Pozvedněte svou nepřirozenou nebo přirozenou blond barvu na další úroveň s jednou z těchto populárních blonďatých ombre barev! Blond vlasy Ombre jsou stále jednou z nejtrendovějších technik barvení vlasů dneška a postupem času jsou stále kreativnější. Lucy Hale je oblíbená celebrita, která si s touto barvicí prací naprosto libuje.

Z vlasů, které jsou spletené, vlnité, rovné nebo kudrnaté, najdete ombre účes, který bude určitě inspirací pro vaši další barvu vlasů. Mezi oblíbené blond barvy letos patří platina, led, titan, sluncem políbené, šampaňské, jasan, světlá a tmavá blond. Ať už si pěstujete krátké vlasy a chcete zakrýt kořeny, nebo chcete změnit barvu pro středně dlouhé nebo dlouhé vlasy, je tu něco pro vás. Užijte si tyto super trendy nápady na barvu vlasů blond ombre!

Platinum Blonde to Golden Brown Ombre

Platinum Blonde to Golden Brown OmbreInstagram @kelsforbeauty

Tento úžasný tmavý až světlý blonďatý ombre na dlouhých sexy vlnách je naprostým ohromením! To vypadá ještě úžasněji na dlouhých ombré účesu se všemi rozměry. S tímto hnědým základem se nemusíte obávat, že by vám rostly kadeře, protože tento vzhled je naprosto nenáročný!

Flawless Brown to Blonde Ombre

Flawless Brown to Blonde OmbreInstagram @unfade_royren

Tento pěkně hnědý až blonďatý ombre je ideální pro přírodní brunetky a má výhodu nenáročné na údržbu. Trendy v barvách vlasů, jako je tento, jsou ideální pro ženu, které se nelíbí závazek pravidelných návštěv salonu.

Podívejte se na další nápady na barvu hnědých až blond vlasů.

Tmavá blond až světlá blond

tmavá blond až světlá blond ombreInstagram @oladementeva

Tmavá blond až světle blond barevná tavenina vytváří mistrovské dílo plné třídy. Celý tento nápad na vlasy se ukazuje jako jedna z ideálních inspirací ombre pro blond vlasy. Díky stylovému výsledku bude dáma, která ji nosí, vypadat krásně, aniž by to zkoušela.

Blond vlasy na bílé blond vlasy Ombre

Nádherné blonďaté až bílé vlasy OmbreInstagram @zoewiepert

Otázka&Stylová tvůrkyně Zoe Wiepert

Kolorista / vychovatel @ Bumble and bumble. v New Yorku, NY

Jak bys to popsal?

Tato bílá blond až světle blond ombre byla obarvena na ledovou vanilkovou blond. Najít kolorista se specializuje na přírodní vlasy blondýnky. Nemyslete si, že existuje jen pár blond tónů, jako je zlatá blond nebo jasanová blond barva vlasů. Mezi nimi je tolik tónů – dětská blondýnka, vanilka, krémová, pšeničná, béžová, slunečná, karamelová, máslová, meruňková, růžová, růžová atd..

Jaká je vaše nejlepší rada?

Vezměte v úvahu tón pleti, barvu očí, barvu obočí a způsob, jakým se líčíte. Pokud máte na kůži růžové nebo zlaté podtóny, příliš zlatá barva vlasů zvýrazní růžovou. Zlato v kůži splyne s vlasy a bude ho příliš mnoho v jedné barvě.

Pokud se spálíte, pokožka by vypadala mělce nebo byste vypadali starší. S tím, co bylo řečeno, pokud máte růžové/zlaté podtóny, bylo by nejlepší s více dětskou blondýnou nebo béžovou blondýnou nebo dělat to, co se děje na tomto obrázku – béžová nahoře, která pomalu přechází na dětskou ledovou blondýnku.

Je možné udělat asijské vlasy tímto světlem a mít také měkký přechod, ale to bude vyžadovat čas a trpělivost je také důležitá při přechodu ze tmy do světla. Představte si pramen vlasů jako stromový prsten, když přecházíte ze tmy do světla. Jak je světlejší a světlejší, kutikula vlasů je tenčí, ale se správnými produkty můžete vlasy posílit.

