Tmavě hnědá balayage je barva vlasů charakterizovaná jemnějšími, přirozeně vypadajícími odlesky rozptýlenými na tmavě hnědém podkladu. Neexistuje žádný hezčí způsob, jak vytvořit perfektní rozměr a pohyb pro vaše čokoládové zámky, než to udělat balayage způsobem.

Pokud toužíte po letních pocitech na pramenech, je nejlepší způsob, jak se na tmavě hnědých vlasech prolínat. Kadeřník a pedagog Sue Tyrell dělá úžasnou balayage práci na tmavě hnědých vlasech, odhaluje extra kontrast a tělo, které získáte, jakmile budete vlastnit vzhled.

Budete překvapeni, jak je tato barvicí technika přizpůsobitelná, a vše závisí na vás – vašich vlastnostech, struktuře vlasů, odstínu pleti a dokonce i vašem životním stylu. Oblíbené A-listers Miranda Kerr, Jourdan Dunn, Rose Byrne a Izabel Goulart nedávno dokázaly, jak superuniverzální je tmavá balayage s jejich účesy, které představují všechny druhy vlasů-kudrnaté nebo rovné, dlouhé nebo krátké a dokonce i na různých odstíny pleti!

Dalším faktorem, který je třeba milovat, je to, jak minimální je údržba, kterou získáte, což vám poskytne více času mezi návštěvami salonu! Nechte svého důvěryhodného kadeřníka, aby vám doporučil produkty, které mohou pomoci udržet barvy dlouhotrvající, a nezapomeňte je dodržovat.

Pokračujte v posouvání a získejte informace o nejtrendovějších tmavě hnědých barvách vlasů balayage, díky nimž budete chtít svou koloristku překvapivě navštívit!

Hnědá až světlá čokoláda

Balayage tmavá čokoláda hnědá až světlá čokoládaInstagram @hobbschelsey_hairstylist

Karamelové a tak sladké! To odnáší zlato pro každou ženu jakékoli délky vlasů a jakéhokoli typu vlasů!

Hnědá a blond s medovými odlesky

Medové balayage zdůrazňuje tmavě hnědé vlasyInstagram @_hairbymary_

Několik jasných světel, které rozjasní váš vzhled. Hnědá a blondýnka spolu nikdy nevypadaly tak dobře!

Dark Ash Brown

Tmavě jasanová hnědá balayageInstagram @beautyyimpulse

Přírodní tmavě hnědé vlasy z balayage jsou nejlépe vypadající vlasy, nemyslíte?

Dark Brunette Lob

Tmavovláska balayage lobInstagram @hairbylorenashley

Jít na řez po délce ramen vždy vypadá tak komplikovaně. Naštěstí pro vás tmavě hnědá barva vlasů balayage vypadá jako vhodná volba pro sofistikovaný střih.

Blond a tmavě hnědá

Blond a tmavě hnědá balayageInstagram @kayla_thehairwizard

Vše, co potřebujete, je sklápěcí klobouk a vy jste připraveni rozhýbat svět, krávo!

Tmavě hnědá až jasanová blond

Tmavě hnědá až jasanová blond balayageInstagram @ceedoeshairr

Nenápadné balayage tmavě hnědé odlesky jsou letos nadšené. Tenhle vypadá, jako byste právě pokropili polevu po všech svých líbezných zámcích!

Tmavě vínová a hnědá

Tmavě vínová a hnědá balayageInstagram @brittany.ertelhairdesign

Bohaté červené sametové a čokoládové barvy nyní kapou vaše zámky! Velké kadeře vytvářejí iluzi smíšených barev pro nejlepší prezentaci.

Karamel a tmavě hnědá

karamelová a tmavě hnědá balayage barva vlasůInstagram @tiakaseyhair

Pouze jeden způsob, jak popsat tuto balayage tmavě hnědou barvu: dezert z karamelového baru smíchaný v celé své mazlavosti.

Červená a tmavě hnědá

Červená a tmavě hnědá balayageInstagram @anthonylimhairstylist

Kombinace těchto barev vytváří opečený kaštanový vzhled, který je báječný na pohled!

Otázka&Autor se stylem, Anthony Lim

Hair Dresser @ Limón Salon v San Jose, Kalifornie

Jak byste popsal tento vzhled?

Vytvořil jsem tento vzhled pro podzimní období a pro klienty, kteří by milovali teplý tón, který je trochu kořeněný, ale ne jasný nebo v blond. Přestože je tón živý, dimenze stále splývá s jejími přirozenými tmavými vlasy a vytváří něco velmi zajímavého a poutavého. Ideální na podzim a zimu.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Na rozdíl od jiných světlých nebo brunetových barev, které se vždy zaměřují na světla, jsem vytvořil tento vzhled pro klienty, kteří hledají hloubku a jemnou dimenzi. Bude fungovat na všechny typy vlasů (délka a struktura)

Zaměřil jsem hloubku (tmavší tón) kolem šíje a koruny, čímž jsem vytvořil zeštíhlující efekt na krk a obličej. Je měkký a ne příliš hlasitý (zejména kvůli červeným tónům).

