Tmavě fialové vlasy jsou perfektní barvou, pokud se chcete pochlubit svou dobrodružnou osobností, aniž byste se příliš soustředili na živou stránku módních barev.

Věřte mi, když vám řeknu, abyste se nadchli, protože v širokém spektru fialových odstínů je spousta kouzelných odstínů! Hluboké fialky se však nejkrásněji spojí s tmavšími a olivovými tóny pleti.

Získání švestek na vlasy může přidat hloubku a oživit vaše prameny! Téměř černá purpurová hříva má lesklé pigmenty, které nádherně odrážejí světlo pro lesklý povrch. Ponořte se do tohoto mimořádného trendu barvy vlasů a zažijte zábavu s chladným odstínem ostružiny.

Před příští schůzkou vlasů si prohlédněte tyto fotografie nejoblíbenějších nápadů na tmavě fialovou barvu vlasů!

Červená až tmavě fialová Ombre

Červená až tmavě fialová OmbreInstagram @kimberlytayhair

Stáhněte červené až tmavě purpurové vlasy a zobrazte jedinečnou barevnou taveninu. Abyste dosáhli takové krásy, musí být kořeny tmavší. Díky tomu budou mít střední délky i konce jasnější výsledek.

Módní barva vlasů, jako je tato, je nejlepší, když je spárujete s dlouhým účesem. Tyto fialové vlasy s tmavými kořeny by vypadaly skvěle s vlnami pro bezproblémový efekt tónů.

Blond vlasy s hlubokými purpurovými pruhy

Blond vlasy s tmavě purpurovými pruhyInstagram @elyserox00

Blond vlasy s tmavě purpurovými pruhy vytvářejí zajímavý stín a rozměr vedle kontrastní blondýnky. Tmavě purpurová vypadá skvěle se zlatými a platinovými ledovými blondýnkami. Zeptejte se svého stylisty, aby přidal Olaplex do přímého barviva pro lepší zachování síly.

Nasycený purpurový tón na tmavých kadeřích

Nasycený purpurový tón na tmavých kadeříchInstagram @michelle.zapanta

Nasycený purpurový tón na tmavých kadeřích vypadá v interiéru jemně, ale dodává vlasům barvu pod sluncem. To je skvělé pro ženy, které chtějí zábavný odstín, který není příliš zářivý.

Kalifornská stylistka Michelle Zapanta uvádí, že opravy jsou nutné každých 6-8 týdnů. Mezitím „Při mytí používejte studenou vodu, protože je důležité, aby barva vydržela. Můžete si také koupit šampon nebo kondicionér pro nanášení barev, aby byla barva svěží, “navrhuje Zapanta.

Fialovo-merlotové víno s tmavými kořeny

Fialové merlotové víno s tmavými kořenyInstagram @punkyprofessionalhair

Užijte si dobrotu purpurovo-merlotového vína s tmavými kořeny! Pokud si myslíte, že je na čase zčervenat, tady je pro vás elegantní inspirace na vlasy. Tyto tmavé kořeny jsou tím, co činí tento trend nenáročným na údržbu. Taková barva vlasů je nejlepší, když je leštěná a zářivá, proto použijte lesklý sprej nebo olej.

Toto víno Merlot s tmavými kořeny bylo získáno pomocí produktů Aveda od stylistky Kayly Harrison z Texasu.

“Aveda je veganská, reparační a semipermanentní a funguje skvěle na dříve zesvětlené vlasy.” Ponecháním přirozené barvy u kořínků bude barva schopna jemně vyrůst a bude vyžadovat menší údržbu, “říká Harrison.

Tento purpurově červený odstín vlasů vypadá nejlépe u žen s olivovými tóny pleti. Pomáhá zvýraznit barvu rtů a tváří, což dává přirozenou záři. Harrison navrhuje pro údržbu šampon a kondicionér AVEDA Color Conserve.

