovat. “Zeptejte se svého stylisty, co můžete doma dělat, abyste co nejlépe zachovali tyto barvy!” Než se pustíte do živých barev, musíte se ujistit, že zapadnou do vašeho životního stylu a rozpočtu! “

Klíčový je sprej na texturu a skvělý suchý šampon je nutností, abyste se dostali s menším množstvím mytí, aby barva zůstala co nejdéle.!

Krátké blonďaté ombre pro ženy s kulatým obličejem

Krátké blonďaté ombre pro ženy s kulatým obličejemInstagram @seolahair

Pořiďte si krátký blonďatý ombre pro ženy s kulatým obličejem, který zcela změní váš vzhled. Krása ombre spočívá v tom, že vytváří hloubku v kořenech a kolem obličeje proti blondýnce. To je to, co vytváří zeštíhlující efekt. Přidejte to s krátkou délkou, která sedí nad ramenem, abyste sklouzli po stranách obličeje a vylepšili tvar obličeje.

Krátké černé až třešňově červené Ombre s tučnými konci

Krátké černé až třešňově červené OmbreInstagram @montanatayylor

Tuto módní barvu tající černé až třešňově červené barvy vytvořil kadeřník Montana Daniels z Evansville, IN. “Nelíbí se ti, jak se červené a fialky mísí a proplétají dohromady?” Funguje to úžasně a dává to ten kontrast, protože do těch odvážných konců jde tmavší základna, “říká Daniels.

Je to hodně údržby. Počítejte s tím, že budete chodit do salonu mezi 3-6 týdny, abyste si to upravili. Pokud to není ve vašem rozpočtu na krásu, podívejte se na něco, co není tak odvážné jako toto. Použijte šampon/kondicionér pro udržení barvy a hydratační šampony a kondicionér. Střídejte obojí, abyste zvýšili lesk a jemnost. Vyzkoušejte produkty Redken na vlasy. Barvy jako tyto milují jakýkoli produkt, který je založen na bílkovinách/vlhkosti. Molekuly barev jsou přitahovány k těmto vlasům, což pomáhá prodloužit vaši barvu.

“Používáme tepelnou ochranu, bezoplachový kondicionér a v salonu provádíme hloubkové úpravy,” dodává Daniels. “Vaše vlasy musí být pro tyto ombré barvy zdravé.” Pokud ještě nejsi světlejší hnědá nebo blondýna, budeš si muset vlasy zesvětlit, abys dosáhla těchto ohnivě červených konečků. “

Vytvoří růžovou barvu vašeho tónu, takže buďte připraveni změnit rutinu líčení nebo získat jiný základ. Pokud jste nikdy předtím neměli zrzavé vlasy, může to být obrovský šok.

Sandy Blonde Ombre na krátkých vlasech

Sandy Blonde Ombre na krátkých vlasechInstagram @gissssssssssssssel

Giselle Ramirez, majitelka Studia G v Pasadeně v Kalifornii, vytvořila tento písečný blonďatý ombre na krátkých vlasech. “Při tónování požádejte o tmavší tón v kořenové oblasti a poté ho roztavte na tuto pěkně písečnou barvu,” říká Ramirez.

Použijte šampon a kondicionér Paul Mitchell Blonde Me nebo hydratační hloubkový kondicionér Blue Joico. Po získání takového stylu vlasy změní strukturu.

Černé až stříbrné vlasy Ombre

Černé až stříbrné vlasy OmbreInstagram @maloriemhair

Roztočte tuto roztomilou dvoutónovou krátkou ombre barvu vlasů pro sebevědomý vzhled další úrovně. Delší střih bobu zachovává klasickou kvalitu tohoto moderního účesu.

Barva vlasů Ombre od čokolády po karamely

Krátká čokoládová barva Ombre na vlasyInstagram @hairbyannem

Vysoce kontrastní kombinace tmavé a světlé brunetky je vzrušující vyzkoušet! Tyto odstíny by krásně doplňovaly opálení a teplé podtóny.

Měděná hnědá až měděná blond Ombre

Měděná hnědá až měděná blond OmbreInstagram @lynniekjones

Jedním z nejžhavějších trendů ve světě ombre je tato ohnivá měděná barva, která vypadá naprosto působivě na jakékoli délce-krátké, střední nebo dlouhé! Tento odstín funguje nejlépe na teplých až neutrálních tónech pokožky.

