Čím víc se díváš krátké tmavé účesy, tím víc je miluješ. Nejde jen o to, že díky nim vypadáte lépe než jakýkoli jiný střih, ale také o to, že jste schopná změnit svůj vzhled a přitom mít to elegantní kouzlo. Bez ohledu na typ bobového účesu, který si vyberete, můžete ukázat stránku své osobnosti a také zcela změnit svůj vzhled. Zajímavostí je, že váš vzhled bude úplně jiný, ale pořád to budete vy. Nový a lepší ty. Jak cool to je?

Další fantastická věc krátké účesy je fakt, že vám umožní mít větší hlasitost, aniž byste se vlastně příliš snažili. Vlastně se ráno probudíte, projedete si prsty vlasy a co víte – vlasy jsou na svém místě. Není to jen objemné nebo nádherné. Je to fantastické! Tento krátký typ účesu vám umožní vyzkoušet si všechny druhy nových věcí. Můžete se rozhodnout pro hnědé třásně a uvidíte, jak vše dopadne, nebo si na to můžete zvyknout. Můžete jít na asymetrický bobový účes a stále máte šanci to změnit, pokud se vám to tolik nelíbí. Je to všechno o těchto 20 nových krátkých tmavých účesů. Vlasy mějte rovné, natočte je, jděte do přirozeného vzhledu nebo do kombinace. Je to tvoje volba.

Skvělá věc o krátké účesy pro tmavé vlasy je fakt, že vám umožňují vyzkoušet si řadu účesů, aniž byste si poškodili vlasy nebo museli strávit mnoho hodin před zrcadlem. Čím více přemýšlíte, tím přitažlivěji zní tento druh účesu. Ach, a také díky vrstvám budou vaše vlasy vypadat delší. I když jen vrstva má delší vzhled, celý sestřih bude vypadat takto. Je to situace win win!

1. Nejlepší krátké tmavé vlasy

2. Krátký tmavý střih

Krátké tmavé účesy

3. Krátký účes pro tmavé vlasy

Krátké Účesy Pro Tmavé Vlasy

4. Krátký účes tmavé vlasy

Krátké Účesy Tmavé Vlasy

5. Krátký tmavý střih

Styly krátkých tmavých účesů

6.

Krátké tmavé účesy-6

7.

Krátké tmavé účesy-7

8.

Krátké tmavé účesy-8

9.

Krátké tmavé účesy-9

10.

Krátké tmavé účesy-10

11.

Krátké tmavé účesy-11

12.

Krátké tmavé účesy-12

13.

Krátké tmavé účesy-13

14.

Krátké tmavé účesy-14

15.

Krátké tmavé účesy-15

16.

Krátké tmavé účesy-16

17.

Krátké tmavé účesy-17

18.

Krátké tmavé účesy-18

19.

Krátké tmavé účesy-19

20.

Krátké tmavé účesy-20