Kudrnaté vlasy s báječnou rozinkou Purple Balayage

Kudrnaté vlasy s báječnou rozinkou Purple BalayageInstagram @maymary.beauty

Tyto fialové kudrnaté vlasy nejsou možné bez tak nádherné a báječné rozinky, kterou napsal stylista Maymary Moua z Minnesoty. Fialový nádech je skvělým doplňkem tmavých kadeří. A co je na tom nejlepší? Může se spárovat s tmavými kořeny, takže údržba nebude příliš náročná.

Tato báječná balayage s rozinkami je vysoká švestková balayage s odstíny fialových a červených tónů. “Požádejte o zvýraznění výše, aniž byste se dotkli kořenů.” Tímto způsobem, když vám vlasy dorostou, vypadají stále hezky, “vysvětluje Moua.

Tato švestková purpurová barva je zábavná barva, kterou mohou vytáhnout všechny ženy. Je to zábavná barva, která není příliš dramatická. Moua navrhuje: „Použijte barevně ošetřený šampon & kondicionér pro zachování barvy. Vyhněte se také mytí vlasů každý den a používejte stylingové přípravky a tepelnou ochranu. “

Červené až tmavě fialové vlasy s Ombre

Červené až tmavě fialové vlasy s OmbreFotografický kredit: Instagram @cindyzuleyma

Ztělesněte mystický pocit s purpurovým až purpurově fialovým přechodem, který je na dlouhých vlasech úžasný! Jasná vínová by byla skvělým odstínem, který by ladil také s tmavě purpurovými pruhy. Noste tyto okouzlující barvy, které lze snadno spárovat s rozcuchanými vlnami a copánky z mléka a určitě budete vypadat jako vaše nejúžasnější!

Dlouhé vlasy s fialovým lilkem Balayage

Dlouhé vlasy s fialovým lilkem BalayageInstagram @nkc_hair

Jedná se o bohatou lila purpurovou balayage, kterou navrhla barevná specialistka Nicole Cournoyerová z Hudsonu, MA. “Živost doplňuje přirozené tmavě hnědé vlasy.” S přidanými měkkými vlnami pomáhá předvést směs mezi přírodním a fialovým stylem balayage/ombré, “vysvětluje.

Pokud uvažujete o těchto tmavě fialových vlasech, Cournoyer chce, abyste přemýšleli o tom, jak často chcete přijít na osvěžení barev. S více módními barvami mizí rychleji. Ze všech módních barev však tmavě fialová vydrží o něco déle než některé jiné.

Tmavá až světlá Fialová Subtle Ombre

Tmavá až světlá Fialová Subtle OmbreFotografický kredit: Instagram @serahdoeshairahh

Dokonalý jednobarevný přechod z hlubokého na pastelově purpurově fialový ombre, který je fantastický pro světlou až střední pleť! Můžete si vybrat, zda budete tyto sytě purpurové vlasy stylizovat nahoru, nebo je necháte rozpustit několika vlnami a třásněmi tvarujícími obličej.

Odvážná fialová s náznaky modré

Odvážná fialová s náznaky modréFotografický kredit: Instagram @elissawolfe

Tyto roztomilé fialové víry barev, inspirované vlasy mořské panny, jsou poutavým uměleckým dílem, které se hodí ke světlejší pleti s růžovými podtóny. Tyto chladné barvy se skvěle mísí, aby přirozená barva vlasů získala krásný rozměr a zlepšila hustotu.

Tmavě fialové odlesky na černých vlasech

Tmavě fialové odlesky na černých vlasechInstagram @ellyselim_

Tyto tmavě fialové odlesky na černých vlasech mění hru! Koření středně dlouhé vlnité vlasy, přesto nevedou k drastické změně. Vzhledem k tomu, že se jedná o balayage, kořeny si stále mohou udržet svou hloubku, což z něj činí nenáročné na údržbu. Tyto černé a fialové vlasy jsou rozhodně klenotem, který stojí za vyzkoušení!

Merlot víno s tmavě purpurovými kořeny

Merlot víno s tmavě purpurovými kořenyFotografický kredit: Instagram @priscillahairart

Pokud jde o styly fialových vlasů, s tímto bohatým karmínovým odstínem se nikdy nemůžete pokazit. Bezchybný přechod z černé na červenofialovou je samozřejmostí a dokonale se spojí s jakoukoli texturou.

