Modrá ombre barva vlasů je směsicí namodralých tónů a přírodních barev na vlasy, která vytváří úžasně moderní účes, který dokáže v okamžiku proměnit vaše fantazie ve skutečnost. Ať už je to okouzlující bohyně moře nebo ledová královna, modrá je nejlepší ombre barva vlasů, protože si můžete vybrat z široké škály azurových odstínů, které doplní vaši svobodomyslnou osobnost a hlavně tón pleti.!

Chladné pleti evidentně úchvatně ladí s chladnějšími nebo tmavšími odstíny modré, zatímco teplé barvy pleti ladí s oblohou a tyrkysovou modrou nebo jinými teplejšími odstíny modré. Na realizaci snů mořské panny není nikdy pozdě a mít na vlasech vlny oceánu by byl nejhezčí způsob, jak to udělat!

Před další schůzkou barvy vlasů se podívejte na tyto trendy obrázky modrých ombre vlasů.

Royal Blue až Ocean Blue Ombre na dlouhých vlasech

Royal Blue až Ocean Blue Ombre na dlouhých vlasechInstagram @stephanysmithhair

Tento královsky modrý ombre na dlouhých vlasech může být velmi ošidný v závislosti na účesu/plátně, na kterém se pracuje. Tento konkrétní odstín vytvořil stylista Stephany Smith z Huntington Beach v Kalifornii.

“Jakýkoli náznak žluté barvy ve vlasech vybledne, jakmile aplikujete modrou.” Abyste vytvořili krásné vyblednutí, formulujte několik odstínů modré (Pulp Riot s Brazilian Bond Builder) pro dimenzi, “říká Smith.

Pokračuje vysvětlením: „Nejlepší na modré ombre je, kolik různých modrých tónů je v ombre. Každý styl a mytí ukazuje variace královsky modrých vlasů, o kterých jste nevěděli, že jsou! V uvedeném stylu je hloubka základny vedle živosti jejích konců. “

Pokud jde o modré účesy, myslete na údržbu. Jak často navštěvujete salon? Promluvte si se svým stylistou nebo koloristou o rozpočtu, zdraví vlasů, o tom, jak často je měníte atd.

Roztavené tyrkysově modré vlasy

Roztavené tyrkysově modré vlasyInstagram @presleypoe

Roztavené tyrkysově modré vlasy budou lidi posedlé! Kombinace modré barvy vydává vážné vibrace mořské panny. Blues jsou roztaveni k dokonalosti a předvádějí jeho nádherný lesk a lesk.

Světle modrá až mátově zelená mořská panna Ombre

Světle modrá až mátově zelená mořská panna OmbreInstagram @kayla_boyer

Slintejte nad touto okouzlující oceánskou vlnou jasně modrozeleného ombre! Využijte své dlouhé zámky na maximum a ukažte se jemně přecházejícím azurově modrým ombre zámkem, jako je tento!

Anime Blue Ombre

Anime Blue OmbreInstagram @deflike what

Dopřejte si na vlasech dávku moře, když budete nosit tyto super cool akvamarínově modré ombré zámky! Všimněte si rozdílu mezi každou částí těchto modrých vlasů, která vytváří brilantní rozměr.

Černá až modrá Ombre s pleteným vrchním uzlem

Černá až modrá ombre s pleteným vrchním uzlemInstagram @mandicolorshair

Jsme zamilovaní do této umělecké tvorby, která se vyznačuje pěkně provedeným přechodem mezi tmavou a modrou azurovou. Pohrajte si s rozměry tohoto modrého stylu ombre tím, že si dlouhé zámky upravíte polovičním copem. Co je na těchto černých až modrých ombre vlasech zábavné, jsou pěkné přechody dostupné pro světlé i tmavší odstíny.

Jemná dětská modrá Ombre pro rovné vlasy

Jemná dětská modrá Ombre pro rovné vlasyInstagram @anna_althair

Získejte náladu s těmito dětskými modrými vlákny ombre! Stylistka Anna namalovaná na jednoduchou rovnou střední hřívu totálně zabila tento jemný ombre modrý odstín!

