Způsob, jakým si upravujeme vlasy, rozhodně vypovídá více o nás a o naší osobnosti, koneckonců jsou naše vlasy naší korunou slávy. Existuje mnoho způsobů, jak můžeme vylepšit naše účes. Podobně existuje mnoho barev, které bychom mohli použít k vylepšení účesu. Zde jsou některé z skvělé barvy na vlasy pro krátké vlasy které můžete použít ke zvýraznění vlasů.

Krátký Bob účes s pruhem různých odstínů

Tento druh účesu je úžasně atraktivní kombinací různých pruhů blond a jiných barev, aby byly vlasy atraktivní a okouzlující. Kombinace pruhů barvy vlasů vytváří nádherný efekt, který je docela okouzlující a krásný. Tento účes můžete určitě vyzkoušet pro silný efekt a přitažlivost.

Krátký Bob účes s pruhem různých odstínů

Krásný krátký Bob účes s dlouhými třesky

Tento účes je úžasně krásný. Má třešňově červenou barvu, která je nádherně atraktivní. Stejně tak vám jemné odletující ofiny dodají jemný vzhled, který je velmi okouzlující a příjemný na pohled. Tento účes si určitě zamilujete.

Krásný krátký Bob účes s dlouhými třesky

Flaming Red Krátký účes

Tento úžasný účes je zjevně velmi jedinečný. Použití planoucí červené jako melír vašich vlasů je velmi podmanivé a nápadné. Krátké strany a záda jsou v kontrastu s vícesměrným topem. Je to atraktivní, jedinečné a nekonvenční.

Hořící červený krátký účes

Měděný červený účes

Tento nádherný účes sportuje měděné zrzavé vlasy. Má rozdělený vrchol, který teče dolů na stranu, a zbývající rány, které jsou velmi roztomilé a okouzlující. Boky mají odletující třásně, které jsou úžasně atraktivní a dodávají vám velmi hnusný dívčí vzhled. Tento úžasný účes si určitě zamilujete.

Měděný červený účes

Krátký blonďatý účes se zvýrazněním Henna Red.

Jedná se o úžasnou kombinaci blonďatých vlasů a pruhů hennově červených barev. Je to úžasně nápadné a velmi atraktivní. Měkká splývavá ofina pokrývá pravé oko a levé oko sotva vykukuje. Tento fantastický účes si určitě zamilujete.

Krátký blonďatý účes se zvýrazněním hennou červenou

Měděný červený krátký účes

To je určitě velmi krásný účes a přitažlivě ženský. Měkké vlasy svůdně splývají roztomilým stylovým způsobem a dodávají vám velmi přitažlivý okouzlující vzhled. Nesymetrický střih vytváří úžasný vzhled, který je nádherně atraktivní. Tento účes si určitě zamilujete.

Měděný červený krátký účes

Krátké fialové vlasy Ombre

Tento úžasný účes kombinuje blond barva s fialovými odstíny. Krásné a úžasné, dává vám definitivní ženský vzhled, který je úžasně nádherný a jedinečný. Tento účes si určitě zamilujete.

Krátké fialové vlasy Ombre

The Glamourous Black Hair with Highlights of Blonde

Tento okouzlující účes kombinuje černou a blond v svůdném účesu. Tyto dvě barvy vytvářejí velmi atraktivní a úžasně okouzlující kontrast. Tento lákavý účes si určitě zamilujete.

Okouzlující černé vlasy s melírem blond

Asymetrický hnědý, červený a oranžový účes Bob

Tento vysoce kreativní účes kombinuje různé odstíny a vytváří experimentální vzhled, který je obvykle nekonvenční. Pokud chcete být jiná a neotřelá, rozhodně můžete tento nový účes sportovat.

Asymetrický hnědý, červený a oranžový účes Bob

Břidlicově modrý zvýrazněný účes

To je určitě netradiční účes, který používá břidlicově modrou barvu jako zvýraznění vlasů. Je to nepřirozené, přesto úžasně nápadné. Krátké asymetrické vlasy jsou ještě umocněny břidlicově modrou barvou. Tento fantastický účes si určitě užijete.

Břidlicově modrý zvýrazněný účes

Špičatý blonďatý účes s fialovým nádechem

Tento krásný asymetrický blonďatý účes je poutavě nádherný a je ještě umocněn fialovými pruhy vpředu. To je úžasně fantastické a odlišné. Získáte tak nový vzhled, který je velmi netradiční a okouzlující zároveň.

Špičatý blonďatý účes s fialovým nádechem

Elegantní blond účes s nádechem světle purpurové

To je určitě melancholický účes s blondýnkou zvýrazněnou pruhy fialové. Výsledkem je temný vzhled, který je velmi moderní a odlišný. Měkké splývavé vlasy přirozeně proudí doprava s odletujícími třásněmi. Je to okouzlující a přitažlivé zároveň.

Elegantní blond účes s nádechem světle purpurové

Asymetrický střih Henna Red

Tento druh účesu je úžasně pozoruhodný svým červeným zvýrazněním a asymetrickým střihem. Rozhodně vám poskytne vzdorný radikální vzhled, který se vymyká běžnému účesu. Stejně tak mírně oprášená levá strana vám dává charakter, který je chlapecký a ženský zároveň.

Asymetrický střih Henna Red

Účes zvýrazněný Shaggy Sahara

Tento úžasný účes je rozhodně moderní a fantastický. Zdánlivě nečesané vrstvené vlasy dávají zřetelně jedinečný charakter. Stejně tak vrchol Sahary vytváří úžasný vzhled, který je velmi okouzlující a neotřelý.

Účes zvýrazněný střapatou Saharou

Krátký platinový blond účes

Tento úžasný účes je rozhodně velmi elegantní a moderní. Platinová blondýna je úžasně okouzlující a atraktivní. Boční vlasy vám dodají velmi ženský vzhled, který je úžasně svůdný. Tento přitažlivý účes si určitě zamilujete.

Krátký platinový blond účes

Nádherný třešňově červený účes

Tento krásný účes je rozhodně atraktivní a úžasný. Je velmi ženská a velmi okouzlující s měkkými vlasy splývajícími dolů a mírně zakrývajícími oči. Je to velmi přitažlivé a svůdně lákavé.

Nádherný třešňově červený účes

Účes Pop of Colors Bob

Když se na to podíváte bobový účes, všimnete si různých barevných odstínů, které se navzájem fantasticky mísí a dodávají vám úžasný vzhled. Série fialových, blonďatých, měděně červených, měděných blond a třešňově červených barev vytváří nuance a styl, který je jedinečný a okouzlující zároveň. Tento úžasný účes si určitě zamilujete.

Účes Pop of Colors Bob