Jasně červená barva vlasů je ultra teplý a intenzivní odstín červené barvené na vlasy ve formě melíru, ombre, dip-barviva nebo plného pevného odstínu. Varování: toto není pro slabé povahy!

Ohnivé tóny zrzavých vlasů v této sezóně znovu ožívají, jak je skvěle vidět na celebritách, jako jsou Christina Hendricks, Chloe Dykstra a Jennifer Morrison. Všechny limity byly prolomeny, pokud jde o to, jak extrémně živí můžete být se svými kadeřemi a všichni se připojují k hnutí!

Tennessee vlasový umělec Josh Boynton předvádí své nejžhavější rubínové vlasové kreace a další různé odstíny červené na svém krmivu a je třeba říci pouze jednu věc – je to čistá dokonalost. Od vln mořských panen po elegantní a rovné, boby až po pas, živé červené barvy dokazují, že s červenou nikdy nemůžete být příliš jasní!

Ale samozřejmě se skvělými výsledky přichází i velká zodpovědnost. Používejte výrobky bezpečné pro barvy, omyjte studenou vodou a nábožensky dodržujte rady svých důvěryhodných koloristů. Udělejte to a určitě budete dlouho otáčet hlavy!

Před příští schůzkou vlasů se podívejte na tyto trendy příklady zářivě rudých barev na vlasy!

Červená s blonďatými odlesky

Červená s blonďatými odleskyInstagram @guy_tang

Aby tyto červené barvy vyskočily více, namalujte světlejší odstín jako přízvuk. Neonově oranžová a ohnivě zářivá červená s jasně blonďatými odlesky jsou analogické barvy, které k sobě skvěle ladí, takže nikdy neuděláte chybu! Ohnivě červené nápady na barvu vlasů, jako je tato, jsou právě teď super!

Světle zlaté zrzavé vlasy s melírem

Světle zlaté zrzavé vlasy s melíremInstagram @zenhairbyj9

Pro zábavnou, ohnivou barvu vlasů dejte světle zlaté zrzavé vlasy se zvýrazněním. Popy jasně červených tónů a zlatá peekaboos dodávají zrzkám tolik potřebný rozměr. Přidejte vlny na pláži tak, že si natočíte vlasy a poté narovnáte konečky a vytvoříte styl bez námahy.

Jasná jahodová blond

Jasná jahodová blondInstagram @hairwizardry

Jděte na světlou jahodovou blond, která vypadá úžasně na dlouhých vlnitých zámcích. Zatímco jahodová blond může být přirozená na světlejších odstínech pleti, skvěle sedí i proti hlubším, zlatavým tónům pleti. Odstín blond a červené je perfektně propojen, takže můžete diskutovat se svým koloristou o tom, jak moc chcete jahodovou blondýnku.

Fialové a červené odstíny

Fialové a červené odstínyInstagram @_danielledoeshair

Fialové a červené odstíny jsou úchvatné samostatně, ale společně vytvářejí nejsmrtelnější kombinaci barev. Blokování barev je univerzální technika, která umožňuje mít jednu hlavní barvu s popovou barvou druhé barvy, kterou lze v případě potřeby snadno zastrčit. Ačkoli jsou fialové a červené odstíny obtížným procesem, výsledky jsou nádherné a stojí za každou minutu a penny.

Červené vlasy s blonďatými odlesky

Červené vlasy s blonďatými odleskyInstagram @anita_pa2003

Červené vlasy s blonďatými odlesky jsou krásné vysoce kontrastní barvy vlasů, které dodávají hloubku i jas. Zeptejte se svého stylisty na tradiční robustní blonďaté melíry s červenou základní barvou. Abyste se vyhnuli přenosu červených tónů na blonďaté odlesky, vlasy si vždy umyjte šamponem. Na barvené vlasy používejte chladnější teploty vody a omezte frekvenci mytí vlasů.

Červené pruhy na jahodových blond vlasech

Červené pruhy na jahodových blond vlasechInstagram @colour.jade

Červené pruhy na jahodových blonďatých vlasech dodávají vašim kadeřím teplo a lesk. Tmavě vínové červené tóny u kořenů a natřené skrz, aby zářily zářivé měděné odlesky. Zářivě červené barvy vlasů jsou ideální pro ženy, které milují teplo a bohatost své barvy.

Tmavé jasně červené vlasy

Tmavé jasně červené vlasyInstagram @andemaemade

Tmavě zářivě zrzavé vlasy mají obvykle tmavší kořeny kombinované s pikantním kouskem peněz. To pomáhá přidat rozměr a rozjasnit váš celkový vzhled.