Černý až špinavý blonďatý Ombre účes

Stylový špinavý blonďatý účes s černými vlasyInstagram @crystaldquach

Otázka&A se stylovým tvůrcem, Crystal Quach

Hairstylist @ Essence Salon v San Diegu, Kalifornie

Jak bys to popsal?

Nejlepší věc na tomto špinavém blonďatém ombre je veškerý rozměr, který se bezproblémově prolíná. Je to prožitá blondýnka v přirozeném tónu, která se rozplývá z přírodních kořenů. Požádejte svého koloristu, aby vám nejprve ostříhal vlasy, a poté maloval světlými kousky, které praskají.

Jaká je vaše nejlepší rada?

Jednou týdně použijte fialový šampon Framesi color lover, abyste se ujistili, že není příliš mosazný. Šampon Amika Kure & kondicionér je pro každodenní použití, protože je bez síranů a plný vlhkosti.

Je to barva s velmi nízkou údržbou (obvykle chodíte do salonu každé 3-4 měsíce).

Ash Blonde Ombre na hnědých vlasech

Výjimečná jasanová blond na hnědých vlasechInstagram @hairbyrachelmae

Otázka&Autorka stylu Rachel Menchken

Designer @ Hair To Dye For v Eastonu, PA

Jak bys to popsal?

Toto je rozměrná jasanová blond ombre balayage. Panely vlasů byly natřeny pomocí jílového zesvětlovače. Tonalita a to, jak se všechny barvy do sebe plynule prolínají, vytvářejí nádherné barvy ombre.

Jaká je vaše nejlepší rada?

Zbarvení ombre vlasů na blond je tak univerzální a lze je provést na všech různých barvách a typech vlasů. Pokud však hledáte toto světlo z tmavších vlasů, může to trvat několik zasedání.

Hnědý a blonďatý ombre má velmi nízkou údržbu, takže je vhodný pro ženy, které mají uspěchaný životní styl a nechtějí chodit každých 6 týdnů na opravy. Protože jsou vlasy zesvětlené, zkuste při používání horkých nástrojů použít dobrý zvlhčující šampon bez síranů a ochranný sprej.

Přírodní černá až blond ombre

Přírodní černá až blond ombreInstagram @hairandmakeup_ngabui

Otázka&A se stylovým tvůrcem, Nga Bui

Hairstylist / Makeup Artist @ Creations Unisex Salon ve Philadelphii, PA

Jak bys to popsal?

Natrual black to blonde ombre je úžasný! Na této fotografii byly vlasy odbarveny balayage na černých vlasech a poté byl použit toner s 9n + 9v + 9t (odstíny Redken).

Jaká je vaše nejlepší rada?

Při každém umytí ombre vlasů použijte fialový šampon. Vytáhne žlutou barvu a vaše vlasy budou světlejší. Pokud jsou vaše vlasy kudrnaté a husté, provádějte pravidelné ošetření keratinem, aby vaše blonďaté ombré vlasy byly hladší a lesklejší. Také použijte hluboký kondicionér.

Blond Balayage Ombre

Blond balayage ombre barva vlasůInstagram @styledbycarolyn

Tento blonďatý balayage ombre je roztavený ombre. Chcete -li dosáhnout této blondýnky, požádejte svého koloristu, aby smíchal vaše přirozené vlasy do zářivě blond konců. Tím se vytvoří měkký přechod. Pokud jsou vaše vlasy přirozeně na úrovni 5, neměli byste tónovat konečky. To může vytvořit teplý medový blonďatý ombre.

Chcete -li zvýraznit svou přirozenou barvu vlasů s nízkým jasem údržby, použijte fialový šampon. To rozzáří váš blonďatý ombre. Fialový šampon vám také zabrání navštěvovat salon, aby vás znovu opravili.

Odbarvená blond na tmavě hnědou ombre

Nápadně odbarvená blond na tmavě hnědou ombreInstagram @deryndaniels

Otázka&Autor se stylem, Deryn Daniels

Senior Stylist @ Chrome Salon in Evergreen, CO

Jak bys to popsal?

Jedná se o střední až tmavou reverzní balayage. Byly použity dvě různé barvy; jeden jen o několik odstínů tmavší než přirozená barva a konečná barva na samém konci alespoň o 5 odstínů tmavší než přirozená úroveň.

Nejlepší na těchto ombre vlasech je, jak se blondýnka mísí do tmavé barvy. To je vždy klíč při každé balayage, blend blend blend!