Fialová až safírová Ombre na krátkých vlasech

Fialová až safírová ombre na krátkých vlasechInstagram @____________han

Silné módní barvy jako nádherný safírový odstín je trochu těžké udržet, takže skvělý způsob, jak je nosit, je s krátkým účesem, jako je tento lichotivý rovný bob.

Sluncem políbená blond ombre pro krátké vlasy

Blondýnka Ombre se slunečními polibky pro krátké vlasyInstagram @stephengarrison

Získejte na krátkých vlasech chladné vlny ombre pro skvělý letní vzhled! Tyto módní sluncem políbené krátké ombré prameny by nejlépe vypadaly na jakýchkoli strukturovaných vlnitých vlasech.

Přírodní tmavé kořeny až světlá blond Ombre

Přírodní tmavé kořeny až světlá blond OmbreInstagram @lemynkhair

Měkce tónovaný bob, bez námahy, ale stylový. Tak popsal stylista Jaz McMillan z Cairns, QLD, tento bob s délkou brady. “Tento bob může být oblečený nebo oblečený a je ideální pro každou příležitost nebo osobnost.” Melt and blended ombre colors + zdravý lesk byl vytvořen barvou OWAY H, “říká McMillan.

Tento krásný barevný ombre a střih vytvářejí tvar, který lichotí krční a límcové kosti a přitom ponechává délku pro orámování obličeje.

Krátké černé až třešňové ombre s třásněmi

Krátké černé až třešňové ombre s třásněmiInstagram @natjtmhair

Tato krátká ombre barva vlasů je dobrou rovnováhou mezi klasikou a podrážděností. Vytvořila ji stylistka Avedy Natalie Morrow ze Santa Rose, CA. “Texturovaný bob je nadčasový, nenáročný na údržbu, zatímco jasně červený ombre je docela odvážný a s velkým nasazením,” říká. “Díky jednoduchému střihu je odvážná barva ombre velmi nositelná a není tak šokující.” Pokud má vaše základna tmavou přirozenou barvu, pokud jde o červenou, je její údržba poměrně nízká. “

Pro barvu zesvětlete konce před nanesením červené. Jasně červená mizí velmi rychle, ale je těžké se z ní úplně dostat, pokud se rozhodnete, že ji chcete mít pryč. Navštěvujte svého koloristu každých 6 týdnů, abyste si osvěžili červené konečky, a použijte barevně bezpečný šampon. Umyjte si vlasy co nejméně.

Chcete -li to opláchnout, Morrow říká, že použijte tak chladné, jak můžete tolerovat, abyste utěsnili barvu. “Jasně zrzavé vlasy jsou přinejmenším životní styl!” Každých 12 týdnů budete muset svůj dospělý ombre vychovat s některými zajímavostmi. Tím udržíte přechodový bod mezi vaší základnou a červenou přímo kolem úrovně vašich očí, “dodává.

Krátké vínové až medové blond Ombre s ofinou

Krátké burgundské až medové blond Ombre s ofinouInstagram @hair_with_mel

Jedná se o krátké vlasy ombré s ofinou – pop intenzivní červené barvy v odrostu pro živost a hloubku. Vytvořila ji hlavní stylistka Melissa Johnson z Minnesoty.

“Ombre přechází do lehké karamelové barvy, která se na jejích koncích roztaví v jemnou blondýnku.” Tyto barvy se tak krásně spojily! To se dokonale shodovalo s vytvářením divokých barev ombre vlasů, “dodává.

Nejideálnější tvar obličeje by byl oválný, ale srdce, kulaté a hranaté mohou také skvěle fungovat s touto taveninou ombre s krátkými vlasy.

Produkty, které Johnson miluje, jsou ošetřující olej Davines, stavební sérum Davines Curl a ovládání vzduchu Aveda pro lehké držení s lesklou atmosférou. “Extrémně hrubé a kudrnaté vlasy mohou mít s touto barvou těžší čas, protože by se nespojovaly tak snadno, ale pokud to uděláte správně, můžete to udělat,” říká.