Vlasy po ramena s purpurovým barvivem

Vlasy po ramena s purpurovým barvivemFotografický kredit: Instagram @desireebelcour_

Tmavé kořeny, které se ke konci přesouvají do sytě purpurového barviva na vlasy, vytvářejí éterickou úpravu jednoduchého laloku.

Tmavší fialová švestka Bob

Tmavší fialová švestka BobInstagram @pophairart

Tmavší purpurový švestkový bob má barvu, která doplňuje světlé a bledé tóny pleti. Bohatost tmavě purpurového odstínu způsobuje, že pokožka vypadá bezchybně, ačkoli pruhy jsou velmi jemné. Dodávají barvě vlasů větší texturu a zvýrazňují vrstvy na krátkém účesu.

Tento tmavší purpurový švestkový odstín na bobovém střihu je trendy a ostrý, jak popisuje texaská stylistka Trista Walker Hughes. Tento bob je úžasný se středně silnými až hustými vlasy s přirozenou strukturou. Je asymetrický a ideální pro kulatý tvar obličeje.

Tmavě fialové fialové vlasy

Tmavě fialová fialová barva vlasůInstagram @hairby_jessiealb

K odstranění tmavě fialových purpurových vlasů je životně důležité mít hustší hustotu. Vlasy budou určitě vypadat lesklejší a plnější, aniž by vypadaly objemně. Tento trend temně purpurové barvy je ideální pro každou dámu s přírodními tmavými ozdobami. Díky možnosti nenáročné na údržbu vlasy trochu zesvětlí.

Tmavě fialové vlasy s levandulovými odlesky

Tmavě fialové vlasy s levandulovými odleskyInstagram @letsgohairsalon

Vyzkoušejte tyto tmavě fialové vlasy s levandulovými odlesky – jsou hlasité, odvážné a zábavné! Tyto náznaky různých světle fialových tónů vlasů na koncích doplňují pohyb vlnitého stylu. Přidejte do levandulového odstínu extra pop a zajistěte, aby kořeny byly dostatečně tmavé.

Tmavě fialová barva vlasů

Tmavě fialová barva vlasůInstagram @_karleighdawn

Tato tmavě purpurová balayage by se dala nazvat Purple Reign, podle tvůrce stylu Karleigh Dawn. “Je to zábavná temná scéna s minimální údržbou.” Je to temné a královské, ale také hlasité barvy, “říká Dawn.

Fialová vybledne nejhezčí ze všech módních barev. Tento chladnější tmavě fialový odstín vyhovuje téměř všem ženám. Linka intenzity barev Joico byla použita v několika různých odstínech k vytvoření této hluboké luxusní fialové. Údržba něčeho takového by se opakovala každých 6-8 týdnů. Dawn navrhuje při mytí použít studenou vodu a při stylingu se vždy ujistěte, že používáte tepelnou ochranu.

Bohaté ostružinové vlasy Blackberry

Bohaté ostružinové vlasy BlackberryFotografický kredit: Instagram @graffiti_studio

Jedná se o ostružinovou barvu balayage s tmavou barvou u kořínků a jasně purpurovými tóny vlasů od středních délek ke konečkům. Autorem je stylistka Willow Boxová ze Severní Karolíny, “říká, že má hnědý základ s Jack Winn Pro Color roztavený do vlastní směsi tmavě purpurových tónů Pulp Riot přes předem zesvětlené vlasy. Tyto purpurově černé vlasy mají střih ve tvaru písmene V s dlouhými vrstvami pro střih. “

Ženám uvažujícím o této barvě tyto druhy barev vyžadují zvláštní péči. Box poznamenává: „Šampon bez sulfátů a parabenů je potřebný pro dlouhověkost. Suchý šampon je také skvělý pomocník při udržování těchto typů barev zářivých, protože při používání suchého šamponu nemusíte šamponovat tak často. U tohoto typu barvy budou vaše vlasy také nutné zesvětlit, aby bylo dosaženo jasu fialové barvy, takže první servis obvykle trvá přibližně 4–5 hodin. “

Tmavě modrý odstín na fialových vlasech

Tmavě modrý odstín na fialových vlasechInstagram @iggyte

Fialové vlasy s tmavým jasanem mohou ospravedlnit, co znamená slovo „ohromující“. Má jemné tóny, které doplňují měkké vlny. Tmavý odstín fialové je umístěn na kořeny a oblast koruny, aby vytvořil efekt barevného tání. Tento trend je nutností pro bomby s hustými vlasy.