Jasně červená před a po transformaci vlasů

Jasně červená před a po transformaci vlasůInstagram @psbydave

Podívejte se na tuto jasně červenou před a po transformaci vlasů! Tato transformace ve vás vyvolá touhu vidět svého stylistu co nejdříve! Tmavá základna a jasně červená barva vlasů budou lidi zírat!

Vybledlá růžová červená

Vybledlá růžová červenáInstagram @jackson05_h

Tato vybledlá růžová červená je vhodná pro ženy, které chtějí transformaci o 180 stupňů. Tento odstín vlasů zastaví lidi v jejich stopách. Naneste purpurový šampon, aby byla barva živá déle.

Střední jasně červená pro přírodní brunety

Střední jasně červená pro přírodní brunetkyInstagram @tinaszabados

Středně jasně červená pro přírodní brunetky je perfektní barvou, pokud chcete vylepšit svůj současný vzhled. Stále můžete mít přirozeně vypadající vlasy, ale užijte si je tím, že své brunetce přidáte červené tóny. Budete vypadat divoce!

Třešňově červený

Třešňově červenýInstagram @hairbykate_whs

Jessica Rabbit by záviděla, jak smyslné jsou ty velké, lesklé kadeře a jak jasná je tato třešňově červená barva vlasů! Čím delší zámky, tím více si s tím můžete opravdu pohrát!

Tmavě červené vlasy jsou skvělé, ale počkejte, až si vezmete sametovou barvu vlasů.

Krátké jasně červené až tmavé Ombre s ofinou

Krátké jasně červené až tmavé Ombre s ofinouInstagram @chica_pixie

Uvědomte si, jak se jasně červené kaštanové barvy ke svým koncům proměnily v zářící růži. I s tak krátkými jasně červenými vlasy s ofinou byly barvy zvýrazněny spolu s líčením obličeje.

Side-swept červená a blond

Side-swept červená a blondInstagram @karyssadoeshair

Opeřený ombre s platinovou blond až červenou barvou! Boční vlny přidávají větrný efekt, který dodává vzhledu ještě větší pohyb a dynamiku. Jasně červený samet na blond vlasech vytváří kontrast, který určitě upoutá pozornost lidí

Krátké jasně červené vlasy

Krátké jasně červené vlasyInstagram @xostylistxo

Červené hlavy spojte se! Krátký obrácený bob dělá kulatější záda, ale uhlazenější, rovnější přední část, která vzhledu dodává formu a lichotí. Tato krvavě červená barva je skvělá pro rozjasnění tváře.

Po ramena jasně kaštanová červená

Délka po ramena jasně kaštanová červenáInstagram @stylesbyskye

Kaštanové na podzim a také pro všechna roční období. Zářivé karmínově zářivě zrzavé vlasy jsou pohled zejména s tím vlnitým bobem pro nápadně ležérní vzhled. Funguje u žen s opálenou pletí. S touto tmavě červenou barvou vlasů možná budete chtít vylepšit svou přirozenou barvu vlasů.

Zářivě rubínově červená barva vlasů

Zářivě rubínově červená barva vlasůInstagram @leahfreeman1

Jděte na zlato, nebo v tomto případě na rubínově červenou barvu vlasů! Růže se třpytivě třpytí a skvěle ladí s dlouhými, hedvábnými vlasy. Toto je znamení, jak si zbarvit vlasy na červeno!

Zářivě krvavě rudé vlasy

Zářivě krvavě rudé vlasyInstagram @hairbykimberlyd

Zářivě krvavě rudé vlasy předvádějí bohatý, zářivý a vysoce udržovatelný odstín. Koloristka Kimberly Dick se sídlem v Illinois k dosažení tohoto cíle použila techniky balayage i zvýraznění.

“Použil jsem balayage k zesvětlení středů a konečků vlasů.” Šamponoval jsem to a poté nanesl demi-permanentní barvu. Barva tedy zachytila ​​maxima a minima světlosti a temnoty vlasů, “vysvětluje Dick.

Dámy musí dostat retuš a tónování každých 6-8 týdnů, aby si udržely svůj červený tón.

Červená sametová barva vlasů

Červená sametová barva vlasůInstagram @lucy_therumoursaretrue

Oživte své zámky pomocí této červené sametové barvy vlasů! Vytvořila ji australská stylistka Lucy Mannová a je to skvělý způsob, jak vyjádřit osobnost a smysl pro styl.

“Byl vytvořen pomocí kombinace permanentních a liftingových a nanesených barev, aplikovaných na suché vlasy.” Staré odlesky ve vlasech vedly ke změnám tónů, “říká Mann.

