Modré a fialové vlasy jsou barvou vlasů, která kombinuje dvě chladné barvy pomocí různých odstínů a intenzity modrofialových vlasů. Tato směs výrazných, chladných odstínů vytváří skvěle vyvážený kontrast, který není příliš hlasitý – ideální pro dívky, které chtějí zásadně změnit svůj obraz!

Kreativní modrá fialová komba na vlasy

Tato kreativní dvoutónová barva vlasů nabízí spoustu všestranných možností, se kterými si můžete hrát. Máte na výběr mezi pastelovými, jemnými odstíny nebo spojením temné strany pro bohaté odstíny noční oblohy. Od dlouhých pramenů po krátký pixie lze modrofialovou barvu vlasů aplikovat na všechny délky vlasů.

Vlastnit ultra pigmentované vlasy s sebou rozhodně nese závazek! Mytí vlasů šampony a kondicionéry bezpečnými pro barvy, omezování dnů mytí, ošetřování pramenů maskami na vlasy a pravidelná návštěva vašeho oblíbeného stylisty kvůli opravám-tyto rituály jsou nutností pro zachování těchto nebeských barev.

Před příští schůzkou vlasů si prohlédněte tyto fotografie trendových modrých a fialových barev vlasů!

Modrá a fialová na černých vlasech

Modrá a fialová na černých vlasechInstagram @hairbydiane1996

Toto je černé s pruhy purpurových a modrých barev, které provedla koloristka Diane. Ty nádherné barvy, které jen nakukují do černých vlasů, působí úžasně.

Stříbro, modrá a šeřík

stříbrná, modrá a lilaInstagram @khietluu

Třpytivé pastelové tóny stříbrných, modrých a šeříkových odstínů jsou novým trendem! Odvážné barvy, jako jsou tyto v jedné hřívě, vyžadují čas a trpělivost, ale stojí to za to! Ponechání tmavší horní části umožňuje přirozenější růst.

Růžové a modrofialové barvy Galaxy

Růžové a modrofialové barvy GalaxyInstagram @Therainbowhairartist

Zesilte své vlasy pruhy růžových, fialových a modrých tónů. A právě z toho jsou vytvořeny pastelové sny! Smíšené purpurové, modrozelené a levandulové barvy vytvářejí vzhled inspirovaný duhou. Barvy vlasů, jako je tato, by vypadaly skvěle s copánky, aby předvedly jedinečný a velmi živý rozměr.

Elektrická modrá a jasná fialová

Elektrická modrá a jasná fialováInstagram @shakslovely

Jasnější modrofialové účesy jsou in! Elektrické modro-indigové odstíny vypadají mnohem kratší na uších krátkého střihu s ofinou.

Fialová a modrá Ombre

Fialová a modrá ombreInstagram @nealmhair

Tento fialový a modrý gradient je zmatený a tak magnetizující! Lesk a velké kadeře ombre doplňují wow faktor tohoto stylu.

Zelené, fialové a modré vlasy mořské panny

Zelené, fialové a modré vlasy mořské pannyInstagram @hairdressa.nessa

Zelená překvapivě dodává živým modrým odstínům pěkný nádech zemité barvy. Skvělý způsob, jak ochutit platinové vlasy!

Teal, Purple a Midnight Blue

modrozelená fialová a půlnoční modráInstagram @kimberlytayhair

Modrozelená, purpurová a půlnoční modrá vyvolávají u dlouhých vlasů zábavnou a živou variaci odstínů. Živost, kterou nabízí od kořínků ke konečkům, je nepopiratelná. Vylepšete takto ombre styl s plážovými vlnami pro větší pohyb a texturu.

Peekaboo modré a fialové vlasy vespod

Peekaboo modré a fialové vlasy vespodInstagram @flynndoeshair

Zatřeste si vlasy skrytými pruhy fialové a modré. Tyto peekaboo melíry fungují dobře na blond vlasy.

Pastelově modrá a stříbrná fialová

Pastelově modrá a stříbrná fialováInstagram @beyond_vivids

Jedná se o odvážný levandulový vzhled vytvořený polotovarem Pulp Riot majitelkou salonu a stylistkou Lindsay Medrano z Baton Rouge, LA.

“Spodní oblast je světlejší, což vytváří jemný efekt přechodu,” říká Medrano. “Líbí se mi, jak to během několika měsíců vybledne zpět na blond.”

Tato pastelově modrá a levandulová jsou pro ženy, které mají velmi světlé blond vlasy a nevadí jim barva s vysokou údržbou a časté osvěžení.

Poloviční fialové a modré vlasy

Poloviční fialové a modré vlasyInstagram @kimberlytayhair

Tyto napůl fialové a modré vlasy vytvořila kadeřnice Kimberly Ibbotson z Los Angeles, Kalifornie.