Krátké vlasy s mátou Ombre

Krátké vlasy s mátou OmbreInstagram @alex_coloriste

“Je to ostřejší vzhled klasické krátké ombre barvy vlasů,” říká kolorista Alexandre Gregoire z Montrealu, QC. “Byla použita polopermanentní barva, takže se vymývá poměrně rychle.” Krátké vlasy s mátovým ombre jsou právě teď super horké, “říká Gregoire.

Udržujte svou ombre barvu a vlasy v této délce častějším účesem.

Barva růžového zlata Ombre

Barva Rose Gold OmbreInstagram @southmarksouth

Tuto bohatou růžovou ombré barvu pro krátké vlasy vytvořil hlavní kadeřník Mark South z Albuquerque, NM. “Představuje úžasnou kombinaci barev s délkou účesu.” Je to perfektní způsob, jak přidat trochu chuti do kratšího stylu, “vysvětluje South.

Důkladně se poraďte se svým stylistou, kterému můžete věřit s jejich upřímným názorem na váš typ a styl pleti a na to, zda to dokážete „stáhnout“.

South říká: „Růžovější tóny mizí rychleji, takže počítejte s tím, že přijdete osvěžit toner asi o týden dříve, než byste normálně měli, aby vaše nová barva ombre byla na místě!“

Černá až modrá Ombre na krátkých vlasech

Černá až modrá Ombre na ženě s krátkými vlasyInstagram @spicyburrito

“Pokud milujete, jak se světlá barva roztaví do podkladu, pak je tato tmavá barva vlasů pro vás,” říká stylistka Talisa Correa z New Westminster, BC.

Correa také navrhuje, abyste si pořídili kvalitní šampon a kondicionér.

Correa konkrétně pro tento ombre účes říká: „Je to vynikající volba pro ženy s krátkými vlasy, které chtějí trochu něco navíc, aniž by se zbláznily. Tóny šperků fungují úžasně dobře na všech typech pleti a jsou skvělou volbou pro tmavší vlasy, protože k jejich dosažení není nutné tak rozsáhlé zesvětlení. Účes ombre je také úžasný způsob, jak přidat spoustu barev, aniž byste museli řešit kořeny! “

Vlasy mořské panny Mocha to Raspberry Ombre

Mořská až malinová ombré vlasy mořské pannyInstagram @madbydesign

Tato mocha až malinová ombré vlasy mořské panny je skvělá směs přirozené barvy vlasů/kořínku, která vybledne do konečků malinové barvy. Vytvořila ji stylistka Madelaine Green z Manitoby.

“Tato barva ombre je zdlouhavý proces.” Dívka na této fotografii začala na úrovni 4/5 tmavě hnědé (přirozené), “vysvětluje Green.

Aby byly hnědé vlasy dostatečně světlé, aby módní barvy mohly ukázat svou skutečnou barvu, musí být vlasy docela světlé. “Může to trvat 2–3 sezení, buďte tedy trpěliví!” Jeden problém se zesvětlením vlasů natolik, že mohou být docela porézní, a přestože se na ně barva hezky ukládá, také rychleji vybledne, “dodává.

Elegantní krátký Bob Ombre

Elegantní krátký Bob OmbreInstagram @karaleexhair

Kadeřnice Kara Morganová z Penryn, Cornwall vytvořila tento elegantní ombre bob. “Pokud chcete zůstat světlé, požádejte o více kořenového stínu ve vlasech, než abyste příliš krátký kořen ombre stáhli příliš daleko,” vysvětluje.

Neodstraňujte kořen příliš daleko. Protože jsou vlasy kratší, budete muset blondýnku vynést mnohem rychleji.

“Nemiluješ tu směs od kořínkových černých po blond vlasy?” Je to bezproblémová směs a vlasy v této délce ramen perfektně sedí, “dodává Morgan.

Subtle Reverse Peach Ombre pro ženy s krátkými vlasy

Subtle Reverse Peach Ombre pro ženy s krátkými vlasyInstagram @kazu_bonds

Tento reverzní ombre s jemným broskvovým přechodem vytvořil stylista Kazuma z Toronta, ON. “Všimněte si, že kořenová růžová pomalu přechází do přirozenější barvy.” Reverse ombre je trendová kombinace, která vytváří velmi odlišnou barvu od konvenčních ombre účesů. Červená na blond dává nahoře mírný přechod, “vysvětluje Kazuma.