Červení jsou známí tím, že rychle ztrácejí živost. Mann tedy navrhuje barevný kondicionér, jako je NAK’s Rouge Color Masque.

Barvené jasně červené odlesky v tmavě hnědých vlasech

Barvené jasně červené odlesky v tmavě hnědých vlasechInstagram @she_runs_withscissors

Lahodná směs jahodově červené, zázvorové a červenohnědé tóny na tmavě hnědých vlasech. Tyto jasně červené odlesky dodávají dimenzi ve spojení s vrstveným účesem.

“Byla to stávající balayage, kterou jsem absolvoval v předchozí službě,” říká stylistka a koloristka Katelynn Kwasniak z Londonberry, NH.

Vysvětluje: „Na tyto barvené vlasy jsem použil posilovače Pulp Riots Faction 8 v červené (-66) oranžové (-44) a žluté (-22). Jednoduše jsem vzal jednopalcové randomizované krájení a nanesl barvu na střed a konce, abych nasytil. Pak jsem spěchal, abych splynul jako ty při tradiční balayage. “

Pokud jde o nositelnost, červenou může udělat kdokoli! Ať už je to hasičský vůz od červené až po čokoládovou třešničku, celoplošná barva nebo jen pár popů, může je nosit kdokoli, prostě to udělejte!

Kudrnaté zrzavé vlasy

Kudrnaté zrzavé vlasyInstagram @samiskinnerhair

Vydejte se na noc ven a namalujte město na červeno! Tyto slavné jasně červené kadeře vypadají přirozeně zrzavé vlasy, které jsou pro celý svět vidět.

To je asi tak pravá měděná červená, jaké můžete dosáhnout trvalou barvou vlasů, a střih je odpojený pixie! Stříhal a vybarvoval ji stylista Sami Skinner z Jacksonville na Floridě.

“Rozhodli jsme se odpojit, protože to umožňuje, aby se kadeře setkaly více organickým způsobem, ale dává iluzi, že pod nimi není kratší,” vysvětluje. “Toto je můj oblíbený způsob, jak ostříhat krátké vlasy a nechat tvar velmi ženský s okrajem!”

Tato barva může být udržovatelnější než přirozenější tón. U produktů Skinner upřednostňuje pro domácí péči šampon a kondicionér Pureology hydratovaný, poté následuje Redken’s One United Leave-in.

Mák červená až světle hnědá

Mák červená až světle hnědáInstagram @megan.e.grimm

Kombinace červeného třešně a karamelu se zvýrazněním? Utěšený! Nosíte je v dlouhých, vlnitých kadeřích? Nádherný! Barva je ideální pro dámy s hnědýma očima.

Tato formulace přešla z celoplošně červené máku na hlubší základnu s novým růstem přecházejícím do krásné směsi balayage. Vytvořila ji stylistka a majitelka salonu Megan Grimm z Broad Ripple, IN.

“Určitě by to mohl být recept na jahody a smetanu.” Na náš foilyage jsme nešli příliš těžce. Stále jsme chtěli vidět kontrast všech těch úžasných barevných her, “říká Grimm.

Grimm doporučuje ženám používat Color Guard k jejich ochraně před vyblednutím před sprchou a po ní. “Používají šampon a kondicionér pro péči o barvu a diskutujeme o tom, jak je důležité, aby náš šampon a styl vydržel déle tím, že budou proaktivní se správnými stylovými produkty,” poznamenává.

Tato červenohnědá barva vlasů bude vždy vyžadovat určitou údržbu a budete také chtít zvážit, zda byste mohli změnit barvu srdce a chcete změnit barvu po silnici. Provedení jakéhokoli druhu drastické změny barvy může být pro vaše zámky stresující.

Světlé purpurové barvivo na vlasy pro tmavé vlasy

Světlé purpurové barvivo na vlasy pro tmavé vlasyInstagram @washingtonhousesalon a @hair.by.gilly

Docela růžová právě přišla do města! Tato jasně červená balayage pro tmavé vlasy byla provedena velmi vkusně, aby měla kořeny chráněné před barvou, ale ne že by byla zcela odpojena od celé živosti.

Tuto nádhernou purpurovou barvu vlasů a střih provedla Gill Kolkman, členka týmu Washington House Salon v Innisfil, Ontario, Kanada!

