Hledáte nejlepší holičství a nejlepší holičství v kraji Boulder?

Už nehledejte.

Navštívili jsme všechny nejlepší holičství, od každého jsme dostali několik účesů a korunujeme Dobří holiči jako nejlepší obchod s nejlepšími holiči v Boulderu v Coloradu.

nejlepší holičství v Boulder Colorado - Good Barbers

Bio

Společnost Good Barbers byla založena v roce 2019 a v Boulder Colorado ji otevřeli manželé Justin a Melanie Albrechtovi..

Protože pracovali v vlasovém průmyslu více než deset let, oba přesně věděli, jak chce jejich obchod vypadat; relaxační a pohodlný prostor pro kvalitní stříhání vlasů. Všichni tito holiči se specializují na stříhání krátkých vlasů a vousů, takže jejich servisní nabídka je velmi minimální. Docela rovně, takže to není matoucí, když se pokusíte rezervovat schůzku.

Nejen, že vám poskytnou dobrý střih, který odpovídá vašemu stylu a potřebám, ale také se na konci necháte oholit horkým ručníkem a vyfénujete, takže se můžete vrátit přímo do kanceláře nebo jít rovnou na večeři od holičství.

Dobrá hudba, dobré vibrace a dobrý účes, co víc si přát.

Bezplatné parkování je k dispozici přímo před obchodem, díky čemuž je tento zážitek ještě odpočinkovější, aniž byste museli hledat a platit za parkování.

Po návštěvě Dobrého holičství budete chtít zůstat v souladu se svým účesem. Justin, Melanie, a Nicku opravdu víte, jak vám poskytnout zážitek, který hledáte.

Podívejte se na ně na Instagramu @goodbarberscolorado.

Můžete si domluvit schůzku na jejich webových stránkách na goodbarberscolorado.com.

Služby nabízené společností Good Barbers

  • Fade skin – 50 dolarů
  • Účes – 40 dolarů
  • Buzz cut – 30 $
  • Zastřihávání vousů – 15 $

Tento příspěvek může obsahovat odkazy na pobočky. Další informace si prosím přečtěte v našich informacích.