Ibbotson chce, abyste porozuměli údržbě. Říká: „Kreativní barvy, jako je neonová modrá nebo purpurová, jsou více na straně s vysokou údržbou a vyžadují pozornost každých 6–8 týdnů.“

Tato jasně modrá a purpurová barva se v daném časovém období vyvíjí a vybledne, ale existují produkty, které můžete použít doma k udržení maximální zářivosti – dokonalým příkladem by byl vlastní barevný kondicionér, “dodává.

Modrá, švestková a zářivá fialová

Modrá, švestková a zářivá fialováInstagram @honeyhousehair

Modrá, švestková a zářivá fialová jsou elegantní a zábavné odstíny, které stojí za vyzkoušení. Tyto živé barvy jsou nepřirozené, jako byste byli ve světě fantazie!

S takovými odstíny, stylisté radí přijmout fade. Správná údržba a návštěvy salonu jsou klíčem k nádhernému efektu vyblednutí. Kombinace těchto odstínů vylepšuje styl a zůstává věrná barvám, které je zábavné chlubit.

Světle modré, růžové a purpurové zvýraznění

Světle modré, růžové a fialové odleskyInstagram @addiesowellbeauty

Spojení světle modrých, růžových a fialových odlesků vytváří barvu inspirovanou jednorožcem.

Kadeřnice Addie Sowell z Cullman, AL sdílí několik tipů o této barvě. “Najděte stylistu, který se specializuje na tento typ služeb.” Je to velmi intenzivní a vyžaduje to někoho trpělivého. Pokud vám nevadí údržba, pak do toho rozhodně jděte, “říká Sowell.

Purpurové, královské modré a světle modré vlasy

Purpurové, královské modré a světle modré vlasyInstagram @hair_princess_steph

Tento nápad s purpurovou, královskou modrou a světle modrými vlasy má hlasité barvy a odvážný a ostrý povrch. Spojení nádherného indiga a živých modrých odstínů vytváří jedinečný typ dimenze. Pokud je namalovaná na dlouhých kadeřích, bude snadné tuto krásu stylizovat.

Kadeřnice Stephanie Lawrence z Londonberry, NH vytvořila tento smíšený styl. “Vezmete malé části a roztavíte více barev na každou, abyste získali bezproblémovou směs barev,” poznamenává.

Tento typ modrých a fialových vlasů je skvělý pro ženy, které mají rády kreativní barvy! To lze provést na krátkých nebo dlouhých vlasech, jemných nebo hrubých, nebo hustých nebo tenkých vlasech!

Modré a purpurové barvivo Dip

Fialové a modré barvivo DipInstagram @hairbyjelena

Toto modré a purpurové barvivo bylo vytvořeno kadeřnicí Jelenou z Laguna Hills v Kalifornii.

Vysvětluje: „Vzhled bych popsala jako vlasy galaxie – zářivé modré a syté purpurové tóny mi připomínají některé nádherné obrázky pořízené z vesmíru. Vzhled jsem doplnil dlouhým vrstveným střihem a měkkými vlnami mořské panny. “

Elektrická modrá a tmavě fialová

Elektrická modrá a tmavě fialováInstagram @ladylizhair

Tyto elektricky modré s tmavě purpurovými fantasy barvami vytvořila majitelka salonu a kosmetička Liz Rivera z Wendell, ID.

Říká: „Miluji, že se barvy dobře mísí a když je umyjete, nebudou se míchat a budou vypadat špatně. A miluji, jak můžete vidět délku a modrou barvu od kořínků ke konečkům vlasů. “

Rivera doporučuje použít arganový olej, kokosový olej nebo marocký olej, aby byl po blescích hydratovaný. “Také se doporučuje hydratační maska ​​na vlasy jednou za 2 týdny.” Tato barva sedí každé osobnosti, zvláště pokud vás baví a nebojíte se zkoušet různé věci, “dodává.

Světle fialová levandule s modrou

Světle fialová levandule s modrouInstagram @lo.rean

Zářivost levandule světle fialové s modrou vypadá tak úžasně a zábavně! Jedná se o krásný hluboký odstín levandule/brčál se světlejším tónem na koncích. Tmavší odstín u kořínků ještě zvýrazní okraje.

Dosáhnout tohoto mistrovského díla znamená získat těžkou balayage nebo babylights. Pokud jde o údržbu, studená voda pomáhá barvě zůstat o něco déle. Je však stále důležité vidět profesionála každých 4 až 6 týdnů, aby byla zachována krása těchto modrofialových vlasů.

Metalická fialová a pastelová fialová

Metalická fialová a pastelová fialováInstagram @kimberlymariestylist

Od sluncem políbené balayage po kovový jednorožec, tato fialová barva vlasů dělá krok do divoké stránky.