Tmavě fialový červený tón

Tmavě fialový červený tónInstagram @noogiethai

Řekněte ano tmavě purpurově červenému tónu a rozlučte se se svou starou barvou vlasů. Tenhle má hluboký odstín fialové s jemnými nádechy červené. Fialové a červené odstíny se dobře kombinují a vytvářejí atraktivní povrchovou úpravu. Je to absolutní poutač na rovných, tlustých zámcích.

Hluboký šeřík Fialové vlasy

Hluboký šeřík Fialové vlasyFotografický kredit: Instagram @waveshairandbody

V těchto hlubokých šeříkově purpurových vlasech existuje výrazná směs mezi kořenovou a koncovou barvou. To vše je spojeno do této ostré, odlišné a zářivé barvy.

“Při výběru fialové nebo fialové byste měli vzít v úvahu tón pleti,” říká tvůrce vzhledu Jaimee Rhone z Austrálie. “Pokud máte tmavší tóny pleti, bude vyhovovat jakýkoli odstín fialové.” U olivových odstínů pokožky se rozhodněte pro modře tónované odstíny, jako je tmavší fialová nebo purpurová, a bledší tóny mohou houpat teplé a chladnější fialky, “vysvětluje Rhone.

Živá tmavě fialová vazba na vlasy

Živá tmavě fialová vazba na vlasyInstagram @818hair

To představuje živou tmavě fialovou vlasovou vazbu. Taková barva vlasů se hodí k těm omračovačům s teplejším podtónem pokožky. U této tmavě fialové barvy vlasů musí mít kořínky hlubší tón, takže hloubka udržuje barvu lesklejší.

Krátké vlasy s tmavě hnědými fialovými odlesky

Krátké vlasy s tmavě hnědými fialovými odleskyFotografický kredit: Instagram @katiegct

Jedná se o krátké tmavé vlasy s fialovými odlesky na asymetrickém pixie bob střihu stylistky Kate Gallagher ze Old Saybrook, CT.

Fialové a červené tóny vypadají jasněji na zvýrazněných částech, ale měkčí na přirozené středně hnědé barvě. Barva může vypadat měkčí při vnitřním osvětlení, ale jasnější venku na přímém slunci, díky čemuž jsou tyto vlasy ideální pro ženy, které chtějí zářivou módní barvu, ale přesto chtějí být vhodné pro práci.

Tyto konkrétní krátké fialové vlasy od Gallaghera mají přímou barvu, která vždy vybledne rychleji než barva trvalých vlasů, takže údržba doma je klíčová. “Umyjte si vlasy tak zřídka, jak to může být založeno na struktuře vlasů a chemii těla.” Při praní použijte šampon bezpečný pro barvy, bez síranů a studenou až vlažnou vodu. Tento druh barvy postupně ztratí živost a bude se muset dotýkat každých 4 až 6 týdnů – může být delší v závislosti na tom, jak často si myjí vlasy, “doporučuje.

Tmavě levandulové fialové vlasy

Tmavě levandulové fialové vlasyFotografický kredit: Instagram @andejene_stylist

Barevná řada použitá k dosažení těchto tmavě levandulových purpurových vlasů byla Matrix ColorSync Watercolors. To je podle tvůrce vzhledu Phyllis Anderson z Greenwood, IN. “Bylo to naneseno na vlasy, které byly předem zesvětlené na bledou blond.” Je to vážně dokonalá kouřová levandule/lila, “dodává Anderson.

Anderson navrhuje, aby se nebáli vyzkoušet jasnou barvu, jako je tento tmavě purpurový tón. Jsou tam a vše je věcí osobního vkusu. Pokud máte nápady na fialové vlasy, pak na tom záleží!