Použil jsem všechny barvy Redken, protože mají v tónech jedinečnou živost a neuvěřitelný lesk je od Oribe Haircare. Tento vzhled bude určitě skvělý pro klienty, kteří stále chtějí nějaký jemný melír. Pohled vhodný po jaru a létě a směřující k podzimu a zimě.

Černá až tmavě hnědá

Černá až tmavě hnědáInstagram @folkhelsinki_maija

Otázka&Autorka stylu, Maija Liespuu

Hairdresser @ Folk Helsinki in Helsinki, FI

Jak byste popsal tento vzhled?

Moje oblíbená věc na této černé až tmavě hnědé balayage je, že je tak snadná na údržbu, jak střihem, tak barvou. Přednosti Balayage jsou měkké a výrůstek je přirozený. Tento účes se také snadno udržuje a upravuje. Balayage lze provést jednou nebo dvakrát za rok a mezi tím je zapotřebí jen několik schůzek+snížení lesku, aby se zarudnutí a suché konce nedostaly.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Pro styling stačí pár volných kadeří a sprej na texturu, aby vlasy získaly dokonalý bezstarostný vzhled. Umístění barev a délku vlasů lze upravit na jakýkoli typ vlasů a obličeje. Tento vzhled je pro každého, kdo chce snadný, ale trendový vzhled!

Jemná tmavě hnědá

Jemná tmavě hnědáInstagram @noresalon

Otázka&Autor se stylem, Raluca Dowell

Salon Owner / Hair Stylist @ Nore Salon in San Antonio, TX

Jak byste popsal tento vzhled?

Je to „zažitý půvab“, protože tato schůzka byla jen toner a účes a její poslední barva (zesvětlení) byla provedena 3 měsíce před tím, jen mnohem světlejší. Při této schůzce jsme to trochu zmírnili. Kouzlo glazur (tonery, lesk) přesahuje jen to, aby se vlasy cítily dobře a dodávaly jim lesk. Může mu dát úplně jiný vzhled, aniž by musel znovu projít celým procesem barvení. 

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Poradil bych klientům, že taková tmavá hnědá barva balayage bude snazší udržovat zaneprázdněnou matku, zaneprázdněnou profesionální ženu, která stále chce ten svůdný brunetový vzhled, který nikdy není nudný. Stále je schopná to bezpečně zahrát, protože nepotřebuje mnoho údržby.

Tento klient má extrémně krepaté vlasy a v některých oblastech se jen těžko láme, ale s kouzlem dobrého foukání a dobrého natočení je možné všechno. Pro tento vzhled jsem použil směs produktů.

Světle hnědá až tmavě hnědá

Světle hnědá až tmavě hnědáInstagram @sadieface

Otázka&Autorka stylu, Sadie Curtin

Expert na rozšíření & Creative Color Specialist @ The Livingroom Salon v Costa Mesa, Kalifornie

Jak byste popsal tento vzhled?

Toto barevné kombo mi připomíná podzim. Jeho bohaté tóny a stužky tepla dodávají této barvě vlasů jedinečný povrch. Opravdu vyniká při zachování profesionálního vzhledu. Dlouhé vrstvy poskytují pohyb, který předvádí hlavní body a odráží kadeře.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Přidání dimenze je klíčové při řešení brunetových vlasů. Pomáhá transformovat průměrnou barvu na showstopper. Dlouhé nebo krátké vlasy lze stylizovat pomocí barvy rámování obličeje. Když žádáte svého stylistu o podobný vzhled, použijte klíčová slova jako „Money Piece“ a „Face Framing“, které vám pomohou popsat odvážné zvýraznění..

Tmavě hnědá a stříbrná

Tmavě hnědá a stříbrnáInstagram @brittanyscissorhandsharris

Otázka&Autorka stylu, Brittany Harris

Hair Artist / Owner @ Enchanted Hair Design Studio v Childersburg, AL

Jak byste popsal tento vzhled?

To je skvělý vzhled pro brunetky, které chtějí jít lehčí, aniž by se plně obětovaly jako brunetky a které také chtějí něco s nízkou údržbou. Vrstvy textur jsou také skvělou volbou pro někoho s jemnějšími vlasy, kteří chtějí ve vlasech tělo a pohyb, aniž by příliš ztráceli váhu z konečků.

Moje oblíbená věc na tomto vzhledu je kontrast brunetky a stříbra při zachování pocitu balayage.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Poraďte se se stylistou o tom, zda je tohoto vzhledu možné dosáhnout, a určete, kolik relací a mezi fázemi budou muset projít, než bude možné tohoto vzhledu dosáhnout. K dosažení této barvy u mého klienta, který je panenskou úrovní 5, trvalo dvě sezení, abychom dosáhli našeho cíle úrovně 10. Pokud je na vlasech tmavá barva nebo jsou přirozené vlasy pod úrovní 5, tento vzhled by mohl trvat několik sezení dosáhnout.

Kera Clenditioner je skvělý produkt pro udržení ledového stříbrného tónu ve vlasech mezi návštěvami salonu.