Modrozelený Ombre

Modrozelený ombreInstagram @hairbykatierose

Modrozelená ombre je živá barva vlasů, která lichotí ženám s chladnými a olivovými tóny pleti. Stylistka Katie Rose z Ohia říká, že je skvělá pro lidi s nízkou údržbou, kteří se myjí jen několikrát.

“Všechny ženy mohou mít tuto barvu, pokud je pro ně údržba možná.” Jednou týdně se umyjte ledovou vodou, použijte suchý šampon a tepelnou ochranu a vyhněte se chlóru, “radí Rose.

Blondýnka s modrým Reverse Ombre

Blondýnka s modrým rubovým ombremInstagram @kelseylajohnson

Pokud chcete poprvé vyzkoušet živou barvu, jděte na blondýnku s modrým reverzním ombre. K dosažení tohoto cíle by stačila kombinace čajových svíček a malování vlasů.

“Čajové svíčky zajišťují měkký růst,” říká specialista na barvy Kelsey Johnson z Joplin, MO. “Při malování modré barvy vytvořte hloubku tím, že ve střední části necháte nějakou blondýnku.” To pomůže vyhnout se jakýmkoli drsným liniím. “

Sky Blue až Platinum White Ombre

Sky Blue až Platinum White OmbreInstagram @stephanysmithhair

Užijte si sílu a krásu oceánské nymfy s touto okouzlující nebesky modrou barvou vlasů! Kořeny začínají azurovým odstínem, který taje až téměř do bílého konce.

Tento modrý odstín ombre má jemné vyblednutí z modré na blond a dimenzionální tóny mezi nimi. Vytvořila ji stylistka Stephany Smithová z Huntington Beach v Kalifornii.

“Je nesmírně těžké opláchnout vlasy, aniž by na koncích blondýnky zmodraly, obvykle kvůli pórovitosti vlasů,” vysvětluje. “K dokončení tohoto stylu byla použita rozšíření Clip-in, která mu dodala extra kontrast.”

Modré odstíny Ombre jsou barvou s velmi vysokou údržbou. Může se změnit/vyblednout na zelenou v závislosti na formulaci stylisty a/nebo úrovni vašich vlasů. Ujistěte se, že jste připraveni na údržbu, která je časově náročná a drahá, ale stojí za to, když máte tyto snové vlasy mořské panny!

Tmavě hnědá až modrá Ombre

Tmavě hnědá až modrá OmbreInstagram @hairbyjordanscarlette

“Nejlepší na této galaktické balayage tmavě hnědých až modrých špiček je to, že je to vkusný způsob, jak mít živé barvy s menší údržbou,” říká kadeřník Jordan Hoisington z Minneapolis, MN.

Vysvětluje: „S hlubšími odstíny blues a fialek nemusely být vlasy tak zdviženy, což je skvělá volba pro ženy s tmavšími vlasy, aby si užily fantastické barvy! Chcete -li dosáhnout tohoto vzhledu, požádejte o odstíny Pulp Riot naplněné Olaplexem. Vlasy byly původně nadzvednuty pomocí Joico Blonde Life, spárované se síťovinami Davines Flamboyage, aby vlasy zůstaly na místě pro malování. “

Údržbou těchto ombre modrých vlasů je studená voda s bezsulfátovým šamponem a kondicionérem. Pureology a Davines jsou kvalitní ochranný šampon a kondicionér! Pro dlouhou životnost provádějte minimální mytí spoustou suchého šamponu.

Hoisington také říká: „Umyjte si vlasy jako obvykle, ale vyhněte se drsnému drhnutí živých obrazů. Propláchnutí šamponu přes konečky je mnohem jemnější a udržuje oddělené fantasy barvy při čištění vlasů. Zkuste Overtone zachovat módní barvy mezi schůzkami, aby vždy vypadaly svěže. “

Icy Blue Ombre pro vlnité vlasy

Icy Blue Ombre pro vlnité vlasyInstagram @dlouhovlaskacz

Bezchybně pracujte s přirozenými sexy vlnami vašich ledově modrých vlasů barvením safíru od kořínků ke konečkům! Tento skvělý modrý ombre účes může být výzvou dosáhnout a udržovat, ale zjevně to stojí za to.