Vytvořila kadeřnice Kimerbly Marie a říká: „Miluji používání těchto hlubších fialových barev, protože vlasy nemusí být před nanesením barvy zvednuty do zářivě blond.“

Pokud zvažujete tuto pastelově purpurovou barvu, mějte na paměti údržbu a správnou domácí péči. Barvy, jako je tato, jsou považovány za vysoce náročné na údržbu a v závislosti na vaší aktuální historii barev může dosažení několika hodin trvat.

Jednorožecké vlasy jsou nyní přijímány více než kdy dříve, což dává ženám příležitost vyjádřit se a pobavit se svým vzhledem!

Džínová modř & Tmavě modrá

Džínová modř & amp; tmavě modráInstagram @albee_hair_colorist

Tmavé a světlé barvy modré vytvořil kadeřník Albee Chan ze Singapuru.

“Pro techniku ​​ombre/balayage se doporučuje provést nějaký styl, jako je vlna nebo zvlnění, aby se zvýšil pohyb a dynamika vlasů,” říká Chan.

Také chce, abyste pochopili, že k dosažení barvy je třeba vlasy odbarvit 1–2 kola (zejména asijské vlasy). Chan dodává: „Poškození způsobené odbarvením vlasy vysuší nebo dokonce způsobí lámání.“

Modrá, zelená a fialová Balayage

Modrá, zelená a fialová BalayageInstagram @kristine_olive

Tuto modrou, zelenou a fialovou balayage vytvořila specialistka na barvu vlasů Kristinine Gibbová z Kanady.

“Miloval jsem vytváření těchto odstínů zeleně pomocí umění modrofialových vlasů.” Rozhodl jsem se použít žlutou, abych vytvořil vytvořenou hloubku v klíčových oblastech. Tato přímá barviva umožňují tolik kreativity, “vysvětluje.

Dodává: „Podle mých zkušeností zjišťuji, že mladí lidé mají rádi velmi hlasité jasné barvy, zatímco ženy ve středním věku dávají přednost hlubším tónům, které jsou stále velmi zábavnými barvami. U zralých žen zjišťuji, že mají tendenci vybírat pastely, což je fantastické, protože obvykle netrvají příliš dlouho, takže je to zábava bez závazků. “

Červené, fialové a modré vlasy

Červené, fialové a modré vlasyInstagram @lucascchew

Tyto červené, fialové a modré vlasy vytvořil stylista Lucas Chew ze Singapuru.

“Vždycky ráda dělám pokročilé vícebarevné barvy pro své dívky, což zahrnuje tento druh červeno-purpurově-modré galaxie barvy vlasů!” Ženám s tmavými vlasy vždy dodá nový vzhled, “říká Chew.

Fialové vlasy s modrými odlesky

Fialové vlasy s modrými odleskyInstagram @briannastags4

Modré a fialové nápady na vlasy, jako je tento, jsou velmi odvážné barvy. Kadeřnice Brianna Lynn z Lancasteru, WI, „kadeře předvádějí barevné variace o něco lépe, ale lze je nosit i rovně.“

Pokračuje: „Chunky blues vhozený do krásného purpurového tónu ukazuje trochu větší rozměr. Miluji, jak se barvy navzájem doplňují a vytvářejí elektrizující vzhled. Modré zvýraznění stačí k vytvoření barevné sítě. “

Tmavě fialová a jasně modrá s tmavými kořeny

Tmavě fialová a jasně modrá s tmavými kořenyInstagram @karlalalahair

Jedná se o metalickou modrofialovou barvu vlasů, kterou vytvořila kadeřnice Karla Arechiga z Brea, CA.

Arechiga chce, abyste pochopili důležitost domácích produktů pro péči o vlasy při nošení modrých a fialových odlesků a zajistili si čas na údržbu barev.

Vysvětluje: „Tento vzhled vyžaduje šampony a kondicionéry bez sulfátů a parabenů, které zajistí, že bohatost barvy zůstane co nejdéle. Tyto živé barvy mají tendenci se vymývat o něco rychleji než trvalé barvy, což má za následek častější návštěvy salonu, aby byly svěží. “

Lila a Silver Blue

Lila a stříbrná modráInstagram @themanemichael

Barva je tmavá hloubka přechodu galaxie s hvězdami a purpurovými kosmickými paprsky, které procházejí. Vytvořil jej specialista na balayage a stylista Michael Bargallo z Chesapeake, VA.

“Kreativní barvení je třeba udržovat každých 6 až 8 týdnů, aby byla barva obnovená,” říká Bargallo. “Musíte také zvážit typ vlasů a stav vlasů!” Vždy požádejte o dvouletou historii vlasů, abyste zjistili, zda vlasy mohou dosáhnout barvy, kterou klient hledá. “