Jaká je vaše nejlepší rada?

Tento ombre je pro každou přírodní blondýnku, která nechce úplně barvit vlasy. Je to skvělý způsob, jak vyzkoušet něco nového a vyjádřit se prostřednictvím barvy vlasů a plně se nezavázat barvením. Je to stále snadná oprava, pouze odstřihněte barvu.

Ženy s tenšími blonďatými vlasy by to mohly zkusit a zjistit, že tento vzhled dodává jejich vlasům rozměr a dokonce může působit silnější.

Tmavě hnědá až tmavá blond na přírodních kudrnatých vlasech

Tmavě hnědá až tmavá blond ombre na přirozeně kudrnatých vlasechInstagram @kelleyscanvas

Tyto roztomilé podmanivé jemné blonďaté kudrlinky začínají přirozeně jako hluboká tmavá barva a končí hřejivou blond ombrou, která dodává jejímu stylu rozměr a definici..

Krémová blond až červená Ombre

Musíte vyzkoušet krémovou blond až třešňově červenou ombreInstagram @shauna_salon27eleven

Pokud s tímto výrazným odstínem nechcete jít až na doraz, můžete mít sladkou barvu. Tato kombinace této blonďaté a červené barvy ombre je skutečně ohromující jasem a kontrastem, který vytváří zejména na dlouhých vlnách.

Špičková béžová blond až modrá

Špičková béžová blond až modráInstagram @jenna.withthegoodhair

Tuto snovou oceánskou modrou je rozhodně těžké nosit, ale pokud máte blond vlasy, můžete ji snadno vlastnit. Chcete -li do této plážové směsi přidat více dramatičnosti, vlňte vlasy ve spodní části a získejte chladný povrch.

Sluncem políbené blond až purpurové vlasy Ombre

slunce políbilo blond na purpurové vlasyInstagram @lexiepaintshair

Čas udělat něco jiného a zábavného! Tato sluncem políbená blondýnka až purpurová ombre vám poskytne lichotivý vzhled a rozzáří vaše dlouhé zámky. Dokončete to přirozenými, volnými vlnami, abyste předvedli různé tóny a její nádherný rozměr.

Trendsetting Blonde Ombre to Silver

Trendsetting Blonde Ombre to SilverInstagram @angie_likes_color

Super půvabný účes na nošení je tato metalická blond až stříbrná ombre barevná tavenina, která kombinuje moderní a klasické zároveň! Je perfektní předvést se s dlouhými zámky a spravedlivým až středním tónem pleti.

Světlá popelavá blond ombre až fialová na krátkých vlasech

Světlá popelavá blond ombre až fialová na krátkých vlasechInstagram @carltonhairmontclair

Tato lahodná popelavá blond až levandulová ombre je naprosto rozkošný způsob, jak zesílit jednoduché rovné středně dlouhé vlasy. Nechte své kořeny u sebe v přirozeném stínu, abyste se nemuseli starat o fázi růstu.

Přírodní tmavé kořeny až titanové blond vlasy Ombre

Žhavá titanová blondýnka s tmavými kořeny

Instagram @caroline.anythingbutbasicSpojte plážové vibrace s ledově bílou blond barvou vlasů, abyste získali úžasný kontrast pro vaši dlouhou vlnitou hřívu. Tato dokonalá směs teplých a chladných tónů krásně vyhovuje jakémukoli tónu pleti.

Honey Blonde to Chestnut Brown Ombre Účes

Kultovní medový blond až kaštanově hnědý ombre účesInstagram @azza_salon

Pokud jste zvědavé na vlastnictví přirozeně hlubokých tmavých brunetových vlasů, ale nechcete se zbavit svých milovaných teplých pramenů, tato kombinace je pro vás nutností! Tento trendový medově blond až kaštanově hnědý ombre na těchto vlnitých koncích dodává stylu rozměr a definici.

Červená až blond na dlouhých Ombre vlasech

Dlouhá červená až blond ombre barva vlasůInstagram @msnataliejean

To teplo vyvolávající závist, které jde hladce dolů skrz ty husté svůdné vlny, definuje perfektní gradient. Od tmavě oranžovo-červených vlasů po zlaté blond konce, tato ombre doplňuje jakoukoli barvu pleti s růžovými nebo teplými podtóny. Pro každý další poutavý vzhled jej vložte do culíku během tréninku nebo příležitostných výletů.