Majitelka a stylistka Cecile Washington to řekla o tomto vzhledu: „Tento vzhled je zábavný, zábavný a svěží! Toto purpurové ombré lze nosit rovně nebo s krásnou měkkou vlnou, aby se zdůraznilo nádherné prodloužení kořene. “

Pokud uvažujete o výrazné živé barvě, jako je purpurová, připravte se na údržbu. Doporučujeme obnovovat tón každé 4 týdny.

Bright Ginger Red Pixie

Bright Ginger Red PixieInstagram @miamihairmel

Se všemi zdánlivě špatnými věcmi, které souvisejí s oranžovými zámky, tento načervenalý dokazuje, že jsou všichni špatní. Měď s jasně zázvorově červenou barvou vlasů je extravagantní prohlášení pro všechny, kteří posuzují jakékoli zázvorové hlavy.

Tyto krátké zrzavé vlasy vytvořila kadeřnice a koloristka Melanie Adaros z Miami na Floridě.

“Krátké vlasy jsou teď tak in,” říká Adaros. “Mít pixie pixie je krásné, ale také náročné na údržbu a vyžadovalo by, aby žena, která ho nosí, se obnovovala polotrvalým leskem nejméně každé 4 týdny, aby zůstala zářivá.”

Granátové jablko jasně červené s černými kořeny

Granátové jablko jasně červené s černými kořenyInstagram @samannbeauty

Červené granátové jablko je stejně sladké ovoce jako barva vlasů! Rovná textura a hladkost černých vlasů ještě více vylepšují techniku ​​barvení.

“Jakákoli červená je závazek,” říká stylistka a koloristka Samantha Schmidt ze Sharonville, OH. “Bez správných produktů s sebou domů nebude mít vaše barva nikdy šanci.” Červenou je těžké odstranit a zároveň udržet všechny současně. “

Mít zdravé vlasy je důležitým klíčem k živým barvám.

Pokud jde o tváře, Schmidt říká: „Myslím, že při výběru červené barvy jako výběru barvy je tón pleti velmi důležitý. Na mé židli sedí mnoho žen, které mají velmi červené tváře. Zářivé zrzavé vlasy proti červené kůži mohou být hrozná kombinace. “

Jasně červená fialová

Jasně červená fialováInstagram @lockedbyleah

“Pro tento vzhled jsem nejprve použil tmavě červenou základnu a upravil jasnější červenou barvu na vlasy, takže tenké kousky tmavší základní barvy jsem nechal na koncích pro malý rozměr.” Střih je dlouhý vrstvený střih se šikmou přední částí a ofinou, “vysvětluje kadeřnice a koloristka Leah Cameron z Leominster, MA.

Jasně červené barvivo na vlasy je jednou z těch barev, které mohou bez správné péče velmi rychle vyblednout. Měli byste používat profesionální šampon pro péči o barvy, umýt ve studené vodě a nemýt každý den.

Cameron poznamenává: „Říkám svým klientům, že čím déle mohou chodit mezi šampony, tím lépe. Pokud často navštěvujete pláž, jezero nebo bazén, nemusí to být barva, která by vyhovovala vašemu životnímu stylu. “

Jasný měděný bob

Jasný měděný bobInstagram @teklabeautyblast

Tuto světlou měděnou barvu vlasů a roztomilý krátký sestřih vytvořila vlasová umělkyně Tekla Vähärautio z Oulu, FI.

“Tmavé měděné kořeny se světlejšími měděnými světly dodávají vlasům rozměr a vypadají hustěji, než ve skutečnosti jsou,” říká Vähärautio. “Červené měděné tóny také vypadají velmi dobře se světlým tónem pleti žen.”

Tyto krátké jasně červené vlasy jsou ideální pro ženy bojující s řídkými vlasy. Styling s mořskou solí nebo práškovým sprejem zvýší objem vlasů.

Pro tóny pleti je nejdůležitější zvážit nalezení správného odstínu mědi pro ženskou pleť a styl. Díky měděným tónům vypadají vlasy leskleji a zdravěji.

Zářivě dlouhé zrzavé vlasy

Zářivě dlouhé zrzavé vlasyInstagram @aspenshaircraft

“Pokaždé, když vidím tuto krásnou hlavu zrzavých vlasů, jediné, na co myslím, je ikonický květ ibišku.” Móda/živé barvy jsou mojí vášní na 100%, “říká kadeřník Aspen Day-Flynn z Phoenixu, AZ.

Vysvětluje: „I když je to moje řada odborných znalostí, nedoporučila bych tuto službu každému. Realita této barvy je, že je vysoce náročná na údržbu, takže první věc, kterou byste měli vždy udělat před objednáním rezervace tohoto druhu služby, je přijít na konzultaci se svým stylistou. “