Dark Purple to Denim Blue Ombre

Dark Purple to Denim Blue OmbreInstagram @hairbyselinalara

Podívejte se na tento nápad na tmavě purpurové až denimově modré ombre vlasy na dlouhých, vlnitých vlasech! Je to umělecké dílo plné zářivých barev. Stříkání modré a purpurové se dobře mísí. Začněte předělávat svůj styl a rozhodněte se pro tyto barevné zámky!

Fialová až tmavě modrá Ombre

Fialová až tmavě modrá OmbreInstagram @hair_workx

Mluvte o městě s touto skutečně podmanivou kombinací očarovaných modrých odstínů ombre. Proměňte své dlouhé vlny na plátno pro svou kreativní zábavnou stránku.

Teal and Light Blue Ombre Mermaid Hair

Teal and Light Blue Ombre Mermaid HairInstagram @hair__ty

Splňte si své vlasy mořské panny s těmito šedozelenými vlasy! Začněte s bohatým oceánově modrým odstínem ombre u kořenů, který se pěkně mísí s azurovou, až dosáhne konečků.

Světle hnědá až královská modrá Ombre

Světle hnědá až královská modrá OmbreInstagram @clichekai_

Vlastněte ty letní vlny na konečcích vlasů s jasným osvěžujícím odstínem azurové. Hnědé až modré ombre dip barvivo je zábavná technika, jak oživit vaše zámky.

Hnědé vlasy až světle modrá Ombre

Hnědé vlasy až světle modrá OmbreInstagram @sammiespiceee

Tato zářící víla a vybledlý modro-purpurový odstín stékající z vaší brunetové hřívy vám dodá naprosto nervózní atmosféru. I s krátkou délkou je možné znovu vytvořit roztomilé nápady na modré vlasy s ombrem, jako je tento.

Růžová až modrá Ombre

Růžová až modrá OmbreInstagram @marshaircolor

Pokud máte chuť na sladké, tyto růžovo-modré vlasy z cukrové vaty jsou určitě pro vás! Tato delikátní směs růžových odstínů vypadá na opálené pokožce báječně.

Černé kořeny se stříbrnou až modrou Ombre

Black Roots se stříbrnou až modrou OmbreInstagram @overcaststudios

Nechte stříbrný až modrý ombre zkrášlit střih střední délky. Tato moderní šedomodrá barva vlasů ombre může mít vlnitější styl s více texturovanými efekty. Pohyb dělá něco skvělého pro odstíny. Noste to a vezměte si ten ledový titul královny, zatímco budete vypadat tak božsky!

Hnědá až modrá Ombre

Hnědá až modrá OmbreInstagram @alexacouryhair

Podívejte se na tu nádhernou hlavu modrých vlasů! Koloristka Alexa provedla tavení barev s použitím přírodních brunetových vlasů jako podkladu a roztavila se v mořskou modrou azurovou ombre, která úžasně doplňuje tyto dlouhé vlny.

Černá až světle modrá Ombre s plážovými kadeřemi

Černá až světle modrá Ombre s plážovými kadeřemiInstagram @augustpearljodi

Jedná se o kouřové, nasycené modré ombre vlasy s barevnou taveninou, zakončené plážovými kadeřemi. Ručně ji vyrobil majitel salonu a stylista Jodi Stormshak z Nashvillu, TN.

S tímto modrým účesem Stormshak říká, že budete moci nechat barvu vyblednout do nádherné ledové blond/pastelově modré s mnohem měkčím obrysem růstu.

“Ujistěte se, že půjdete k koloristovi, který se specializuje nejen na živé, ale i na blondýnky.” Dobrá podkladová barva pomůže živým barvám vydržet déle a výrazně lépe vybledne! Vězte, že se jedná o barvu s vysokou údržbou, takže nemusíte pouze rozpočtovat náklady na salon, ale také náklady na produkty, “dodává.

Modrá až zelená Ombre

Modrá až zelená OmbreInstagram @hmamodio

Tyto vlasy s modrým ombrem vytvořila stylistka Heather Amodio z Camillus, NY.