Pastely jsou notoricky obtížné udržovat, protože mizí a mohou být mosazné s každým šamponem. To je naprosto v pořádku pro ženy, které jsou v pořádku s postupnou změnou barvy vlasů. Pokud mezi tyto ženy nepatříte, jedním ze způsobů, jak zachovat původní barvu, je použít růžový šampon a růžový kondicionér.

Kromě toho, protože vlasy se během procesu odbarvování stávají suché a poškozené, Kazuma také doporučuje pečovat o vlasy doma. “To lze provést použitím masky na opravu vlasů nebo jakéhokoli hydratačního ošetření bez opuštění (obvykle olej nebo krém).” Tuto péči může poskytovat také většina salonů, “dodává.

Rooty Platinum Blonde Ombre na krátkých vlasech

Rooty Platinum Ombre na krátkém účesuInstagram @_isabellehair

Účesy Ombré jsou něco, co bude trendem ještě mnoho let! Zejména tento vytvořil kolorista Isabelle Hermo z Drummoyne, NSW.

“Toto je dokonalá směs bohatého hnědého kořene, který se taví do krásné krémové blondýnky,” vysvětluje. “Pokud chceš vyzkoušet hnědou až platinovou blondýnku, tahle září.”

Tato nádherná barva ombre se bezproblémově spojuje s každým tónem od tmy po světlo.

Ombré je styl, který vám umožní být zábavnou blondýnkou a také lesklou a zdravou brunetkou.

Pokud chcete být touto barvou bez vysoké údržby, která přichází každé čtyři až osm týdnů, je to určitě styl pro vás. Teplejší tóny pleti by se měly držet chladně zbarvené blondýnky (ledová * bílá). Chladnější tóny pleti by se měly držet teplých tónovaných blond (písečných & béžový).

“Pokud chcete zkusit kratší ombre vlasy, použijte profesionální přípravky, abyste zajistili, že vaše vlasy nebudou ze dne na den stylové. Šampon a kondicionér Nova Fusion De Lorenzo Silver je skvělou produktovou řadou pro všechny blondýnky! Poskytují nejlepší dlouhodobé výsledky pro ženy mezi návštěvami, “říká Hermo.

Tmavě hnědá až světle hnědá Ombre na kratším účesu

Tmavě hnědá až světle hnědá Ombre na kratším účesuInstagram @colorbydd

Tento světle hnědý ombre vzhled na kratším účesu je snadný a elegantní. Vytvořil ji specialista na barvy Dominique DeFrancesco z Bellmore, NY.

“Tato barva je považována za poněkud nenáročnou na údržbu.” Budete se cítit lehčí a jasnější, aniž byste se museli tak často dotýkat, “vysvětluje.

Short Cut Ash Blonde Ombre Highlights

Krátký střih Ash Blonde ombre se zvýrazněnímInstagram @theamericanbrunette

Jedná se o stínovaný kořenový blonďatý ombre s krátkými vlasy. “Přidaná hloubka u kořene vytváří ve většině případů odvážnější efekt než přirozený tón,” vysvětluje tvůrce stylistů Shelby Stevens ze Sturbridge, MA..

Tento vzhled je extrémně nenáročný na údržbu díky tomu, že kořenová oblast má super bezproblémový rozmazaný efekt pro malé až žádné vyrůstání.

“Většinu času lze tento ombre na krátkých vlasech udržovat správnou domácí péčí a návštěvami salonu třikrát až čtyřikrát ročně,” dodává.

Tento styl je ideální volbou pro ženy, které chtějí zvýraznění ombre!

Krátký účes s tmavě černou až metalickou barvou

Krátký účes s tmavě černou až metalickou barvouInstagram @imperial_hairstudio

Stříbrné vlasy ombre mohou být funky, ale elegantní. Ten vytvořil Tenille Mellan, majitel Imperial Hair Studio v Penrithu, NSW. “Začíná to šedou balayage, která jí dodává nejen lehkost na koncích, ale také prolíná hloubku v celé horní části.” Ombre barva vlasů pro krátké vlasy má krásný kontrast tmavý/světlý, “vysvětluje Mellan.