Světle hnědý až blonďatý ombre účes

Roztomilý světle hnědý až blond Ombre účesInstagram @elinarawet

To představuje kombinaci barev, která dokazuje význam ombre vlasů svými jemnými, ale senzačními přechody od brunet po světlé odstíny. Tyto světle hnědé až blonďaté ombré vzhledy můžete nejlépe předvést se středně dlouhými až dlouhými vlasy, které jsou stylově vlnité pro větší rozměr a objem.

Blondýnka až černá

blonďatý až černý ombreInstagram @cassiethatgirl_

Dopřejte si blonďaté až černé ombré vlasy a buďte pokaždé hlavou! Díky dlouhému účesu vypadají kontrastní tóny dramatičtěji. Zachování živosti blond odstínu spočívá ve správném použití fialového šamponu.

Šampaňské z blond na teplý karamel

šampaňské blond až teplé karamelové ombreInstagram @hair_by_courtneywinter

Šampaňská blond až teplá karamelová barva vlasů je ideální pro osvěžení tmavých kadeří. Být blond, když je přirozeně tmavý, neznamená vždy transformaci s vysokou údržbou. Vyzkoušejte toto nádherné ombre! Má světlejší a jasnější barevnou taveninu, která udržuje kořeny tmavé, takže údržba nebude příliš náročná.

Strawberry Blonde to Red Ombre

Bold Blonde to Red OmbreInstagram @_amber_pro

Otázka&Autorka stylu, Amber Dziekan

Hairstylist / Makeup Artist @ Excuria Salon and Spa v Williamsville, NY

Jak bys to popsal?

Tato jahodová blond až červená ombre je ideální pro dámu, která hledá něco zábavného a jiného, ​​ale nechce údržbu.

Největší věcí na tomto ombre je, jak bezproblémově vypadá a jak je zábavný.

Jaká je vaše nejlepší rada?

Pokud jsou vaše vlasy přirozeně rovné, mohou vypadat trochu jinak, než když jsou vaše vlasy natočené nebo strukturované. Pokud máte panenské vlasy, tohoto ombre lze snadno dosáhnout bez poškození vlasů.

Obrátit blond na brunetu Ombre

obrátit blond na brunetu ombreInstagram @reneeowens_hair

Určitě to není typický blonďatý ombre na hnědých vlasech! Nastartujte trend s reverzní blond až brunetovou barvou, která se taví takto. Vyznačuje se stínovým kořenem, aby se vyhnul drsné linii, když vám narostou dlouhé, vlnité vlasy. Nikdy nedovolte, aby se váš blonďatý odstín změnil na mosazný, proto použijte nejlepší fialový šampon.

Blond až hnědá Ombre s vlnami

Čerstvá blond až hnědá ombra s vlnamiInstagram @kolorsbykayla

Otázka&Stylová tvůrkyně Kayla McConnell

Hairstylist / Student @ Phagans ‘Cosmetology Colleges in Corvallis, OR

Jak bys to popsal?

Toto je reverzní blond ombré zvýraznění, které přechází ze světla do tmy. Tyto vlasy se vyznačují bezproblémovou směsí s tání barvy.

Jaká je vaše nejlepší rada?

Pokud chcete účes s nízkou údržbou, pak je to pro vás. Udržování přirozených vlasů u kořínků a barvení od středů ke konečkům udržuje odstín nízké údržby a přitom dělá prohlášení.

Tmavá blond až karamelově hnědá

tmavá blond až karamelově hnědá ombreInstagram @loukahairdesign

Tmavá blond až karamelově hnědá ombre vyvolává bezchybný efekt tání. Dokud barva zůstane lesklá, vytvoří okouzlující vlasy typu „umýt a jít“. To je také perfektní, pokud se nemůžete rozhodnout, zda budete jasnější nebo tmavší. Získáte to nejlepší z obou světů!

Hnědá až ledová blond

hnědá až ledová blond ombreInstagram @beauty_bydaisy_

Zde je hnědá až ledová blond reverzní ombre pro jedinečný, měkký přechod tónů! Odstupňování barev vyhovuje dlouhému objemnému, vlnitému účesu. Ten vybledlý efekt je přímý oheň!