“Určitě to vytvoří excentrický upgrade přirozené barvy vlasů,” poznamenává. “Je v tom určitá nevinnost a způsob, jakým se mírumilovně mísí.”

Amodio chce, abyste měli jasno v požadované údržbě. “Nevybírejte tuto barvu, pokud nemůžete zvládnout den nebo dva suchého šamponu, který pomůže zachovat barvu.”

“K získání dramatické barvy je rozhodně zapotřebí silné a sebevědomé osobnosti.” Zkuste Pulp Riot a Matrix Socult. Jsou to nejvíce stylové barvy podle výběru. Tyto zelené a modré ombré vlasy byly provedeny směsí těchto dvou, “dodává.

Black to Midnight Ombre na krátkých vlasech

Černá až půlnoční modrá Ombre na krátkých vlasechInstagram @lizalikestocolor

“Nemiluješ jen tmavě modré odstíny?” Pokud chcete být tmaví s nějakou zábavnou barvou, ale ne příliš odvážní nebo jasní, požádejte o modré zvýraznění, “říká stylistka Liza Russo z Lombard, IL.

Russo vás vybízí, abyste se rozhodli pro několik na bocích a sekci rybí kosti nahoře s blondýnkou Revlon a 15 vol. “Pro základní barvu použijte Revlonissimo demi-permanentní barvu 2.10 od pokožky hlavy po konečky.” Poté 25 minut zpracovávejte, vysušte a poté přidejte Pulp Riot Nightfall, abyste vytvořili tyto tmavě modré ombre vlasy, “dodává.

Tento tmavý odstín s výraznějšími modrými skvrnami barvy na krátkých vlasech vypadá úžasně! Pokud chcete tento vzhled udržovat, musíte každých pár týdnů přijít na úpravu alespoň pro vaše strany.

Tato barva je pro ženy, které jsou extrovertní i introvertní, ale ne vždy v korporátním světě pro tuto modrou barvu. Módní barvy začínají být trendy, takže stále více firemních kanceláří jim umožňuje být na pracovišti.

Středně dlouhá černá až námořnická Ombre

Středně dlouhá černá až tmavě modrá OmbreInstagram @jamybethhair

Tento středně dlouhý černý až námořnický ombre vytvořil kadeřník Jamy Morrell z Reno, NV.

“Nejúžasnější na této modré ombre je, že je nositelná,” poznamenává. “Vyžaduje údržbu, protože bez ohledu na typ vlasů nebo texturu vybledne.”

Aby to zůstalo živé, tmavě modré, budete muset každé 3 týdny přijít pro lesk. Pokud uvažujete o této barvě, použijte doma tmavé ručníky a spěte na černém povlečení.

Růžová fialová modrá Ombre s měkkými vlnami

Růžová fialová modrá Ombre s měkkými vlnamiInstagram @locksbylauryn

Tento růžový, fialový, modrý ombre je jedinečný, barevný a zábavný! Vytvořila ho kadeřnice Lauryn Lee z Encina v Kalifornii.

“Nejkrásnější na této barvě je, jak jsou barvy jasné!” I když jsou tyto barvy pastelové, použijte zředěné neony z vlasů Pulp Riot k vytvoření jasné palety pastelových barev, které vyniknou, “říká Lee.

U žen, které uvažují o takto modrém barvení vlasů na vlasy, nám Lee připomíná, že takové kreativní barvy jsou super náročné na údržbu a nákladné. “U většiny žen bude k dosažení takových tónů zapotřebí více sezení.” Udržovat ji, jakmile ji získáte, může být také hodně. “

Obvykle takové barvy vydrží jen asi 4-6 týdnů, dokud se nevrátíte k blond, protože jsou tak pastelové. Tyto pastely se tedy nedoporučují, pokud je nebudete schopni dobře držet a udržovat.

Barva vlasů Black to Aqua Ombre na dlouhém bobu

Barva vlasů Black to Aqua Ombre na dlouhém bobuInstagram @hairbymarielle

“Je to vícerozměrná modrá na aqua ombre na vlnitém dlouhém bobu, která dává ženám vibrace mořské panny/jednorožce,” říká kadeřnice Marielle Gutierrez z Kanady.