Jak je vidět na obrázku, „malým trikem je dokončit tuto ombre s trochou spreje s mořskou solí,“ říká Mellan. “Sprej dodal tomuto úžasnému stylu ombre tolik potřebného okraje a textury.” Metalickou barvu je těžké vyleštit, ale pokud je provedena správně, vypadá naprosto nádherně. “

Kaštanové až karamelové hnědé ombre na krátkých vlasech

Kaštanové až karamelové hnědé Ombre na ženě s kratšími vlasyInstagram @designsbywhit

“Tato barva ombre je první relací balayage, která pracuje na odstranění předchozí barvy pole.” Je to kombinace balayage a foilyage, která přidává další rozměr, “vysvětluje kadeřnice a balayage specialistka Whitney Carroll ze Salemu, OR.

Při balayage neexistují žádné čáry, protože roste.

“Když jde světlejší z jakékoli barvy krabice, je to vždy proces.” To samé platí, pokud jsou vaše vlasy super tmavé nebo hrubé/odolné, “dodává Carroll.

Pokud je to vaše první balayage služba, je důležité si uvědomit, že může trvat několik relací, než se vytvoří dimenze a dodá vám lehkost, kterou si přejete, abyste získali celkové barevné schéma ombre-ish. Důvěřujte procesu! Opravdu vše závisí na účesu a barvě. Stylista by měl umět umístit rozjasňovač tam, kde nejlépe zvýrazní vaše rysy nebo účes.

Tato barva bude určitě fungovat nejlépe, když se používá ve spojení s profesionálními produkty k udržení barvy. Dobrý profesionální hydratační šampon, profesionální bezoplachový kondicionér, tepelná ochrana a stylingová stránka pomohou stylu vypadat nejlépe a zachovat celistvost vlasů. Hnědé vlasy jsou dobrou volbou.

Krátká skořicová červená až broskvová blond ombre

Krátká skořicová červená až broskvová blond ombreInstagram @hair_by_tanya_82

Jedná se o teplou, podzimně laděnou červenou s tóny broskve a skořice s bohatým teplým hnědým základem. “Nejlepší částí tohoto červeného ombre jsou teplé tóny,” říká kadeřnice Tanya z Broadbeach, QLD.

“Ombré funguje se všemi délkami vlasů.” Krátké, ostříhané vlasy se stínovanou kořenovou oblastí dodají hloubku kořenové oblasti, dodají textuře a iluzi silnějších vlasů. Středně dlouhé vlasy jsou skvělé ze stejného důvodu a můžete je nosit v elegantním bobu nebo si je natočit pro extra texturu. A všichni jsme viděli dokonalé ombré na dlouhých, svěžích vlasech, “vysvětluje Tanya.

Tato barva ombre je také relativně nenáročná na údržbu, pokud sladíte tmavší základnu s úrovní vaší přirozené barvy. Pokud máte šedé, je snadné se každých pět až šest týdnů dotknout kořenové oblasti spolu s tonerem přes zesvětlené konce..

Krátká mořská panna zelená na Neon Green Ombre

Krátký účes s Mermaid Green až Neon Green OmbreInstagram @pink.dagger

“Pokud vztahujete barvu k jídlu, můžete to popsat jako Fun Dip Ombré,” říká kadeřnice Paige Brueck z Atlanty, GA..

Nejúžasnější částí tohoto zeleného a modrého stylu ombre musí být neonové konce. Kdo nemiluje neon?!

“Tato barva neonového ombre se vyznačuje vysokou údržbou,” dodává. “Je důležité používat studenou vodu, šampony bez síranů a ochranné prostředky proti teplu s barvami na vlasy, které jsou tak zářivé.” Tato barva časem vybledne, takže pro další účes budete mít prázdné plátno! “

Dark to Light Purple Ombre na krátkém pixie

Dark to Light Purple Ombre na krátkém pixieInstagram @hairxariana

Jedná se o punkový pixie vzhled, který je kombinací nervózního a náladového. Tmavý až světle purpurový ombre na krátkém pixie? Ano prosím! Stylistka vlasů a paruk Ariana Castiglia z Orange County, CA vytvořila toto krásné ombre.