Poznamenává: „Nejúžasnější na tomto účesu je samozřejmě modrá barva ombre! Nelíbí se vám jen to, jak modrá přechází do aqua, opět dávající vibrace mořské panny/jednorožce? “

Tyto zářivé odstíny je třeba umýt pouze ve studené vodě, aby se zabránilo rychlému vyblednutí a retušování každých 8–10 týdnů v závislosti na tom, jak často si vlasy myjete.

Extra péče zahrnuje: nemytí vlasů každý den, omezený tepelný styling, protože teplo způsobí rychlejší vyblednutí barev a kvalitní šampon a kondicionér bezpečný pro barvy (žádné značky drogerie). Modrý kondicionér by byl bonus!

Blue Pastel Ombre v délce přes rameno

Blue Pastel Ombre v délce přes ramenoInstagram @hairby.breanne

Tento pastelově modrý ombre styl je velmi ostrý a vytvořil jej stylista Breanne Leopold z Kanady.

“Nemusíte se bát, že by vybledla do ne příliš lichotivé barvy,” vysvětluje. “Tento střih je opravdu elegantní a snadno se upravuje a je tak ideální pro ženy s krátkým časem.”

Tento střih a odstín modré ombre jsou ideální pro dámy, které chtějí učinit prohlášení. Tato pastelová modrá vybledne podle tónu a poté se vrátí k ledové blondýnce, která je ideální pro ženy, které mají nízké nároky na údržbu a hledají rychlou změnu. Mějte na paměti, že barva vydrží jen několik týdnů před vypráním.

Black to Cobalt Blue Balayage Ombre

Black to Cobalt Blue Balayage OmbreInstagram @bellaviebykaitlyn

Toto je modrá ombre/balayage kvůli drastické změně dimenze a lehčím kouskům, které se dostanou do kořene a vytvářejí ten malovaný vzhled. Byly vytvořeny licencovanou kosmetičkou Kaitlyn Stephensonovou z Lubbocku, TX.

Kdykoli zvažujete jít s módní barvou, jako je tato modrá balayage, Stephenson říká, že musíte myslet na 3 věci:

“1. V jakém stavu máš vlasy? Většina módních barev musí mít blond nebo dokonce platinové pozadí (zejména pastelové), takže váš stylista bude s největší pravděpodobností muset zesvětlit vaše vlasy, aby byla barva zářivá a vypadala správně. Jsou tedy vaše vlasy dostatečně zdravé na to, aby byly zesvětlené? To je něco, co by vám měl váš stylista pomoci určit.

2. Údržba. Je to smutný fakt, módní barvy mizí rychleji než přirozeně vypadající barvy. Pokud chcete takovou barvu, musíte být ochotni si umýt vlasy studenou vodou, použít teplo chránící při každém použití tepla, použijte dobrý kondicionér, který ponechá kutikulu zapečetěnou, a buďte ochotní jít vraťte se ke svému stylistovi a nechte si barvu tak často osvěžit. Existují také některé šampony pro nanášení barev, které jsou skvělé, ale budou fungovat pouze pro vlasy stejné barvy, nebudou fungovat pro ombre nebo vlasy s více barvami.

3. Peníze. Protože váš stylista bude muset předem zesvětlit vaše vlasy, je to považováno za vícestupňový proces a rozhodně to bude stát víc než jen základní balayage nebo barvu. Jak již bylo řečeno, módní barvy mají tendenci snadno vyblednout. Můžete si tedy dovolit vidět svého stylistu často a platit za správné produkty, aby byla tato barva svěží a zářivá? “

Živá modrá až purpurová modrá Ombre

Živá modrá až purpurová modrá OmbreInstagram @hairbymarlenewagner

“Tento fialový a modrý odstín ombre je skvělý pro ženy otevřené různým barvám,” říká specialistka na barvy Marlene Wagner z Arlingtonu, VA.

“Byla to celoplošná bělící aplikace,” vysvětluje. “Po vymytí zesvětlovače byly naneseny barvy Pravana a spojeny dohromady v místě ombre.” Úkolem tohoto vzhledu je, aby modré odstíny vždy vybledly do zelena. “

Aby modré ombre vydržely déle, perte méně a s chladnější vodou.