“Vydejte se na tuto cestu se stylistou, které důvěřujete,” říká Castiglia. “Každodenní údržba je docela nízká (vložte malý produkt, prohrabejte a jděte), ale vyžaduje návštěvu vašeho salonu každé čtyři až šest týdnů, aby byla zachována barva a střih.”

Všechny ženy mohou skákat krátký pixie s funky barvami, jako je tato modrá až purpurová až stříbrná barevná kombinace, potřebujete jen správného stylistu, který se specializuje na ombre/střih pro vás. Dobrý stylista vám může dát barvu a pixie střih na obrázku. Nápady na barvu vlasů fialové ombre pro krátké vlasy mohou být těžší, ale může to stát za to.

Hnědá až zlatavě hnědá Ombre na krátkých vrstvených vlasech

Hnědá až zlatavě hnědá Ombre na krátkých vrstvených vlasechInstagram @hairwithhart

“Hnědý až zlatohnědý ombre na krátkých vrstvených vlasech je v současné době trendem horkých barev,” říká stylistka Georgeanne Harterová z Woodbridge, VA.

Tato barva ombre je ideální pro ženy, které mají ve vlasech více teplé tóny.

“U zesvětlených vlasů je důležité použít nějaký tepelný ochranný prostředek před použitím tepla,” vysvětluje. “Klíčem k zdokonalení tohoto stylu je použití oleje nebo séra při dokončení stylu, aby se rozčísly kudrlinky, uvolnily se a aby vypadaly měkčí.” To také slouží jako lesk, aby vlasy vypadaly hladké, uhlazené a hotové. ‘

Dramatické hnědé až bílé šampaňské Ombre

Dramatické hnědé až bílé šampaňské na vlasech po krkInstagram @leeanntumidanski

Tuto dramatickou hnědou až bílou barvu šampaňského ombre vytvořil kadeřník Leeann Tumidanski ze společnosti Goodyear, AZ.

Pro tuto jednu konkrétní barvu Tumidanski říká: „Přírodní základna byla udržována pro dramatičtější pocit, takže konce byly téměř pevné blond. Ano, můžete to udělat s krátkými vlasy! “

Použijte skvělý plážový sprej s mořskou solí, jako je solný sprej Rockaway od R+Co. Po stočení to trochu zpackám prsty a máte hotovo!

Tento hnědý ombre je skvělý pro téměř každý typ vlasů a lze jej provést pomocí různých barev.

Espresso na béžovou ombre na krátkém bobu

Espresso na béžovou ombre na krátkém bobuInstagram @kountz32

Toto espresso až béžové ombre na krátkém bobu vytvořil kadeřník Kiersten Kountz z Lynchburgu, VA. “Nejlepší na tomto stylu je, jak dobře se mísí.” Barvy, ačkoliv jsou drasticky odlišné, se do sebe bez námahy slévají, “uvádí.

Kountz říká, aby požádal vaše styly o Aveda Color. Poté ji požádejte, aby použila zelenomodrou základnu a odstřihla ve vlasech červené oranžové tóny a vytvořila chladnější tón ombre..

“Jednou týdně používejte šampon pro zachování barvy a kondicionér na bázi modré/fialové barvy, abyste udrželi popelavou blondýnku,” dodává.

Barva má velmi nízkou údržbu, zvláště pokud již máte tmavší kořeny. Umožňuje vám vyrůst, aniž byste viděli ohraničení na rozdíl od pravidelných zvýraznění, ale stále vypadá drze, když přidáte tolik blond.

Krátké vlasy po bradu s popelavou blond ombrou

Krátké vlasy po bradu s popelavou blond ombrouInstagram @leslie_hairdesigns

Jen málo žen si myslí, že s kratšími vlasy mohou dosáhnout živého vzhledu. Ale můžeš !! “Nejlepší na kontrastu je, že vám poskytne barvu s nízkou údržbou,” říká stylistka Leslie Barr z Meridian, ID.

Použijte Kenra Express 10 Minute Color na opětovný růst ve 4n a prostřední hřídel natřete ručně na konce zesvětlovačem Kenra Clay. Poté vynechte část předchozí blondýnky, abyste přidali trochu hloubky do jasanové blond barvy. Zpracovávejte po dobu 20 minut, poté opláchněte a tónujte pět minut na vlasy vysušené ručníkem od Guy Tang Mydentity Titanium.

“Je to ideální barva ombre pro ženy, které milují úpravu vlasů, ale nemusejí se dostávat tak často,” dodává.

Krátký vlnitý bob s červenou až blond ombrou

Krátký vlnitý bob s červenou až blond blondInstagram @lauraleiaverette

Tento ombre je nejlépe popsat jako červený až blond. Vytvořil ji stylista Lauralei Averette, majitel Shear Bliss Salonu v Tuscaloosa, AL. Je to skvělé pro dívky, které milují své vlny ve vlasech, ale chtějí to trochu změnit přidáním nějaké barvy!

“Použijte šampon Matrix Total Results Brass Off, aby byl zářivý.” Přepněte mezi ním a šamponem a kondicionérem Matix Color Obsessed, abyste si udrželi červenou ombre, “říká Averette.

Krátký střih s Lived-In tmavě černou až blond Ombre

Krátký střih s Lived-In Dark Black až Blonde OmbreInstagram @glamhairbyruth

“Tento krátký střih s prožitým tmavě černým až blonďatým ombrem je všestranný,” říká stylistka Ruth Curranová z Vancouveru, BC. “Všichni bychom raději trávili více času venku než v salonu, a mít trochu kořenového stínu je k tomu ideální.”

To je také perfektní délka a barva pro svetr počasí. Délka je báječná s vyššími krky a robustními svetry. Barva rozjasní ty šedé dny s krásou blondýnky na koncích.

“Každá blondýna tam musí investovat do fialového šamponu a kondicionéru, jako je Blonde.Angel šampon a kondicionér,” říká Curran.

Je to skvělé pro ženy, které nemají příliš mnoho času na salon. Tento ombre obsahuje tóny blond, které vyžadují návštěvu pouze jednou za tři až šest měsíců.

Curran dodává: „Je to také skvělá barva pro dámy s tmavými vlasy, protože si stále zachovává tu nádhernou přirozenou barvu, aniž by blondýnku přeháněla.“

Červeno-hnědý Ombre inspirovaný podzimem na krátkém bobu

Střední část bob s červeným a hnědým Ombre inspirovaným podzimemInstagram @hairbylima

Jedná se o červenou a hnědou ombre inspirovanou podzimem na krátkém bobu. Vytvořil jej specialista na balayage Janay Lima z South River, New Jersey.

“K vytvoření těžkého stínového kořene byla použita bohatá hnědá úroveň 6.” Vlasy nejen vyzařovaly tmavší a bohatší tóny po celých kořenech, ale byla provedena také reverzní balayage, aby se několik tmavších pramenů dostalo dolů ke konečkům. Díky tomu vypadal velmi rozměrný brunet, “vysvětluje Lima.

Lima říká, že vždy zachová celkovou integritu vašich vlasů. Jak již bylo řečeno, „existuje řada produktů pro udržování a budování zdravých vlasů při poskytování barevných služeb,“ dodává. “Ošetřování vlasů by však nemělo končit.” Kupte si kvalitní bezoplachový kondicionér pro domácí použití. To pomůže vašim vlasům více než jedním způsobem! Například poté, co si šampon a kondicionér nanesete na konečky, než ho rozčešete. “

U ombre’s je údržba minimální. Tento ombre je pro každou ženu, bez ohledu na věk, která by chtěla změnit svou barvu a přidat nějaký rozměr.

Rovná černá až modrozelená modrá barva vlasů Ombre

Černá až modrozelená modrá barva vlasů OmbreInstagram @crazyforuuus

Vlastněte svou odvahu pomocí elegantního účesu Bob. Udržujte ho rovný a boční, aby prskal.

Tmavě hnědá až blond Ombre

Tmavě hnědá až blond OmbreInstagram @amyfewster_hairstylist

Skvělý způsob, jak reprezentovat dvě barvy v jedné. S tímto druhem tmavě hnědé až blond ombre bude údržba a údržba to nejmenší z vašich problémů. A růst je také bez námahy!